Infolinia 0800 702813
 
Avast Ultimate Suite 2023

Avast Ultimate Suite 2023

67,99 zł * 227,35 zł * (Array % ocalony)

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241820630
 • AVASTPREM1PC1J
 • 1 Rok
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie

Rok:

Urządzenie(Urządzenia):

[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Najwyższy pakiet ochronny IMPORTANT! Platforms: Operating systems:... więcej

Informacje o produkcie "Avast Ultimate Suite 2023"

Najwyższy pakiet ochronny

Pudełka na produkty

IMPORTANT! Platforms:

Operating systems: WindowshXlToyYdJvThx apple ios AndroidCLOh7FDaUHB3d
1 Device

     
3 Devices5 Devices
10 Devices
 

Avast Ultimate Suite 2023 oferuje swoim użytkownikom kompletny pakiet ochronny z wieloma przydatnymi funkcjami. Pakiet Avast Ultimate Suite łączy w sobie wszystkie przydatne narzędzia - od ochrony przed wirusami po skuteczną sieć VPN (Virtual Private Network) umożliwiającą całkowicie anonimowe surfowanie. Wiązka zapewnia, że wszystkie wirusy i złośliwe oprogramowanie są trzymane z dala od komputera lub nawet urządzeń mobilnych.

Kup pakiet Avast Ultimate Suite, aby uzyskać stuprocentową ochronę


Jeśli zdecydujesz się na zakup programu Avast Ultimate, otrzymasz kompletny pakiet, który zapewnia wszechstronną ochronę. W dzisiejszych czasach szczególnie ważne jest, aby kupić niezawodny program antywirusowy. Hakerzy i cyberprzestępcy stają się coraz bardziej wyrafinowani, a odpowiadające im złośliwe oprogramowanie sprawia, że dzisiejsze standardowe skanery antywirusowe mają o wiele większe trudności niż jeszcze kilka lat temu. Perfekcyjnie podrobione wiadomości phishingowe, trojany, wyrafinowane programy szpiegujące i wiele innych zagrożeń czai się w sieci i może, w najgorszym wypadku, zniszczyć Twój własny komputer.


Dlatego warto zainstalować program Avast Antivirus, aby znacząco poprawić swoje poczucie bezpieczeństwa. Jeśli zdecydujesz się na zakup pakietu Avast, otrzymasz w sumie trzy różne programy w pakiecie Avast Ultimate Suite, które mogą odeprzeć wiele różnych zagrożeń.

Avast Ultimate Suite 2023 - jakie programy wchodzą w skład zestawu?


Przed zakupem programu Avast Ultimate warto przyjrzeć się dołączonemu oprogramowaniu. W sumie w pakiecie znajdują się trzy różne narzędzia, które mają szczególnie przydatne funkcje.

Użytkownicy, którzy kupią program Avast Ultimate, otrzymają następujące narzędzia

Avast Antivirus Premium Security


Avast Antivirus Premium Security Software to skuteczny system antywirusowy. Program skutecznie chroni komputer i urządzenia mobilne przed złośliwym oprogramowaniem, takim jak malware, spyware, ransomware i innymi niebezpiecznymi programami. Ponadto może być wykorzystany do wykrywania luk w zabezpieczeniach własnej sieci WLAN. W sumie w program Avast Antivirus można wyposażyć do 10 urządzeń. Ci, którzy chcą kupić program antywirusowy mogą to zrobić na wszystkich popularnych platformach. Program Avast Premium Security jest kompatybilny z systemami operacyjnymi Linux, Windows i Apple.

Avast SecureLine VPN


Jeśli chcesz kupić pakiet Avast Ultimate Suite, nie tylko otrzymasz skuteczną ochronę przed wirusami, ale także możesz znacznie zwiększyć swoją prywatność w Internecie. Avast SecureLine VPN jest również częścią pakietu Avast Ultimate Suite i oferuje gwarancję anonimowego surfowania. Program ukrywa adres IP użytkownika, co znacznie utrudnia jego namierzenie. Kolejną zaletą VPN jest jednak to, że niektóre usługi w Internecie, które są specyficzne dla danego kraju, mogą być również wykorzystywane za pomocą VPN. Należy jednak zawsze zwracać uwagę na przepisy obowiązujące w poszczególnych krajach. W wielu krajach korzystanie z VPN jest surowo zabronione.

Avast Cleanup Premium


Oprócz praktycznego programu antywirusowego Avast i sieci VPN pakiet Avast Ultimate Suite 2023 zawiera również praktyczne oprogramowanie czyszczące. Program Avast Cleanup Premium dokładnie oczyszcza dysk twardy z niepotrzebnych danych i może znacznie przyspieszyć działanie komputera oraz przywrócić jego pierwotną wydajność. Program zapewnia szybki przegląd systemu i oferuje różne opcje, jak szybko i skutecznie oczyścić komputer. Nawet jeśli zdarzy się, że przestrzeń dyskowa jest na wyczerpaniu, nie trzeba koniecznie kupować nowego dysku twardego. Często stary dysk twardy jest po prostu zapchany niepotrzebnymi danymi, które można łatwo usunąć za pomocą programu Avast Cleanup Premium. Każdy, kto chce kupić Avast Ultimate Suite 2023, otrzyma również ten przydatny program.
 

Avast AntiTrack Premium

Aby uniemożliwić ciekawskim śledzenie Ciebie, nasze oprogramowanie ukrywa Twoją cyfrową tożsamość. Ciekawscy ludzie mogą zbudować Twój szczegółowy profil poprzez monitorowanie Twojej aktywności w sieci. Jeśli ktoś będzie próbował Cię śledzić, nasze oprogramowanie zapobiegające śledzeniu ostrzeże Cię i zablokuje tę osobę.


Kup Avast Ultimate i oszczędzaj


Ci, którzy zdecydują się na zakup Avast i wybiorą pakiet w niskiej cenie zamiast pojedynczych produktów, mogą tu znacznie zaoszczędzić. W kompletnym pakiecie użytkownicy otrzymują ogromną przewagę cenową. W przypadku pakietu Avast Ultimate Suite nabywcy ponownie mają możliwość wyboru, czy chcą wykupić subskrypcję na jedno urządzenie, czy na 10 urządzeń. Jeśli użytkownicy zdecydują się na to drugie rozwiązanie, mogą zainstalować kompletną, wszechstronną ochronę na maksymalnie 10 urządzeniach.

Avast Ultimate Suite 2023 jest dostępny dla następujących urządzeń:

 

Platformy:

1 wersje urządzeń obowiązujące dla systemów Windows

5 urządzeń i 10 urządzeń Multi Device, ważne dla MAC, Win, Tablet, Mobile

Oznacza to, że użytkownik ma do dyspozycji szeroką gamę różnych i popularnych urządzeń i systemów operacyjnych, na których może korzystać z praktycznego pakietu.

Kup Avast Ultimate Suite 2023 - tanio na Blitzhandel24.de


Jeśli chcesz kupić tani program antywirusowy, wszystkie potrzebne programy znajdziesz w Blitzhandel24. Oprócz wielu narzędzi firmy Avast można tu znaleźć także wiele innych przydatnych programów. Zaletą Blitzhandel24 jest to, że wszystkie programy są dostępne w bardzo przystępnych cenach. Wysyłka jest również bardzo szybka, ponieważ oprogramowanie nie jest wysyłane na nośnikach danych, takich jak CD/DVD czy pamięci USB, ale wyłącznie online. W ten sposób klient otrzymuje swoje oprogramowanie bezpośrednio po udanej płatności i może od razu przystąpić do pracy. Klient otrzymuje swój plik Avast Ultimate Suite i może go natychmiast zainstalować, aby w pełni korzystać z jego funkcji. Wszystkie programy znajdujące się na stronie są intensywnie testowane przez serwis, dzięki czemu klient otrzymuje tylko działające oprogramowanie.

 

Funkcje w szczegółach

 • Firewall:    Bramka do Twojego komputera
 • Antyspam:    Po prostu zablokuj spam
 • Ochrona przed wirusami: Wykrywa wirusy, złośliwe oprogramowanie i oprogramowanie szpiegujące, ransomware i phishing
 • Ochrona behawioralna: Wykrywa i blokuje podejrzane zachowania
 • Sandbox:    Bezpieczne środowisko do testowania podejrzanych zachowań
 • Inspektor WLAN:    Wykrywa luki w zabezpieczeniach sieci WLAN
 • Ochrona przed oprogramowaniem ransomware:    Zapobiega szyfrowaniu plików
 • Hasła:    Chroń wszystkie swoje konta za pomocą bezpiecznego hasła
 • Automatyczny aktualizator oprogramowania:    Aktualizuj swoje oprogramowanie na bieżąco
 • Niszczarka danych:    Trwałe usuwanie poufnych plików
 • Ochrona kamery internetowej:    Używaj kamery internetowej tylko wtedy, gdy chcesz
 • Zawiera Avast Cleanup Premium:    Uwolnij swój komputer od śmieci i spraw, by znów działał szybciej
 • Zawiera Avast SecureLine VPN:    Zaszyfruj swoje połączenie internetowe, aby surfować bezpiecznie i anonimowo.
 • Zawiera Avast Passwords Premium: Otrzymuj alerty o zagrożonych hasłach i loguj się do witryn internetowych jednym kliknięciem

 

Czy mogę zmienić urządzenia aktywowane w ramach subskrypcji Avast Ultimate (wiele urządzeń)?

Tak. Jeśli nie chcesz już używać jednego z aktywowanych urządzeń, najpierw odinstaluj z tego urządzenia wszystkie produkty powiązane z subskrypcją Avast Ultimate. Następnie można zainstalować i aktywować wybrane produkty na innym urządzeniu.

Jaka jest różnica między aplikacją Avast Ultimate (wiele urządzeń) a Avast Ultimate?

Oba rodzaje subskrypcji oferują kompleksowy pakiet narzędzi do ochrony prywatności, optymalizacji wydajności urządzenia i zapewnienia bezpieczeństwa użytkownika, który obejmuje następujące produkty:

 • Avast Premium Security
 • Avast Cleanup
 • Avast Secureline VPN
 • Hasła Avast

Liczba urządzeń i platform, które można aktywować, zależy od wybranego abonamentu. Usługa Avast Ultimate (wiele urządzeń) umożliwia jednoczesną aktywację do 10 urządzeń i korzystanie z subskrypcji w systemach Windows, Mac, Android i iOS. Program Avast Ultimate umożliwia aktywację subskrypcji na 1 komputerze z systemem Windows.

Czy mogę używać produktów zawartych w subskrypcji Avast Ultimate na innych komputerach z systemem Windows?

Nie. Subskrypcja Avast Ultimate może być używana tylko na jednym komputerze, nawet jeśli nie zainstalujesz i nie aktywujesz na nim wszystkich dostępnych produktów. Jeśli chcesz korzystać z subskrypcji na więcej niż jednym urządzeniu, zalecamy zakup subskrypcji Avast Ultimate (wiele urządzeń), którą można zainstalować nawet na 10 urządzeniach jednocześnie, a także używać jej na różnych platformach.

Czy mogę aktywować wszystkie produkty zawarte w subskrypcji Avast Ultimate (wiele urządzeń)?

Tak, możesz aktywować wszystkie lub tylko niektóre produkty wchodzące w skład pakietu Avast Ultimate (wiele urządzeń). Ten sam produkt można również aktywować wielokrotnie na innych urządzeniach.

Subskrypcji Avast Ultimate (wiele urządzeń) nie można jednak używać na więcej niż 10 urządzeniach jednocześnie. Jeśli korzystasz już z subskrypcji na 10 urządzeniach, możesz aktywować dodatkowe produkty na dowolnym z już aktywowanych urządzeń, ale nie możesz dodać kolejnych urządzeń.

UWAGA: Jeśli Twoja subskrypcja została już aktywowana na 10 urządzeniach, możesz odinstalować aplikację Avast Ultimate (wiele urządzeń) z aktualnie aktywowanego urządzenia, a następnie aktywować subskrypcję na nowym urządzeniu.

Wymagania systemowe

Właściwości: "Avast Ultimate Suite 2023"
System operacyjny:
Android
iOS
macOS
Windows
Dołączone aplikacje:
Bezpieczne przeglądanie
File Shredder
Firewall
Ochrona przed wirusami
Password Manager
PC Optimizer
SafeCam
Spamfilter
Urządzenie wielofunkcyjne
VPN
Wi-Fi security
Czy mogę zmienić urządzenia aktywowane w ramach subskrypcji Avast Ultimate (wiele urządzeń)?
Nie. Subskrypcja Avast Ultimate może być używana tylko na jednym komputerze, nawet jeśli nie zainstalujesz i nie aktywujesz na nim wszystkich dostępnych produktów. Jeśli chcesz korzystać z subskrypcji na więcej niż jednym urządzeniu, zalecamy zakup subskrypcji Avast Ultimate (wiele urządzeń), którą można zainstalować nawet na 10 urządzeniach jednocześnie, a także używać jej na różnych platformach.
Jaka jest różnica między aplikacją Avast Ultimate (wiele urządzeń) a Avast Ultimate?
Oba rodzaje subskrypcji oferują kompleksowy pakiet narzędzi do ochrony prywatności, optymalizacji wydajności urządzenia i zapewnienia bezpieczeństwa użytkownika, który obejmuje następujące produkty: Avast Premium Security Avast Cleanup Avast Secureline VPN Hasła Avast Avast AntiTrack Premium Liczba urządzeń i platform, które można aktywować, zależy od wybranego abonamentu. Usługa Avast Ultimate (wiele urządzeń) umożliwia jednoczesną aktywację do 10 urządzeń i korzystanie z subskrypcji w systemach Windows, Mac, Android i iOS. Program Avast Ultimate umożliwia aktywację subskrypcji na 1 komputerze z systemem Windows.
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Właściwości: "Avast Ultimate Suite 2023"
System operacyjny:
Android
iOS
macOS
Windows
Dołączone aplikacje:
Bezpieczne przeglądanie
File Shredder
Firewall
Ochrona przed wirusami
Password Manager
PC Optimizer
SafeCam
Spamfilter
Urządzenie wielofunkcyjne
VPN
Wi-Fi security
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Avast Ultimate Suite 2023"
4 lis 2020

Alles Bestens, gerne wieder.

11 lis 2019

irre führende Kaufbeschreibung

Abwicklung und Kontakt super und schnell. Die Bewertung von 8 habe ich deshalb gegeben, weil ich Avast Ultimate 2020 gekauft habe mit Freischaltcode, mit der E-Mail erhalte ich einen Link zu Download der mir jedesmal mitteilt kein Download gefunden. Also habe ich den Code in mein vorhandenes Programm eingegeben und funktioniert. Aber die Kaufbeschreibung ist irre führend.

8 lis 2019

irre führende Kaufbeschreibung

Abwicklung und Kontakt super und schnell. Die Bewertung von 8 habe ich deshalb gegeben, weil ich Avast Ultimate 2020 gekauft habe mit Freischaltcode, mit der E-Mail erhalte ich einen Link zu Download der mir jedesmal mitteilt kein Download gefunden. Also habe ich den Code in mein vorhandenes Programm eingegeben und funktioniert. Aber die Kaufbeschreibung ist irre führend.

Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany