Infolinia 0800 702813
 

AVG Cleaner Pro

45,25 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241821974
 • 1 Rok
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie

Rok

Platforma

Resetowanie wyboru
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
AVG Cleaner Pro Apk to wersja premium oficjalnej aplikacji AVG Cleaner, która udostępnia... więcej

Informacje o produkcie "AVG Cleaner Pro"

AVG Cleaner Pro Apk to wersja premium oficjalnej aplikacji AVG Cleaner, która udostępnia wszystkie funkcje premium, takie jak oszczędzanie baterii, wspomaganie, czyszczenie pamięci podręcznej i wiele innych funkcji za darmo.
Kiedy uruchamiamy aplikację na Androida przez długi czas, wtedy tworzy ona pewne śmieci i pliki pamięci podręcznej. Te pliki śmieci są bezużyteczne i zużywają dużo pamięci, co ostatecznie wpływa na ogólną wydajność urządzenia.
Ponadto, jeśli jesteś miłośnikiem selfie i uwielbiasz robić zdjęcia, ale zawsze zapominasz je usunąć, to avg cleaner pro mod apk jest dla Ciebie.

 •     Automatycznie usuwaj duplikaty zdjęć
 •     Usuń stare listy połączeń i spam
 •     Inteligentne usuwanie plików śmieci
 •     Zwiększenie pamięci RAM
 •     Wydłużenie czasu pracy baterii
 •     Analizuj duże pliki i zarządzaj nimi efektywnie
 •     Automatyczne przypomnienia o czyszczeniu


Ponad 1 milion użytkowników donosi, że avg cleaner pro apk zwiększył prędkość ich telefonów z systemem Android i pomaga im zarządzać zdjęciami, nieużywanymi aplikacjami i nieużywanymi plikami.

Avg Cleaner Pro Apk Cechy

AVG Cleaner posiada kilka niezwykłych i atrakcyjnych funkcji, takich jak przyjazny dla użytkownika interfejs, inteligentna technologia czyszczenia, automatyczne wykrywanie duplikatów zdjęć i wiele innych, co sprawia, że jest czymś więcej niż tylko aplikacją do czyszczenia pamięci.
Poniżej opisuję kilka cech avg cleaner pro paid apk, które najbardziej przypadły mi do gustu. Jeśli uważasz, że pominąłem jakieś funkcje, to skomentuj poniżej. Chętnie bym ją przeczytał.


Wyczyść śmieci i pamięć podręczną

Jest to najważniejsza cecha avg cleaner premium apk. Istnieje wiele junk cleaners na rynku, ale wszystkie z nich tylko jasne pamięci podręcznej i plików cookie.
Trzy miesiące temu wypróbowałem aplikację do czyszczenia śmieci. Kiedy wyczyściłem śmieci, okazało się, że było tam trochę ukrytej pamięci podręcznej i ciasteczek przeglądarki, które nie zostały wyczyszczone. Wtedy po raz pierwszy użyłem avg cleaner pro.
I nie uwierzysz, że wyczyścił prawie 900 MB folderów śmieci na moim telefonie za pomocą jednego kliknięcia. Dlatego zawsze polecam avg cleaner, gdy ktoś pyta mnie o jedną z najlepszych aplikacji do sprzątania.

Porządkowaniezdjęć

Zawsze jest to trudne i czasochłonne zadanie, aby usunąć duplikaty i niepotrzebne zdjęcia z telefonu z systemem Android. Dzięki programowi AVG Cleaner można to zrobić w krótszym czasie.
Po prostu zeskanuj swoje urządzenie klikając na przycisk "Photo", a program wyszuka wszystkie dostępne zdjęcia w Twoim urządzeniu.
Avg cleaner pro apk automatycznie zidentyfikuje zdjęcia, które są nieostre, zaszumione, słabo oświetlone lub zduplikowane. Następnie możesz wybrać, które z nich zachować, a które usunąć. Jeśli avg cleaner nie jest pewny co do niektórych zdjęć, prosi Cię o ich przejrzenie, aby zachować ważne obrazy.
Optymalizując zdjęcia i filmy, możesz zaoszczędzić sporo miejsca na swoim urządzeniu. Funkcja przesyłania danych w chmurze zapewnia również dodatkową warstwę kopii zapasowych.

Wydłuż czas pracy baterii

Być może zauważyłeś, że Twoje nowe urządzenie ma bardzo słabą baterię. Ale w miarę starzenia się zużywa więcej energii i zasobów, skracając żywotność baterii.
Dzięki avg cleaner pro mod apk możesz przeanalizować, która aplikacja zużywa zbyt dużo energii i wyłączyć ją, aby zaoszczędzić więcej energii z baterii.
Możesz zmienić intensywność trybu oszczędzania baterii, przełączając różne profile, takie jak "Praca", "Pojazd", "Niski poziom baterii" i "Dom". Ponadto, jeśli chcesz stworzyć swój własny tryb profilu, możesz to łatwo zrobić.

Zarządzaj aplikacjami
Co sprawia, że urządzenie z systemem Android jest jeszcze bardziej użyteczne? To przez aplikacje, prawda? Ale jest wiele aplikacji, które nie są tak ważne, ale zużywają dużo pamięci.
Dzięki pełnemu APK programu AVG Cleaner Pro możesz uzyskać przegląd swoich aplikacji i zasobów. Później możesz odinstalować aplikację, z której rzadko korzystasz.
Najlepszą rzeczą w tej funkcji jest to, że dostajesz ogólny widok aplikacji, które zużywają dane mobilne, energię baterii i oczywiście przestrzeń dyskową.

Ustaw i zapomnij
Jest to najważniejsza cecha avg cleaner pro apk, która sprawia, że jest on inteligentniejszy niż inne programy czyszczące.
Wystarczy ustawić przedział czasowy i ustawienia. Następnie avg pro cleaner automatycznie wyczyści Twoje urządzenie i sprawi, że będzie ono gładkie jak masełko.
Możesz wybrać, kiedy chcesz wyczyścić swoje urządzenie, a następnie po prostu ustawić avg cleaner i zapomnieć o nim.
Funkcja automatycznego przypominania ułatwia znalezienie i usunięcie śmieci za pomocą jednego kliknięcia.

Kilka dodatkowych funkcji

 •     Szybkie czyszczenie jednym kliknięciem
 •     Automatyczne zwiększanie pamięci
 •     Łatwo analizuj zdjęcia, których nie potrzebujesz
 •     Wydłużenie czasu pracy baterii
 •     Automatyczne usuwanie aplikacji działających w tle
 •     Bez reklam
 •     Zarządzaj zużyciem danych w sieciach komórkowych
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "AVG Cleaner Pro"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany