Infolinia 0800 702813
 
Ten artykuł jest obecnie niedostępny!

Nasza rekomendacja

Audials One 2021 Audials One 2021
Audiale Jeden 2021 Audials One 2021 to Twój najlepszy rejestrator strumieniowy! Od teraz możesz otrzymywać muzykę i wideo szybciej , łatwiej i w najwyższej jakości z jeszcze większej ilości usług na . Nowy...
94,76 zł * 284,95 zł *
Miliony utworów muzycznych ze 120 gatunków muzycznych są dostępne dla Ciebie za pomocą jednego... więcej

Informacje o produkcie "Audials One 2019 pełna wersja, [Download] [Natychmiastowa dostawa]."

Miliony utworów muzycznych ze 120 gatunków muzycznych są dostępne dla Ciebie za pomocą jednego kliknięcia. Tysiące internetowych stacji radiowych i inteligentne bezpośrednie wyszukiwanie w Internecie nie pozostawiają żadnych życzeń muzycznych niespełnionych. Dodaj do tego pełny pakiet opcji z filmami, serialami i serialami, a otrzymasz najlepszą darmową rozrywkę, w najlepszej jakości, dostarczoną tylkoAudiale Jeden 2019.

Spójrz na zrzuty ekranu, aby zobaczyć na własne oczy wiele możliwości i prostą obsługę Audials One 2019 - żadne inne oprogramowanie nie oferuje tak wielu korzyści dla Twojej rozrywki!

Możesz porównać funkcje wszystkich Audials Editions z przeglądem. Tylko Audials One 2019 oferuje wszystkie funkcje w najlepszej cenie, a najlepsza darmowa rozrywka ze wszystkimi funkcjami związanymi z muzyką, książkami audio, podcastami, wideo, filmami i programami telewizyjnymi jest dostępna tylko z Audials One 2019.

 

MUZYKA I WIĘCEJ - Pobieranie muzyki w formacie MP3 z Internetu jest legalne i bezpłatne.

 • The Audials Turbo! Wyłącznie z Audialami!

Tylko Audials przeszukuje najlepsze strony muzyczne i jednocześnie monitoruje tysiące internetowych stacji radiowych na całym świecie za pomocą sieci radiowej Audials, aby dostarczyć muzykę, którą chcesz - ukierunkowaną, błyskawicznie i legalnie! Single, albumy lub pełna dyskografia Twoich gwiazd, którą otrzymasz wraz z listą życzeń.

 • Zawsze automatycznie wykresy muzyczne i nowe pomysły w domu

Audials oferuje listy przebojów Rock Charts, Schlager Charts, German Music Video Charts, Pop Music Charts, Dance Charts, US Single Charts, 80s Charts oraz US Music Video Charts. Ale Audials co miesiąc dostarcza również nowości i ścieżki dźwiękowe do filmów. Możesz importować dalsze sugestie muzyczne od społeczności wraz z listą życzeń innych użytkowników.

 • Katalog artystów Audial oferuje cały muzyczny wszechświat

Za pomocą jednego kliknięcia możesz uzyskać dostęp do pełnej dyskografii z wszystkimi przebojami i albumami swoich gwiazd, albo z osobną kategorią dla najlepszych artystów danego gatunku muzycznego, albo wpisując np. nazwę zespołu. Z łatwością możesz mieć Audiale, które dostarczają całą życiową pracę muzyka. Aby uzyskać albumy muzyczne, wystarczy kliknąć na obrazek z żądanym albumem w katalogu wykonawcy. Ale Audials oferuje również hity wykresów, a nawet samplery do wyboru. Oczywiście można również wybrać poszczególne tytuły.

 • Pobierz muzykę i teledyski

Audials Wyszukuje się Ciebie jednocześnie w najlepszych legalnych źródłach muzyki dla muzyki Twoich gwiazd. Z przejrzyście ułożonych hitów pogrupowanych według albumów muzycznych, można łatwo nagrać żądane tytuły jako wideo lub utwór muzyczny natychmiast jednym kliknięciem. Jeśli chcesz, możesz nawet odtwarzać znalezione utwory muzyczne przed nagraniem.

 • Najlepsze utwory do wyszukiwania muzyki

Audials mówi Ci o Twoim gustu muzycznym, na przykład, z kawałkiem muzyki jako punktem odniesienia, a Top Songs dostarcza Ci listę odtwarzania muzyki, która odpowiada Twoim gustom za pomocą jednego kliknięcia. Możesz odtwarzać i pobierać hity jeden po drugim lub pobierać je wszystkie jednocześnie. Przy okazji, to działa również w przypadku teledysków. W ten sposób Audials dostarcza wiele nowej muzyki w ciągu zaledwie kilku minut. Przy okazji, Top Songs pracuje również nad wyborem stylu muzycznego lub artysty.

 • Pozyskiwanie nowej muzyki z Internetu za pomocą Audiali jest po prostu zabawą.

Najwyższe trafienia są wyróżnione w wynikach wyszukiwania. Wystarczy jedno kliknięcie na przycisk pobierania, aby Audials dostarczył żądaną muzykę. W trybie automatycznego odtwarzania Audials automatycznie odtwarza najlepsze znalezione hity. To sprawia, że Audiale to twoje osobiste radio!

 • Największa baza danych z największą ilością radioodbiorników z Internetu!

Oprócz wszystkich ważnych radiotelefonów, Audials ma do dyspozycji najpopularniejsze niemieckojęzyczne radia. Możesz przeglądać bazę danych radia według gatunku muzyki, kraju, języka lub lokalnej stacji radiowej. Alternatywnie i szybciej można znaleźć odpowiednie radia, wprowadzając ulubionego wykonawcę za pomocą dynamicznego wyszukiwania.

 

STREAMING - Nagrywanie muzyki i filmów ze wszystkich źródeł (serwisy muzyczne lub sklepy internetowe z filmami)

 • Audials One to nagrywarka do filmów z Internetu

W oprogramowaniu Audials najważniejsze usługi transmisji strumieniowej wideo, portale wideo i biblioteki multimedialne są już wstępnie skonfigurowane z optymalną procedurą zapisu. Wystarczy kliknąć na płytkę Audials, aby uzyskać żądany strumień wideo, a następnie uruchomić film i Audials będzie nagrywać w wybranym formacie wideo, zoptymalizowanym dla każdego Urządzenie.

 • Tylko z Audials One: Automatycznie nagrywaj i archiwizuj każdy odcinek i sezon swojej ulubionej serii na Amazon i Netflix!

Dzięki funkcji Audials One at Amazon wszystkie serie mogą być automatycznie nagrywane sekwencyjnie za pomocą funkcji automatycznego odtwarzania w rejestratorze strumienia wideo. Praktycznie w ciągu nocy, każdy sezon jest archiwizowany. To działa świetnie w przeglądarce Google Chrome dla Amazon, ale także dla Netflix.

 • Planowanie nagrań jest dziecinną zabawą z Audialami

Pożądany film odtwarzasz krótko w przeglądarce. Audiali pstrykają łącze do strumienia do niego. Tak łatwo dodać film do harmonogramu nagrywania! Po zebraniu wszystkich filmów razem, możesz pozwolić Audialom zacząć nagrywać.

 • Wystarczy jednym kliknięciem nagrać wszystkie filmy i nagrania wideo z Internetu.

Netflix, Amazon i inne główne internetowe sklepy wideo szyfrują strumień wideo. Większość narzędzi nie może nagrywać zaszyfrowanych strumieni wideo. Dzięki usłudze Audials można nagrywać dowolny rodzaj transmisji strumieniowej wideo bezpośrednio podczas odtwarzania. Bez utraty jakości i oryginalnego rozmiaru, Audials zapisuje dla Ciebie bezpłatne i chronione filmy i pliki wideo z dowolnego źródła jako legalną, prywatną kopię.

 • Trzymajcie się platform! Misja udana!

Możliwość ciągłej rejestracji wszystkich strumieni od wszystkich dostawców o różnych formatach i standardach jest dla nas zarówno wyzwaniem, jak i zadaniem. Bardzo niewiele narzędzi programowych jest w stanie zarejestrować na stałe tak wiele różnych rodzajów strumieni. Jako darmowa usługa zapewniamy, że w czasie trwania generacji Audials, Twoje oprogramowanie Audials jest modernizowane w pełni automatycznie i pozostaje w pełni funkcjonalne prawie jednocześnie z możliwymi zmianami w usługach wideo i portalach.

 • Audials One nagrywa dla ciebie wszystko, co słyszysz w sieci!

Utwory muzyczne przesyłane strumieniowo z np. Spotify™ lub Deezer™ są rozpoznawane jako utwór, wycinane ze strumienia i automatycznie zapisywane ze wszystkimi znacznikami. Za każdym razem, gdy możesz słuchać muzyki na stronie internetowej lub w odtwarzaczu programu do transmisji strumieniowej, Audials nagra ją i automatycznie zapisze, na przykład jako plik MP3. Oczywiście działa to równie dobrze w przypadku audiobooków Spotify™ i Deezer™.

 • Nagrywaj muzykę strumieniowo i audiobooki doskonale poprzez streaming!

Audiale mogą odtwarzać muzykę przesyłaną strumieniowo z Spotify i nagrywać ją bez utraty jakości! Bez reklam i doskonale kontrolowanej głośności, Audials One automatycznie nagrywa muzykę strumieniowo i zapisuje ją w najwyższej jakości i ze wszystkimi znacznikami ID3 na dysku twardym, bezpośrednio w chmurze lub na smartfonie w najważniejszych formatach plików audio.

 

UNIVERSAL CONVERTER - rozwiązuje wszystkie problemy z formatami plików muzycznych, audiobooków, filmów i wideo.


 • Audials One jest Twoim uniwersalnym konwerterem dla wszystkich formatów plików

Audials to uniwersalny konwerter do wszystkich formatów plików audio i wideo dla PC, smartphone'a, tabletu, netbooka, notebooka, ultrabooka, konsoli do gier i innych Urządzenia. Muzyka, książki audio, filmy i wideo są konwertowane szybko i w najwyższej jakości do dowolnego formatu pliku.

 • Przekonwertuj audiobooki trwające kilka godzin w ciągu kilku minut!

Za pomocą Audials One można konwertować książki audio z rozdziałami i bez nich do plików MP3 dla wszystkich Urządzenia. W tym celu Audials One udostępnia biblioteki książek audio, takie jak Apple iTunes, wirtualny napęd CD-ROM. Audiali następnie wirtualnie spalają książkę audio do plików MP3 w najwyższej jakości.

 • Archiwizuj filmy DVD i odtwarzaj je na urządzeniach bez napędu DVD

Żywotność zakupionych płyt DVD z filmem jest często ograniczona, nawet jeśli są one używane ostrożnie i prawidłowo przechowywane. Z kopiarką DVD z Audials One, możesz zabezpieczyć się przed utratą! Niezabezpieczone płyty DVD są błyskawicznie kopiowane. Dzięki funkcji prawnego wznowienia Audials, chronione płyty DVD mogą być również kopiowane.

 

MEDIATHEK - Zarządzanie rozrywką na komputerze, smartfonie, tablecie i w chmurze


 • Audials One wzbogaca Twoją kolekcję muzyczną

Audials automatycznie uzupełni Twoją kolekcję nośników o znaczniki ID3, zdjęcia okładek i teksty piosenek w ramach procesu nagrywania. Jednak importowane utwory muzyczne mogą być również automatycznie dostosowywane przez Audials do StandardTwojej kolekcji muzycznej poprzez uzupełnianie brakujących tagów. Można to osiągnąć za pomocą niewielkiej liczby utworów muzycznych, które mają być importowane, jak również za pomocą ogromnej kolekcji muzycznej wypełniającej dysk twardy.

 • Chcesz ponownie posortować tysiące plików muzycznych? Nie ma problemu dla Audials!

Audials oferuje bardzo wygodny sposób rekonstrukcji dużych kolekcji muzycznych według indywidualnych kryteriów. Zebrane zmiany dla wszystkich utworów muzycznych z danego albumu, wykonawcy lub gatunku można wprowadzić za pomocą prawego przycisku myszy w mgnieniu oka. Możesz zlecić Audials uporządkowanie swojej kolekcji muzycznej zgodnie z 22 zdefiniowanymi wcześniej i nawet własnymi zasadami. Audials robi to za Ciebie z 10, 100, 1,000 lub nawet więcej plików!

 • Wszechświat muzyczny do wędrówki po Twojej kolekcji muzycznej

Wszechświat muzyczny Audials pokazuje podobnych artystów i zespoły dla każdego z muzyków ze zdjęciem. Możesz więc łatwo i wygodnie przeglądać swoją kolekcję muzyczną w poszukiwaniu podobnej muzyki. Podobieństwa w stylach muzycznych między artystami są reprezentowane przez linie relacji o różnej grubości. Reprezentację muzycznego wszechświata można określić poprzez silne podobieństwo, zrównoważoną mieszankę lub znajomość. Audiale pomagają w ten sposób znaleźć najlepszych artystów, którzy pasują do nastroju podczas tworzenia playlisty.

 • Twoja wideoteka - dobrze zorganizowana!

Zamiast używać tylko tytułu lub etykiety, możesz przeglądać swoją kolekcję wideo za pomocą miniaturek i wybierać i odtwarzać wybraną treść. Dzięki trzem trybom można zdefiniować wyświetlacz w zależności od indywidualnych potrzeb jako tabelę wielokolumnową, listę lub po prostu z miniaturkami.

 • Tankowanie urządzeń przenośnych i przechowywanie w chmurze

Audials tankuje smartfon lub tablet bezpośrednio przez kabel USB w komputerze lub przez Internet z chmury. W widoku od lewej do prawej strony Audials pokazuje kolekcję muzyki z komputera oraz folder docelowy podłączonego urządzenia. Najważniejsze chmury są wstępnie skonfigurowane i mogą być również tankowane jak Urządzenie.

 • Audiale zamieniają komputer w osobistą chmurę medialną

Udostępniaj swoją muzykę, filmy i wideo na wszystkich komputerach i w podróży z Android smartphone. Po prostu zostaw swój komputer włączony, a dzięki Audials Anywhere uzyskasz dostęp, będziesz mógł przeglądać, odtwarzać i pobierać multimedia z dowolnego miejsca i o każdej porze za pomocą dowolnego urządzenia.

 • Audiale zamieniają komputer w szafę grającą

Za pomocą Generatora list odtwarzania można łatwo tworzyć listy odtwarzania automatycznie. Wystarczy wprowadzić gatunek lub wykonawcę, a Audials stworzy nową listę odtwarzania z pasującą muzyką. Oczywiście można również ręcznie dodawać utwory z kolekcji muzycznej do listy odtwarzania metodą "przeciągnij i upuść".

 • Ciesz się swoimi mediami z Audials One

Radia, muzyka, filmy, podcasty i podcasty można oglądać bezpośrednio w Audialu za pomocą zintegrowanego odtwarzacza, odłączanego w oddzielnym oknie głównym lub w trybie pełnoekranowym.

 

KAMPANIE BONUSOWE

 • Słuchajcie! Dom - tablica rozdzielcza!

Audials Home wita Cię co tydzień z usługami rozrywkowymi Audials i innymi przydatnymi funkcjami. Jako część deski rozdzielczej i centralny element Audials, nowe Audials posiadają teraz centralną funkcję wyszukiwania w celu znalezienia: Muzycy, utwory z Twojej kolekcji muzycznej, a nawet z YouTube, radia, podcastów i telewizji muzycznej, filmy, seriale i filmy z Twojej biblioteki wideo.

 • Audials Music Zoom to zupełnie nowy sposób na odkrywanie muzyki

Nowa sztuczna inteligencja Audials Music Zoom umieściła prawie wszystkich muzyków wszechczasów na prawie nieskończonej mapie gwiazd według gatunków muzycznych. Powiększaj z uczuciem 3D i odkryj muzyczny wszechświat! Dzięki temu jednym kliknięciem możesz odtworzyć kompletne utwory muzyczne dla wybranego muzyka bezpośrednio i jeszcze lepiej w porównaniu z darmowym oprogramowaniem: RECORDING!

 • Tysiące podcastów dla wszechstronnej rozrywki

Audials zapewnia dalszą darmową rozrywkę dzięki zintegrowanemu podcatcher'owi. Dzięki samoaktualizującej się bazie danych podcastów masz możliwość subskrybować, pobrać i cieszyć się 350.000 podcastów jako audycje audio lub wideo od najlepszych podcastów na świecie za darmo!

 • Wiele muzycznych stacji telewizyjnych poprzez strumieniowe transmisje wideo

Pozwól, aby program Audials Player działał obok siebie jako samodzielne okno, podczas gdy ty używasz innych programów. Audiale bawią Cię w swoim własnym odtwarzaczu przez całą dobę - nawet z najlepszymi muzycznymi kanałami telewizyjnymi.

 • Telewizja i biblioteki medialne

Wyłącznie dla naszych niemieckojęzycznych użytkowników, w Audialach dostępne są wszystkie treści z bibliotek medialnych, jak również transmisje na żywo wszystkich głównych stacji telewizyjnych z ich filmami fabularnymi, serialami, filmami dokumentalnymi i wydarzeniami sportowymi. Audialy prezentują wszystkie transmisje stacji telewizyjnych w przejrzysty sposób uporządkowane według kanału, kategorii lub daty. Dzięki funkcji wyszukiwania można szybko znaleźć ulubiony program lub wszystkie programy na dany temat według słów kluczowych. Za pomocą Audials można nagrywać programy i zapisywać je w dowolnym formacie pliku.

Co to jest NEW & BETTER?
 • NOWOŚĆ! Ponad 100 strumieni telewizyjnych na żywo: niemieckie kanały takie jak NTV, Tagesschau24, Disney Channel i międzynarodowe.
Audials oferuje teraz wiele nowych niemieckojęzycznych i międzynarodowych transmisji telewizyjnych na żywo, a także najlepsze biblioteki medialne i wcześniejsze oferty telewizyjne z Internetu!
 
Ale teraz, po przejściu na nowe oprogramowanie, można cieszyć się ponad 150 strumieniami na żywo i dziesiątkami tysięcy programów ze wszystkich niemieckich bibliotek medialnych.
 
 
 • NOWOŚĆ! Zapytania muzyczne i wyszukiwanie muzyki są wyraźnie podsumowane w jednej zakładce
Trzy popularne widoki Wyszukiwanie muzyki, Życzenia muzyczne i Moja muzyka zostały połączone w nowym widoku Muzyka. Dzięki temu o wiele łatwiej ci zdobyć muzykę: Czegokolwiek brakuje w Twojej kolekcji, dodaj to bezpośrednio za pomocą jednego kliknięcia!
 
Rozpocznij muzyczną podróż odkrywczą i doświadczaj muzyki w zupełnie nowy sposób, pobierz ją bezpośrednio lub umieść na liście życzeń Audiali.
 
 • NOWOŚĆ!Style muzyczne i musicbot
Po zdefiniowaniu, można zamówić całą kolekcję muzyczną dla każdego stylu z Audials. Nowiutki "Music Bot" robi to za ciebie: To Ty określasz parametry, w jaki sposób powinna być zaprojektowana Twoja kolekcja muzyczna.
 
Music Bot zawsze da Ci natychmiastową sugestię, jakich artystów chciałby dla Ciebie zamówić. Jak tylko spodoba Ci się to, co widzisz, wystarczy jedno kliknięcie, aby Audials zrobił resztę, wyszukując i pobierając muzykę z YouTube, Soundcloud, Spotify i internetowych stacji radiowych!
 
 • NOWOŚĆ! Spotify jako źródło wyszukiwania (dla użytkowników posiadających konto Spotify)
Wyszukiwarka muzyki i lista życzeń korzysta teraz również z serwisu Spotify, oprócz YouTube, Soundcloud & Co. To robi ogromną różnicę w praktyce:
 
Audiale dostarczają teraz znacznie więcej muzyki w znacznie wyższej jakości! Musisz mieć ten następny etap w ewolucji oferty muzycznej! To uzależniające!
Wymagania systemowe
Wersja 2019
Rozmiar 1,45 Mon
System operacyjny Windows 7, Windows 7 64-bitowy, Windows 7 32-bitowy, Windows 8 32-bitowy, Windows 8 64-bitowy, Windows 8, Windows 10
 • Procesor Intel™ Pentium™ lub jego odpowiednik

 • Procesor 1 GHz

 • 512 MB PAMIĘCI RAM

 • 400 MB wolnego miejsca na dysku twardym

 • Dostęp do Internetu w technologii DSL

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Audials One 2019 pełna wersja, [Download] [Natychmiastowa dostawa]."
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany