Infolinia +49 3221 2292585
 
Inventor LT Suite 2021

Inventor LT Suite 2021, 1-3 Jahre

11049,78 PLN *

inkl. MwSt. plus koszty wysyłki

 • 241820864
 • 596M1-WW8695-T548
 • 1 rok
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie

Rok

Resetowanie wyboru
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Inventor LT Suite - Opis produktu Wraz z najnowszą wersją pakietu Inventor LT Suite, firma... więcej

Informacje o produkcie "Inventor LT Suite 2021, 1-3 Jahre"

Inventor LT Suite - Opis produktu
Wraz z najnowszą wersją pakietu Inventor LT Suite, firma Autodesk po raz kolejny stworzyła potężny pakiet oprogramowania, który łączy profesjonalne narzędzia do projektowania 2D i 3D w jednym przystępnym cenowo pakiecie oprogramowania. Każdy, kto kupi pakiet Inventor LT Suite, otrzyma nie tylko niedrogi wariant programu AutoCAD LT, ale także program Inventor LT, który może być używany do przekształcania rysunków utworzonych za pomocą programu AutoCAD LT w modele trójwymiarowe.

Ponadto, wersja 2021 Autodesk SketchBook jest kolejnym narzędziem dla projektantów. Jest to oprogramowanie ilustracyjne, które jest łatwe w użyciu, nawet dla początkujących, do tworzenia projektów graficznych, studiów koncepcyjnych i ilustracji w hybrydowych przepływach pracy farb i wektorów. Projektanci i budowniczowie poszukujący ekonomicznego sposobu łączenia przepływów pracy 2D i 3D również skorzystają z usług subskrypcji Autodesk, zwłaszcza że współpraca z klientami, współpracownikami i przełożonymi jest znacznie ułatwiona dzięki usługom Autodesk 360 w chmurze.

Wysokiej precyzji projektowanie 2D z programem AutoCAD LT
AutoCAD LT jest profesjonalnym oprogramowaniem CAD 2D, które jest jednym z najczęściej używanych narzędzi do tworzenia rysunków technicznych na świecie. Oprogramowanie charakteryzuje się szeroką gamą narzędzi, które pozwalają profesjonalistom na tworzenie precyzyjnych rysunków wektorowych z wykorzystaniem standardowych kształtów, takich jak łuki, koła i linie. Uzupełnieniem zestawu narzędzi jest konfigurowalne środowisko pracy zoptymalizowane do pracy z monitorami 4K o wysokiej rozdzielczości oraz szerokim zakresem narzędzi do wymiarowania i manipulacji.

Najnowsza wersja programu AutoCAD LT, wchodząca w skład pakietu Inventor LT Suite, charakteryzuje się nie tylko udoskonaleniami szczegółowości, ale także nowymi funkcjami, takimi jak rozpoznawanie tekstu SHX, uproszczona naprawa uszkodzonych ścieżek do referencji zewnętrznych oraz bardziej efektywny wybór obiektów. Dzięki temu obiekty pozostają teraz w zestawie wyboru, nawet jeśli nie są już widoczne na ekranie z powodu powiększenia lub przewijania.

Inventor LT urzeczywistnia konstrukcję mechaniczną
Potężne narzędzia Inventor LT zapewniają, że dwuwymiarowe projekty można szybko i łatwo przekształcić w dokładne modele 3D. Oprogramowanie wchodzące w skład pakietu Inventor LT jest szczególnie imponujące ze względu na dużą różnorodność narzędzi o swobodnej formie, które umożliwiają wdrożenie elastycznych technik modelowania w celu uzyskania maksymalnej wydajności pracy.

Do tego dochodzą automatyczne rysunki DWG, uproszczony import i eksport plików 3D CAD w celu usprawnienia pracy zespołowej oraz stworzenie osobnego środowiska druku 3D do realizacji procesów produkcji dodatków. Na uwagę zasługuje również możliwość konwersji zaprojektowanych modeli 3D do zupełnie nowego formatu PDF 3D. Format ten przechowuje różne widoki modelu wraz ze strukturą modelu i innymi danymi w pliku PDF, co znacznie ułatwia prezentowanie projektów klientom i współpracownikom.

Inventor LT Suite Facts

 • Potężne połączenie AutoCAD LT, Inventor LT i Autodesk SketchBook w celu zapewnienia maksymalnej interoperacyjności
 • Pracuj w dowolnym miejscu i czasie dzięki bezpłatnej aplikacji mobilnej AutoCAD
 • Uprość współpracę, łącząc Inventor LT Suite bezpośrednio z usługami w chmurze Autodesk 360. 
 • Znaczne oszczędności na zakupie poszczególnych komponentów oprogramowania
Platforma Windows
System operacyjny Microsoft Windows 7 SP1 (32 bit / 64 bit), Microsoft Windows 8.1 (64 bit), Microsoft Windows 10 (64 bit)
Procesor Intel® lub AMD z co najmniej 2 GHz (minimum), Intel® Xeon® E3, Core i7 lub równoważny procesor z co najmniej 3,0 GHz (zalecane)
Pamięć 6 GB (minimum), 12 GB (zalecane)
Karta graficzna Karta graficzna kompatybilna z Microsoft® Direct3D 10® (minimum), karta graficzna kompatybilna z Microsoft® Direct3D 11® (zalecane)
Karta dźwiękowa NIE DOTYCZY
Dysk twardy 15 GB
Monitor Minimalna rozdzielczość 1280x1024 pikseli, zalecana rozdzielczość co najmniej 1920x1080 pikseli
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Inventor LT Suite 2021, 1-3 Jahre"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany