Infolinia 0800 702813
 
AOMEI Backupper Technician Plus 7.1.2

AOMEI Backupper Technician Plus 7.1.2

2623,07 zł * 3395,73 zł * (Array % ocalony)

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241820778
 • 1393
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie

Aktualizacje na całe życie:

[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Większość profesjonalnych programów do tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania danych w... więcej

Informacje o produkcie "AOMEI Backupper Technician Plus 7.1.2"

Większość profesjonalnych programów do tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania danych w systemie Windows, które pozwalają chronić dane na wszystkich komputerach i serwerach w organizacji, a także świadczyć usługi techniczne dla firm i osób prywatnych.

Ulepszenia na całe życie: Dożywotnia aktualizacja" gwarantuje, że użytkownik ma prawo do bezpłatnej aktualizacji do wszelkich późniejszych, nowych wersji, które zostaną wydane przez nas po zakupie. Brak rocznych kosztów rozliczeniowych lub odnowienia. Licencja obejmuje również bezpłatną bieżącą pomoc techniczną.

Bez dożywotniej modernizacji:Ta licencja jest ważna tylko dla zakupionej wersji. Nie ma żadnej bezpłatnej ochrony przed uaktualnieniem. Aby zaktualizować "aktualną wersję" do każdej nowszej wersji, którą wydajemy, trzeba będzie uiścić dodatkową opłatę.

 

AOMEI Backupper (AB) Technician Plus jest najwyższą wersją oprogramowania do tworzenia i przywracania kopii zapasowych. Obejmuje on wszystkie funkcje tworzenia kopii zapasowych, przywracania, klonowania i narzędzi, takie jak Pro Version; obsługuje zarówno systemy komputerowe, jak i serwerowe, takie jak Server Edition oraz umożliwia świadczenie płatnych usług technicznych dla wielu komputerów, takich jak Technician Version. Został on zaprojektowany dla techników specjalizujących się w obsłudze swoich klientów i osiąganiu zysków. Wspiera również nieograniczone wykorzystanie w firmie, bez względu na to, jakie są jej oddziały.

Jeśli chcesz wypróbować AOMEI Backupper Technician Plus Edition, po prostu pobierz Server Edition, ponieważ mają one podobne funkcje.

 

Cechy AOMEI Backuppper Technician Plus

Tworzenie kopii zapasowych, klonowanie, przywracanie plików

Funkcja tworzenia kopii zapasowych: Kopia zapasowa systemu, partycji, dysku twardego, plików do sieci lokalnej lub sieci.

Funkcja przywracania: Przywracanie plików graficznych do pierwotnej lokalizacji oraz innych lokalizacji, takich jak Universal Restore.

Funkcja klonowania: Migracja systemu, dysku twardego i partycji na inny dysk twardy, zmapowany dysk lub sieć.

Narzędzia: Umożliwia tworzenie nośników startowych, łączenie obrazów, sprawdzanie obrazów i narzędzie startowe PXE.

Ustawienia zaawansowane: Obsługuje kompresję, szyfrowanie, powiadamianie pocztą elektroniczną, VSS, itp.

Narzędzie do wprowadzania obrazów i wersja przenośna

Szybkie i łatwe wdrożenie/przywracanie pliku obrazu systemu na komputerze po stronie serwera do wielu komputerów po stronie klienta przez sieć lub klonowanie wielu komputerów przez sieć; może pomóc zaoszczędzić czas i zasoby dzięki jednoczesnemu rozmieszczeniu setek komputerów i serwerów. Monitorowanie w czasie rzeczywistym procesu wdrażania i uzyskiwanie wskazówek, czy odzyskanie danych jest skuteczne. AOMEI Backupper Technician Plus może być używany bezpośrednio na innym komputerze poprzez skopiowanie tylko katalogu instalacyjnego z oryginalnej maszyny.

Wszystkie technologie są wspierane

Obsługiwane systemy operacyjne: Windows PC i systemy serwerowe.

Obsługiwane systemy plików: NTFS, FAT32/FAT16, exFAT/ReFS, Ext2/Ext3/Ext4, itd.

Nośniki pamięci masowej, takie jak HDD, SSD, zewnętrzne dyski twarde (USB), wymienne dyski flash, napędy kciukowe, CD/DVD, RAID, NAS/Sieć współdzielona, wirtualne dyski twarde, itp.; typy wolumenów, takie jak MBR, GPT, wolumin dynamiczny, itp.

Nieograniczone użytkowanie i wsparcie techniczne o najwyższym priorytecie

Kod licencyjny może być użyty do rejestracji programu na wszystkich komputerach i serwerach w firmie.

Pozwala na rejestrację oprogramowania na komputerach klientów w celu zapewnienia im usług technicznych.

Dzięki kodowi licencyjnemu Technician Plus można uzyskać najwyższy poziom wsparcia technicznego od AOMEI Backupper, a także otrzymać dożywotnie aktualizacje bez dodatkowych kosztów.

Korzystny zestaw narzędzi i rozsądna cena

W porównaniu z konkurencją, zamiast opłaty rocznej, w rozsądnej i atrakcyjnej cenie za jeden raz możesz zawsze korzystać z funkcji AOMEI Backupper Technician Plus Edition.

Co więcej? AOMEI Backupper Technician Plus umożliwia oferowanie płatnych usług technicznych swoim klientom.

Oznacza to, że możesz zapewnić swoim klientom wysokiej jakości usługi z pomocą AOMEI Backupper Technician Plus, a po wykonaniu usługi możesz osiągnąć zyski. Dzięki temu przywilejowi możesz zarobić więcej niż za ten program.

 

Zalety AOMEI Backupper Technician Plus

Poniżej przedstawiono produkty z różnymi trybami licencji. Porównaj je dokładnie i sprawdź korzyści płynące z zastosowania AOMEI Backupper Technician Plus. Następnie można wybrać odpowiednią wersję w zależności od potrzeb.

Screen-xnaXExJh8ch3CzScreen-xxtDWrBuSTRIgp4

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "AOMEI Backupper Technician Plus 7.1.2"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany