Infolinia +49 3221 2292585
 
Avast Ultimate Suite 2020

Avast Ultimate Suite 2020

68,62 PLN * 229,45 PLN * (70,09% ocalony)

inkl. MwSt. plus koszty wysyłki

 • XMAS241822068
 • AVASTPREM1PC1J
 • 1 rok
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Najwyższy pakiet ochronny Avast Ultimate Suite 2020 oferuje swoim użytkownikom kompletny... więcej

Informacje o produkcie "Avast Ultimate Suite 2020"

Najwyższy pakiet ochronny

Pudełka na produkty

Avast Ultimate Suite 2020 oferuje swoim użytkownikom kompletny pakiet ochronny z wieloma przydatnymi funkcjami. Od ochrony przed wirusami po skuteczną sieć VPN (Virtual Private Network) umożliwiającą całkowicie anonimowe surfowanie - pakiet Avast Ultimate Suite łączy w sobie wszystkie przydatne narzędzia. Wiązka zapewnia, że wszystkie wirusy i złośliwe oprogramowanie są trzymane z dala od komputera lub nawet urządzeń mobilnych.

Kup pakiet Avast Ultimate Suite, aby uzyskać stuprocentową ochronę


Decydując się na zakup programu Avast Ultimate, otrzymasz kompletny pakiet, który zapewnia absolutnie wszechstronną ochronę. W dzisiejszych czasach szczególnie ważne jest, aby kupić niezawodny program antywirusowy. Hakerzy i cyberprzestępcy stają się coraz bardziej wyrafinowani, a odpowiadające im złośliwe oprogramowanie sprawia, że dzisiejsze standardowe skanery antywirusowe mają o wiele większe trudności niż jeszcze kilka lat temu. Perfekcyjnie podrobione wiadomości phishingowe, trojany, wyrafinowane programy szpiegujące i wiele innych zagrożeń czyha w sieci i może w najgorszym wypadku zniszczyć Twój komputer.


Dlatego warto zainstalować program Avast Antivirus, aby znacząco poprawić swoje poczucie bezpieczeństwa. Każdy, kto zdecyduje się na zakup zalecanego pakietu Avast, otrzyma wraz z nim trzy różne programy, które mogą odeprzeć najróżniejsze zagrożenia.

Avast Ultimate Suite 2020 - jakie programy wchodzą w skład pakietu?


Zanim kupisz Avast Ultimate, warto przyjrzeć się dołączonemu oprogramowaniu. W sumie w pakiecie znajdują się trzy różne narzędzia, które posiadają szczególnie przydatne funkcje.

Użytkownicy, którzy zakupią program Avast Ultimate, otrzymają następujące narzędzia

Avast Antivirus Premium Security


Oprogramowanie Avast Antivirus Premium Security to skuteczny system antywirusowy. Program skutecznie chroni komputer i urządzenia mobilne przed złośliwym oprogramowaniem, takim jak malware, spyware, ransomware i innymi niebezpiecznymi programami. Ponadto, może być wykorzystywany do wykrywania luk w zabezpieczeniach własnej sieci WLAN. W sumie w program Avast Antivirus można wyposażyć do 10 urządzeń. Ci, którzy chcą kupić antywirusa, mogą to zrobić na wszystkich głównych platformach. Program Avast Premium Security jest kompatybilny z systemami operacyjnymi Linux, Windows i Apple.

Avast SecureLine VPN


Ci, którzy chcą kupić pakiet Avast Ultimate Suite, nie tylko otrzymają skuteczną ochronę przed wirusami, ale także będą mogli znacznie zwiększyć swoją prywatność w Internecie. Avast SecureLine VPN jest również częścią pakietu Avast Ultimate Suite i oferuje gwarancję anonimowego surfowania. Program ukrywa adres IP użytkownika, dzięki czemu jest znacznie trudniejszy do namierzenia. Kolejną zaletą VPN jest to, że z niektórych usług w Internecie, które są specyficzne dla danego kraju, można korzystać również za pomocą VPN. Należy jednak zawsze zwracać uwagę na przepisy obowiązujące w poszczególnych krajach. W wielu krajach korzystanie z VPN jest surowo zabronione.

Avast Cleanup Premium


Oprócz praktycznego programu antywirusowego Avast i sieci VPN pakiet Avast Ultimate Suite 2020 zawiera również praktyczny program czyszczący. Program Avast Cleanup Premium dokładnie oczyszcza dysk twardy z niepotrzebnych danych i może znacznie przyspieszyć działanie komputera oraz przywrócić jego pierwotną wydajność. Program zapewnia szybki przegląd systemu i oferuje kilka opcji, jak szybko i skutecznie oczyścić komputer. Ponadto, jeśli pojawi się przypadek, że przestrzeń dyskowa jest na wyczerpaniu, to nie trzeba koniecznie kupować nowego dysku twardego. Często stary dysk twardy jest po prostu zapchany niepotrzebnymi danymi, które można łatwo usunąć za pomocą programu Avast Cleanup Premium. Jeśli więc chcesz kupić Avast Ultimate Suite 2020, otrzymasz również ten przydatny program.

Kup Avast Ultimate i oszczędzaj


Ci, którzy zdecydują się na zakup Avast i skorzystają z przystępnego pakietu zamiast pojedynczych produktów, mogą tu znacznie zaoszczędzić. Dzieje się tak, ponieważ w pakiecie użytkownicy otrzymują ogromną przewagę cenową. Dzięki pakietowi Avast Ultimate Suite nabywcy mogą ponownie wybrać, czy wolą wykupić subskrypcję dla pojedynczego urządzenia, czy dla 10 urządzeń jednocześnie. Jeśli użytkownik zdecyduje się na to drugie rozwiązanie, będzie mógł zainstalować pełną, wszechstronną ochronę na maksymalnie 10 urządzeniach.

Pakiet Avast Ultimate Suite 2020 jest dostępny dla następujących urządzeń:

 

Platformy:

1 wersje urządzeń obowiązujące dla systemów Windows

5 urządzeń i 10 urządzeń Multi Device, ważne dla MAC, Win, Tablet, Mobile

Dzięki temu użytkownik ma do dyspozycji szeroką gamę różnych i popularnych urządzeń i systemów operacyjnych, na których może korzystać z praktycznego pakietu.

Avast Ultimate również dostępny za darmo?


W przypadku wielu produktów firmy Avast dostępne są bezpłatne okresy próbne. Są one jednak ważne tylko wtedy, gdy produkty są kupowane pojedynczo. Tak więc każdy, kto chce kupić pakiet Avast Ultimate Suite, nie będzie mógł skorzystać z bezpłatnego okresu próbnego, ale zawsze istnieje 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy. Jeśli więc klient nie jest zadowolony z produktu Avast, ma szansę zwrócić go po 30 dniach bez podawania przyczyny. Oczywiście, klienci otrzymają zwrot pieniędzy w całości. Daje to każdemu szansę na zapoznanie się z ogromnym pakietem, a także wystarczająco dużo czasu, aby przekonać się, czy narzędzie jest rzeczywiście warte uwagi.

Praktyczny pakiet oferuje więc wiele przydatnych programów i może być intensywnie testowany przed podjęciem decyzji o zakupie. Dla niektórych klientów po okresie testowym staje się jasne, że mogą oni potrzebować tylko jednego z trzech programów. W takim przypadku mogą oni zwrócić pakiet i w zamian zakupić dany program indywidualnie.

Kup Avast Ultimate Suite 2020 - tanio na Blitzhandel24.de


Jeśli chcesz kupić tani antywirus, wszystkie niezbędne programy znajdziesz na Blitzhandel24. Oprócz wielu narzędzi firmy Avast można tu znaleźć wiele innych przydatnych programów. Zaletą Blitzhandel24 jest to, że wszystkie programy są dostępne w bardzo korzystnych cenach. Wysyłka jest również bardzo szybka, ponieważ oprogramowanie nie jest wysyłane na nośnikach danych, takich jak CD/DVD lub pamięci USB, ale tylko online. W ten sposób klient otrzymuje swoje oprogramowanie bezpośrednio po udanej płatności i może od razu przystąpić do pracy. Klient otrzymuje plik Avast Ultimate Suite, który może natychmiast zainstalować i korzystać z pełnego zakresu funkcji. Wszystkie programy na stronie są intensywnie testowane serwisowo, dzięki czemu klient otrzymuje tylko sprawne oprogramowanie.

 

Funkcje w szczegółach

 • Firewall:    Strażnik dostępu do Twojego komputera
 • Antyspam:    Łatwe blokowanie spamu
 • Antywirus: Wykrywa wirusy, złośliwe oprogramowanie i oprogramowanie szpiegujące, ransomware i phishing
 • Ochrona behawioralna: Wykrywa i blokuje podejrzane zachowania
 • Sandbox:    Bezpieczne środowisko do testowania podejrzanych zachowań
 • Inspektor WLAN:    Wykrywa luki w zabezpieczeniach sieci WLAN
 • Ochrona przed oprogramowaniem ransomware:    Zapobiega szyfrowaniu plików
 • Hasła:    Chroń wszystkie swoje konta za pomocą bezpiecznego hasła
 • Automatyczna aktualizacja oprogramowania:    Aktualizuj swoje oprogramowanie na bieżąco
 • Niszczarka danych:    Trwałe usuwanie poufnych plików
 • Ochrona kamery internetowej:    Używaj kamery internetowej tylko wtedy, gdy chcesz
 • Zawiera Avast Cleanup Premium:    Oczyść komputer z zalegających danych i przywróć mu szybkość działania
 • Zawiera Avast SecureLine VPN:    Zaszyfruj swoje połączenie internetowe, aby surfować bezpiecznie i anonimowo.
 • Zawiera Avast Passwords Premium: Otrzymuj alerty o zagrożonych hasłach i loguj się do witryn internetowych jednym kliknięciem

 

Czy mogę zmienić urządzenia aktywowane w ramach subskrypcji Avast Ultimate (wiele urządzeń)?

Tak. Jeśli nie chcesz już używać jednego z włączonych urządzeń, najpierw odinstaluj z tego urządzenia wszystkie produkty powiązane z subskrypcją Avast Ultimate. Następnie można zainstalować i aktywować wybrane produkty na innym urządzeniu.

Jaka jest różnica między aplikacją Avast Ultimate (wiele urządzeń) a Avast Ultimate?

Oba typy subskrypcji oferują kompleksowy pakiet narzędzi do ochrony prywatności, optymalizacji wydajności urządzenia i zapewnienia bezpieczeństwa, który obejmuje następujące produkty:

 • Avast Premium Security
 • Avast Cleanup
 • Avast Secureline VPN
 • Hasła Avast

Liczba urządzeń i platform, które można aktywować, zależy od wybranego abonamentu. Avast Ultimate (wiele urządzeń) umożliwia jednoczesną aktywację do 10 urządzeń, a także korzystanie z subskrypcji w systemach Windows, Mac, Android i iOS. Program Avast Ultimate umożliwia aktywację subskrypcji na 1 komputerze z systemem Windows.

Czy mogę używać produktów zawartych w subskrypcji Avast Ultimate na innych komputerach z systemem Windows?

Nie. Subskrypcja Avast Ultimate może być używana tylko na jednym komputerze, nawet jeśli nie zainstalujesz i nie aktywujesz na nim wszystkich dostępnych produktów. Jeśli chcesz korzystać z subskrypcji na więcej niż jednym urządzeniu, zalecamy zakup subskrypcji Avast Ultimate (wiele urządzeń), którą można zainstalować nawet na 10 urządzeniach jednocześnie, a także używać na wielu platformach.

Czy mogę aktywować wszystkie produkty zawarte w subskrypcji Avast Ultimate (wiele urządzeń)?

Tak, możesz aktywować wszystkie lub tylko niektóre produkty wchodzące w skład pakietu Avast Ultimate (wiele urządzeń). Ten sam produkt można również aktywować wielokrotnie na innych urządzeniach.

Subskrypcji Avast Ultimate (wiele urządzeń) nie można jednak używać na więcej niż 10 urządzeniach jednocześnie. Jeśli korzystasz już z subskrypcji na 10 urządzeniach, możesz aktywować dodatkowe produkty na dowolnym z już aktywowanych urządzeń, ale nie możesz dodać kolejnych urządzeń.

UWAGA: Jeśli Twoja subskrypcja została już aktywowana na 10 urządzeniach, możesz odinstalować aplikację Avast Ultimate (wiele urządzeń) z aktualnie aktywowanego urządzenia, a następnie aktywować subskrypcję na nowym urządzeniu.

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Czy mogę zmienić urządzenia aktywowane za pośrednictwem subskrypcji Avast Ultimate (wielu urządzeń)?
Nie. Subskrypcja Avast Ultimate może być używana tylko na jednym komputerze, nawet jeśli użytkownik nie zainstaluje i nie aktywuje tam wszystkich dostępnych produktów. Jeśli użytkownik chce korzystać z subskrypcji na więcej niż jednym urządzeniu, zaleca się zakup subskrypcji Avast Ultimate (wielu urządzeń), która może być zainstalowana na maksymalnie 10 urządzeniach jednocześnie i może być używana na różnych platformach.
Jaka jest różnica między Avast Ultimate (wiele urządzeń) a Avast Ultimate?
Oba typy subskrypcji oferują kompleksowy pakiet narzędzi do ochrony prywatności, optymalizacji wydajności urządzenia i bezpieczeństwa: Avast Premium Security Avast Cleanup Avast Secureline VPN Hasła Avast Liczba urządzeń i platform, które można aktywować, zależy od wybranego abonamentu. Avast Ultimate (wiele urządzeń) umożliwia aktywację do 10 urządzeń jednocześnie i korzystanie z subskrypcji w systemach Windows, Mac, Android i iOS. Avast Ultimate umożliwia aktywację subskrypcji na 1 komputerze z systemem Windows.
System: Android, iOS, Mac, Windows
Dołączone aplikacje: Firewall, Ochrona przed wirusami, Password Manager, Urządzenie wielofunkcyjne
Właściwości: "Avast Ultimate Suite 2020"
System: Android, iOS, Mac, Windows
Dołączone aplikacje: Firewall, Ochrona przed wirusami, Password Manager, Urządzenie wielofunkcyjne
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Avast Ultimate Suite 2020"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany