Infolinia 0800 702813
 
Ten artykuł jest obecnie niedostępny!

Nasza rekomendacja

Ashampoo_Music_Studio_9 Ashampoo Music Studio 9
Ashampoo Music Studio 9 daje Ci więcej dźwięków, więcej opcji miksowania, więcej porządku! Ashampoo Music Studio 9 to nasz flagowy program do edycji muzyki dla Twoich piosenek i plików audio! Osiem potężnych modułów obejmuje...
18,55 € *
Ashampoo Music Studio 8   Więcej dźwięku, więcej miksowania, więcej porządku!... więcej

Informacje o produkcie "Ashampoo Music Studio 8"

Ashampoo Music Studio 8

 

Więcej dźwięku, więcej miksowania, więcej porządku!

 

Ashampoo Music Studio 8 to nasze najlepsze oprogramowanie muzyczne do Twoich piosenek i plików audio! Osiem potężnych modułów obejmuje praktycznie wszystko, czego miłośnik muzyki potrzebuje na swoim komputerze. Niezależnie od tego, czy chcesz edytować, nagrywać czy ciąć muzykę, wszystko odbywa się szybko. Po prostu skonwertuj do innych kompatybilnych formatów, twórz miksy dla swoich imprez lub listy odtwarzania dla praktycznie każdego urządzenia audio! Złóż kompletny porządek w swojej kolekcji muzycznej, wydrukuj okładki, zgraj płyty CD i wiele więcej - wszystko w jednym programie w mgnieniu oka! Ciesz się swoimi piosenkami jak i gdzie chcesz!

 

Łatwe cięcie początku i końca pliku dźwiękowego
Praca z wykorzystaniem skrótów dla uzyskania szybkich rezultatów
Dzielenie plików audio na dowolną liczbę części
Ulepszony edytor muzyki dla optymalnych przepływów pracy
Domyślnie można wybrać nagrywanie na żywo
Szablony dla bardziej efektywnej organizacji zbioru
Liczne zmiany szczegółów dla jeszcze lepszej pracy
Łączenie muzyki z analizą tempa i inteligentnym dopasowaniem
Błyskawicznie wycinaj pliki MP3
Program muzyczny z 8 obszernymi modułami
Praca na skrótach z karkołomną prędkością

 

Skróty (np. polecenia klawiaturowe) są najszybszym sposobem edycji plików dźwiękowych. Zamiast klikać myszką na dany obszar, aby coś skopiować lub dostać się w określone miejsce, wystarczy zwykłe naciśnięcie określonego klawisza. Dzięki temu można łatwo cofać akcje, przesuwać znaczniki wyboru i wiele więcej. Oczywiście program pokazuje również, jakich skrótów można użyć w danym menu. Po prostu oszczędzaj czas i wysiłek!

 

Łatwe współdzielenie pliku audio z Audio Splitter

 

Teraz można łatwo podzielić pliki audio, takie jak MP3, na dwie lub więcej części. Na przykład, można zatrzymać odtwarzanie w jednym punkcie i ustawić tam znacznik do cięcia. Można też kliknąć w miejscu, w którym widoczna jest cisza i tam ustawić znacznik. Wszystko dokładnie do setnej sekundy, wszystko logiczne i wygodne. Podjęliśmy wiele kroków, aby uczynić Ashampoo Music Studio 8 jeszcze bardziej przyjaznym dla użytkownika. Przekonaj się sam!

 

studio muzyczne 8 prezentacja

 

Odetnij początek i koniec w mgnieniu oka

 

W przypadku nagrań na żywo lub nagrań z radia nie zawsze chcesz zachować początek i koniec pliku audio. Również w przypadku radia internetowego dżingiel jest często umieszczany przed piosenką lub miksem. Dzięki nowej funkcji cięcia nie stanowi to już problemu. Wystarczy ustawić znaczniki, aby usunąć wszystko, co zbędne i pozwolić Music Studio 8 wykonać swoją pracę. Jak zawsze w tym programie, nie potrzebujesz żadnej wcześniejszej wiedzy, aby odnieść sukces.

 

studio muzyczne 8 laptop prezentacyjny

 

Mieszaj muzykę do każdego celu!

 

Zostań profesjonalistą od dobrych miksów muzycznych! Stwórz swój mix pasujących do siebie utworów, stwórz płynne przejścia dźwiękowe, skonwertuj swój mix do dowolnego formatu dźwięku lub nagraj go w mgnieniu oka. Za pomocą miksera torów możesz postawić swój stempel na imprezie, weselu lub po prostu na każdym spotkaniu. Fantastyczny DJ Title Mixer również analizuje, balansuje i harmonizuje tempo utworów. Dla najlepszej mieszanki na każdą okazję!

 

Edytuj muzykę i mieszaj do trzech ścieżek

 

Mieszaj utwory na maksymalnie trzech ścieżkach, edytuj części lub pozwól im elegancko płynąć do siebie. Dzięki inteligentnym funkcjom oznaczania i przenoszenia, edycja jest szybka i bezproblemowa! Usuń pojedyncze fragmenty, dodaj nowe, zanikaj lub użyj korektora do precyzyjnego strojenia. W nowej wersji zoptymalizowaliśmy przepływy pracy, abyś mógł osiągnąć swój cel jeszcze szybciej i łatwiej!

 

Idealne cięcie również do nagrań na żywo

 

Dzielenie nagrań i nagrań na żywo na pojedyncze utwory nigdy nie było łatwiejsze. Ashampoo Music Studio 8 automatycznie wykrywa pauzy, rozdziela nagranie, a następnie zapisuje części oddzielnie w żądanym formacie. Dzięki regulowanej tolerancji, nagrania na żywo bez rzeczywistych przerw nie stanowią żadnego problemu!

 

Konwersja do dowolnego formatu i słuchanie bez iTunes

 

Ashampoo Music Studio 8 obsługuje również popularne formaty Apple AAC / m4a lub innowacyjne APE. Wygodnie nagrywaj te pliki jako płyty CD z muzyką lub konwertuj utwory z iTunes na klasyczne formaty, takie jak MP3 lub WMA, bez żadnych problemów. Dla nieograniczonej przyjemności słuchania nawet w systemie domowym lub na urządzeniach bez iTunes!

 

studio muzyczne 8 skór

 

Zgrywanie płyt CD dla najwyższych wymagań

 

Ashampoo Music Studio 8 bez trudu przekształci Twoje płyty CD w formę cyfrową - szybko i niezawodnie. Dzięki dopasowaniu utworów do bazy danych, są one automatycznie poprawnie nazwane, opatrzone odpowiednią okładką i mogą być zapisane w dowolnym formacie. A przy szybkim zgrywaniu, oszczędzasz kilka kroków na raz. Z naszym CD Ripperem zawsze szybko uzyskasz wysokiej jakości wynik!

 

Twórz playlisty i zawsze znajdź odpowiedni format

 

Listy odtwarzania oferują najwygodniejszy sposób odtwarzania utworów w dowolnej kolejności. Aby upewnić się, że wszystkie programy i urządzenia mogą odtwarzać Twoje kompilacje, Ashampoo Music Studio 8 oferuje szeroki zakres formatów list odtwarzania. Niezależnie od tego, jakiego odtwarzacza używasz, mamy odpowiedni format - nie może być on bardziej kompatybilny!

 

Konwersja plików audio

 

Przekonwertuj swoje pliki muzyczne w genialnie prosty sposób za pomocą Ashampoo Music Studio 8 i dostosuj jakość indywidualnie. Wystarczy wprowadzić częstotliwość i bitrate i gotowe! Możesz też skorzystać z naszych ustawień wstępnych i przejść od razu do docelowego formatu. Od liderów rynku MP3 i AAC (m4a), przez bezstratne FLAC i WAV, po specjalistyczne formaty takie jak OGG, APE i OPUS, dostępne są wszystkie ważne formaty. Oszczędzaj miejsce w pamięci masowej i spraw, aby Twoje utwory mogły być odtwarzane na dowolnym urządzeniu!

 

Tworzenie i drukowanie okładek płyt CD

 

Nagraj swoją muzykę na CD i uzupełnij projekt własnoręcznie zaprojektowanymi okładkami i wkładkami. Odpowiedni projektant okładek jest oczywiście zawarty w programie. Profesjonalne szablony od naszych projektantów oraz wygodne funkcje, takie jak automatycznie wstawiane tabele z zawartością, pozwalają na uzyskanie atrakcyjnego opakowania w ciągu kilku minut. Kreatywne kolaże z okładek lub tytułów piosenek są tak samo możliwe, jak faktyczny, profesjonalny wariant. Czy to dla rodziny, klubu czy pracy, układ jest odpowiedni!

 

Normalizacja dla dobrego ogólnego wrażenia

 

Jeśli zestawisz płytę CD z muzyką pochodzącą z różnych źródeł i w różnym czasie, różna głośność utworów często wyróżnia się negatywnie. Nowoczesna piosenka pop ma zupełnie inną produkcję niż klasyk z lat sześćdziesiątych. Funkcja Normalize eliminuje potrzebę stałej regulacji głośności i sprawia, że Twoje kompilacje wyglądają bardziej profesjonalnie i harmonijnie.

 

Wyciąganie ścieżki dźwiękowej z filmów do dzwonków lub ścieżki dźwiękowej

 

Niezależnie od tego, czy chodzi o muzykę filmową, ulubione cytaty z filmów czy efekty dźwiękowe, dzięki Ashampoo Music Studio 8 możesz błyskawicznie przekształcać swoje ulubione filmy w pliki dźwiękowe, które możesz dalej dowolnie edytować. Wyodrębniaj kredyty, otwieraj kredyty lub swoją ulubioną scenę jako plik audio i wycinaj, mieszaj i eksportuj w wybranym formacie. Idealny jako indywidualny dzwonek lub do użycia z własnymi filmami!

 

Optymalnie zorganizuj swoją własną kolekcję

 

Ashampoo Music Studio 8 wreszcie kładzie kres błędnie nazwanym plikom muzycznym. Masz duży folder, który zawiera wielu różnych artystów? A może chciałbyś zobaczyć rok powstania oprócz artysty i tytułu? Music Studio 8 może również tworzyć całe struktury folderów z dopasowanymi podfolderami. Po raz pierwszy dostępne są również szablony, które pozwalają na sortowanie kolekcji według wielu parametrów (rok, gatunek, artysta, itp.). Ustalcie jednolity standard i pozwólcie programowi zrobić resztę!

 

 

Nóż Armii Szwajcarskiej do twojej muzyki!

 

Ashampoo Music Studio 8 jest po prostu bardziej wszechstronne, praktyczne i piękne niż kiedykolwiek! Dzięki nowemu modułowi można wygodnie przyciąć początek i koniec pliku audio, co jest praktyczne w przypadku nagrań dowolnego rodzaju! Podział pliku na dowolną liczbę części jest teraz łatwiejszy niż kiedykolwiek i idealny na przykład do książek audio! Zjeżdżaj szybciej i łatwiej dzięki nowym skrótom. Osiągnij swój cel natychmiast dzięki krótkim poleceniom z klawiatury! Wiele obszarów, takich jak Edytor Muzyczny, zostało przeprojektowanych, aby uczynić je szybszymi i łatwiejszymi w użyciu. Po raz pierwszy funkcja "Organizuj" posiada teraz szablony, które pomogą Ci lepiej zorganizować Twoją kolekcję. Niezależnie od tego, czy nagrywasz, edytujesz pliki, czy organizujesz swoją kolekcję, wiele nowych szczegółów sprawia, że praca staje się przyjemnością! Zajrzyjcie do środka i przekonajcie się sami!

 

Stwórz  
Domyślnie można wybrać nagrywanie na żywo
NOWOŚĆ
"What you hear" recording
UPRAWNIONY
Nowa, zoptymalizowana strona wyboru płyt CD
Pełna obsługa StereoMix
Czytaj płyty CD w mgnieniu oka za pomocą funkcji Quick Rip
Ripowanie z automatycznym tworzeniem listy odtwarzania
Tworzenie kompatybilnych playlist
Jednoczesne odtwarzanie / nakładanie plików muzycznych
Optymalizacja dźwięku poprzez korektor
Rozpakowywanie płyt CD audio, bezpośredni wybór formatu, rozpakowywanie do dowolnego miejsca
Wyciąganie ścieżki dźwiękowej z filmów
Tworzenie własnych nagrań
Edycja  
Ulepszony edytor muzyki dla optymalnych przepływów pracy
NOWOŚĆ
Łatwe cięcie początku i końca pliku dźwiękowego
NOWOŚĆ
Praca ze skrótami dla szybkich rezultatów
NOWOŚĆ
Szablony dla bardziej efektywnej organizacji zbioru
NOWOŚĆ
Organizowanie tytułów i przechowywanie dodatkowych informacji
UPRAWNIONY
Profile wyjściowe dla urządzeń Apple
UPRAWNIONY
Profile wyjściowe dla urządzeń z systemem Android
UPRAWNIONY
Profile wyjściowe dla urządzeń z systemem Windows
UPRAWNIONY
Funkcja "Snap-in" podczas poruszania się po torach
Znaki cięcia mogą być przesuwane za pomocą myszy i strzałek
Bezpośrednie przemieszczanie gąsienic za pomocą chwytaka / uchwytu
Funkcja Cool shuffle dla płyt audio CD i miksera ścieżek
Nowy format pliku APE (Monkey's Audio)
Imponujące efekty prędkości takie jak Speed, Pitch-Shift i Time Stretch
Normalizacja dla nowych formatów, w tym M4A
Nowy obszar edytorski
Intuicyjna edycja w trzech ścieżkach
Gąsienice ruchome z opcją "przeciągnij i upuść
Odtwarzanie i edycja wybranego obszaru
Pełna możliwość edycji plików AAC/m4a
Edycja informacji o utworze m4a
Dzielenie plików muzycznych za pomocą inteligentnej automatyzacji
Normalizacja plików AAC/m4a
Funkcja wyszukiwania okładki i pobierania
Konwersja plików audio do Opus
Automatyczne uzyskiwanie informacji o brakujących ścieżkach z internetowych baz danych
Edycja metadanych
Normalizacja muzyki i regulacja głośności różnych ścieżek
Konwersja plików audio do formatu MP3
Konwersja plików audio na Flac
Konwersja plików audio do formatu Ogg
Konwersja plików audio do formatu WAV
Cięcie i miksowanie muzyki
Wyprodukuj  
DJ track mixer z analizą tempa i inteligentnym dopasowaniem
UPRAWNIONY
Świeża stylizacja z szybszym dostępem do wszystkich menu
UPRAWNIONY
Edytor okładek z nowym interfejsem
UPRAWNIONY
Wykrywanie BPM (uderzeń na minutę) dla każdego toru
Playlisty w popularnym formacie CUE
Fascynujące okładki poprzez obrazy mozaikowe
Spalanie i konwertowanie plików AAC/m4a
Nagraj płytę CD audio
MP3 - nagrywanie CD/DVD/Blu-ray
Stwórz okładkę dla Slim-Case
Użyj miksera tytułów, aby z łatwością połączyć kilka utworów w nowe utwory.
WMA - wypalanie płyt CD/DVD/Blu-ray
Tworzenie płyt CD/DVD/Blu-ray z mieszanymi formatami plików
Stwórz okładkę dla Jewel Case
Dostarczyć etykietę CD
Coverstudio z nowymi nowoczesnymi szablonami

Języki

Angielski Niemiecki
Niemiecki Angielski
Holenderski Holenderski (Guy Raedersdorf)
Francuski Francuski (Guy Raedersdorf)
Węgierski Węgierski (László Koncz)
Rosyjski Rosyjski (Сергей Царёв)
Polski Polski (Artur Krupa)
Włoski Włoski
Norweski Norwegia (Olai Otterå)
Portugalski Portugalczycy (Manuela Silva)
Hiszpański Hiszpański (Miguel Blasco)
Szwedzki Szwedzki (Olle Ohlsson)
Turecki Turecki (Çağdaş Tatar)
Słoweński Słoweński (Jadran)
Czeski Czechy (Libor Divis)
ChineseSimplified ChineseSimplified (Smilefly )
Brytyjski Anglik Brytyjski angielski (Chris Brooker)
Serbski Serbowie (Ilija Komljenović)
Portugalczyk (brazylijski) Portugalczyk (Brazylijczyk) (Josè Carlos Taveira)
ChineseTraditional ChineseTraditional (Alan)
Koreański Koreański (pCsOrI)
Grek Grecki (Nikos Sylligardakis )
Rumuński Rumuński (Andrei Grigorcea)
Słowacki Słowacki (Milan Slovák)
Serbski Serbowie (Ilija Komljenović)
Hiszpański (Argentyna) Hiszpański (Argentyna) (Angel De Giorgi)
Norweski Nynorsk Norweski Nynorsk (Olai Otterå)

 


System operacyjny

Windows® 10, Windows® 8, Windows® 7

Komputer:

Dowolny komputer, który obsługuje wymienione powyżej systemy operacyjne.

Inne:

Do aktywacji programu wymagane jest połączenie z Internetem. Licencja programu jest sprawdzana w regularnych odstępach czasu.

 

W przypadku niektórych usług wymagane jest połączenie z Internetem.

 

Licencja programu jest sprawdzana w regularnych odstępach czasu.

 

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione użytkownikowi pocztą elektroniczną natychmiast po dokonaniu zakupu.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka Cenowa więcejJakie Czynniki Wpływają na Naszą Politykę Cena?

Nasza polityka cenowa opiera się na różnorodnych czynnikach, obejmujących kombinację sprawdzonych strategii w handlu oprogramowaniem:

 • Strategie Zaopatrzenia
  Dzięki zbiorczemu zamawianiu, 14-letniemu doświadczeniu na rynku międzynarodowym i wiedzy w handlu oprogramowaniem osiągamy oszczędności kosztów i efektywne metody zaopatrzenia.
 • Zniesienie Opłat za Dostawę i Magazynowanie
  Efektywne zarządzanie cyfrowymi zasobami minimalizuje koszty magazynowania i logistyki.
 • Zarządzanie Relacjami z Dostawcami
  Import bezpośredni i długoletnie powiązania z producentami i dystrybutorami pozwalają nam zrezygnować z opłat pośredników i oferować ekskluzywne warunki.
 • Regionalna Polityka Cena
  Dostosowujemy nasze ceny w zależności od regionu i waluty, aby uwzględnić globalne warunki rynkowe.
 • Automatyzacja
  Wykorzystanie nowoczesnych technologii umożliwia efektywne zarządzanie zamówieniami i zapytaniami klientów, co przekłada się na obniżenie kosztów.
 • Zarządzanie Kosztami Marketingowymi
  Główna strategia reklamowa skupia się na zadowoleniu naszych klientów i opiera się głównie na rekomendacjach.
 • Niski Marża Zysku
  Nasz główny nacisk w Blitzhandel24 skupia się na zadowoleniu klienta i rozwoju naszej bazy klientów, utrzymując niską marżę zysku.

 

Bezpieczeństwo i Jakość: Nasza Obietnica dla Ciebie

Jakość na Pierwszym Miejscu

Mimo konkurencyjności cenowej, jakość naszych produktów pozostaje na najwyższym poziomie.

Gwarantujemy naszym klientom pierwszorzędnej jakości produkty w najlepszej cenie. Wszystkie produkty w Blitzhandel24 są testowane i zweryfikowane.
Bezpieczeństwo i Zaufanie

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne. Dlatego oferujemy ochronę do 20 000 € poprzez Trusted Shops.

Nasz sklep internetowy jest prawomocnie zabezpieczony pieczęcią EHI, co pozwala Ci na bezpieczne zakupy.

 

Jeśli masz dodatkowe pytania lub obawy, nie wahaj się skontaktować z nami. Jesteśmy tu, aby pomóc!Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Ashampoo Music Studio 8"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany