Infolinia 0800 702813
 
Avanquest Fix-It Registry Optimizer

Avanquest Fix-It Registry Optimizer

90,71 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241820439
 • 4023126118257
 • Ważny bezterminowo
 • DE
 • Na Całym Świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
  Twój komputer czasami się zawiesza lub działa bardzo wolno? Zachowaj spokój! Nie... więcej

Informacje o produkcie "Avanquest Fix-It Registry Optimizer"

 

Twój komputer czasami się zawiesza lub działa bardzo wolno?

Zachowaj spokój! Nie musisz inwestować dużych pieniędzy w nowszy sprzęt lub nawet nowy komputer. Często przyczyną tych problemów jest rejestr systemu Windows®.

Jeśli regularnie czyścisz i optymalizujesz rejestr, Twój komputer w przyszłości będzie działał jak nowy!

Rejestr systemu Windows to miejsce, w którym przechowywane są ustawienia i opcje systemu Microsoft Windows®. Z biegiem czasu rozmiar rejestru wzrasta i gromadzi się w nim wiele nieprawidłowych i niepotrzebnych danych. Problemy w rejestrze systemu Windows są często przyczyną awarii systemu Windows, zmniejszonej wydajności i komunikatów o błędach.

Fix-It RegistryOptimizer oszczędza ci czasochłonnego i męczącego rozwiązywania problemów, szybko sprawdzając rejestr pod kątem błędów i możliwości optymalizacji. Fix-It Registry Optimizer jest prosty, łatwy w użyciu i bezpieczny. W ciągu dwóch minut lub mniej, wyświetlana jest pełna lista wszystkich błędów rejestru twojego komputera i możliwości optymalizacji, które mogą być natychmiast wdrożone w razie potrzeby.

 

Funkcje
 • Skuteczne skanowanie rejestru - w 2 minuty 
  W ciągu zaledwie kilku minut Fix-It Registry Optimizer przeprowadza dokładne skanowanie rejestru w poszukiwaniu błędów i znajduje nieprawidłowe klucze, przestarzałe dane i inne potencjalne problemy, które mogą powodować spowolnienie komputera lub zawieszanie się systemu Windows. Wyniki skanowania są prezentowane w taki sposób, aby były łatwe do zrozumienia. Następnie masz możliwość natychmiastowego naprawienia znalezionych problemów za pomocą jednego kliknięcia.

 • Zoptymalizuj ustawienia systemowe, bezpieczeństwa i internetowe
  Zoptymalizuj ustawienia komputera, aby zapewnić jego najlepszą wydajność przez cały czas. Dzięki Fix-It Registry Optimizer możesz samodzielnie dostosować ustawienia lub skorzystać z zaleceń programu, aby zoptymalizować wydajność i szybkość .

 • Wyjątkowo przyjazny dla użytkownika
  Jesteśmy dumni z łatwości obsługi naszych produktów. Ekran startowy zawiera duży przycisk "Rozpocznij sprawdzanie", a na ekranie wyników znajdziesz duży przycisk "Napraw błąd". Dzięki Fix-it Registry Optimizer zarówno zaawansowani, jak i początkujący użytkownicy mogą zwiększyć wydajność i szybkość swojego komputera.
  Dzięki zintegrowanemu harmonogramowi możesz zdefiniować termin sprawdzenia rejestru   i pozostawić wykonanie programowi!
  Od teraz nie ma powodu do wolno działających komputerów. Po prostu skonfiguruj zintegrowany harmonogram, aby automatycznie uruchamiał sprawdzanie podczas uruchamiania lub program , aby uruchamiał sprawdzanie codziennie, co tydzień lub co miesiąc.

 • Dodatkowe bezpieczeństwo dzięki funkcjom tworzenia kopii zapasowych i przywracania
  Dzięki Fix-It Registry Optimizer niepotrzebne wpisy w rejestrze mogą być bezpiecznie i łatwo usunięte. Dla bezpieczeństwa można również tworzyć kopie zapasowe i punkty przywracania systemu za pomocą menu kopii zapasowych.

 • Dostosuj sprawdzaniedo własnych potrzeb
  Być może chciałbyś wykluczyć niektóre klucze w rejestrze ze sprawdzania? Nie ma problemu. Fix-It Registry Optimizer ułatwia dostosowanie skanowania rejestru poprzez włączenie lub wykluczenie określonych plików z przyszłych skanów.

 • Bezpłatne sprawdz enie
  Dzięki Fix-It Registry Optimizer możesz mieć czysty rejestr i zoptymalizowane ustawienia w ciągu kilku minut. Wykonaj bezpłatne sprawdzenie rejestru już teraz i zacznij cieszyć się szybszym i bardziej wydajnym komputerem.

 

Wymagania systemowe

 

Wersja 2
System operacyjny Windows XP, Windows Server 2003, Windows Vista 32-bit, Windows Vista 64-bit, Windows XP 64-bit, Windows 7, Windows 7 64-bit, Windows 2008 Server, Windows 2008 Server 64-bit, Windows 2003 Server 64-bit, Windows 7 32-bit, Windows 8, Windows 10
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione użytkownikowi pocztą elektroniczną natychmiast po dokonaniu zakupu.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka Cenowa więcejJakie Czynniki Wpływają na Naszą Politykę Cena?

Nasza polityka cenowa opiera się na różnorodnych czynnikach, obejmujących kombinację sprawdzonych strategii w handlu oprogramowaniem:

 • Strategie Zaopatrzenia
  Dzięki zbiorczemu zamawianiu, 14-letniemu doświadczeniu na rynku międzynarodowym i wiedzy w handlu oprogramowaniem osiągamy oszczędności kosztów i efektywne metody zaopatrzenia.
 • Zniesienie Opłat za Dostawę i Magazynowanie
  Efektywne zarządzanie cyfrowymi zasobami minimalizuje koszty magazynowania i logistyki.
 • Zarządzanie Relacjami z Dostawcami
  Import bezpośredni i długoletnie powiązania z producentami i dystrybutorami pozwalają nam zrezygnować z opłat pośredników i oferować ekskluzywne warunki.
 • Regionalna Polityka Cena
  Dostosowujemy nasze ceny w zależności od regionu i waluty, aby uwzględnić globalne warunki rynkowe.
 • Automatyzacja
  Wykorzystanie nowoczesnych technologii umożliwia efektywne zarządzanie zamówieniami i zapytaniami klientów, co przekłada się na obniżenie kosztów.
 • Zarządzanie Kosztami Marketingowymi
  Główna strategia reklamowa skupia się na zadowoleniu naszych klientów i opiera się głównie na rekomendacjach.
 • Niski Marża Zysku
  Nasz główny nacisk w Blitzhandel24 skupia się na zadowoleniu klienta i rozwoju naszej bazy klientów, utrzymując niską marżę zysku.

 

Bezpieczeństwo i Jakość: Nasza Obietnica dla Ciebie

Jakość na Pierwszym Miejscu

Mimo konkurencyjności cenowej, jakość naszych produktów pozostaje na najwyższym poziomie.

Gwarantujemy naszym klientom pierwszorzędnej jakości produkty w najlepszej cenie. Wszystkie produkty w Blitzhandel24 są testowane i zweryfikowane.
Bezpieczeństwo i Zaufanie

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne. Dlatego oferujemy ochronę do 20 000 € poprzez Trusted Shops.

Nasz sklep internetowy jest prawomocnie zabezpieczony pieczęcią EHI, co pozwala Ci na bezpieczne zakupy.

 

Jeśli masz dodatkowe pytania lub obawy, nie wahaj się skontaktować z nami. Jesteśmy tu, aby pomóc!Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Avanquest Fix-It Registry Optimizer"
3 lis 2020

Sehr zufrieden!

Alles schnell und einwandfrei erledigt. Rechnung erhalten.

2 lis 2020

Top Abwicklung, gerne wieder.

Alles top gelaufen, gerne wieder.

Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany