Infolinia 0800 702813
 

ATTENTION! Przed złożeniem zamówienia proszę
zapoznać się z z naszym opisem produktu!

Ten artykuł jest obecnie niedostępny!

Nasza rekomendacja

ABBYY Finereader PDF 16 Standard Subscription ABBYY Finereader PDF 16 Standard Subscription
FineReader PDF 16 Standard to aplikacja do pracy z dokumentami PDF i skanami. Dzięki technologii OCR opartej na sztucznej inteligencji firmy ABBYY możesz używać tej aplikacji nie tylko do łatwej konwersji i edycji cyfrowych...
z 380,13 zł *
Uaktualnienie do wersji FineReader 14 Standard, Corporate lub Enterprise , FineReader 12... więcej

Informacje o produkcie "ABBYY FineReader 15 Standard, Upgrade"

Infobox ogólny

Uwaga, że jest to infobox ogólny i nie wszystkie wymienione poniżej grupy klientów kwalifikują się do tego produktu. Jedno z wymienionych poniżej oznaczeń musi znaleźć się w tytule produktu

.
 • Upgrade - Odnowienia
  Uprawnieni są posiadacze starszej wersji oprogramowania. Do zamówienia potrzebne są dane licencyjne poprzedniej wersji.
 • Wersja szkolna (EDU, Student & Teacher)
  Kwalifikują się uczniowie, studenci i nauczyciele
 • .
 • Urzędy (GOV)
  Kwalifikują się instytucje państwowe (rząd, urzędy itp.)
 • .

  Odpowiedni dowód należy dostarczyć podczas procesu zakupu w kroku 4 "Sprawdź i zamów" w części "Uwaga". Pliki PDF prosimy przesyłać bezpośrednio e-mailem na adres [email protected] wraz z numerem zamówienia.

  Bez dowodu zamówienie nie może być zrealizowane i zostanie anulowane po 2 tygodniach.

  .

  Uaktualnienie do wersji FineReader 14 Standard, Corporate lub Enterprise , FineReader 12 Professional lub Corporate, FineReader Sprint 12 oraz PDF Transformer+

  ABBYY FineReader PDF 15 Standard dla Windows

  Konwertuj, edytuj, udostępniaj i dodawaj adnotacje do plików PDF i skanów w cyfrowym miejscu pracy.

  FineReader PDF umożliwia profesjonalistom maksymalizację wydajności w cyfrowym miejscu pracy. FineReader PDF wykorzystuje najnowszą, opartą na sztucznej inteligencji technologię OCR firmy ABBYY, ułatwiając digitalizację, wyszukiwanie, edycję, ochronę, udostępnianie i współpracę nad wszystkimi typami dokumentów za jednym zamachem. Teraz pracownicy mogą jeszcze bardziej skupić się na swoich podstawowych kompetencjach i poświęcić mniej czasu na zadania administracyjne.

  Nowy

  Edytuj całą zawartośćpliku PDF
  Dzięki programowi FineReader PDF 15 edycja wszystkich typów plików PDF - w tym skanów - jest teraz niemal tak łatwa, jak korzystanie z edytora tekstu. Możesz edytować całe sekcje, zmieniać formatowanie tekstu, edytować komórki tabeli, a nawet zmieniać cały układ poszczególnych elementów.eksport

  Porównania dokumentów
  Nie tylko możesz eksportować różnice między dwiema wersjami dokumentu jako komentarze w PDF, ale teraz możesz również eksportować wyniki jako dokument Word w trybie "śledzenia zmian". Umożliwia to łatwe zaakceptowanie lub odrzucenie zmian i sfinalizowanie dokumentu (dostępne tylko w programie ABBYY FineReader PDF 15 Corporate).

  Tworzenie wypełnialnych formularzy PDF
  Tworzenie własnych formularzy PDF lub przekształcanie plików PDF w wypełnialne formularze poprzez dodawanie pól, list rozwijanych, pytań wielokrotnego wyboru, przycisków akcji itp. Dzięki funkcji tworzenia formularzy PDF w programie FineReader PDF możesz tworzyć wypełnialne pliki PDF, aby skutecznie przechwytywać informacje i standardowe szablony dokumentów!

  Maksymalizacja korzyści dla całej organizacji
  Dzięki nowymlicencjom dlaużytkowników zdalnych organizacje mogą teraz używać programu FineReader PDF z rozwiązaniami do wirtualizacji pulpitów i aplikacji. Dodano nowe opcje dostosowywania ustawień FineReader PDF podczas wdrażania za pomocą obiektów zasad grupy.

   

  W szczegółach

  Usprawnij procesy związane z dokumentami
  Łatwo digitalizuj, przeszukuj, edytuj, chroń, udostępniaj i współpracuj z wszystkimi typami dokumentów w ramach jednego przepływu pracy.
  Zrób więcej z plikami PDF
  Edytuj cyfrowe i zeskanowane pliki PDF z nową łatwością: poprawiaj całe zdania i sekcje, a nawet dostosuj układ.
  Digitalizacja obiegu dokumentów
  Zintegruj dokumenty papierowe z cyfrowym środowiskiem pracy za pomocą technologii OCR opartej na sztucznej inteligencji, aby ułatwić sobie codzienną pracę.
  Zmniejsz koszty IT
  Skorzystaj z jednorazowych płatności i zróżnicowanych rabatów ilościowych, aby zmaksymalizować korzyści dla całej organizacji.
  Standaryzuj zasoby oprogramowania
  Wdróż ujednolicone rozwiązanie PDF w całej organizacji, aby wszyscy mogli płynnie współpracować.
  Uprość zarządzanie licencjami
  Zmniejsz obciążenie działu IT dzięki zautomatyzowanemu dostarczaniu i prostemu zarządzaniu licencjami


  Funkcje programu FineReader PDF
  Pracuj wydajnie z plikami PDF w cyfrowym miejscu pracy. Wykonywanie wielu zadań związanych z dokumentami w jednej aplikacji. Redukcja kosztów poprzez inwestowanie w mniejszą liczbę oddzielnych komponentów oprogramowania. Zwiększ wydajność swojej codziennej pracy poprzez zmniejszenie liczby używanych aplikacji i uniknięcie ich dublowania. Korzystaj z prostego, nieskomplikowanego interfejsu użytkownika i wysokiej jakości wyników.

  Oszczędzaj czas i wysiłek, używając i wykańczając dokumenty w prosty i produktywny sposób. Edytuj dowolny dokument (utworzony cyfrowo lub przekonwertowany z papieru) z taką samą wydajnością. Uzyskaj dostęp do edycji tekstu, tabel i całego układu PDF bez dodatkowych kroków konwersji.

  Przeglądanie, organizowanie i nawigowanie w plikach PDF
  Nawigowanie po stronach, komentarzach i metadanych. Wybierz tryb widoku, który Ci odpowiada, w zależności od Twoich preferencji dotyczących czytania. Dodawanie, usuwanie, zmiana układu, obracanie i kadrowanie stron. Scalanie różnych dokumentów w jeden plik PDF.
  Ponowne wykorzystanie informacji z plików PDF
  Wyodrębnianie (kopiowanie i wklejanie) tekstu i tabel bezpośrednio z dowolnego pliku PDF z zachowaniem formatowania - wystarczy kilka kliknięć. Sprawdzanie i aktualizacja metadanych oraz weryfikacja podpisów cyfrowych w celu zapewnienia autentyczności i integralności dokumentów.
  Uzyskaj dostęp do informacji z dowolnego typu pliku PDF
  Znajdź informacje szybko i łatwo, nawet w zeskanowanych plikach PDF, korzystając z pełnotekstowego wyszukiwania słów kluczowych i zakładek. Zaraz po otwarciu dokumentu FineReader PDF automatycznie rozpoznaje dokumenty PDF, które nie nadają się do przeszukiwania, i natychmiast stosuje OCR (optyczne rozpoznawanie znaków / rozpoznawanie tekstu), aby umożliwić ich przeszukiwanie.
  Edytuj i aktualizuj pliki PDF
  Aktualizuj nieaktualną zawartość dokumentów PDF lub twórz zupełnie nowe dokumenty w oparciu o istniejące pliki PDF. Możesz edytować sekcje lub dodawać nowe, wstawiać lub usuwać obrazy, edytować tekst w tabelach i zmieniać układ elementów na stronie. Dzięki programowi FineReader PDF możesz edytować zeskanowany dokument tak samo łatwo, jak cyfrowo utworzony plik PDF.
  Zarządzaj dokumentami PDF i dostosuj je do określonych przepływów pracy
  Używaj spersonalizowanych pieczęci, numerów Bates i znaków wodnych, aby dostosować pliki PDF do swoich przepływów pracy. Wstawianie lub edytowanie łączy, zakładek, nagłówków, stopek i numerów stron, aby ułatwić nawigację w dokumencie. Ułatwiaj wyszukiwanie dokumentów, dodając do metadanych określone słowa kluczowe.wypełnianie formularzy PDF

  Wypełniaj interaktywne pola w formularzach PDF lub wstawiaj tekst w wyznaczonych miejscach zeskanowanych formularzy papierowych. Podpisuj formularze za pomocą faksymile lub podpisów cyfrowych.

  Dziel się pomysłami, otrzymuj opinie od członków swojego zespołu i zatwierdzaj dokumenty. Używaj narzędzi do spotkań i podejmowania decyzji bezpośrednio w PDF poprzez dodawanie znaczników, adnotacji, komentarzy i rysunków w obrębie dokumentu.
  Wstawianie znaczników i notatek
  Łatwe wstawianie notatek w dowolnym miejscu w pliku PDF (tekst, obrazy, obszar graficzny lub graficzny, podpisy itp.) przy użyciu notatek, pól tekstowych i wielu innych narzędzi do wstawiania znaczników i rysowania.
  Komentuj i dyskutuj
  Dziel się pomysłami i pytaniami, komentując znaczniki i adnotacje lub odpowiadając na komentarze. Przypisanie statusu każdemu komentarzowi w celu zapewnienia większej przejrzystości wśród zainteresowanych stron oraz prowadzenia ukierunkowanego dialogu.
  Zarządzaj komentarzami i przyspiesz podejmowanie decyzji
  Możesz wyszukiwać komentarze według słów kluczowych, sortować je, filtrować i nadawać im status. Można również łatwo dodawać stemple, aby przypisać status do całego dokumentu.
  Wysyłaj dokumenty innym osobom do zatwierdzenia
  Udostępniaj dokumenty różnym współpracownikom i przechwytuj wiele podpisów cyfrowych w jednym pliku PDF.

  Zminimalizuj ryzyko związane z bezpieczeństwem podczas udostępniania i przechowywania plików PDF. Dodawanie i weryfikacja podpisów cyfrowych, ukrywanie poufnych informacji, usuwanie ukrytych danych i zarządzanie dostępem do plików PDF.
  Redagowanieinformacji poufnych
  Zapobiegaj ujawnianiu wrażliwych lub poufnych informacji za pomocą niezawodnego narzędzia do redagowania. Trwale i nieodwracalnie usuwa poufne informacje, takie jak dane osobowe, szczegóły bankowe itp. z pliku PDF - w tekście, nagłówkach, stopkach, komentarzach i metadanych. Pracuj z maksymalną wydajnością, przeszukując cały dokument w zaledwie kilka sekund i sprawiając, że istotne fragmenty stają się nierozpoznawalne.

  Usuń ukryte informacje
  Zminimalizuj ryzyko nieumyślnego ujawnienia poufnych informacji w pliku PDF, usuwając ukryte obiekty i dane jednym kliknięciem. Można usuwać warstwy tekstu dodane przez OCR, komentarze i notatki, załączniki, zakładki, metadane, linki, media, skrypty i dane formularzy.

  Zastosuj ochronę hasłem
  Zarządzaj dostępem do plików PDF za pomocą różnych poziomów ochrony hasłem, aby ograniczyć otwieranie dokumentów lub czynności takie jak drukowanie, edycja lub wyodrębnianie informacji.

  Certyfikacja za pomocą podpisów cyfrowych
  Podpisuj pliki PDF za pomocą certyfikatu podpisu cyfrowego. Oprócz podpisu cyfrowego można również utworzyć i wstawić faksymile podpisu odręcznego. Weryfikacja podpisów cyfrowych w pliku PDF w celu zapewnienia ich autentyczności i integralności.

  Postaw na cyfrowe podejście, standaryzując swoją dokumentację w formacie PDF i korzystaj z jej zalet. Konwertuj dokumenty papierowe lub pliki w dowolnym formacie na pliki PDF z możliwością wyszukiwania, zgodne z normą ISO lub konwertuj pliki PDF do formatu Microsoft® Word, Excel i ponad 15 innych formatów, aby uzyskać maksymalną elastyczność w edycji i ponownym wykorzystaniu.tworzenie standardowych plików PDF


  FineReader PDF może tworzyć pliki PDF z ponad 25 różnych formatów plików, bezpośrednio z dokumentów papierowych lub za pośrednictwem drukarki PDF z niemal każdej aplikacji z funkcją drukowania. Zakres obsługiwanych formatów PDF obejmuje PDF/A-1 do PDF/A-3 do długoterminowej archiwizacji oraz PDF/UA, aby zapewnić dostęp do niezbędnych informacji przy użyciu oprogramowania wspomagającego, takiego jak czytniki ekranu.

  Scalanie dokumentów w jeden plik PDF
  Możesz scalić wiele plików o różnych formatach w jeden plik PDF lub utworzyć nowy plik PDF, usuwając i scalając strony z istniejących plików PDF.

  Konwertuj pliki PDF do formatów edytowalnych
  Szybko konwertuj pliki PDF do w pełni edytowalnych formatów, takich jak Microsoft Word, Excel i wiele innych - pojedynczo lub wiele plików PDF jednocześnie. Inteligentne technologie OCR i konwersji dokumentów PDF firmy ABBYY zapewniają najwyższą dokładność oraz zachowują układ i strukturę dokumentów, co ułatwia ich dalszą edycję.

  Zaawansowana konwersja PDF
  Edytor OCR zawiera zaawansowane narzędzia i opcje zapewniające precyzyjną kontrolę i wyjątkową elastyczność podczas konwersji dokumentów PDF na edytowalne formaty plików.


  Projektuj i edytuj własne interaktywne formularze PDF, aby skutecznie przechwytywać informacje i standaryzować dokumenty. Buduj formularze z interaktywnych pól różnych typów, określaj akcje, edytuj istniejące formularze PDF lub dodawaj elementy formularzy do standardowych plików PDF.

  •     Projektowanie własnych formularzy PDF na podstawie szkiców
  •     Spraw, aby Twoje własne formularze wyglądały dobrze
  •     Ustaw działania
  •     Edycja istniejących formularzy PDF


  Uwzględnij cyfrowy sposób pracy poprzez digitalizację dokumentów papierowych i skanów w celu ich przechowywania, szybkiego i niezawodnego wyszukiwania lub natychmiastowego ponownego wykorzystania i edycji. Skorzystaj z bezprecedensowej dokładności wiodącej na rynku technologii optycznego rozpoznawania znaków (OCR) opartej na sztucznej inteligencji i uprość wszystkie zadania związane z dokumentami.

  Tworzenie plików PDF z możliwością przeszukiwania
  Łatwa konwersja dokumentów papierowych, skanów i zeskanowanych plików PDF na pliki PDF z możliwością przeszukiwania, co pozwala na szybkie odzyskiwanie dokumentów z archiwów cyfrowych i uzyskiwanie dostępu do zawartych w nich informacji. FineReader PDF obsługuje format PDF/A, standard długoterminowej archiwizacji, ze wszystkimi poziomami i wariantami zgodności od PDF/A-1 do PDF/A-3.
  Ponowne wykorzystanie i edycja
  Przekształcaj papierowe dokumenty i skany w edytowalne pliki w programach Microsoft Word, Excel i OpenOffice Writer, a także w innych popularnych formatach. Oparte na sztucznej inteligencji technologie OCR i konwersji dokumentów firmy ABBYY zapewniają najwyższą dokładność oraz zachowanie układu i struktury, co ułatwia ponowną edycję.
  Zaawansowana konwersja dokumentów
  Zarządzaj procesem rozpoznawania tekstu i konwersji dokumentów aż do ostatniego szczegółu. Edytor OCR zawiera zaawansowane narzędzia i opcje do optymalizacji konwersji dokumentów, zapewniając elastyczność, której mogą wymagać konkretne dokumenty i zadania. Zaawansowane narzędzia do wstępnego przetwarzania obrazu oraz dodatkowe ustawienia pozwalające zachować układ dokumentu zapewniają jeszcze większą dokładność i spójność. Poręczne narzędzie weryfikacyjne pozwala szybko i niezawodnie sprawdzić tylko te znaki w przekonwertowanym tekście, które mogły zostać błędnie rozpoznane.oszczędzaj miejsce

  Zmniejsz rozmiar plików PDF do jednej dwudziestej dzięki kompresji MRC.

  Wymagania systemowe:

  System operacyjny

  • Microsoft® Windows® 10 / 8.1 / 8 / 7

  Wdrażanie centralne i wirtualizacja

  Działanie programu ABBYY FineReader 15 zostało przetestowane w następujących konfiguracjach:

  • Microsoft Windows Server 2019, 2016, 2012 R2, 2008 R2 (w tym korzystanie z Remote Desktop, RemoteApp i Remote Desktop Web Access)
   Citrix Workspace App 1808 (z zainstalowaną aplikacją dostępną z serwera), Citrix Virtual Apps and Desktops

  Hardware

  • Komputer PC z procesorem 1 GHz (lub szybszym) x86 lub x64 z zestawem instrukcji SSE2
  • 1 GB RAM (zalecane 4 GB); w systemach wieloprocesorowych wymagane jest dodatkowe 512 MB RAM na każdy dodatkowy procesor.
  • 1,2 GB miejsca na dysku twardym dla typowej instalacji programu i 1,2 GB wolnego miejsca dla optymalnej pracy programu
  • Karta graficzna o rozdzielczości 1024x768 lub wyższej
  • Do aktywacji numeru seryjnego wymagane jest połączenie internetowe.
  • Klawiatura, mysz lub inne urządzenie wskazujące

  Skanery i urządzenia wielofunkcyjne

  FineReader obsługuje skanery kompatybilne ze standardami TWAIN i WIA, wielofunkcyjne urządzenia peryferyjne (MFP) oraz urządzenia typu all-in-one używane w trybie skanowania.

  Wśród tych skanerów znajdują się popularne modele od:

  Avision, Brother, Canon, Epson, Fujitsu, HP, Kodak, Lexmark, Microtek, Mustek, Oki, Panasonic, Plustek, Ricoh, Visioneer, VuPoint, Xerox

  Firma ABBYY nie gwarantuje jednak pełnej kompatybilności oprogramowania ABBYY z dowolnym skanerem. Dlatego firma ABBYY nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody handlowe lub inne wynikające z wykorzystania powyższych informacji.

  Wymagania dotyczące aparatów cyfrowych

  Zalecane wymagania dla aparatów cyfrowych:

  • 5-megapikselowa matryca
  • Wyłączenie funkcji Flash
  • Ręczna regulacja przysłony lub tryb priorytetu przysłony
  • Ręczne ustawianie ostrości
  • Zaleca się stosowanie systemu antywstrząsowego lub użycie statywu
  • Zoom optyczny

  Interfejsy Języki

  Angielski, bułgarski, arabski, chiński (uproszczony), chiński (tradycyjny), czeski, duński, francuski, grecki, hiszpański, holenderski, japoński, koreański, niemiecki, polski, portugalski (Brazylia), rosyjski, słowacki, szwedzki, turecki, ukraiński, węgierski, włoski, wietnamski

  Obsługiwane formaty plików

  FORMATY WEJŚCIOWE

  • PDF (2.0 lub wcześniejszy), w tym PDF/A, PDF/UA
  • Formaty obrazów: TIFF, JPEG, JPEG 2000, JBIG2, PNG, BMP, PCX, GIF, DjVu, XPS*
  • Edytowalne formaty**: DOC(X), XLS(X), PPT(X), VSD(X), HTML, RTF, TXT, ODT, ODS, ODP

  * Wymagany Microsoft .NET Framework 4.
  ** Wymagany Microsoft® Office lub Apache® OpenOffice®.

  Eksportowanie formatów plików

  • PDF, w tym PDF/A (1a, 1b, 2a, 2b, 2u, 3a, 3b, 3u)
  • Formaty obrazów: TIFF, JPEG, JPEG 2000, JBIG2, PNG, BMP, PCX, DjVu
  • Edytowalne formaty: DOC(X), XLS(X), PPTX, HTML, RTF, TXT, CSV, ODT
  • Formaty e-booków: EPUB®, FB2

  Obsługiwane kody kreskowe

  Kod Aztecki, Check Code 3 of 9, Check Interleaved 2 of 5, Codabar, Code 128, Code 3 of 9, Code 3 of 9 bez gwiazdki, Code 93, Data Matrix, EAN 13, EAN 8, IATA 2 of 5, Industrial 2 of 5, Interleaved 2 of 5, Matrix 2 of 5, Patch Code, PDF417, Postnet, QR Code, UCC-128, UPC-A, UPC-E

  Obsługiwane aplikacje

  • Microsoft Word 365, 2019, 2016 (16.0), 2013 (15.0), 2010 (14.0), 2007 (12.0)
  • Microsoft Excel 365, 2019, 2016 (16.0), 2013 (15.0), 2010 (14.0), 2007 (12.0)
  • Microsoft PowerPoint 365, 2019, 2016 (16.0), 2013 (15.0), 2010 (14.0), 2007 (12.0)
  • Microsoft SharePoint 2013, SharePoint Server 2013, 2016, 2019
  • Apache OpenOffice Writer 4.1
  • LibreOffice Writer 5.2, 6.1
  Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
  Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
  Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
  PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
  Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
  Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
  Polityka cenowa więcej

  Jak kształtują się nasze ceny?

  Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

  • Wiązka objętościowa
  • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
  • Przywóz bezpośredni
  • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
  • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
  • Centralna i chuda administracja.
  • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
  • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

  Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

  Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

  Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
  Opinie klientów dotyczące "ABBYY FineReader 15 Standard, Upgrade"
  Napisz recenzję
  Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
  Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

  Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

  Ostatnio oglądany