Infolinia 0800 702813
 
ACDSee Photo Studio for Mac 7

ACDSee Photo Studio for Mac 7

368,96 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241821391
 • ACDPSM06MLCAXEDEAE
 • Ważny bezterminowo
 • DE | EN | FR
 • Na całym świecie

User:

[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
ACDSee Photo Studio dla Mac 6 Absolutna kontrola nad zdjęciami Ciesz się pięknem... więcej

Informacje o produkcie "ACDSee Photo Studio for Mac 7"

ACDSee Photo Studio dla Mac 6

Absolutna kontrola nad zdjęciami

Ciesz się pięknem swoich zdjęć dzięki ACDSee Photo Studio for Mac 6 - jednemu z najszybszych cyfrowych menedżerów mediów i najpotężniejszym narzędziom do przetwarzania RAW na tej platformie. Śledź swoje multimedia za pomocą wyszukiwania za pomocą jednego kliknięcia, wyszukiwania metodą "przeciągnij i upuść" oraz wyszukiwania zapisanego. A wszystko to z korzyścią wolnego od importu dostępu do Twoich zdjęć. Szybsze uruchamianie, przewijanie i wyszukiwanie, usprawnione narzędzia organizacyjne, konfigurowalne operacje wsadowe, obsługa RAW dla ponad 550 modeli aparatów fotograficznych oraz kompletny zestaw narzędzi do nieniszczących regulacji sprawiają, że ACDSee Photo Studio dla Mac 6 to Twoje podstawowe zasoby fotografii cyfrowej.

Wydajny Digital Asset Manager dla komputerów Mac

Ustal swoje własne zasady pracy z fotografią za pomocą kompleksowych narzędzi do przenoszenia, wyszukiwania, sortowania i udostępniania. Sortuj według daty, oceniaj obrazy, aby śledzić swoją najlepszą pracę, oraz ustawiaj kategorie i słowa kluczowe przy użyciu metody, która działa najlepiej dla Ciebie. Uporządkuj swoją kolekcję, znajdź duplikaty do większej ilości pamięci, osadzaj własne metadane oraz przeglądaj i edytuj informacje EXIF i IPTC. Identyfikacja poszczególnych obrazów do dalszego przetwarzania za pomocą konfigurowalnych kolorowych etykiet i markerów wizualnych.

 

Jeszcze więcej sposobów na zarządzanie swoją kolekcją

Ulepszona obsługa historii przeglądania - Naciśnij i przytrzymaj klawisz Back, aby wyświetlić listę ostatnio przeglądanych folderów.

Easy-Select Tabs - Włączenie lub wyłączenie wielu folderów i podfolderów w drzewie plików za pomocą zakładek Easy-Select Tabs.

Bezpośredni dostęp do dysku i Cloud - tworzenie kopii zapasowych plików na dysku iCloud i udostępnianie ich bezpośrednio z ACDSee.

Ulepszone zarządzanie słowami klucz owymi - Najnowsza wersja zawiera zainstalowane fabrycznie najczęściej używane zestawy słów kluczowych. Można również importować i eksportować istniejące listy słów kluczowych.

Zapisane wyszu kiwanie - Tworzenie wyszukiwania na podstawie wybranych kryteriów i dostęp do wyników za pomocą jednego kliknięcia.

 

Aktualności

Adaptacja i bezpieczeństwo

W trybie zarządzania masz bezpośredni dostęp do dysku iCloud w celu łatwego tworzenia kopii zapasowych i udostępniania plików.

Easy-Select dla łatwego wyboru

Przeglądaj wiele folderów jednocześnie lub używaj kombinacji pól metadanych do jednoczesnego wyszukiwania za pomocą wskaźników Easy-Select.

Użyj szybkiego widoku Quick View Quick Look

Uruchom wszystkie obsługiwane typy plików - w tym filmy, pliki PDF i dokumenty - z poziomu ACDSee za pomocą funkcji Quick Look.

Natychmiastowe wyszukiwanie określonych elementów

Znajdź jednym kliknięciem wszystkie zdjęcia z dodanymi danymi, ale jeszcze nie zapisane w bazie danych lub zdjęcia bez słów kluczowych lub wszystkie filmy.

Wydajność kopiowania/wklejania

Zapisywanie godzin poprzez kopiowanie i wklejanie metadanych z jednego pliku do wielu plików.

Nie ma potrzeby wyszukiwania

Łatwy dostęp do wszystkich zdjęć, które odpowiadają ustawionym kryteriom, oraz korzystanie z zaawansowanych funkcji wyszukiwania zapisanych zdjęć, które można kliknąć w dowolnym momencie w trybie zarządzania.

Szybsza wydajność

Korzystaj z szybszego startu, szybszego przewijania i wyszukiwania.

Słowa kluczowe dotyczące mediów społecznościowych

Zapisz niezliczoną ilość godzin ręcznego wprowadzania danych poprzez import istniejących list słów kluczowych. Eksportuj listy słów kluczowych i udostępniaj je innym użytkownikom.

Cały pakiet

ACDSee zawiera teraz wiele użytecznych zestawów przykładowych słów kluczowych, które są wstępnie zainstalowane. Możesz również tworzyć zestawy powiązanych kategorii i przełączać się między nimi.

Mocne parametry RAW

Przekształcaj swoje zdjęcia RAW z surowych danych z czujników w oszałamiającą sztukę cyfrową dzięki silnikowi przetwarzania RAW ACDSee Photo Studio. Dzięki wbudowanej obsłudze RAW, możesz parametrycznie poprawiać ekspozycję, wyrazistość, ostrość, oświetlenie, kolor, szumy, szczegóły i wiele innych.

Lokalizacja, położenie, położenie

W oknie Mapa wyświetlana jest lokalizacja, w której zostały wykonane zdjęcia, z wykorzystaniem wbudowanych informacji o szerokości i długości geograficznej. Pozwala to na grupowanie plików według regionów do przetworzenia. Możesz również przeciągać obrazy na mapę i geotagować je. Geotagowane obrazy są łatwo wyświetlane za pomocą szpilek. Wybierz pinezkę na mapie i za pomocą funkcji Odwrotnego Geokodowania zapisz informacje o położeniu w odpowiednich polach IPTC za pomocą zaledwie trzech kliknięć. Dodano obsługę trybu MacOS dark, aby ułatwić oglądanie.

Narażaj wszystkie szczegóły

Weź spektrum w swoje ręce, wzmacniając poszczególne kolory lub wszystkie odcienie na zdjęciu. Zwiększaj lub zmniejszaj ekspozycję, przywracaj podkreślenia i dodawaj jasność, kontrasty i klarowność, jak chcesz. Stwórz wspaniały efekt za pomocą narzędzia Blur. Narzędzie Blur działa jak filtr do soczewek dyfuzyjnych, tworząc senne rozmycie poprzez redukcję twardych linii i intensyfikację kolorów.

Wyprostuj obrazy

Rozmyte, nieostre i pochylone obrazy nie stanowią problemu dla ACDSee Photo Studio. Możesz narysować poziomą linię przez obrazek i użyć funkcji prostowania, aby wyrównać obrazek z linią. To czyni go idealnym ujęciem. Następnie zdefiniuj obraz za pomocą narzędzia do wyostrzania zaprojektowanego w celu zachowania szczegółów. Kontroluj ilość zaostrzonych pikseli wokół każdej krawędzi, podkreślając grube lub drobne szczegóły i kontrolując hałas.

Rozjaśnić i zrównoważyć

Zakres kolorów, temperatura, odcień, średnie tony i obszary świetlne są pod Twoją kontrolą. Wybierz kanał kolorów RGB, aby zmienić całe spektrum kolorów obrazu, lub wybierz konkretny kolor. Dzięki naszej opatentowanej technologii Light EQ™, możesz uratować szczegóły z obszarów cieni i przywrócić naturalną jasność i kontrast obrazu. Narzędzie to intuicyjnie rozjaśnia cienie i zaciemnia jasne obszary w określonych obszarach, nie wpływając na obraz jako całość.

Wymagania systemowe

Do aktywacji oprogramowania i walidacji subskrypcji potrzebny jest ważny adres e-mail i połączenie internetowe.

Sprzęt komputerowy

Komputery Mac z procesorem Intel® 4
GB RAM (zalecane 6 GB RAM)

Oprogramowanie

macOS High Sierra (10.13), macOS Mojave (10.14), lub macOS Catalina (10.15)

Wersje

6.2.1681

Data: 2020/4/22 Rozmiar pliku
: 53,7 MB

6.0.1527

Data: 2019/12/11Rozmiar pliku
: 49,8 MB

 

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "ACDSee Photo Studio for Mac 7"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany