Infolinia 0800 702813
 
Avanquest Fix-It Registry Optimizer

Avanquest Fix-It Registry Optimizer

90,91 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241820439
 • 4023126118257
 • Ważny bezterminowo
 • DE
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
  Twój komputer czasami się zawiesza lub działa bardzo wolno? Zachowaj spokój! Nie... więcej

Informacje o produkcie "Avanquest Fix-It Registry Optimizer"

 

Twój komputer czasami się zawiesza lub działa bardzo wolno?

Zachowaj spokój! Nie musisz inwestować dużych pieniędzy w nowszy sprzęt lub nawet nowy komputer. Często przyczyną tych problemów jest rejestr systemu Windows®.

Jeśli regularnie czyścisz i optymalizujesz rejestr, Twój komputer w przyszłości będzie działał jak nowy!

Rejestr systemu Windows to miejsce, w którym przechowywane są ustawienia i opcje systemu Microsoft Windows®. Z biegiem czasu rozmiar rejestru wzrasta i gromadzi się w nim wiele nieprawidłowych i niepotrzebnych danych. Problemy w rejestrze systemu Windows są często przyczyną awarii systemu Windows, zmniejszonej wydajności i komunikatów o błędach.

Fix-It RegistryOptimizer oszczędza ci czasochłonnego i męczącego rozwiązywania problemów, szybko sprawdzając rejestr pod kątem błędów i możliwości optymalizacji. Fix-It Registry Optimizer jest prosty, łatwy w użyciu i bezpieczny. W ciągu dwóch minut lub mniej, wyświetlana jest pełna lista wszystkich błędów rejestru twojego komputera i możliwości optymalizacji, które mogą być natychmiast wdrożone w razie potrzeby.

 

Funkcje
 • Skuteczne skanowanie rejestru - w 2 minuty 
  W ciągu zaledwie kilku minut Fix-It Registry Optimizer przeprowadza dokładne skanowanie rejestru w poszukiwaniu błędów i znajduje nieprawidłowe klucze, przestarzałe dane i inne potencjalne problemy, które mogą powodować spowolnienie komputera lub zawieszanie się systemu Windows. Wyniki skanowania są prezentowane w taki sposób, aby były łatwe do zrozumienia. Następnie masz możliwość natychmiastowego naprawienia znalezionych problemów za pomocą jednego kliknięcia.

 • Zoptymalizuj ustawienia systemowe, bezpieczeństwa i internetowe
  Zoptymalizuj ustawienia komputera, aby zapewnić jego najlepszą wydajność przez cały czas. Dzięki Fix-It Registry Optimizer możesz samodzielnie dostosować ustawienia lub skorzystać z zaleceń programu, aby zoptymalizować wydajność i szybkość .

 • Wyjątkowo przyjazny dla użytkownika
  Jesteśmy dumni z łatwości obsługi naszych produktów. Ekran startowy zawiera duży przycisk "Rozpocznij sprawdzanie", a na ekranie wyników znajdziesz duży przycisk "Napraw błąd". Dzięki Fix-it Registry Optimizer zarówno zaawansowani, jak i początkujący użytkownicy mogą zwiększyć wydajność i szybkość swojego komputera.
  Dzięki zintegrowanemu harmonogramowi możesz zdefiniować termin sprawdzenia rejestru   i pozostawić wykonanie programowi!
  Od teraz nie ma powodu do wolno działających komputerów. Po prostu skonfiguruj zintegrowany harmonogram, aby automatycznie uruchamiał sprawdzanie podczas uruchamiania lub program , aby uruchamiał sprawdzanie codziennie, co tydzień lub co miesiąc.

 • Dodatkowe bezpieczeństwo dzięki funkcjom tworzenia kopii zapasowych i przywracania
  Dzięki Fix-It Registry Optimizer niepotrzebne wpisy w rejestrze mogą być bezpiecznie i łatwo usunięte. Dla bezpieczeństwa można również tworzyć kopie zapasowe i punkty przywracania systemu za pomocą menu kopii zapasowych.

 • Dostosuj sprawdzaniedo własnych potrzeb
  Być może chciałbyś wykluczyć niektóre klucze w rejestrze ze sprawdzania? Nie ma problemu. Fix-It Registry Optimizer ułatwia dostosowanie skanowania rejestru poprzez włączenie lub wykluczenie określonych plików z przyszłych skanów.

 • Bezpłatne sprawdz enie
  Dzięki Fix-It Registry Optimizer możesz mieć czysty rejestr i zoptymalizowane ustawienia w ciągu kilku minut. Wykonaj bezpłatne sprawdzenie rejestru już teraz i zacznij cieszyć się szybszym i bardziej wydajnym komputerem.

 

Wymagania systemowe

 

Wersja 2
System operacyjny Windows XP, Windows Server 2003, Windows Vista 32-bit, Windows Vista 64-bit, Windows XP 64-bit, Windows 7, Windows 7 64-bit, Windows 2008 Server, Windows 2008 Server 64-bit, Windows 2003 Server 64-bit, Windows 7 32-bit, Windows 8, Windows 10
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Avanquest Fix-It Registry Optimizer"
3 lis 2020

Sehr zufrieden!

Alles schnell und einwandfrei erledigt. Rechnung erhalten.

2 lis 2020

Top Abwicklung, gerne wieder.

Alles top gelaufen, gerne wieder.

Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany