Infolinia 0800 702813
 
Audials Moviebox 2019, [Pobierz] [Natychmiastowe dostarczenie]

Audials Moviebox 2019, [Pobierz] [Natychmiastowe dostarczenie]

72,63 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241820435
 • P14747-01
 • Ważny bezterminowo
 • DE | EN | ES | FR | JP
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Z Audials Moviebox 2019 możesz cieszyć się wszystkimi Nagrywaj, przechowuj, konwertuj i ciesz... więcej

Informacje o produkcie "Audials Moviebox 2019, [Pobierz] [Natychmiastowe dostarczenie]"

Z Audials Moviebox 2019 możesz cieszyć się wszystkimiNagrywaj, przechowuj, konwertuj i ciesz się filmami, nagraniami wideo, serialami lub klipami z usług przesyłania strumieniowego wideo, internetowych bibliotek wideo i usług wideo na żądanie na swoim komputerze lub urządzeniu mobilnym!

 

Archiwizacja filmów zakupionych z Audials Moviebox 2019 z DVD Oprogramowanie może bezpośrednio odczytywać w niezabezpieczonych płytach DVD lub tworzyć kopie chronionych płyt DVD do archiwizacji i w odpowiednim formacie pliku wideo do odtwarzania na wszystkich urządzeniach.

 

Konwersja z Audials Moviebox 2019 w Internecie.Żujfte or from the online vidlub z telewizjinagrywał filmy i programy w odpowiednim formacie dla komputerów PC, smartfonów i tabletów.

 

Usługi
 • Automatyczne nagrywanie wszystkich filmów i seriali

 • Automatyczne nazewnictwo i uzupełnianie tagami tytułu, okładki filmu, gatunku, roku, aktora, reżysera, producenta, scenarzysty, firmy produkcyjnej, kraju pochodzenia

 • przygotować filmy z DVD, z telewizji lub zabezpieczone filmy z Internetu

 • Utworzenie i utrzymanie własnej biblioteki medialnej

 • Przygotowywanie lub archiwizacja płyt DVD dla tabletów i netbooków

 • Chroń swoją kolekcję DVD przed utratą za pomocą prywatnych kopii!

 • Filmy online w odpowiednim formacie dla smartfonów i tabletów

 • Uniwersalny konwerter z prostą obsługą w rozsądnej cenie

 • Konwertowanie filmów, seriali i wideo dla PC, smartfonów, tabletów, netbooków, konsoli i Urządzeniaprzenośnych

 

Funkcje

transmisja strumieniowa wideo

 • Twój magnetowid do nagrywania płatnej transmisji strumieniowej

W oprogramowaniu Audials najważniejsze usługi transmisji strumieniowej wideo, portale wideo i biblioteki multimedialne są już wstępnie skonfigurowane z optymalną procedurą zapisu. Wystarczy kliknąć na płytkę Audials, aby uzyskać żądany strumień wideo, a następnie uruchomić film i Audials będzie nagrywać w wybranym formacie wideo, zoptymalizowanym dla każdego Urządzenie.

 • Tylko z Audials: Automatycznie nagrywaj i archiwizuj każdy odcinek i sezon swojej ulubionej serii na Amazon i Netflix!

Dzięki funkcji Audials w Amazon & Netflix wszystkie serie mogą być automatycznie nagrywane sekwencyjnie za pomocą funkcji autoodtwarzania w rejestratorze strumienia wideo. Praktycznie w ciągu nocy, każdy sezon jest archiwizowany. To działa świetnie z przeglądarką Google Chrome i w dowolnym formacie pliku dla komputera, konsoli do gier, smartfonu i tabletu!

 • Planowanie nagrań jest dziecinną zabawą z Audialami

Pożądany film odtwarzasz krótko w przeglądarce. Audiali pstrykają łącze do strumienia do niego. Zack - dodaj film do harmonogramu nagrywania! Jak tylko wszystkie filmy znajdą się razem, możesz pozwolić Audialom zacząć nagrywać.

 • Wystarczy jednym kliknięciem nagrać wszystkie filmy i nagrania wideo z Internetu.

Netflix, Amazon i inne główne internetowe sklepy wideo szyfrują strumień wideo. Większość narzędzi nie może nagrywać zaszyfrowanych strumieni wideo. Dzięki Audials Moviebox można nagrywać dowolny rodzaj strumienia wideo bezpośrednio podczas odtwarzania. Bez utraty jakości i oryginalnego rozmiaru, Audials zapisuje bezpłatne i chronione filmy i pliki wideo z dowolnego źródła jako legalną, prywatną kopię.

 • Autotagowanie dla filmów i montaż ręczny

Nagrane filmy i seriale telewizyjne są automatycznie nazywane i oznaczane tytułem, okładką filmu, gatunkiem, rokiem, aktorem, reżyserem, producentem, scenarzystą, firmą produkcyjną, krajem pochodzenia oraz informacją o źródle nagrania, przepływności i pojemniku. Dzięki edytorowi, w każdej chwili możliwe jest również ręczne przetwarzanie danych.

 • Szybko i łatwo znajdź interesującą Cię przesyłkę

Audials Moviebox prezentuje wszystkie transmisje stacji telewizyjnych w przejrzysty sposób uporządkowane według kanału, kategorii lub daty. Dzięki funkcji wyszukiwania można szybko znaleźć ulubiony program lub wszystkie programy na dany temat według słów kluczowych. Za pomocą Audials można nagrywać programy i zapisywać je w dowolnym formacie pliku.

Konwersja wideo

 • Audials Moviebox to Twój konwerter wideo dla wszystkich formatów plików

Audials Moviebox to konwerter do wszystkich formatów plików wideo dla komputerów PC, smartfonów, tabletów, netbooków, notebooków, ultrabooków, konsol do gier i innych Urządzenia. Filmy wideo i filmy są konwertowane szybko i w najwyższej jakości do dowolnego formatu pliku.

 • Wolność dla zakupionych filmów i wszystkich urządzeń

Jeśli zakupione filmy i nagrania wideo nie mogą być odtwarzane ze względu na ochronę przed kopiowaniem DRM lub format pliku, Audials Moviebox pomoże Ci i złagodzi wszystkie problemy: Wznawiając legalnie gwarancję jakości PerfectVideo, Audials Moviebox rozwiązuje wszystkie problemy związane z ochroną przed kopiowaniem, zapisuje wszystkie filmy jako nowe, niezabezpieczone pliki MP4, WMV lub, na przykład, h.264 i tym samym zapewnia nieograniczoną przyjemność z korzystania ze wszystkich urządzeń.

 • Archiwizuj filmy DVD i odtwarzaj je na urządzeniach bez napędu DVD

Niezabezpieczone płyty DVD są błyskawicznie kopiowane. Dzięki funkcji ponownego nagrywania Audials Moviebox, nawet chronione płyty DVD mogą być legalnie kopiowane. Właściciele drugich urządzeń bez napędu DVD, takich jak smartfony, netbooki, ultrabooki lub tablety, mogą używać Audials Moviebox na komputerze PC do konwersji wszystkich filmów z DVD dla tych Urządzenia. Audiale zapisują nawet różne wersje językowe i rozdziały filmów z płyty DVD.

 • Filmy Blu-ray w odpowiednim formacie dla komputera, smartfona i tabletu

Oprogramowanie Audials nie może bezpośrednio kopiować płyty Blu-ray. Różne inne narzędzia programowe pozwalają na tworzenie plików MKV z filmów Blu-ray. Jednak nie wszystkie Urządzeniamogą odtwarzać format wideo MKV. Tutaj ponownie Audials może pomóc jako rozwiązanie problemu i konwertuje filmy Blu-ray z istniejącego formatu wideo MKV niezawodnie i bez utraty jakości na nowe pliki w MP4, WMV, AVI lub innych formatach wideo.

 
 
Indywidualna biblioteka medialna
 
Audials Moviebox pomaga skonfigurować własną bibliotekę wideo. Dlatego też w zestawie znajduje się również zarządzanie mediami dla komputerów PC, chmur, do zasilania smartfonów i tabletów, a także wygodny odtwarzacz multimedialny z wieloma dodatkami.
Twoje skarby filmowe są wyraźnie podzielone na kategorie. Filmy oznaczone tagami są automatycznie przypisywane do folderu z odpowiednim gatunkiem filmu. Tak więc z każdym nowym filmem, który jest dodawany, tworzona jest twoja własna biblioteka wideo.
 
Możesz ręcznie lub automatycznie tworzyć foldery dla swoich ulubionych aktorów, reżyserów lub jeśli jest kilka części filmu, możesz zebrać je wszystkie w osobnym folderze. Zamiast używać tylko tytułów lub etykiet, możesz przeglądać swoją kolekcję filmów z okładkami i wybierać i odtwarzać wybraną zawartość.

 

Co to jest NEW & BETTER?

 

 • NOWOŚĆ! Ponad 100 strumieni telewizyjnych na żywo: niemieckie kanały takie jak NTV, Tagesschau24, Disney Channel i międzynarodowe.

 

Audials oferuje teraz wiele nowych niemieckojęzycznych i międzynarodowych transmisji telewizyjnych na żywo, a także najlepsze biblioteki medialne i wcześniejsze oferty telewizyjne z Internetu!
 
Ale teraz, po przejściu na nowe oprogramowanie, można cieszyć się ponad 150 strumieniami na żywo i dziesiątkami tysięcy programów ze wszystkich niemieckich bibliotek medialnych.
 

 

 

 

 

 • NOWOŚĆ!Więcej usług transmisji strumieniowej wstępnie skonfigurowanych

 

7 nowych usług zostało wstępnie skonfigurowanych do nagrywania i można je wybrać za pomocą jednego kliknięcia w nowym Audials Moviebox 2019 przy użyciu ich własnej płytki.

 

 

 
Wymagania systemowe
Wersja 2019
System operacyjny Windows 7, Windows 7 64-bitowy, Windows 7 32-bitowy, Windows 8 32-bitowy, Windows 8 64-bitowy, Windows 8, Windows 10

 

 

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Audials Moviebox 2019, [Pobierz] [Natychmiastowe dostarczenie]"
4 lis 2020

Thank you.

Fast delivery, quick help with questions, gladly again

Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany