Infolinia +49 3221 2292585
 
ACDSee Photo Studio for Mac 7, 1 Jahr

ACDSee Photo Studio for Mac 7, 1 Jahr

165,01 PLN *

inkl. MwSt. plus koszty wysyłki

 • 241821392
 • ACDPSM06MSCAXEDEAE
 • 1 rok
 • DE | EN | FR
 • Na całym świecie

User:

[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
ACDSee Photo Studio dla Mac 6 - 1 rok Absolutna kontrola nad zdjęciami Ciesz się... więcej

Informacje o produkcie "ACDSee Photo Studio for Mac 7, 1 Jahr"

ACDSee Photo Studio dla Mac 6 - 1 rok

Absolutna kontrola nad zdjęciami

Ciesz się pięknem swoich zdjęć dzięki ACDSee Photo Studio for Mac 6 - jednemu z najszybszych cyfrowych menedżerów mediów i najpotężniejszym narzędziom do przetwarzania RAW na tej platformie. Śledź swoje multimedia za pomocą wyszukiwania za pomocą jednego kliknięcia, wyszukiwania metodą "przeciągnij i upuść" oraz wyszukiwania zapisanego. A wszystko to z korzyścią wolnego od importu dostępu do Twoich zdjęć. Szybsze uruchamianie, przewijanie i wyszukiwanie, usprawnione narzędzia organizacyjne, konfigurowalne operacje wsadowe, obsługa RAW dla ponad 550 modeli aparatów fotograficznych oraz kompletny zestaw narzędzi do nieniszczących regulacji sprawiają, że ACDSee Photo Studio dla Mac 6 to Twoje podstawowe zasoby fotografii cyfrowej.

Wydajny Digital Asset Manager dla komputerów Mac

Ustal swoje własne zasady pracy z fotografią za pomocą kompleksowych narzędzi do przenoszenia, wyszukiwania, sortowania i udostępniania. Sortuj według daty, oceniaj obrazy, aby śledzić swoją najlepszą pracę, oraz ustawiaj kategorie i słowa kluczowe przy użyciu metody, która działa najlepiej dla Ciebie. Uporządkuj swoją kolekcję, znajdź duplikaty do większej ilości pamięci, osadzaj własne metadane oraz przeglądaj i edytuj informacje EXIF i IPTC. Identyfikacja poszczególnych obrazów do dalszego przetwarzania za pomocą konfigurowalnych kolorowych etykiet i markerów wizualnych.

 

Jeszcze więcej sposobów na zarządzanie swoją kolekcją

Ulepszona obsługa historii przeglądania - Naciśnij i przytrzymaj klawisz Back, aby wyświetlić listę ostatnio przeglądanych folderów.

Easy-Select Tabs - Włączenie lub wyłączenie wielu folderów i podfolderów w drzewie plików za pomocą zakładek Easy-Select Tabs.

Bezpośredni dostęp do dysku i Cloud - tworzenie kopii zapasowych plików na dysku iCloud i udostępnianie ich bezpośrednio z ACDSee.

Ulepszone zarządzanie słowami klucz owymi - Najnowsza wersja zawiera zainstalowane fabrycznie najczęściej używane zestawy słów kluczowych. Można również importować i eksportować istniejące listy słów kluczowych.

Zapisane wyszu kiwanie - Tworzenie wyszukiwania na podstawie wybranych kryteriów i dostęp do wyników za pomocą jednego kliknięcia.

 

Aktualności

Adaptacja i bezpieczeństwo

W trybie zarządzania masz bezpośredni dostęp do dysku iCloud w celu łatwego tworzenia kopii zapasowych i udostępniania plików.

Easy-Select dla łatwego wyboru

Wyświetlanie wielu folderów jednocześnie lub używanie kombinacji pól metadanych do jednoczesnego wyszukiwania za pomocą wskaźników Easy-Select.

Użyj szybkiego widoku Quick View Quick Look

Uruchom wszystkie obsługiwane typy plików - w tym filmy, pliki PDF i dokumenty - z poziomu ACDSee za pomocą funkcji Quick Look.

Natychmiastowe wyszukiwanie określonych elementów

Znajdź jednym kliknięciem wszystkie zdjęcia z dodanymi danymi, ale jeszcze nie zapisane w bazie danych lub zdjęcia bez słów kluczowych lub wszystkie filmy.

Wydajność kopiowania/wklejania

Zapisywanie godzin poprzez kopiowanie i wklejanie metadanych z jednego pliku do wielu plików.

Nie ma potrzeby wyszukiwania

Łatwy dostęp do wszystkich zdjęć, które odpowiadają ustawionym kryteriom, oraz korzystanie z zaawansowanych funkcji wyszukiwania zapisanych zdjęć, które można kliknąć w dowolnym momencie w trybie zarządzania.

Szybsza wydajność

Korzystaj z szybszego startu, szybszego przewijania i wyszukiwania.

Słowa kluczowe dotyczące mediów społecznościowych

Zapisz niezliczoną ilość godzin ręcznego wprowadzania danych poprzez import istniejących list słów kluczowych. Eksportuj listy słów kluczowych i udostępniaj je innym użytkownikom.

Cały pakiet

ACDSee zawiera teraz wiele użytecznych zestawów przykładowych słów kluczowych, które są wstępnie zainstalowane. Możesz również tworzyć zestawy powiązanych kategorii i przełączać się między nimi.

Mocne parametry RAW

Przekształcaj swoje zdjęcia RAW z surowych danych z czujników w oszałamiającą sztukę cyfrową dzięki silnikowi przetwarzania RAW ACDSee Photo Studio. Dzięki wbudowanej obsłudze RAW, możesz parametrycznie poprawiać ekspozycję, wyrazistość, ostrość, oświetlenie, kolor, szumy, szczegóły i wiele innych.

Lokalizacja, położenie, położenie

W oknie Mapa wyświetlana jest lokalizacja, w której zostały wykonane zdjęcia, z wykorzystaniem wbudowanych informacji o szerokości i długości geograficznej. Pozwala to na grupowanie plików według regionów do przetworzenia. Możesz również przeciągać obrazy na mapę i geotagować je. Geotagowane obrazy są łatwo wyświetlane za pomocą szpilek. Wybierz pinezkę na mapie i za pomocą funkcji Odwrotnego Geokodowania zapisz informacje o położeniu w odpowiednich polach IPTC za pomocą zaledwie trzech kliknięć. Dodano obsługę trybu MacOS dark, aby ułatwić oglądanie.

Narażaj wszystkie szczegóły

Weź do ręki spektrum, wzmacniając poszczególne kolory lub wszystkie odcienie na zdjęciu. Zwiększaj lub zmniejszaj ekspozycję, przywracaj podkreślenia i dodawaj jasność, kontrasty i klarowność, jak chcesz. Stwórz wspaniały efekt za pomocą narzędzia Blur. Narzędzie Blur działa jak filtr do soczewek dyfuzyjnych, tworząc senne rozmycie poprzez redukcję twardych linii i intensyfikację kolorów.

Wyprostuj obrazy

Rozmyte, nieostre i pochylone obrazy nie stanowią problemu dla ACDSee Photo Studio. Możesz narysować poziomą linię przez obrazek i użyć funkcji prostowania, aby wyrównać obrazek z linią. To czyni go idealnym ujęciem. Następnie zdefiniuj obraz za pomocą narzędzia do wyostrzania zaprojektowanego w celu zachowania szczegółów. Kontroluj ilość zaostrzonych pikseli wokół każdej krawędzi, podkreślając grube lub drobne szczegóły i kontrolując hałas.

Rozjaśnić i zrównoważyć

Zakres kolorów, temperatura, odcień, średnie tony i obszary świetlne są pod Twoją kontrolą. Wybierz kanał kolorów RGB, aby zmienić całe spektrum kolorów obrazu, lub wybierz konkretny kolor. Dzięki naszej opatentowanej technologii Light EQ™, możesz uratować szczegóły z obszarów cieni i przywrócić naturalną jasność i kontrast obrazu. Narzędzie to intuicyjnie rozjaśnia cienie i zaciemnia jasne obszary w określonych obszarach, nie wpływając na obraz jako całość.

Wymagania systemowe

Do aktywacji oprogramowania i walidacji subskrypcji potrzebny jest ważny adres e-mail i połączenie internetowe.

Sprzęt komputerowy

Komputery Mac z procesorem Intel® 4
GB RAM (zalecane 6 GB RAM)

Oprogramowanie

macOS High Sierra (10.13), macOS Mojave (10.14), lub macOS Catalina (10.15)

Wersje

6.2.1681

Data: 2020/4/22 Rozmiar pliku
: 53,7 MB

6.0.1527

Data: 2019/12/11Rozmiar pliku
: 49,8 MB

 

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "ACDSee Photo Studio for Mac 7, 1 Jahr"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany