Infolinia +49 3221 2292585
 
ACDSee Photo Studio Standard2019, pobierz

ACDSee Photo Studio Standard2019, pobierz

158,15 PLN *

inkl. MwSt. plus koszty wysyłki

 • 241820411
 • AC-12008-LIC
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
ACDSee Photo Studio Standard2019 Najlepszy menedżer zasobów cyfrowych na rynku... więcej

Informacje o produkcie "ACDSee Photo Studio Standard2019, pobierz"

ACDSee Photo Studio Standard2019

Najlepszy menedżer zasobów cyfrowych na rynku

Wszystkie potrzeby związane z kreatywną fotografią, cyfrowym zarządzaniem zasobami i dystrybucją amatorskich fotografów można zaspokoić za pomocą jednej aplikacji: ACDSee Photo Studio Standard2019, ACDSee jest solidnym, niezawodnym rozwiązaniem dla rosnącej kolekcji zdjęć, dostarczającym narzędzi, które pomogą Ci zorganizować, ulepszyć i zainspirować Twoją pracę. Obecnie istnieje więcej niż kiedykolwiek narzędzi, które pomogą Ci kontrolować kolor, wyniki drukowania i operacje związane z pamięcią, przejąć kontrolę nad Twoją pracą, poprawić metody organizacyjne i wiele innych. To jeszcze bardziej zwiększa korzyści płynące z tego niezawodnego oprogramowania.

Wiadomości:

Nowa funkcja do konwersji na czarno-białe
Twórz niuansowane obrazy w skali szarości, kontrolując jasność kanałów, jak również poszczególne odcienie i ogólne cieniowanie. Podkreślenie różnych aspektów zdjęcia poprzez edycję kontrastu kolor po kolorze.

Nowy znak wodny
Zażądaj pracy dla siebie z konfigurowalnymi znakami wodnymi.

Automatyczne oszczędzanie
Oszczędzaj czas dzięki opcji, która pozwala na zapisywanie zmian i automatyczne przechodzenie do następnego obrazu.

Wsparcie dla HEIF
Zdekoduj pliki HEIF (wysokowydajny typ pojemnika na media w postaci obrazów i sekwencji obrazów) w ACDSee Photo Studio. Dostępne tylko dla 64 bitów.

Automatyczny postęp
W miarę dodawania metadanych, ACDSee automatycznie przechodzi do następnego obrazu, dzięki czemu można organizować całe foldery bez zdejmowania rąk z klawiatury.

Zestawy słów kluczowych i kategorii ekspresowych z możliwością dostosowania do potrzeb klienta
Powiększ lub pomniejsz swoje kategorie i zestawy słów kluczowych, aby uzyskać szybszy dostęp.

Konfigurowalne skróty klawiaturowe w trybie zarządzania
Dzięki niestandardowym klawiszom skrótu dla każdego kroku w przepływie pracy, możesz szybko przechodzić między poszczególnymi etapami.

Ulepszenia w zakresie druku
Skompensuj charakterystykę swojej drukarki za pomocą ustawień ekspozycji, kontrastu i ostrości, które można wywołać bezpośrednio w oknie dialogowym "Drukuj".

Funkcje:

Matematyka wielokolorowa
Importuj i stosuj tabele porównywania kolorów (pliki, które każą ACDSee przypisać określone wartości RGB do innych określonych wartości koloru, tworząc w zasadzie predefiniowane ustawienia korekcji kolorów), dzięki czemu masz dostęp do szerokiego zakresu opcji. Użyj pędzla, utwórz gradient liniowy lub promieniowy i generalnie dostosuj kolor LUT, tak jak w przypadku innych filtrów trybu edycji, aby wprowadzić elastyczne ulepszenia.

edytować zdjęcia
Osiągnij te doskonałe warunki, których nie znalazłeś na miejscu, dokonując precyzyjnych regulacji za pomocą różnych precyzyjnych filtrów. Edytuj geometryczne niedoskonałości za pomocą narzędzi do cięcia, odbicia lustrzanego, obracania i zmiany rozmiaru. Poprawić błędy, czerwone oczy, rozmycie, hałas i czystość. Zwiększaj wyrazistość poprzez dodanie tekstu, obramowań, winiet lub akwareli albo poprzez rysowanie na obrazie. Wybierz minimalne obszary ekranu, które mają być przetwarzane. Stosuj efekty specjalne, zmiany i udoskonalenia za pomocą pędzla, aby zdjęcia wyglądały dokładnie tak, jak chcesz.

Bezwysiłkowe zarządzanie zasobami cyfrowymi
Wyszukiwanie, sortowanie, przenoszenie, organizowanie i udostępnianie - aplikacja oferuje wszystko, czego potrzebujesz, aby w pełni opanować swój tok pracy z fotografią. Dodaj oceny, hierarchiczne słowa kluczowe, kategorie i dane dotyczące lokalizacji do swoich zdjęć. Znaczniki wizualne lub konfigurowalne kolorowe etykiety pomagają szybko zidentyfikować zdjęcia, które wymagają dalszej obróbki.

Inteligentne i zaawansowane ustawienia
Uzyskaj idealną równowagę światła i kolorów na zdjęciach. Kontroluj balans bieli i kolorów, odcień, nasycenie, odcień i jasność z matematyczną precyzją. Intuicyjne narzędzia do korekcji oświetlenia pozwalają na łatwą regulację ekspozycji i kontrastu dzięki opatentowanej technologii Light EQ™. Zmieniaj cienie, tony i podkreślenia, aby uzyskać doskonałe oświetlenie danego obrazu.

Mniej hałasu
Dynamiczna redukcja szumów dla zachowania szczegółów pozwala na zdefiniowanie typu ziarnistych artefaktów szumowych, które mają być usunięte. Należy określić luminancję i fluktuacje kolorów, rodzaj usuwanego hałasu oraz poziom szczegółowości, który należy zachować.

Ruchomy obieg dokumentów fotograficznych
ACDSee Mobile Sync umożliwia natychmiastowe bezprzewodowe przesyłanie zdjęć i filmów z urządzenia mobilnego do ACDSee Photo Studio! Po prostu wybierz pliki i wyślij je. Dostępna na iPhone'a i Androida aplikacja ACDSee Mobile Sync zawsze wie, jakie zdjęcia zostały wysłane, więc nie musisz pamiętać. Elastyczne opcje wyboru oraz konfigurowalne nazwy plików i podfolderów przyspieszają i upraszczają czynności.

Wymagania systemowe:

Do aktywacji oprogramowania potrzebny jest ważny adres e-mail i połączenie internetowe.

Sprzęt komputerowy

 • Procesor Intel® Pentium® 4 lub AMD Athlon®
 • Procesor Intel i3 lub lepiej zalecany
 • 2 GB RAM (zalecane 6 GB RAM lub więcej)
 • 1024 × 768 rozdzielczość wyświetlacza (zalecane 1920 × 1080)
 • 2 GB dostępnego miejsca na dysku twardym

Oprogramowanie

 • Microsoft® Windows® 7 (SP1), Windows® 8, Windows® 8.1 i Windows® 10
 • Microsoft® Internet Explorer® 9+
 • Microsoft® DirectX® 10 lub wyższy
 • Windows Media® Player 9.0
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "ACDSee Photo Studio Standard2019, pobierz"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany