Infolinia +49 3221 2292585
 
ACDSee Photo Studio Professional2018, pobierz
Ten artykuł jest obecnie niedostępny!

Nasza rekomendacja

ACDSee Photo Studio Professional 2021 ACDSee Photo Studio Professional 2021
ACDSee Photo Studio Professional 2021 OPROGRAMOWANIE POJAWIA SIĘ POD KONIEC PAŹDZIERNIKA Profesjonalne narzędzie typu all-in-one ACDSee Photo Studio Professional 2021 jest przeznaczone dla fotografów, którzy chcą...
z 393,19 PLN *
ACDSee Photo Studio Professional2018, pobierz Przeznaczony dla profesjonalistów... więcej

Informacje o produkcie "ACDSee Photo Studio Professional2018, pobierz"

ACDSee Photo Studio Professional2018, pobierz

Przeznaczony dla profesjonalistów

ACDSee Photo Studio Professional2018 to cyfrowe rozwiązanie do zarządzania zasobami oraz edytor RAW, który daje Ci wszystko, czego potrzebujesz, aby przejąć pełną kontrolę nad obiegiem dokumentów fotograficznych. To akcelerowane przez GPU oprogramowanie oferuje nie tylko wyższą prędkość, ale także coraz większą liczbę usprawnień, które usprawnią Twoje procesy i nadadzą Twoim opracowanym obrazom profesjonalny wygląd.

Zakres wydajności oprogramowania:

Kompleksowy edytor RAW

Dzięki wbudowanej obsłudze ponad 500 modeli kamer, możesz edytować swoje obrazy w formacie RAW, aby uzyskać optymalne rezultaty. Rozpocznij edycję od surowych danych przechwyconych przez aparat i przekształć je za pomocą narzędzi do ustawiania ekspozycji, kontrastu, koloru, naprawy, wyostrzania i innych szczegółów.

Usuń i zmień

Usuń wszystkie elementy ze swoich zdjęć i zintegruj resztę. Wybierz niepożądane obiekty do usunięcia i użyj funkcji inteligentnego usuwania, aby wypełnić obszar odpowiednim tłem. To wrażliwe na treść narzędzie zapewnia naturalnie wyglądający rezultat nawet wtedy, gdy wydobywasz elementy takie jak słupy telegraficzne, tłumy, złowieszcze chmury - lub cokolwiek chcesz.

Inteligentne i zaawansowane ustawienia

Kontroluj jasność, nasycenie, barwę i żywość z matematyczną precyzją. Intuicyjne narzędzia do korekcji oświetlenia umożliwiają bezproblemową regulację ekspozycji dzięki naszej opatentowanej technologii Light EQ™. Można drastycznie zmienić oświetlenie w określonych obszarach bez wpływu na obraz lub subtelnie zoptymalizować poszczególne pasma kolorów.

Deformowanie i przeprojektowywanie

Kreatywna edycja obrazu nigdy nie była tak łatwa. Za pomocą narzędzia Liquefy można zniekształcać obiekty na zdjęciach bez wpływu na ich jakość. Przeniesienie, kompresja, skarbiec lub przywrócenie. Twórz odręczne projekty lub retuszuj portrety poprzez przesuwanie pikseli bez ich zmiany. * Nie obsługiwane przez 32 bity.

Ruchomy obieg dokumentów fotograficznych

ACDSee Mobile Sync umożliwia natychmiastowe bezprzewodowe przesyłanie zdjęć i filmów z urządzenia mobilnego do ACDSee Photo Studio! Po prostu wybierz pliki i wyślij je. Aplikacja dostępna dla iPhone'a i Androida zawsze wie, jakie zdjęcia zostały wysłane, więc nie musisz pamiętać.

Szczotki krawędziowe

Dokonaj precyzyjnych korekt, dostosowując pędzel do konkretnych pożądanych kolorów, wartości jasności lub kombinacji wartości koloru i jasności. Następnie można wykonać korekty krawędzi i poprawki na oświetlenie, efekty, kolory i szczegóły.

Bezbłędny i promienny

Bez podkładu, bez korektora, bez ponownego nałożenia. Zanieczyszczenia i skazy można łatwo wygładzić - bez konieczności czasochłonnych celowych korekt kolorystycznych lub mieszania. Dzięki narzędziu Skin Tone możesz szybko wyrównać tonację skóry.

Bezwysiłkowe zarządzanie zasobami cyfrowymi

Wyszukiwanie, sortowanie, przenoszenie, organizowanie i udostępnianie - aplikacja oferuje wszystko, czego potrzebujesz, aby w pełni opanować swój tok pracy z fotografią. Dodaj oceny, hierarchiczne słowa kluczowe, kategorie i dane dotyczące lokalizacji do swoich zdjęć. Znaczniki wizualne lub konfigurowalne kolorowe etykiety pomagają szybko zidentyfikować zdjęcia, które wymagają dalszej obróbki.

Wymagania systemowe

 • Microsoft® Windows® 7 (SP1), 8, 8.1 i 10
 • Microsoft® Internet Explorer® 9+
 • Microsoft® DirectX® 10.0+
 • Windows Media® Player 9.0
 • Procesor Intel® Pentium® 4 lub AMD Athlon® 64 (2 GHz lub lepszy)
 • 2 GB RAM (zalecane 6 GB RAM)
 • 512 MB pamięci wideo RAM (VRAM)
 • Karta graficzna kompatybilna z DirectX 10
 • 1024 x 768 rozdzielczość ekranu (zalecane 1920 x 1080)
 • 2GB wolnego miejsca na dysku twardym
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "ACDSee Photo Studio Professional2018, pobierz"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany