Infolinia +49 3221 2292585
 
AutoCAD LT 2022

AutoCAD LT 2022

2560,99 PLN *

inkl. MwSt. plus koszty wysyłki

 • 241820859
 • 057N1-WW6525-L347
 • 1 rok
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie

Rok

Resetowanie wyboru
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
AutoCAD LT jest profesjonalnym programem CAD 2D, który jest jednym z najczęściej używanych... więcej

Informacje o produkcie "AutoCAD LT 2022"

AutoCAD LT jest profesjonalnym programem CAD 2D, który jest jednym z najczęściej używanych narzędzi programowych do projektowania rysunków inżynieryjnych na świecie. Najnowsza wersja programu AutoCAD LT, która jest również dostępna do pobrania, zawiera szeroką gamę narzędzi, które umożliwiają profesjonalistom tworzenie bardzo dokładnych rysunków wektorowych przy użyciu standardowych kształtów, takich jak koła, łuki i linie. Dzięki unikalnemu połączeniu potężnych narzędzi do manipulacji, wszechstronnych narzędzi do wymiarowania i konfigurowalnego środowiska pracy, uproszczona wersja AutoCAD jest popularna wśród architektów, inżynierów i projektantów w wielu branżach. Wersję 2021 uzupełniają atrakcyjne funkcje, takie jak obsługa monitorów o wysokiej rozdzielczości oraz bezpłatna aplikacja mobilna AutoCAD.

Pracuj wygodnie i z każdego miejsca
Profesjonalne oprogramowanie nie jest już przeznaczone do pracy tylko na jednej stacji roboczej, ale wspiera współpracę kilku kolegów w jednym projekcie. W tym celu projekty mogą być zapisywane jako pliki DGW i wygodnie przenoszone do chmury Autodesk, dzięki czemu współpracownicy mogą z kolei uzyskać do nich dostęp bez objazdów. Ale to nie wszystko, ponieważ program AutoCAD LT zawiera również prawo do korzystania z aplikacji mobilnej AutoCAD, która udostępnia rysunki tworzone w biurze na urządzeniach przenośnych niezależnie od lokalizacji. Oznacza to, że projekty i plany mogą być edytowane, uzupełniane lub wyposażane w wymiary i oznaczenia bezpośrednio na placu budowy lub u klienta bez większego wysiłku. Po powrocie do biura, eksperci CAD korzystają z zaktualizowanych rysunków, które można również udostępniać klientom i współpracownikom za jednym naciśnięciem przycisku z urządzenia przenośnego.

Konfigurowalny interfejs użytkownika zapewniający maksymalną wydajność
Cechą charakterystyczną programu AutoCAD LT w tegorocznej edycji jest możliwość dostosowania środowiska pracy do własnych standardów, co pozwala na dostosowanie poleceń i interfejsu użytkownika do własnych standardów firmowych. Aplikacja jest jednak opłacalna dla profesjonalnych użytkowników nie tylko ze względu na czynnik ergonomiczny i wysoką wydajność pracy, ale także dzięki inteligentnym funkcjom pomocniczym, które wspierają użytkownika w najlepszy możliwy sposób podczas pracy. Oprócz inteligentnego wymiarowania, obejmują one wykorzystanie inteligentnych linii środkowych, które automatycznie dostosowują się, gdy połączone obiekty są przesuwane i manipulowane.

Nowe narzędzia i funkcje
Program AutoCAD LT 2021 wprowadza również kilka nowych funkcji, które ułatwiają pracę z oprogramowaniem. Jedną z najważniejszych nowych funkcji jest rozpoznawanie tekstu SHX. Możliwe jest teraz wygodne przekształcanie tekstów SHX pochodzących z plików PDF i importowanych jako geometria z powrotem na obiekty tekstowe. Ponadto poprawiono konwersję tekstu na obiekty MText, dzięki czemu formatowanie i znaki specjalne są teraz również tłumaczone bezbłędnie. Chociaż poprzednie wersje posiadały już wsparcie dla monitorów 4K o wysokiej rozdzielczości, funkcjonalność została ponownie ulepszona dla obecnej wersji, aby zapewnić jak najlepsze wrażenia wizualne.

Poza dalszymi ulepszeniami szczegółowości, takimi jak możliwość udostępniania prostych widoków utworzonych rysunków w chmurze oraz ulepszonym skalowaniem geometrii PDF, oprogramowanie opiera się również na prostszym wyborze obiektów. Wybrane obiekty są teraz zapisywane w zestawie wyboru, nawet jeśli nie są już widoczne na ekranie podczas przewijania lub powiększania. Wynikiem tego jest znacznie zwiększona swoboda ruchów użytkownika w obrębie rysunków. Również uszkodzone ścieżki do zewnętrznych referencji mogą być teraz naprawione przy niewielkim wysiłku.

Platforma Windows
System operacyjny Microsoft Windows 7 SP1 (32 bity i 64 bity), Microsoft Windows 8.1 (32 bity i 64 bity), Microsoft Windows 10 (tylko 64 bity)
Procesor Procesor 1 GHz
Pamięć 2 GB (minimum), 4 GB (zalecane)
Karta graficzna Procesor graficzny DirectX 9 (minimum), procesor graficzny DirectX 11 (zalecane)
Karta dźwiękowa NIE DOTYCZY
Dysk twardy 4 GB
Monitor Minimalna rozdzielczość 1360x768 pikseli, zalecana rozdzielczość co najmniej 1980x1080 pikseli

Języki

 • Angielski
 • Brazylijczyk-Portugalczyk
 • Czeski
 • Francuski
 • Niemiecki
 • Węgierski
 • Włoski
 • Japończyk
 • Koreański
 • Polski
 • Rosyjski
 • Chiński uproszczony
 • Hiszpański
 • Tradycyjny chiński
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Dostępne pliki do pobrania:
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "AutoCAD LT 2022"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany