Infolinia +49 3221 2292585
 
Avanquest Power Translator 17 World Edition, pełna wersja, [Download]

Avanquest Power Translator 17 World Edition, pełna wersja, [Download]

1807,95 PLN *

inkl. MwSt. plus koszty wysyłki

 • 241820342
 • LM-11923-LIC
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Power Translator 17 World Edition, pełna wersja, [Download] Wzajemne... więcej

Informacje o produkcie "Avanquest Power Translator 17 World Edition, pełna wersja, [Download]"

Power Translator 17 World Edition, pełna wersja, [Download]

Wzajemne zrozumienie usuwa przeszkody. Aby zapewnić, że rozpocznie się to od obsługi oprogramowania tłumaczącego, sprawdzony Power Translator nadaje zupełnie nowe akcenty dzięki zmienionemu interfejsowi użytkownika oraz pod względem obsługi i opcji wprowadzania danych.

Przyjazny dla użytkownika interfejs tłumaczeniowy pozostaje znajomy, z możliwością tłumaczenia słów i tekstów na cały pulpit za pomocą wskaźnika myszy, tłumaczenia stron internetowych w locie w przeglądarce oraz, dzięki połączeniu z modułami językowymi Windows 7, 8 i 10, dodatkowego wejścia/wyjścia głosowego poprzez dyktowanie i czytanie na głos. Ponadto możliwe jest teraz szybkie i łatwe tłumaczenie bezpośrednio w serwisach społecznościowych. Użytkownicy, którzy potrzebują szybkiego i łatwego tłumaczenia między najważniejszymi językami świata, począwszy od dokumentów Word, plików PDF, stron internetowych, zawartości pulpitu, a nawet obrazów, są dobrze przygotowani do wykonywania tłumaczeń w szerokim zakresie 13 języków.

1WorldChat.com oferuje użytkownikom wielojęzyczne czaty w 13 językach do komunikacji z ludźmi z całego świata. Wszystkie obcojęzyczne czaty na 1WorldChat.com są automatycznie tłumaczone na język, który użytkownik wybrał na swojej konferencji na 1WorldChat.com. Użytkownik ma również możliwość tworzenia prywatnych sal konferencyjnych, do których dostęp mają tylko osoby zaproszone. Dzięki Power Translator 17 World Edition bariery językowe nie wstrzymują już codziennej pracy na biurku.

Tłumaczenia w sieciach społecznościowych - Jedną z najważniejszych innowacji jest niewątpliwie możliwość tłumaczenia na Facebooku i Twitterze. Użytkownik po prostu umieszcza teksty do tłumaczenia za pomocą nowej funkcji: "Umieść na Facebooku" lub "Umieść na Twitterze" w Power Translator Bar. Albo po prostu użyj nowej pozycji menu w LogoTrans, aby przesłać tłumaczenia na Facebook lub Twitter.

Wiadomości z Facebooka, Skype'a i/lub Twittera są wygodnie tłumaczone na ClipTrans. Ponadto, możliwe jest korzystanie z popularnej przeglądarki z Google, "Google Chrome" do surfowania w sieci i mieć przetłumaczone zagraniczne strony.

Funkcje
 • Tłumaczenie w Microsoft Office (Word, Excel, Power Point, Outlook)
 • Tłumaczenie tekstu ze schowka
 • Tłumaczenie na cały pulpit z wykorzystaniem wskaźnika myszy, bez konieczności klikania.
 • Tłumaczenie stron internetowych w locie (wtyczki dla Firefox, Microsoft Internet Explorer i Google Chrome)
 • Tłumaczenie wpisów tekstowych jeszcze w trakcie pisania (komunikatory internetowe)
 • Tłumaczenie plików i folderów (Doc, Rtf, Txt, PDF, WordPerfect, MS Works, HTML, XML, Docx i OpenOffice)
 • Słowniki użytkownika mogą być tworzone i eksportowane indywidualnie: funkcja ta jest dostępna tylko dla języka angielskiego
 • Połączenie z modułami głosowymi Vista, 7, 8 i 10: Wejście/wyjście poprzez dyktowanie i czytanie na głos
 • Kompatybilny z Windows 10 (32-/64-bitowy)
 • Tłumaczenie grafiki lub zeskanowanych dokumentów (m.in.: bmp, gif, jpg, jpeg, pcx, png, tif, tiff i wiele innych)
 • 1WorldChat.com oferuje wielojęzyczne czaty w 16 językach z automatycznym tłumaczeniem
 • Wtyczka tłumaczeniowa do Google™ Chrome - Łatwe tłumaczenie teraz możliwe również w Google Chrome
 • Funkcje mediów społecznościowych i komunikatorów - Obsługa tłumaczeń na Facebooku™, Twitterze™ i Skype'ie
Zalety

Przykłady zastosowań i zalety
Zakres językowy i integracja z interfejsem desktopowym to szczególne atuty Power Translator 17 World Edition. Dzięki temu dostęp do tłumaczeń z różnych aplikacji i dla różnych typów dokumentów jest szczególnie szybki i łatwy. Szybka zmiana kierunków tłumaczenia i automatyczne rozpoznawanie języka źródłowego sprawia, że korzystanie z oprogramowania np. w biurze jest bezproblemowe, proste i szybkie, zwłaszcza dla początkujących i okazjonalnych użytkowników.

Duży zakres językowy: 13 językó
w
Obsługiwane są następujące języki: Angielski, niemiecki, francuski, włoski, hiszpański, portugalski, rosyjski, chiński, japoński, koreański, polski, ukraiński, holenderski. Wszystkie kierunki tłumaczenia są możliwe. (Kierunki tłumaczenia inne niż DE<>EN,FR,IT są mapowane wewnętrznie przez język angielski, ten pośredni krok nie jest widoczny dla użytkownika).

Rozszerzalność
Power Translator można rozszerzyć o opcjonalną usługę tłumaczeniową Translate DotNet. W ramach abonamentu możliwe są tłumaczenia innych języków w Internecie (wymagany dostęp do Internetu): arabski, chiński, hebrajski, indonezyjski, japoński, koreański, holenderski, pashto (afgański), perski, polski, tagalog, turecki, ukraiński.
Do tego celu wykorzystywany jest również wygodny interfejs użytkownika Power Translatora.

Integracja z komputerami stacjonarnymi: Microsoft Office i Outlook itp
.
Wtyczki do programów Microsoft Word, Excel, PowerPoint (również Microsoft Office 2010) i Outlook ułatwiają np. codzienne życie w biurze. W przeglądarkach Internet Explorer i Firefox, Power Translator 17 World Edition może natychmiast przetłumaczyć strony internetowe - dzięki prostemu ustawieniu, strony internetowe są teraz wyświetlane użytkownikowi w wybranym przez niego języku. Tłumaczenie z okien pulpitu lub bezpośrednio ze schowka i tłumaczenie fragmentów tekstu lub pojedynczych słów - bez względu na to, gdzie są one wyświetlane na pulpicie - bez kliknięcia wskaźnika myszy: Tłumaczenie z Power Translator 17 World Edition jest niezależne od programu, z którym aktualnie pracujesz, silnik tłumaczeniowy jest zawsze do Twojej dyspozycji. Ponadto, tłumaczenie umożliwia również korzystanie z komunikatora Power Translator podczas pisania.


Tłumaczenie wsadowe Silnik szybkiego tłumaczenia potwierdza swoje zalety również w przypadku tłumaczeń wsadowych: DOC, RTF, tekst, PDF, WordPerfect, MS Works i pliki HTML/XML mogą być przetwarzane folder po folderze w tle, a tłumaczenia są przechowywane w odpowiednio nazwanych plikach (częściowo w formacie tekstowym).

Funkcja Read-aloud i rozpoznawanie
mowy
Poprzez połączenie z modułami mowy (Speech SDK) zintegrowanymi w systemach Windows XP, Vista, 7 i 8, możliwe jest wprowadzanie danych poprzez dyktowanie i bezpośrednie odczytywanie tłumaczenia. (Języki obsługiwane do rozpoznawania mowy (dyktowanie) i syntezy mowy (czytanie na głos) zależą od zainstalowanego pakietu Microsoft Speech SDK i dlatego mogą się różnić).

Wniosek: Dzięki Power Translator 17 World Edition bariery językowe nie wstrzymują już codziennej pracy na biurku. A jeśli wymagane są dodatkowe języki, zakres językowy może zostać rozszerzony nawet o opcjonalną subskrypcję. Ze względu na wszystkie swoje zalety, nie należy zapominać, że tłumaczenie maszynowe nie może jeszcze całkowicie zastąpić tłumaczenia ludzkiego.

Co nowego?
 • NOWOŚĆ!Tłumaczenie na czat- Stwórz prywatny pokój rozmów z PowerTranslatorChat.com - Rozmawiaj z ludźmi na całym świecie w ich własnym języku. W przestrzeni publicznej PowerTranslatorChat.com staje się to dziecinnie proste. Możesz nawet stworzyć swój własny, prywatny, wielojęzyczny chat, który jest dostępny tylko dla osób, które zaprosiłeś (miesiąc).
 • NOWOŚĆ!TranslateToGo- 6-miesięczna subskrypcja
 • NOWOŚĆ!Kompatybilny z systemem Windows 10
Tabela porównawcza
Google
Biuro Microsoft Office
Power Translator 17
Express
Power Translator 17 World Edition
Niemiecko-Angielski
oui
oui
oui
oui
Niemiecki, angielski, francuski, włoski, hiszpański, portugalski, rosyjski, chiński, japoński, koreański, polski, ukraiński, holenderski
oui
oui
narzędzie do wymowy "Say-It"
oui
oui
oui
Hover Tłumaczenie - natychmiastowe tłumaczenie dowolnego tekstu bezpośrednio z ekranu
oui
oui
Rozpoznawanie mowy w funkcji "od mowy do tekstu
oui
oui
Funkcja "Text-to-Speech" odczytywana na głos
oui
oui
Wyższa jakość i dokładność tłumaczeń
oui
oui
Tłumaczenie pisemne bez limitu tekstu
oui
oui
Specjalistyczne słowniki
oui
Słowniki zdefiniowane przez użytkownika
oui
Prywatność tekstu źródłowego i przetłumaczonych dokumentów
oui
oui
Działa bez połączenia z Internetem
oui
oui
Tłumaczy dokumenty Microsoft Office
oui
Tłumaczy pliki PDF*
oui
Przetwarzanie wsadowe: tłumaczy wiele plików za pomocą jednego kliknięcia
oui
Tłumaczy zawartość schowka (cache)
oui
oui
Obsługa klienta
oui
oui
*Tylko tłumaczenie tekstowe: tłumaczenie pliku PDF nie jest obsługiwane dla języków azjatyckich
Wymagania systemowe
Wersja 17
Rozmiar 674
System operacyjny Windows XP, Windows Vista 32-bitowy, Windows 7, Windows 7 64-bitowy, Windows 7 32-bitowy, Windows 8, Windows 10

Microsoft Windows, 8, 7, Vista™ w wariantach (32-/64-bitowych) :

 • Procesor Intel™ Pentium™ lub jego odpowiednik
 • 512 MB pamięci RAM Pamięć robocza
 • 750 MB miejsca na dysku twardym (1 GB podczas procesu instalacji)
 • Dostęp do Internetu dla tłumaczeń Dot-Net
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Avanquest Power Translator 17 World Edition, pełna wersja, [Download]"
27 paź 2020

Alles Bestens, gerne wieder.

Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany