Infolinia 0800 702813
 

AVG Cleaner Pro

45,15 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241821974
 • 1 Rok
 • Wielojęzyczny
 • Na Całym Świecie

Platforma

Rok (lata)

Resetowanie Wyboru
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
AVG Cleaner Pro Apk to wersja premium oficjalnej aplikacji AVG Cleaner, która udostępnia... więcej

Informacje o produkcie "AVG Cleaner Pro"

AVG Cleaner Pro Apk to wersja premium oficjalnej aplikacji AVG Cleaner, która udostępnia wszystkie funkcje premium, takie jak oszczędzanie baterii, wspomaganie, czyszczenie pamięci podręcznej i wiele innych funkcji za darmo.
Kiedy uruchamiamy aplikację na Androida przez długi czas, wtedy tworzy ona pewne śmieci i pliki pamięci podręcznej. Te pliki śmieci są bezużyteczne i zużywają dużo pamięci, co ostatecznie wpływa na ogólną wydajność urządzenia.
Ponadto, jeśli jesteś miłośnikiem selfie i uwielbiasz robić zdjęcia, ale zawsze zapominasz je usunąć, to avg cleaner pro mod apk jest dla Ciebie.

 •     Automatycznie usuwaj duplikaty zdjęć
 •     Usuń stare listy połączeń i spam
 •     Inteligentne usuwanie plików śmieci
 •     Zwiększenie pamięci RAM
 •     Wydłużenie czasu pracy baterii
 •     Analizuj duże pliki i zarządzaj nimi efektywnie
 •     Automatyczne przypomnienia o czyszczeniu


Ponad 1 milion użytkowników donosi, że avg cleaner pro apk zwiększył prędkość ich telefonów z systemem Android i pomaga im zarządzać zdjęciami, nieużywanymi aplikacjami i nieużywanymi plikami.

Avg Cleaner Pro Apk Cechy

AVG Cleaner posiada kilka niezwykłych i atrakcyjnych funkcji, takich jak przyjazny dla użytkownika interfejs, inteligentna technologia czyszczenia, automatyczne wykrywanie duplikatów zdjęć i wiele innych, co sprawia, że jest czymś więcej niż tylko aplikacją do czyszczenia pamięci.
Poniżej opisuję kilka cech avg cleaner pro paid apk, które najbardziej przypadły mi do gustu. Jeśli uważasz, że pominąłem jakieś funkcje, to skomentuj poniżej. Chętnie bym ją przeczytał.


Wyczyść śmieci i pamięć podręczną

Jest to najważniejsza cecha avg cleaner premium apk. Istnieje wiele junk cleaners na rynku, ale wszystkie z nich tylko jasne pamięci podręcznej i plików cookie.
Trzy miesiące temu wypróbowałem aplikację do czyszczenia śmieci. Kiedy wyczyściłem śmieci, okazało się, że było tam trochę ukrytej pamięci podręcznej i ciasteczek przeglądarki, które nie zostały wyczyszczone. Wtedy po raz pierwszy użyłem avg cleaner pro.
I nie uwierzysz, że wyczyścił prawie 900 MB folderów śmieci na moim telefonie za pomocą jednego kliknięcia. Dlatego zawsze polecam avg cleaner, gdy ktoś pyta mnie o jedną z najlepszych aplikacji do sprzątania.

Porządkowaniezdjęć

Zawsze jest to trudne i czasochłonne zadanie, aby usunąć duplikaty i niepotrzebne zdjęcia z telefonu z systemem Android. Dzięki programowi AVG Cleaner można to zrobić w krótszym czasie.
Po prostu zeskanuj swoje urządzenie klikając na przycisk "Photo", a program wyszuka wszystkie dostępne zdjęcia w Twoim urządzeniu.
Avg cleaner pro apk automatycznie zidentyfikuje zdjęcia, które są nieostre, zaszumione, słabo oświetlone lub zduplikowane. Następnie możesz wybrać, które z nich zachować, a które usunąć. Jeśli avg cleaner nie jest pewny co do niektórych zdjęć, prosi Cię o ich przejrzenie, aby zachować ważne obrazy.
Optymalizując zdjęcia i filmy, możesz zaoszczędzić sporo miejsca na swoim urządzeniu. Funkcja przesyłania danych w chmurze zapewnia również dodatkową warstwę kopii zapasowych.

Wydłuż czas pracy baterii

Być może zauważyłeś, że Twoje nowe urządzenie ma bardzo słabą baterię. Ale w miarę starzenia się zużywa więcej energii i zasobów, skracając żywotność baterii.
Dzięki avg cleaner pro mod apk możesz przeanalizować, która aplikacja zużywa zbyt dużo energii i wyłączyć ją, aby zaoszczędzić więcej energii z baterii.
Możesz zmienić intensywność trybu oszczędzania baterii, przełączając różne profile, takie jak "Praca", "Pojazd", "Niski poziom baterii" i "Dom". Ponadto, jeśli chcesz stworzyć swój własny tryb profilu, możesz to łatwo zrobić.

Zarządzaj aplikacjami
Co sprawia, że urządzenie z systemem Android jest jeszcze bardziej użyteczne? To przez aplikacje, prawda? Ale jest wiele aplikacji, które nie są tak ważne, ale zużywają dużo pamięci.
Dzięki pełnemu APK programu AVG Cleaner Pro możesz uzyskać przegląd swoich aplikacji i zasobów. Później możesz odinstalować aplikację, z której rzadko korzystasz.
Najlepszą rzeczą w tej funkcji jest to, że dostajesz ogólny widok aplikacji, które zużywają dane mobilne, energię baterii i oczywiście przestrzeń dyskową.

Ustaw i zapomnij
Jest to najważniejsza cecha avg cleaner pro apk, która sprawia, że jest on inteligentniejszy niż inne programy czyszczące.
Wystarczy ustawić przedział czasowy i ustawienia. Następnie avg pro cleaner automatycznie wyczyści Twoje urządzenie i sprawi, że będzie ono gładkie jak masełko.
Możesz wybrać, kiedy chcesz wyczyścić swoje urządzenie, a następnie po prostu ustawić avg cleaner i zapomnieć o nim.
Funkcja automatycznego przypominania ułatwia znalezienie i usunięcie śmieci za pomocą jednego kliknięcia.

Kilka dodatkowych funkcji

 •     Szybkie czyszczenie jednym kliknięciem
 •     Automatyczne zwiększanie pamięci
 •     Łatwo analizuj zdjęcia, których nie potrzebujesz
 •     Wydłużenie czasu pracy baterii
 •     Automatyczne usuwanie aplikacji działających w tle
 •     Bez reklam
 •     Zarządzaj zużyciem danych w sieciach komórkowych
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione użytkownikowi pocztą elektroniczną natychmiast po dokonaniu zakupu.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka Cenowa więcejJakie Czynniki Wpływają na Naszą Politykę Cena?

Nasza polityka cenowa opiera się na różnorodnych czynnikach, obejmujących kombinację sprawdzonych strategii w handlu oprogramowaniem:

 • Strategie Zaopatrzenia
  Dzięki zbiorczemu zamawianiu, 14-letniemu doświadczeniu na rynku międzynarodowym i wiedzy w handlu oprogramowaniem osiągamy oszczędności kosztów i efektywne metody zaopatrzenia.
 • Zniesienie Opłat za Dostawę i Magazynowanie
  Efektywne zarządzanie cyfrowymi zasobami minimalizuje koszty magazynowania i logistyki.
 • Zarządzanie Relacjami z Dostawcami
  Import bezpośredni i długoletnie powiązania z producentami i dystrybutorami pozwalają nam zrezygnować z opłat pośredników i oferować ekskluzywne warunki.
 • Regionalna Polityka Cena
  Dostosowujemy nasze ceny w zależności od regionu i waluty, aby uwzględnić globalne warunki rynkowe.
 • Automatyzacja
  Wykorzystanie nowoczesnych technologii umożliwia efektywne zarządzanie zamówieniami i zapytaniami klientów, co przekłada się na obniżenie kosztów.
 • Zarządzanie Kosztami Marketingowymi
  Główna strategia reklamowa skupia się na zadowoleniu naszych klientów i opiera się głównie na rekomendacjach.
 • Niski Marża Zysku
  Nasz główny nacisk w Blitzhandel24 skupia się na zadowoleniu klienta i rozwoju naszej bazy klientów, utrzymując niską marżę zysku.

 

Bezpieczeństwo i Jakość: Nasza Obietnica dla Ciebie

Jakość na Pierwszym Miejscu

Mimo konkurencyjności cenowej, jakość naszych produktów pozostaje na najwyższym poziomie.

Gwarantujemy naszym klientom pierwszorzędnej jakości produkty w najlepszej cenie. Wszystkie produkty w Blitzhandel24 są testowane i zweryfikowane.
Bezpieczeństwo i Zaufanie

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne. Dlatego oferujemy ochronę do 20 000 € poprzez Trusted Shops.

Nasz sklep internetowy jest prawomocnie zabezpieczony pieczęcią EHI, co pozwala Ci na bezpieczne zakupy.

 

Jeśli masz dodatkowe pytania lub obawy, nie wahaj się skontaktować z nami. Jesteśmy tu, aby pomóc!Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "AVG Cleaner Pro"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany