Infolinia 0800 702813
 
AOMEI Backupper Technician 6.9.2

AOMEI Backupper Technician 6.9.2

289,36 € * 381,40 € * (Array % ocalony)

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241820779.1
 • 1393
 • Ważny bezterminowo
 • Wielojęzyczny
 • Na Całym Świecie

Dożywotnie aktualizacje:

[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Najprostszy zestaw narzędzi do wykonywania kopii zapasowych danych z komputerów z systemem... więcej

Informacje o produkcie "AOMEI Backupper Technician 6.9.2"

Najprostszy zestaw narzędzi do wykonywania kopii zapasowych danych z komputerów z systemem Windows i odzyskiwania danych po awarii, przeznaczony do wykonywania kopii zapasowych i przywracania danych dla wszystkich komputerów w organizacji i może zapewnić konsumentom opłacalne usługi techniczne.

Z dożywotnimi ulepszeniami:

Dożywotnia aktualizacja" gwarantuje, że użytkownik ma prawo do bezpłatnej aktualizacji do wszelkich późniejszych, nowych wersji, które zostaną wydane przez nas po zakupie. Brak rocznych kosztów rozliczeniowych lub odnowienia. Licencja obejmuje również bezpłatną bieżącą pomoc techniczną.

Bez dożywotniej modernizacji:
Ta licencja jest ważna tylko dla zakupionej wersji. Nie ma żadnej bezpłatnej ochrony przed uaktualnieniem. Aby zaktualizować "aktualną wersję" do każdej nowszej wersji, którą wydajemy, trzeba będzie uiścić dodatkową opłatę.

AOMEI Backupper Technician to zestaw narzędzi do tworzenia kopii zapasowych danych i odzyskiwania danych po awarii, przeznaczony do tworzenia kopii zapasowych systemu, partycji, dysku twardego i plików dla systemów PC z systemem Windows, a także do przywracania obrazów do lokalizacji lokalnych lub zdalnych. Co więcej, można go używać do wykonywania kopii zapasowych różnicowych lub przyrostowych, a także do migracji systemu operacyjnego na dysk SSD itp. AOMEI Backuppper Technician może być zainstalowany na wszystkich komputerach w firmie i pozwala na oferowanie dodatkowych usług technicznych innym osobom lub firmom.

Systemy operacyjne: Windows 10, Windows 8.1/8, Windows 7, Vista i XP (wszystkie wersje, 32/64-bitowe)

Zalety Technika tworzenia kopii zapasowych AOMEI

Funkcje tworzenia kopii zapasowych i przywracania

Wszystkie funkcje wszystkich pozostałych wersji zostały dołączone:

 • Kopia zapasowa: Kopia zapasowa systemu, pliku/folderu, dysku twardego, partycji/wolumenu
 • Odzyskiwanie: odzyskiwanie systemu, pliku, dysku twardego, partycji; odzyskiwanie uniwersalne.
 • Klonowanie: Klonowanie systemu, dysku twardego, partycji/wolumenu.
 • Narzędzia: Sprawdzanie/rozpoznawanie/rozszczepianie/połączanie obrazów, PXE Boot Tool, tworzenie bootowalnego Meidum, itp.

narzędzie do przetwarzania obrazu

Szybkie i łatwe wdrożenie/przywracanie pliku obrazu systemu na komputerze po stronie serwera do wielu komputerów po stronie klienta przez sieć lub klonowanie wielu komputerów przez sieć; może pomóc zaoszczędzić czas i zasoby poprzez jednoczesne rozmieszczenie setek komputerów. Monitorowanie w czasie rzeczywistym procesu wdrażania i uzyskiwanie wskazówek, czy odzyskanie danych jest skuteczne. Automatycznie rozdzielać różne nazwy komputerów i adresy IP na komputery klienckie, które przestają być zaopatrywane i zapewniają, że mogą one łączyć się z siecią normalnie po wejściu do systemu operacyjnego.

Nieograniczone użytkowanie i wsparcie techniczne o najwyższym priorytecie

Oprogramowanie można zarejestrować na nieograniczonej liczbie komputerów klienckich za pomocą kodu licencyjnego. Jeśli jesteś technikiem w swojej firmie i kupujesz AOMEI Backupper Technician, możesz użyć kodu licencyjnego nie tylko do rejestracji programu na wszystkich komputerach w swojej firmie, ale także do świadczenia usług technicznych innym osobom spoza firmy. Nie należy jednak zapominać o odinstalowaniu oprogramowania z komputerów klienckich po wykonaniu usługi. Technik kopii zapasowych AOMEI będzie miał najwyższy priorytet techniczny z Centrum Rozwoju Technologicznego AOMEI.

Nowe funkcje w nowej wersji

 • Dodano nową funkcję: Obudź komputer ze snu lub hibernacji, aby wykonać zaplanowane zadania.
 • Metoda obliczania opcji "Uruchom raz dziennie" w "Wyzwalaczu zdarzeń" została zoptymalizowana w celu dopasowania czasu obliczeń do czasu komputera.
 • Opóźnione okno popup "Plug in USB" zostało zoptymalizowane, gdy system jest w wysokim DPI.
 • Schemat tworzenia kopii zapasowych jest zoptymalizowany do automatycznego usuwania starych kopii zapasowych na podstawie określonych wartości.
 • Metoda backupu dla partycji BitLocker została zoptymalizowana: Program nie utworzy kopii zapasowej partycji zaszyfrowanej za pomocą BitLocker sektor po sektorze po rozszyfrowaniu.
 • Rozwiązany problem: "Zmiana konfiguracji wymaga pełnej kopii zapasowej" są wyświetlane podczas wykonywania przyrostowej kopii zapasowej po przywróceniu dysku twardego lub partycji do pierwotnej lokalizacji.
 • Problem rozwiązany: W niektórych przypadkach system kopii zapasowej mechanizmu różnicowego nie będzie skuteczny.
 • Problem rozwiązany: Nie ma szczegółowych informacji na temat "Nieudane połączenie sieciowe" za wyjątkiem kodu błędu 311.
 • Problem rozwiązany: Kod błędu 4162 występuje, gdy pliki większe niż 4 GB są odzyskiwane na partycji szyfrowanej BitLocker.
 • Problem rozwiązany: System plików został uszkodzony po przywróceniu zaszyfrowanej partycji BitLocker do pierwotnej lokalizacji.
 • Problem rozwiązany: Błąd przypisywania liter dysku podczas przywracania systemu w systemie Windows PE.
 • Problem rozwiązany: Kopia zapasowa plików zawiesza się, ponieważ w danej chwili używanych jest zbyt wiele plików.
 • Problem rozwiązany: Kod błędu 4123 pojawia się podczas ponownego wykonywania przyrostowych lub różnicowych kopii zapasowych odzyskanych partycji dysku GPT.
 • Problem rozwiązany: Zadanie przywrócenia synchronizacji plików zostało zakończone sukcesem, ale plik nie istnieje.
 • Problem rozwiązany: Przełączanie typu harmonogramu na "Real-time Sync", "Plug in USB" lub "Event Trigger" nie działa podczas edycji zadań.


AOMEI Backuppers Edition Porównanie

Poniżej znajduje się porównanie trzech płatnych wersji oferowanych przez AOMEI Backupper. Różnią się one właściwościami lub wsparciem technicznym. Sprawdź je i wybierz odpowiednią edycję zgodnie z Twoimi potrzebami.

Ekranekran2Ekran3

 

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione użytkownikowi pocztą elektroniczną natychmiast po dokonaniu zakupu.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka Cenowa więcejJakie Czynniki Wpływają na Naszą Politykę Cena?

Nasza polityka cenowa opiera się na różnorodnych czynnikach, obejmujących kombinację sprawdzonych strategii w handlu oprogramowaniem:

 • Strategie Zaopatrzenia
  Dzięki zbiorczemu zamawianiu, 14-letniemu doświadczeniu na rynku międzynarodowym i wiedzy w handlu oprogramowaniem osiągamy oszczędności kosztów i efektywne metody zaopatrzenia.
 • Zniesienie Opłat za Dostawę i Magazynowanie
  Efektywne zarządzanie cyfrowymi zasobami minimalizuje koszty magazynowania i logistyki.
 • Zarządzanie Relacjami z Dostawcami
  Import bezpośredni i długoletnie powiązania z producentami i dystrybutorami pozwalają nam zrezygnować z opłat pośredników i oferować ekskluzywne warunki.
 • Regionalna Polityka Cena
  Dostosowujemy nasze ceny w zależności od regionu i waluty, aby uwzględnić globalne warunki rynkowe.
 • Automatyzacja
  Wykorzystanie nowoczesnych technologii umożliwia efektywne zarządzanie zamówieniami i zapytaniami klientów, co przekłada się na obniżenie kosztów.
 • Zarządzanie Kosztami Marketingowymi
  Główna strategia reklamowa skupia się na zadowoleniu naszych klientów i opiera się głównie na rekomendacjach.
 • Niski Marża Zysku
  Nasz główny nacisk w Blitzhandel24 skupia się na zadowoleniu klienta i rozwoju naszej bazy klientów, utrzymując niską marżę zysku.

 

Bezpieczeństwo i Jakość: Nasza Obietnica dla Ciebie

Jakość na Pierwszym Miejscu

Mimo konkurencyjności cenowej, jakość naszych produktów pozostaje na najwyższym poziomie.

Gwarantujemy naszym klientom pierwszorzędnej jakości produkty w najlepszej cenie. Wszystkie produkty w Blitzhandel24 są testowane i zweryfikowane.
Bezpieczeństwo i Zaufanie

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne. Dlatego oferujemy ochronę do 20 000 € poprzez Trusted Shops.

Nasz sklep internetowy jest prawomocnie zabezpieczony pieczęcią EHI, co pozwala Ci na bezpieczne zakupy.

 

Jeśli masz dodatkowe pytania lub obawy, nie wahaj się skontaktować z nami. Jesteśmy tu, aby pomóc!Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "AOMEI Backupper Technician 6.9.2"
2 lis 2020

Hat alles schnell und wundebar funktioniert.

Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany