Infolinia 0800 702813
 
Acronis Backup 12.5 Pełna wersja serwera Standard, w tym AAP

Acronis Backup 12.5 Pełna wersja serwera Standard, w tym AAP

291,24 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241820557
 • SWSAEBLOS21
 • 1 Rok
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie

Rok

Rodzaj licencji

Resetowanie wyboru
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Acronis True Image Premium | 1 Urządzenie| 1 Rokabonamentu Oprogramowanie do tworzenia... więcej

Informacje o produkcie "Acronis Backup 12.5 Pełna wersja serwera Standard, w tym AAP"

Acronis True Image Premium | 1 Urządzenie| 1 Rokabonamentu

Oprogramowanie do tworzenia kopii zapasowych nr 1 dla użytkowników domowych

Nigdy więcej nie zgubisz pliku

Tylko niezawodnie dostępne i funkcjonalne kopie Twoich danych gwarantują, że naprawdę możesz odzyskać kompletne systemy lub pojedyncze pliki.

 • Pełna kopia zapasowa obrazu
 • Klonowanie aktywnych napędów
 • Szybkie odzyskiwanie / uniwersalne przywracanie
 • Ochrona oprogramowania odbiorczego
 • Kopia zapasowa w chmurze i funkcje
 • Szyfrowanie typu "End-to-end
 • Tworzenie kopii zapasowych i odzyskiwanie danych z mediów społecznościowych
 • Certyfikacja plików w oparciu o łańcuch blokowy
 • Podpisy elektroniczne do plików

Dostęp do danych z dowolnego miejsca

Dziś jesteśmy zależni od danych, które już dawno przestały być używane tylko na komputerze stacjonarnym. Subskrypcja Acronis True Image spełnia ten wymóg, ponieważ otrzymujesz znacznie więcej niż tylko zwykłą pamięć masową w chmurze. Korzystaj z wielu funkcji opartych na chmurze i ciesz się możliwością dostępu do dowolnych plików lub folderów, gdziekolwiek masz połączenie z Internetem.

Ponieważ Twoja licencja obejmuje nieograniczoną liczbę urządzeń mobilnych, członkowie Twojej rodziny mogą chronić i uzyskiwać dostęp do swoich danych z urządzeń mobilnych.

Licencja premium jest dołączona:

 • Bezpłatne aktualizacje do najnowszej wersji z nowymi funkcjami
 • Priorytetowe wsparcie przez telefon, e-mail i czat online

Przegląd:

Kopia zapasowa
Za pomocą funkcji "Klonuj" lub "Twórz obraz" można tworzyć duplikaty partycji (łącznie ze wszystkimi danymi) w celu migracji dysków lub przywrócenia całego systemu.

Zapisz
Tworzenie kopii zapasowych z podwójną ochroną na dysku lokalnym ORAZ w chmurze, aby zawsze mieć dostęp do kopii zapasowych danych na miejscu i poza nim.

Przywrócenie
Zaufaj, że Twoje dane - zarówno kompletne systemy, jak i pojedyncze pliki - mogą być szybko i niezawodnie przywrócone, ponieważ Twoje kopie zapasowe są absolutnie identycznymi kopiami oryginalnych danych.

Innowacje:

Acronis Survival Kit

To narzędzie do odzyskiwania danych typu "wszystko w jednym" jeszcze bardziej ułatwia odzyskiwanie danych po awarii systemu. Jest on tworzony na dysku zewnętrznym i zawiera wszystko, co jest potrzebne do niezawodnego przywrócenia całego systemu: Nośnik startowy, głośność systemu i wszystkie twoje kopie zapasowe. Dzięki temu odzyskanie danych jest tak łatwe, jak podłączenie zewnętrznego dysku twardego.

Oczyszczanie wersji zapasowych

Przejmij jeszcze większą kontrolę nad lokalnymi kopiami zapasowymi, aby lepiej zarządzać przestrzenią dyskową. Nowe narzędzie Acronis do czyszczenia kopii zapasowych pozwala zwolnić miejsce, wybierając ręcznie wersje kopii zapasowych, które nie są już potrzebne, i usuwając te pliki, które nie są już potrzebne. Zachowaj to, czego jeszcze potrzebujesz - usuń to, czego już nie potrzebujesz!

Klonowanie aktywnych dysków dla komputerów Mac

Chcesz przenieść się do szybszego komputera Mac lub większego dysku twardego? Sklonuj swój system jako dokładną replikę podczas pracy komputera - nie musisz się zatrzymywać ani restartować komputera, aby to zrobić. Podłącz dwa komputery Mac za pomocą kabla USB-C, aby uzyskać superszybki transfer danych - lub podłącz zewnętrzny dysk, aby utworzyć kopię startową. Obsługiwane są również instalacje Bootcamp.

Parallels Kopia zapasowa pulpitu

Dla 14 użytkowników Parallels Desktop, Acronis True Image 2019 oferuje teraz natywną technologię Parallels Desktop do optymalizacji tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania maszyn wirtualnych Parallels na komputerze Mac. Oznacza to, że maszyny wirtualne mogą zostać przywrócone i uruchomione jako zbiór plików bezpośrednio do środowiska Parallels Desktop.

Ulepszona kopia zapasowa w chmurze

Nasz nowy format tworzenia kopii zapasowych plików w chmurze zwiększa niezawodność i wydajność tworzenia kopii zapasowych w chmurze w systemach Windows i Mac. Oznacza to, że nasz (co potwierdzają niezależni testerzy) już i tak najszybszy Cloud Backup będzie jeszcze lepszy! Nasza bezpieczna, zewnętrzna pamięć masowa szyfruje Państwa dane tak niezawodnie, że ochrona Państwa danych jest zawsze zagwarantowana.

Tworzenie kopii zapasowych po podłączeniu dysku USB

Wielu użytkowników woli tworzyć kopie zapasowe swoich danych na zewnętrznym dysku twardym USB. Jeśli jest to preferowane miejsce docelowe do tworzenia kopii zapasowych, jeszcze bardziej ułatwiliśmy Ci korzystanie z nowej opcji planowania opartego na zdarzeniach. Jest to spowodowane tym, że opcja planowania "Przy podłączeniu USB" oznacza, że kopia zapasowa rozpocznie się automatycznie po podłączeniu dysku USB.

Średnie ulepszenia WinPE

Acronis new Media Builder pozwala na tworzenie nośników startowych, które jeszcze bardziej ułatwiają przywracanie systemu na ten sam lub inny sprzęt. WinPE Builder może wykryć adaptery sieciowe i skonfigurować ich ustawienia sieciowe tak, aby można było przywrócić system za pomocą połączenia Ethernet lub nawet WLAN.

Proaktywna ochrona przed okupem

Acronis Active Protection, pierwsza technologia anty-ransomware oparta na sztucznej inteligencji w branży tworzenia kopii zapasowych, zapobiegła ponad 200 000 ataków szyfrujących dane na komputerach klientów. Acronis True Image 2019 rozszerza tę ochronę na dane z udziałów sieciowych i urządzeń NAS.

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Acronis Backup 12.5 Pełna wersja serwera Standard, w tym AAP"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany