Infolinia +49 3221 2292585
 
Inventor LT 2021

Inventor LT 2021, 1-3 Jahre

2234,78 PLN *

inkl. MwSt. plus koszty wysyłki

 • 241820863
 • 057L1-WW3033-T744
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie

Rok

Resetowanie wyboru
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Oprogramowanie Autodesk Inventor LT to profesjonalne parametryczne oprogramowanie CAD 3D.... więcej

Informacje o produkcie "Inventor LT 2021, 1-3 Jahre"

Oprogramowanie Autodesk Inventor LT to profesjonalne parametryczne oprogramowanie CAD 3D. Oprogramowanie Autodesk jest używane głównie w dziedzinie projektowania mechanicznego i koncepcji w inżynierii urządzeń, jak również w budowie narzędzi i maszyn. Jak zwykle dla firmy Autodesk, wersja LT jest również tańszą wersją programu Autodesk Inventor z nieco mniejszym zakresem funkcji. Odpowiednio do tego rozwiązanie programowe jest przystosowane do wykorzystania jako dodatkowe stanowisko pracy w zespołach projektowych, tak aby zakres funkcji koncentrował się na projektowaniu i tworzeniu poszczególnych komponentów oraz ich pochodnych w 2D. Wśród największych nowych funkcji, które Autodesk Inventor LT wnosi, oprócz ulepszeń w narzędziu pomiarowym, jest rozszerzona współpraca za pomocą narzędzia do współpracy A360.

Wydajne narzędzia modelarskie do każdego zastosowania
Sercem programu Autodesk Inventor LT jest kompleksowy pakiet narzędzi do projektowania obiektów trójwymiarowych, który uzupełnia przepływy pracy 2D w profesjonalnych aplikacjach. Obecna wersja koncentruje się przede wszystkim na narzędziach o swobodnej formie, za pomocą których można tworzyć atrakcyjne wizualnie projekty dzięki elastycznym technikom modelowania. Poza restrukturyzacją okien dialogowych dodano również dodatkowe opcje dla wytłaczania i wykonywania "miękkich zmian", co umożliwia jeszcze bardziej intuicyjne modelowanie detali. Osoby, które zakupią program Autodesk Inventor LT, skorzystają również z bezpośredniej edycji. Pozwala to na szybkie i efektywne pod względem czasowym dokonywanie zmian w istniejących bryłach, przy zachowaniu oryginalnej części bazowej. Sprawia to również, że niezamierzone zmiany w podstawowych modelach, zwłaszcza w szczególnie złożonych relacjach, należą do przeszłości.

Kompatybilność międzyproduktowa
Fakt, że praca zorientowana na zespół staje się coraz ważniejsza również w dziedzinie CAD, został również doceniony przez firmę Autodesk, zajmującą się oprogramowaniem. W związku z tym najnowsza wersja programu Autodesk Inventor LT otrzymała znacznie ulepszoną funkcję importu i eksportu plików 3D CAD, która optymalizuje procesy pracy zespołowej w środowiskach z wieloma programami CAD. Ponadto, użytkownicy mogą teraz również konwertować swoje modele 3D do nowego formatu PDF 3D. Podczas eksportowania modelu programu Inventor różne widoki projektu są konwertowane na wybrane widoki modelu, które są umieszczane w wygenerowanym pliku PDF 3D, co czyni pracę jeszcze wygodniejszą.

Zalety Subskrypcji Autodesk
Firmy w szczególności korzystają z wykupienia subskrypcji oprogramowania, ponieważ Inventor LT może być również zakupiony do użytku kwartalnego lub rocznego. Gwarantuje to najwyższą możliwą elastyczność zgodnie z zasadą "pay-as-you-go", tak aby można było łatwo zarządzać budżetem oprogramowania. Ponadto, istnieją inne zalety, takie jak automatyczna aktualizacja oprogramowania do najnowszego stanu technicznego, szeroki zakres usług w chmurze oraz skalowalny system licencjonowania, dzięki któremu zarówno rozbudowa firmy, jak i rozwój projektu mogą być obsługiwane znacznie wygodniej.

Platforma Windows
System operacyjny Microsoft Windows 7 SP1 (64 bit), Microsoft Windows 8.1 (64 bit), Microsoft Windows 10 (64 bit)
Procesor Pojedynczy rdzeń na 2 GHz (minimum), wielordzeniowy na co najmniej 3 GHz (zalecane)
Pamięć 6 GB (minimum), 12 GB (zalecane)
Karta graficzna Karta graficzna zgodna z DirectX-10 (minimum), karta graficzna zgodna z DirectX-11 (zalecane)
Karta dźwiękowa NIE DOTYCZY
Dysk twardy 15 GB
Monitor Minimalna rozdzielczość 1280x1024 pikseli, zalecana rozdzielczość co najmniej 1920x1080 pikseli
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Inventor LT 2021, 1-3 Jahre"
2 lis 2020

Sehr guter Service. Key kam per E-Mail. Sehr gute Anleitung zum installieren des Key´s.

Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany