Infolinia +49 3221 2292585
 
ACDSee Photo Studio Professional2019, pobierz

ACDSee Photo Studio Professional2019, pobierz

384,15 PLN * 406,75 PLN * (5,56% ocalony)

inkl. MwSt. plus koszty wysyłki

 • 241820410
 • AC-12009-LIC
 • Ważny bezterminowo
 • DE
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Wiadomości: Nowe funkcje pędzla w trybie deweloperskim Przenieś żywość, nasycenie,... więcej

Informacje o produkcie "ACDSee Photo Studio Professional2019, pobierz"

Wiadomości:

Nowe funkcje pędzla w trybie
deweloperskim
Przenieś żywość, nasycenie, odcień, jasność, kontrast i nakładanie kolorów za pomocą pędzla lub dostosuj temperaturę, cieniowanie i krzywe gradacji w części obrazu bez wpływu na inne obszary. Można również zastosować liniowe lub promieniowe nachylenia, aby zapewnić stopniową progresję.

Ulepszone obrazy czarno-białe
W trybie czarno-białym można zwiększyć lub zmniejszyć kontrast poszczególnych kolorów i ustawić zakres jasności odpowiadający regulacji kontrastu.

Kolorowe listwy lutownicze
Zapewnij bezproblemową korekcję kolorów obrazów, importując i stosując LUT jako kolorowe filtry trybu edycji.


Kolory kontrastowe Dostosuj kontrast poszczególnych odcieni i wybierz precyzyjne zakresy jasności, aby wydobyć szczegóły kontrastu w obszarach jasnych lub cieni.

Wsparcie dla HEIF
Zdekoduj pliki HEIF (wysokowydajny typ pojemnika na media w postaci obrazów i sekwencji obrazów) w ACDSee Photo Studio.

Automatyczny postęp
W miarę dodawania metadanych, ACDSee automatycznie przechodzi do następnego obrazu, dzięki czemu można organizować całe foldery bez zdejmowania rąk z klawiatury.

Ustawienia
obszaru ustawień programu Developer View w trybie deweloperskim, kopiowanie i wklejanie tych ustawień do innych obrazów lub przywracanie obrazów - wszystko to w łatwy sposób w trybie zarządzania lub widoku.

Import/eksport programowania lub edycji ustawień wstępnych
Podziel się swoimi ustawieniami z innymi, eksportując je, lub użyj ustawień innych lub poprzednich edycji, importując je.

Działania przywozowe/wywozowe
Podziel się swoimi działaniami z innymi użytkownikami, eksportując je jako wygodne, skompresowane pakiety lub otrzymując działania od znajomych, aby wykorzystać nieograniczony potencjał twórczy nagranych działań.

Dobór natężenia światła
Tworzenie wyborów na podstawie jasności obrazów. Im jaśniejszy jest piksel, tym silniejsze będzie zaznaczenie dla tego piksela.

Konfigurowalne skróty klawiaturowe w trybie zarządzania
Dzięki niestandardowym klawiszom skrótu dla każdego kroku w przepływie pracy, możesz szybko przechodzić między poszczególnymi etapami.

Ulepszenia w zakresie druku
Skompensuj właściwości swojej drukarki za pomocą ustawień ekspozycji, kontrastu i ostrości, które można wywołać bezpośrednio w oknie dialogowym "Drukuj".

Funkcje:

Rozpoznawanie twarzy
Organizowanie nigdy nie było tak osobiste. Narzędzie ACDSee Photo Studio Professional2019 do detekcji twarzy wykrywa osoby na Twoich zdjęciach, dzięki czemu możesz nadać im imiona i nazwiska w celu szybkiego wyszukiwania i identyfikacji. ACDSee natychmiast pamięta, które twarze dostają jakie imiona. W ten sposób dziadek nigdy nie zostanie zapomniany! Oszczędność godzin na ręcznym wyszukiwaniu. Wyróżnianie zdjęć przez klientów, członków rodziny lub osoby zainteresowane

Kompleksowy edytor RAW
Dzięki wbudowanej obsłudze ponad 500 modeli aparatów fotograficznych w Photo Studio Ultimate, możesz perfekcyjnie edytować swoje zdjęcia RAW.

Aby uzyskać najlepsze wrażenia z edycji, zacznij od surowych danych uchwyconych przez aparat i przekształć je za pomocą narzędzi do ustawiania ekspozycji, kontrastu, koloru, naprawy, wyostrzania i innych szczegółów.

Bezwysiłkowe zarządzanie zasobami cyfrowymi
Wyszukiwanie, sortowanie, przenoszenie, organizowanie i udostępnianie - aplikacja oferuje wszystko, czego potrzebujesz, aby w pełni opanować swój tok pracy z fotografią. Dodaj oceny, hierarchiczne słowa kluczowe, kategorie i dane dotyczące lokalizacji do swoich zdjęć. Szybkie oznaczanie zdjęć znacznikami wizualnymi lub niestandardowymi kolorowymi etykietami w celu dalszej edycji.

Usuń i zmień
Usuń wszelkie elementy ze swoich zdjęć i zintegruj resztę. Wybierz niepożądane obiekty do usunięcia i użyj funkcji inteligentnego usuwania, aby wypełnić obszar odpowiednim tłem. To wrażliwe na treść narzędzie zapewnia naturalnie wyglądające rezultaty, nawet jeśli wydobędziesz elementy takie jak słupy telegraficzne, tłumy, brakujące części, złowieszcze chmury - cokolwiek zechcesz.

Pędzel
do przycinania krawędzi
Dokonaj precyzyjnych korekt, dostosowując pędzel do konkretnych pożądanych kolorów, wartości jasności lub kombinacji wartości koloru i jasności. Następnie można wykonać korekty krawędzi i poprawki na oświetlenie, efekty, kolory i szczegóły.

Ruchomy obieg dokumentów fotograficznych
ACDSee Mobile Sync umożliwia natychmiastowe bezprzewodowe przesyłanie zdjęć i filmów z urządzenia mobilnego do ACDSee Photo Studio! Po prostu wybierz pliki i wyślij je. Dostępna na iPhone'a i Androida aplikacja ACDSee Mobile Sync zawsze wie, jakie zdjęcia zostały wysłane, więc nie musisz pamiętać. Elastyczne opcje wyboru oraz konfigurowalne nazwy plików i podfolderów przyspieszają i upraszczają czynności. Edytuj i przesyłaj metadane oraz korzystaj z obsługi RAW na telefonie iPhone.

Sprzęt komputerowy

 • Procesor Intel® lub AMD z obsługą 64 bitów
 • Procesor Intel i3 lub lepiej zalecany
 • 2 GB RAM (zalecane 6 GB RAM lub więcej)
 • 512 MB pamięci wideo RAM (VRAM)
 • Adapter graficzny kompatybilny z DirectX 10
 • 1024 × 768 rozdzielczość wyświetlacza (zalecane 1920 × 1080)
 • 2 GB dostępnego miejsca na dysku twardym

Oprogramowanie

 • Microsoft® Windows® 7 (SP1), Windows® 8, Windows® 8.1 i Windows® 10 (tylko wersje 64-bitowe)
 • Microsoft® Internet Explorer® 9+
 • Microsoft® DirectX® 10 lub wyższy
 • Windows Media® Player 9.0
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "ACDSee Photo Studio Professional2019, pobierz"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany