Infolinia +49 3221 2292585
 

TurboCAD Designer 2D V10 Mac

242,88 PLN * 260,78 PLN * (6,86% ocalony)

inkl. MwSt. plus koszty wysyłki

 • 241821135
 • 4260042824712
 • Ważny bezterminowo
 • FR
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
TurboCAD Designer 2D V10 Mac Solution de conception et de dessin de précision 2D... więcej

Informacje o produkcie "TurboCAD Designer 2D V10 Mac"

TurboCAD Designer 2D V10 Mac

Solution de conception et de dessin de précision 2D

 

 • Ulepszona funkcjonalność pointe
 • Ułatw sobie realizację swoich pomysłów
 • Rozpocznij  od razu od projektowania
 • Twórz od razu swoje plany architektoniczne
 • Podziel się swoimi pracami
 • NOUVEAU ! Menu kontekstowe personalne
 • NOUVEAU ! Outils de sélection
 • NOUVEAU !  Compatible avec le dernier OS X 10.13 High Sierra
 • NOUVEAU ! Conserver calque d'origine dans copie
 
Opis

TurboCAD Designer 10 Mac umożliwia tworzenie precyzyjnych planów architektonicznych, ilustracji technicznych, organigramów i wielu innych.

 • Wybierz jeden z trybów: początkujący, średniozaawansowany lub zaawansowany, aby szybko uzyskać dostęp do setek narzędzi do projektowania 2D, modyfikacji i wymiarowania.
   
 • Zapisuj swoją pracę w ponad 20 formatach plików, w tym w najnowszym formacie DWG/DXF programu AutoCAD.
   
 • Nowa 64-bitowa wersja programu wykorzystuje dużą pojemność pamięci do ładowania i przetwarzania plików w praktycznie wszystkich formatach.
Podstawowe funkcje

Jeu complet d'outils de dessin 2D

TurboCAD Mac oferuje szeroki wybór narzędzi 2D, dzięki czemu można uzyskać dostęp do odpowiedniego narzędzia, niezależnie od sytuacji. Vous trouverez des outils de ligne, d'arc et de courbe, ou encore de cercle, d'ellipse, de polygone et de courbe brisée. Les nouveaux outils coniques permettent aux utilisateurs d'obtenir facilement une courbe générée par l'intersection d'un cone et d'un plan. Enfin, sont également disponibles des outils de texte et de dimension, d'arrondi et de chanfrein, de modification 2D et de transformation.

Koncepcje 2D i 3D w aplikacji konwencjonalnej

TurboCAD Mac Designer posiada potężne funkcje projektowania i tworzenia koncepcji 2D, jak również kilka funkcji ułatwiających jego użytkowanie, w tym :

System pomocy kontekstowej umożliwiający uzyskanie natychmiastowej pomocy na temat wszystkich urządzeń.

 • Wieloetapowy asystent desingu umożliwiający szybką konfigurację deserów.
 • Spersonalizowany pasek narzędzi, dzięki któremu szybko uzyskasz dostęp do swoich ulubionych narzędzi.
 • Narzędzia do balisażu i adnotacji dla obiektów 2D i 3D.

LogiCursor™

Klątwa LogiCursor™ wygląda jak desinator. Automatycznie określa, gdzie najczęściej umieszczane są linie konstrukcyjne i podaje tymczasowe sugestie podczas projektowania. Towarzyszy mu akrochages do szybkiego lokalizowania punktów stycznych i prostopadłych lub wyrównywania boków, powierzchni lub planów pracy względem osi x, y i z, co czyni TurboCAD Mac idealnym narzędziem do modelowania w 3D lub szybkiego tworzenia planów architektonicznych, schematów i innych.

500 planów architektonicznych

Wyznacz plan architekta za zero lub wybierz jeden z gotowych planów architektów, który możesz spersonalizować pod kątem swoich potrzeb.

Plus de 7 000 symboli i elementów 2D

Wybierz spośród miliardów elementów i symboli i dodaj je w najprostszy sposób do swojej pracy przy projektowaniu instalacji AEC, mechanicznych, elektrycznych, procesowych i tujowych.

Edycja zaawansowana

Wybierz obiekt i łatwo zmień jego geometrię w oknie Edycja obiektów. Wszystkie wartości są podawane w postaci liczb całkowitych lub dziesiętnych i mogą być sprawdzane we wszystkich żądanych jednostkach.

Calques et ensembles de calques

Użyj kalek, aby uporządkować swój projekt i utworzyć zespoły kalek, pozwalające na łatwe uruchamianie i wyłączanie pewnych aspektów wizualnych modelu, a tym samym uproszczenie jego edycji. Liczba zespołów kalek jest w zasadzie nieograniczona; kalki mogą mieć wpływ na tyle zespołów, ile jest to konieczne, i zespoły te mogą być w sposób ciągły zakłócane.

Outils de design architectural

Inteligentne myszy - myszy 2D/3D z autokorektą łączą się, przekrzywiają i automatycznie ustawiają, aby przyspieszyć tworzenie koncepcji. Opcje dodatkowe dla murów obejmują automatyczne wymiarowanie (stosowane w trakcie projektowania), automatyczny rogowanie ścian, a także przypisywanie motywów hachure i kolorów.

Portes et fenêtres paramétriques

Wybierz jeden z trzech stylów portyku (prosty, prosty standardowy lub podwójny) oraz trzy style przysłony (z podcięciem, z podcięciem standardowym i z podcięciem pozostałym), które chcesz umieścić na ścianie, a TurboCAD Mac automatycznie utworzy otwór w ścianie... Dodatkowo, użytkownicy mogą zdekalibrować port lub furtkę na określoną odległość od szczytu muru, co pozwala na szybkie i precyzyjne umieszczenie produktu. 

Opcje kompatybilności i konwersji plików complètes

Importuj w prosty sposób pliki graficzne do TurboCAD, a następnie przekształć je w rysunki CAO z podanymi wymiarami. Z taką samą łatwością, możesz eksportować swoje projekty TurboCAD w formatach PAO, doskonale przystosowanych do umieszczania w broszurach i innych dokumentach handlowych.

Importuj z lub eksportuj do najbardziej popularnych formatów: AutoCAD® DWG/DXF, JPEG, Adobe® EPS (tylko eksport), Adobe® Illustrator, BMP, PICT, Spline (tylko import), TEXT (tylko import)

Możesz również użyć potężnego narzędzia konwersji TurboCAD do konwersji pojedynczych lub grup obrazów do innych formatów plików.

Impresja, Publikacja i PDF

TurboCAD Mac pozwala na udostępnianie swojej pracy na różne sposoby. Funkcja drukowania przez kalkę jest niezwykle przydatna, jeśli w jednym pliku znajduje się kilka plików z danymi do wydrukowania. W przypadku mniej skomplikowanych zadań, nowa opcja osłony do odciskania pozwala użytkownikom na zaciśnięcie ssawki na części koncepcji przeznaczonej do odciskania. Skorzystaj z opcji strony, aby opublikować swoje koncepcje z 4 różnych kątów widzenia na jednej unikalnej stronie, kontrolując rozmiar tekstu i wiele więcej. Zapisz swoje pomysły w formacie PDF (na jednej lub kilku stronach), aby wysłać je pocztą elektroniczną, lub wyeksportuj je do jednego z wielu formatów PAO, aby dołączyć je do broszur itp.

Asystent desingu

Nowy, wieloetapowy asystent pozwala użytkownikom na szybką konfigurację deseru, określając format jednostki, rozmiar arkusza, odbitkę, parametry adnotacji na poziomie deseru, tekst i komentarze.

Eprzestrzeń papieru DWG i nowe możliwości wizualizacji

Podobnie jak AutoCAD, pliki TurboCAD Mac zawierają dwie strefy rysowania, w tym przestrzeń modelu i przestrzeń papieru. Ogólnie rzecz biorąc, modulacja jest wykonywana w przestrzeni modyfikacji, natomiast przestrzeń papieru jest wykorzystywana do organizacji danych do wycisku. Sekcje przestrzeni papieru w pliku DWG mogą zawierać bloki tytułu i adnotacje związane z modelem. Przestrzeń ta zawiera również fenomeny wizualizacji, które określają strefę podglądu i orientację geometrii znajdującej się w przestrzeni modulacji

Narzędzia koniczne

Nazywane również narzędziami stożkowymi, pozwalają one użytkownikom na łatwe otrzymanie linii generowanej na podstawie przecięcia jednej krawędzi i jednego planu.

 • Narzędzie stożkowe z dwoma punktami tworzy formę stożkową, określając punkty początkowe i końcowe oraz wartość rho.
 • Narzędzie stożkowe z trzema punktami tworzy formę stożkową, określając punkty początkowe i końcowe, kontrolę pente oraz wartość rho.
 • Czteropunktowe urządzenie stożkowe tworzy formę stożkową, określając punkty wyjścia i wejścia, kontrolę pente oraz punkt spęczania.

Narzędzia do balisażu i adnotacji

Balansuj obiektami 2D i 3D za pomocą linii, kręgów, niuansów korekty, przesunięć, tekstu, prostokątnych ramek tekstowych i pasków

Urządzenie do oznakowania strefy

Użyj tego narzędzia do szybkiego zamknięcia strefy zamkniętej. Kliknij po prostu w dół lub w dół, aby wybrać stronę, którą chcesz obrócić.

 

Tworzenie barres d'outils personnalisées

Utwórz spersonalizowane paski narzędzi, aby uzyskać szybki dostęp do ulubionych narzędzi TurboCAD Mac.

System pomocy kontekstowej (Système d'aide contextuelle)

Pomoc kontekstowa to najszybszy sposób na uzyskanie pomocy na wybranym urządzeniu. Umieść kursor na urządzeniu i dotknij przycisku F1. Przechodzi się automatycznie do sekcji dotyczącej urządzenia w elektronicznym przewodniku użytkownika

Outils d'impression

Folia do odciskania jest bardzo prostym sposobem na utrwalenie tego, co chcesz. Wybierz współrzędne strefy koncepcyjnej do odciśnięcia lub wybierz je za pomocą myszki.

Ta funkcja jest niezwykle przydatna, gdy chcesz umieścić kilka plików z danymi w jednym pliku. Na przykład, pozwala na drukowanie deserów składających się z kilku stron.

Nouveautés version 10

CONVIVIALITÉ

 

AMÉLIORÉ ! Wprowadzenie: Nomenklatura Dialogu

Tworzenie nomenklatury pozwala teraz na określenie następujących parametrów tabeli:

 • Rodzaj policji

 • Pas policyjny

 • Liczba miejsc po przecinku

NOUVEAU ! Menu kontekstowe personalne

Po kliknięciu prawym przyciskiem myszy w strefie podglądu pojawia się menu kontekstowe, które daje dostęp do różnych przydatnych poleceń. TurboCAD Mac V10 pozwala teraz na dodawanie ulubionych poleceń do tego menu.

NOUVEAU ! Zachowanie oryginalnego koloru w kopii

Nowa opcja Conserver calque d'origine dans copie (Zachowaj oryginalny znak w kopii) umożliwia zachowanie oryginalnego znaku z kopiowanym obiektem dla narzędzi transformacji Translater, Réorienter, Redimensionner i Symetrie. Błędne działanie ma wpływ na aktualny czas pracy

NOUVEAU ! Type de vue de dessin pour impressions redimensionnées

Widoki deseru nie obejmują jedynie strefy zaznaczania i kalki. Il s'agit d'une modification des versions antérieures dans lesquelles le renseignement d'une nouvelle vue de dessin étaué en coupant et en collant des objets. Ponadto zaproponowano nowe narzędzia pozwalające na dynamiczne zmniejszanie i powiększanie strefy obrazu w obrazie.

NOUVEAU ! Narzędzia do wyboru

Opcje wyboru narzędzi, takie jak Lasso, Fonction i Maille, zwiększają efektywność produkcji i zarządzania Twoimi deseniami CAO.


AMÉLIORÉ ! Outil Gripper™

Narzędzie Gripper™ umożliwia jednak automatyczny pomiar wymiarów.

 

INTEROPÉRABILITÉ

AMÉLIORÉ ! Wprowadzenie: Kompozyt interoperacyjności (IGES, STEP, SAT)

Precyzyjne konwertery danych zostały opracowane przez wiodącego światowego eksperta w dziedzinie interoperacyjności - firmę Dassault Systems (twórcę CATIA i SolidWorks). Interopérabilité 3D obejmuje zaawansowane funkcje, takie jak Réparation de géométrie, Réparation de topologie i Résolution de tolérance.

AMÉLIORÉ ! Wykonanie: Przygotowanie do odbioru DWG

Technologia konwersji DXF i DWG w TurboCAD Mac jest zoptymalizowana przez SDK OpenDesign, używane przez wiele firm CAO/PAO w celu zapewnienia kompatybilności z produktami AutoDesk. TurboCAD Mac v10 zawiera aktualne SDK oraz następujące ulepszenia.

 • Wykorzystanie kalek w obrazach deserów

 • Bieżące informacje na temat pozycji tekstów z kotletów

 • Défilement dynamique dans les vues de dessins

 • Zoom dynamique w obrazach deserów

Odkryj gamę TurboCAD MAC
Narzędzia i funkcje (Outils et fonctionnalités)
TurboCAD Mac v10
Projektant
 


ACHETER
TurboCAD Mac v10
Deluxe
 

DÉCOUVRIR

TurboCAD Mac v10
 ProDÉCOUVRIR

PERFORMANCE
Kompatybilność 64-bitowa
Odpowiedzialność za wielowątkowość (nowość)
REDAKCJA I ADNOTACJE 2D
26 Rodzaje wymiarów
Wykaz materiałów
Profile de réparation
250 Narzędzia do edycji    
EDYCJA I ADNOTACJE 2D
Sekcja / Détail / Vues auxiliaires
Kratki osobiste (Grilles personnalisables)
Auto 3D a 2D (Wieloboki)
NARZĘDZIA DO MODELOWANIA 3D
Modelowanie Pousser/Tirer
Maillages
Courbes    
Powierzchnie podstawy
Solides de base
Antecédents / Historique
Décollage, mélange, visage local
Narzędzia do pracy z drewnem (Outils de travail du bois)    
Operation de réparation de courbes (nouveau) oui
Outil Aimant (nouveau)     -
MODELOWANIE AVANCEE 3D
Analiza powierzchni - -
Déformations - -
Prezydium sądu - -
Powierzchnia odwracania - -
Generacja powierzchni (Génération des surfaces) - -
Zwrotnice styczne - -
Operacje booleennes avec des surfaces - -
Projet de surface - -
Powierzchnia mocowania/łączenia - -
Rozszerzenie powierzchni - -
Subdivision - -
Łącznik do mocowania na belce - -
Symetrie de maille (nouveau) - -
Gzyms kątowy (nowość) - -
Modificateur de maillage quadrilatéral (nouveau) - -
MODELISATION DE SUBDIVISION
Construction de mailles Quad -
Subdiviser le maillage  -
Ajouter boucle / pont -
FOTORENDEROWANIE, WIZUALIZACJA
RayTracing, Ombres, Transparencja - -
Materiały, naklejka biblioteczna - -
Kartki środowiskowe (Cartes environnementales) - -
Obrazy o wysokiej rozdzielczości (HDRI) - -
Oświetlenie globalne - -
Efekty specjalne oświetlenia (Effets spéciaux d'éclairage) - -
Obsługa automatycznej łączności KeyShot (nowość)

Outils de rendu rapide (nouveau) - -
TRADUCTEURS
IGES, STEP, SAT, SAB  (udoskonalony) 
Adobe Illustrator™
DXF/DWG R12-2017 (poprawione)
Importer / Eksporter STL   
Importer Rhino™ 3D
Importer BMP
Importer / Eksporter Studio 3D    
Importer / Eksporter SketchUp™   
Importer / eksporter OBJ  -
Eksport PDF 3D (nowość) -
OUTILS D'IMPRESSION 3D
Kontrola wrażeń 3D -
Powierzchnia contrôles normaux -
Analiza Surplomb -
Szerokość muru (Epaisseur du mur) -
Tableau de visualisation -
Pozycja auto -
Struktura wsparcia -
Afficher le volume d'impression   -
Définitions d'imprimante -
Konfiguracja
Wersja 10
OS Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS 10.11 El Capitan, Mac OS 10.12 Sierra, Mac OS 10.13 High Sierra
 • Macintosh® OS 10.8 lub nowsza wersja
 • Intel® Mac®
 • 4 Go d'espace disque
 • 4 GB pamięci RAM lub więcej
 • Zaleca się żurek z moletem do dezynfekcji
 • Langue : Français
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "TurboCAD Designer 2D V10 Mac"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

88,40 PLN ocalony
TurboCAD 2020 Deluxe TurboCAD 2020 Deluxe
879,58 PLN * 967,98 PLN *
0,18 PLN ocalony
22,28 PLN ocalony
22,28 PLN ocalony
Ostatnio oglądany