Infolinia +49 3221 2292585
 

ACDSee Photo Editor 10

338,95 PLN *

inkl. MwSt. plus koszty wysyłki

 • 241820870
 • P26222-01
 • Ważny bezterminowo
 • DE
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
ACDSee Photo Editor 10 - Twoje środowisko twórcze Przejmij kontrolę nad swoimi... więcej

Informacje o produkcie "ACDSee Photo Editor 10"

ACDSee Photo Editor 10 - Twoje środowisko twórcze

Przejmij kontrolę nad swoimi zdjęciami

To dedykowane oprogramowanie do regulacji obrazu i edycji warstwowej pozwala przejść od razu do części kreatywnej. Dzięki 64-bitowej mocy ACDSee Photo Editor 10 możesz edytować, udoskonalać i artystycznie ulepszać swoje obrazy tak, jak zawsze chciałeś. Ulepszaj swoje zdjęcia za pomocą narzędzi do edycji opartej na pikselach, precyzyjnego celowania, setek filtrów, opcji regulacji, elementów rysunkowych i innych.

 

Zintegrowane wsparcie RAW

Przejmij kontrolę nad zdjęciami RAW poprzez usuwanie szumów, wyostrzanie, wygładzanie cieni i rozjaśnień, wybieranie kolorów oraz korzystanie z szerokiej gamy innych funkcji do naprawy i optymalizacji geometrii, ekspozycji, koloru i szczegółów. Zapisując obrazy jako pliki ACDC, można zachować warstwy i dokonać nieniszczących korekt w późniejszym czasie. ACDSee Photo Editor 10 obsługuje edycję RAW dla ponad 500 modeli aparatów fotograficznych.

Jasna i precyzyjna kontrola

Warstwy Adaptacyjne do Usuwania Mgły usuwają kurz, dym, opary lub inne cząsteczki, które wpływają na przejrzystość, przywracając szczegóły, kontrast i utratę koloru. Za pomocą masek warstw można kontrolować przezroczystość warstwy, ukrywać lub ujawniać zamglenie w wybranych obszarach, przywracać ostrość obiektu i prowadzić oko.

 

Wygląd

ACDSee Photo Editor 10 jest w pełni konfigurowalny - nawet klawisze funkcyjne! Aby usprawnić przepływ pracy, można usuwać, przenosić, układać, dokować i ukrywać okna i paski narzędzi.

 

Wydajność

Możesz zacząć natychmiast. ACDSee Photo Editor 10 pozwala szybciej dotrzeć do celu dzięki akceleracji silnika warstwowego i warstw regulacyjnych przez procesor graficzny, a także dzięki wydajności jakościowej podczas stosowania opcji filtrowania.

Wtyczki do Photoshopa

Importuj i używaj wtyczek Photoshopa dla większej swobody twórczej.

Zgodność

Skorzystaj z szerokiej obsługi najbardziej popularnych formatów obrazu. ACDSee Photo Editor 10 oferuje również kompleksowe zarządzanie kolorami.

 

 

Retusz i naprawa w warstwach

Bez podkładu, bez korektora, bez ponownego nałożenia. Zanieczyszczenia i skazy można wygładzać w sposób nieniszczący - bez czasochłonnej i celowej korekty lub mieszania kolorów. Za pomocą narzędzia retuszu przenieś piksele z obszarów nieskazitelnych do obszarów wadliwych, przywracając obraz do stanu pierwotnego. Połącz narzędzie do wykonywania makijażu z warstwą dopasowującą koloryt skóry, aby zrównoważyć jej odcienie i przywrócić połysk.

 

Wybór uproszczony

Dokonaj precyzyjnych regulacji, wybierając określone części obrazu za pomocą pędzla wyboru. Wykrywaj krawędzie na podstawie zaznaczenia na podstawie koloru, jasności lub kombinacji obu tych cech i stwórz z nich maskę. Dodaj warstwy dopasowania do swojego wyboru w zakresie oświetlenia, koloru, szczegółów lub efektów. Odwróć zaznaczenie, aby zastosować inną edycję do pozostałej części obrazu.
 

Natychmiastowa kompensacja ekspozycji

Warstwy regulacyjne służą do korygowania oświetlenia i ekspozycji, zwiększania wyrazistości i przesuwania obiektów do przodu. Rozjaśnij cienie i przyciemnij światła, aby zrównoważyć cały obraz. Spraw, by Twój nawyk był wydajny w tym samym czasie, co działania ACDSee. Zapisz zmiany i zastosuj je do całych sekwencji lub do przyszłych obrazów za pomocą jednego kliknięcia.

 

Wymagania systemowe

Do aktywacji oprogramowania potrzebny jest ważny adres e-mail i połączenie internetowe.

Sprzęt komputerowy

Procesor Intel® Pentium® 4 lub AMD Athlon® 64 (2 GHz lub szybszy)
2 GB pamięci RAM (zalecana 6 GB RAM)
512 MB pamięci Video RAM (VRAM)

Karta


graficzna zgodna z DirectX 10
Adapter High Color Color Graphics Adapter o rozdzielczości 1024 x 768 (zalecana 1280 x 1024)
2 GB wolnego miejsca na dysku twardym
Oprogramowanie

Microsoft® Windows® 7 (SP1), Windows® 8, Windows® 8.1, i Windows® 10 (tylko wersje 64-bitowe)
Microsoft® Internet Explorer® 9+
Microsoft® DirectX® 10 lub nowszy
Windows Media® Player 9.0


 

Wersje

10,0 (zbudować 52)

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "ACDSee Photo Editor 10"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany