Infolinia 0800 702813
 

Avast Business Antivirus for Linux

1045,78 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241821796
 • 009311-1-4
 • 1 Rok
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie

Rok (lata):

Użytkownik(i):

[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Chroń swoje systemy Linux za pomocą naszego lekkiego rozwiązania antywirusowego, które zapewnia... więcej

Informacje o produkcie "Avast Business Antivirus for Linux"

Chroń swoje systemy Linux za pomocą naszego lekkiego rozwiązania antywirusowego, które zapewnia natychmiastową ochronę.

Nasza wyjątkowa technologia CommunityIQ łączy w sobie moc milionów urządzeń, aby zapewnić Ci ochronę przed złośliwym oprogramowaniem Linux w czasie rzeczywistym. Przyspiesz pracę swoich stacji roboczych, chroniąc pliki bezpośrednio na serwerze i zużywając mniej energii dzięki obsłudze wielu rdzeni.

Bezpieczeństwo biznesu w systemie Linux
Chroń swoje systemy Linux za pomocą naszego lekkiego rozwiązania antywirusowego, które zapewnia natychmiastową ochronę. Nasza wyjątkowa technologia CommunityIQ łączy w sobie moc milionów urządzeń, aby zapewnić Ci ochronę przed złośliwym oprogramowaniem Linux w czasie rzeczywistym. Przyspiesz pracę swoich stacji roboczych, chroniąc pliki bezpośrednio na serwerze i zużywając mniej energii dzięki obsłudze wielu rdzeni.

Core Scanner
Usługa skanowania antywirusowego na żądanie z narzędziem wiersza poleceń dla systemu Linux, która integruje się z serwerami poczty elektronicznej AMaViS. Klienci łączą się z gniazdem UNIX usługi, aby wykonać skanowanie podstawowe i skanowanie za pomocą narzędzi wiersza poleceń oraz uzyskać natychmiastowe wyniki skanowania.

File Server Shield
Skaner plików w czasie rzeczywistym, który skanuje pliki zapisane na dowolnym z monitorowanych punktów montowania. Obsługuje opartą na fanotify ochronę systemu plików "on-write" zaprojektowaną do użytku na serwerach plików, skutecznie chroniąc pliki zarówno na Sambie jak i NFS.

Jak działa Linux Antivirus?

Format wyjściowy skanowaniaantywirusowego
Każdy wykryty złośliwy plik jest raportowany w osobnej linii. Czyste pliki mają linię "[OK]". Zainfekowane pliki, które nie mogły zostać przeskanowane z powodu niewystarczających uprawnień lub uszkodzonych archiwów, mają ciąg "[ERROR]". Pliki wykluczone ze skanowania opcją -e mają łańcuch "[EXCLUDED]".

Aktualizacja definicji wirusów
Regularna aktualizacja bazy danych definicji wirusów (VPS) jest niezbędna do utrzymania aktualnej ochrony antywirusowej. Program Avast Business Antivirus for Linux udostępnia skrypt powłoki, który wyszukuje, pobiera i instaluje najnowsze oprogramowanie VPS. Zaktualizowany skrypt jest instalowany domyślnie i uruchamiany jako zadanie cron co godzinę.

Aktualizacje strumieniowe
Po włączeniu usługa skanowania nawiązuje stałe połączenie sieciowe z chmurą Avast i pobiera aktualizacje definicji wirusów zaraz po ich udostępnieniu. Strumieniowe aktualizacje uzupełniają regularne aktualizacje bazy danych wirusów, dzięki czemu zawsze jesteś chroniony.

Pakiety dystrybucyjne
Składniki oprogramowania antywirusowego dla systemu Linux zawierają DEB dla systemów Debian (Ubuntu) i RPM dla systemów RedHat/SUSE, które są rozprowadzane jako standardowe pakiety oprogramowania. Udostępniono również repozytoria oprogramowania, dzięki czemu można używać wszystkich standardowych narzędzi do zarządzania systemem, aby aktualizować programy Avast Business.

Wymagania systemowe
CentOS 7 i nowsze
Debian 8 i nowsze
Red Hat Enterprise Linux 7.4 i nowsze
Ubuntu LTS 16.04 i nowsze

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Avast Business Antivirus for Linux"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany