Infolinia +49 3221 2292585
 

Produkty z Eset

Eset

ESET: Ochrona antywirusowa i antyspyware'owa


ESET Endpoint Antivirus to lokalne rozwiązanie antywirusowe, które chroni przedsiębiorstwa przed złośliwym oprogramowaniem i stanowi narzędzie do zdalnego zarządzania.
Jego ochrona... dowiedzieć się więcej »

Filtr zamknięty
1 z 2
Nie znaleziono żadnych wyników dla filtrowania!
ESET PROTECT Entry On-Prem
ESET PROTECT Entry On-Prem
ESET PROTECT Entry On-Prem (dawniej: ESET Endpoint Protection Advanced) Wyjątkowa ochrona i łatwe zarządzanie dzięki wygodnej konsoli zarządzania - w siedzibie firmy lub w chmurze Doskonałe zabezpieczenie punktów końcowych wraz z wygodną...
z 68,62 PLN *
ESET PROTECT Entry
ESET PROTECT Entry
ESET PROTECT Entry (dawniej: ESET Endpoint Protection Advanced Cloud) Wyjątkowa ochrona i łatwe zarządzanie dzięki wygodnej konsoli zarządzania - w siedzibie firmy lub w chmurze. Doskonałe zabezpieczenie punktów końcowych wraz z wygodną...
z 105,34 PLN *
eset internet security
ESET Internet Security
ESET Internet Security Jeśli chodzi o nowoczesne oprogramowanie ze zintegrowanym skanowaniem UEFI, ESET Internet Security jest właściwym wyborem. Aplikacja pozwala na samodzielne zwiększenie bezpieczeństwa urządzenia i skuteczną walkę z...
z 100,75 PLN *
ESET Mobile Security for Android
ESET Mobile Security for Android
Po prostu bezpieczny w podróży: Bezpieczeństwo dla Androida Kompleksowa ochrona antywirusowa dla smartfonu lub tabletu z systemem Android z proaktywną ochroną przed kradzieżą. Doskonała ochrona przed wirusami i co. Chroń swoje urządzenia...
z 68,62 PLN *
ESET Mail Security Microsoft Exchange Server
ESET Mail Security Microsoft Exchange Server
ESET Mail Security Microsoft Exchange Server Mail Security ESET Mail Security Filtr antyspamowy Filtr antyspamowy współpracuje z naszym doskonałym silnikiem skanującym, który stale ulepszamy i dostosowujemy. W ten sposób ESET Mail...
z 31,90 PLN *
TIP!
ESET Internet Security 2020 [1 Urządzenie- 1 Rok- pełna wersja].
ESET Internet Security 2020 [1 Urządzenie- 1...
ESET Internet Security 2019 [1 Urządzenie- 1 Rok- pełna wersja]. Tylko skanery antywirusowe, które posiadają oprogramowanie do ochrony przed wirusami ze skanowaniem UEFI , są w stanie zarejestrować taką infekcję. Eset oferuje skaner UEFI...
100,93 PLN *
ESET File Security for Microsoft Windows Server
ESET File Security for Microsoft Windows Server
Bezpieczeństwo plików dla Microsoft Windows Server zapewnia zaawansowaną ochronę danych firmy na wszystkich serwerach ogólnych, sieciowych magazynach plików, w tym OneDrive, oraz serwerach wielofunkcyjnych, zapewniając ciągłość...
z 146,93 PLN *
ESET Endpoint Protection Advanced Cloud
ESET Endpoint Protection Advanced Cloud
ESET Endpoint Protection Advanced Cloud Wygodne rozwiązanie w zakresie bezpieczeństwa z zarządzaniem w chmurze zarządzanie w oparciu o chmurę bezpieczeństwo punktu końcowego bezpieczeństwo serwera plików Technologia wielowarstwowa,...
z 132,88 PLN *
TIP!
ESET Multi-Device Security 2020, 5 urządzeń, 1 rok, pobierz
ESET Multi-Device Security 2020, 5 urządzeń, 1...
Ochrona trzech lub pięciu Urządzeniaza pomocą jednej licencji - Mac, Windows, Android lub Linux Dzięki licencji ESET Multi-Device Security, masz swobodę łączenia następujących produktów: Oszczędzaj pieniądze Z tą licencją masz wszystkie...
206,50 PLN *
ESET Endpoint Protection Advanced
ESET Endpoint Protection Advanced
ESET® OCHRONA PUNKTU KOŃCOWEGO ZAAWANSOWANA Wszechstronna ochrona dzięki zdalnemu zarządzaniu bezpieczeństwem zarządzanie na miejscu bezpieczeństwo punktu końcowego bezpieczeństwo serwera plików Technologia wielowarstwowa, uczenie się...
z 128,47 PLN *
ESET Small Business Security Pack 1 Rok
ESET Small Business Security Pack 1 Rok
ESET Small Business Security Pack, 1 Rok[Pobierz] Opis produktu ESET Endpoint Security zapewnia kompleksową ochronę online i offline dla punktów końcowych w Twojej firmie dzięki sprawdzonym funkcjom antywirusowym, osobistej zaporze...
z 1055,65 PLN *
TIP!
ESET Endpoint Encryption Pro od 1 użytkownika, 1 Rok
ESET Endpoint Encryption Pro od 1 użytkownika,...
ESET Endpoint Encryption Pro od 1 użytkownika, 1 rok: najlepszy wybór Proste i wydajne szyfrowanie dla firm każdej wielkości Bezpieczne szyfrowanie dysków twardych, nośników wymiennych, plików i poczty elektronicznej Zatwierdzone przez...
229,45 PLN *
1 z 2

Produkty z Eset

Eset

ESET: Ochrona antywirusowa i antyspyware'owa


ESET Endpoint Antivirus to lokalne rozwiązanie antywirusowe, które chroni przedsiębiorstwa przed złośliwym oprogramowaniem i stanowi narzędzie do zdalnego zarządzania.
Jego ochrona antywirusowa i antyspyware'owa wykorzystuje technologię ThreatSense firmy ESET do blokowania zarówno znanych, jak i pojawiających się zagrożeń.

Pakiety antywirusowe ESET zapewniają również kontrolę urządzeń do skanowania pamięci USB, płyt CD, DVD i innych nośników wymiennych pod kątem ukrytych zagrożeń.
Administratorzy mogą skonfigurować system w taki sposób, aby uniemożliwić dostęp do sieci nieautoryzowanym nośnikom w celu ochrony przed utratą danych.

 

Bezpieczeństwo wielu urządzeń ESET

 

  • Ochrona dla wszystkich ważnych platform, takich jak Android, Linux, MacOS, Windows
  • Bezpieczeństwo systemu Android obejmuje wiele funkcji

    Solidny program antywirusowy Windows
    skuteczne oprogramowanie kontroli rodzicielskiej Jak
sama
nazwa wskazuje, ESET Multi-Device Security Pack jest aplikacją, która zapewnia ochronę dla prawie wszystkich głównych platform i urządzeń. Obejmuje to systemy MacOS, Windows, Linux i Android.

Mimo, że Windows nadal ponosi ciężar większości głównych ataków złośliwego oprogramowania, hakerzy wiedzą, że Windows nie jest dziś jedyną platformą. Wielu współczesnych użytkowników Internetu korzysta z kilku różnych systemów operacyjnych na swoich urządzeniach. Aby chronić je wszystkie jednocześnie, użytkownicy potrzebują zestawu zabezpieczeń, który może chronić wszystkie te urządzenia.

W pakiecie bezpieczeństwa wielu urządzeń ESET użytkownicy znajdą wiele licencji, które pozwolą im chronić wszystkie urządzenia z różnymi systemami operacyjnymi.


 

ESET Bezpieczeństwo małych przedsiębiorstw


Użytkownicy korzystają z niezawodnego systemu ESET Small Business Security do łatwiejszego zarządzania bezpieczeństwem sieci. Pakiet ten jest specjalnie zoptymalizowany dla środowiska biznesowego. Zaprojektowany w celu ochrony komunikacji i infrastruktury informatycznej o znaczeniu krytycznym dla biznesu na wielu platformach.

Jako pionier w branży antywirusowej, ESET posiada 25 lat doświadczenia w rozwoju technologii przyszłości. Cechy? Łatwa w użyciu, zabezpieczona na całej powierzchni i tak elastyczna jak sama firma.

 

ESET EndPoint Encryption Pro


ESET EndPoint Encryption Pro składa się z dwóch rozwiązań programowych do szyfrowania danych DESlock + (aplikacja kliencka szyfrująca dane na stacjach roboczych) oraz DESlock + Enterprise Server (rozwiązanie do zarządzania przedsiębiorstwem). Najbardziej użytecznymi funkcjami ESET EndPoint Encryption Pro są szyfrowanie wiadomości e-mail pracowników oraz szyfrowanie poufnych danych.

ESET EndPoint Encryption pozwala użytkownikom na wysyłanie zaszyfrowanych wiadomości e-mail za pomocą wtyczki, która jest automatycznie instalowana w Microsoft Outlook.

Po otrzymaniu przez odbiorcę zaszyfrowanej wiadomości e-mail, może on ją odszyfrować za pomocą DESlock +. Nawet jeśli nie posiada on tego narzędzia szyfrującego, może odszyfrować wiadomości za pomocą darmowej aplikacji DESlock + Reader, o ile hasło jest poprawne.

 

ESET Smart Security Premium


Podstawowy pakiet ESET zawiera wszystkie znane elementy wraz z dodatkami, takimi jak system antykradzieżowy, zaawansowana kontrola użytkowania urządzeń i skaner bezpieczeństwa sieci. ESET Smart Security Premium zapewnia podstawowy menedżer haseł i system szyfrowania plików, a także wsparcie dla systemów MacOS, Android i Linux.

 

Bezpieczeństwo internetowe ESET


ESET Internet Security jest łatwy w użyciu i wskazuje na najbliższą przyszłość, kiedy prawie każda część naszego domu będzie w jakiś sposób kontrolowana przez komputer i będzie wymagała monitorowania bezpieczeństwa. ESET Internet Security jest wysoko ocenianym pakietem antywirusowym, który jest łatwy w użyciu i zapewnia wystarczająco silne funkcje.

 

ESET Nod32 Antywirus


ESET NOD32 Antivirus jest niezawodną podstawową wersją usług bezpieczeństwa ESET. Jest on zaliczany do najlepszych produktów antywirusowych przez niezależne laboratoria badawcze. ESET NOD32 jest znany z wyjątkowej zdolności do identyfikowania i wyłączania złośliwego oprogramowania bez zwalniania komputera. Jest to dobry wybór dla użytkowników Windows.

ESET NOD32 Antivirus zapewnia bezpieczną ochronę komputerów przed powszechnymi zagrożeniami, takimi jak oprogramowanie szpiegujące, nie zajmując przy tym zbyt wiele miejsca na komputerze. Dzięki temu użytkownicy mogą nadal grać, surfować po Internecie, robić zakupy online i pracować pewnie.

Zaletami oprogramowania są prosty i przyjazny dla użytkownika interfejs, doskonałe oceny w niezależnych testach oraz dobra różnorodność planowania.

Ostatnio oglądany