Infolinia +49 3221 2292585
 
AVG Secure VPN 2020, 1-2 lata, pobierz

AVG Secure VPN 2020, 1-2 lata, pobierz

51,64 PLN * 137,65 PLN * (62,48% ocalony)

inkl. MwSt. plus koszty wysyłki

 • ID241821888
 • AVGSECVPN5D1J
 • 1 rok
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
AVG Secure VPN 2020 - kompletna ochrona prywatności w Internecie W dzisiejszych czasach... więcej

Informacje o produkcie "AVG Secure VPN 2020, 1-2 lata, pobierz"

AVG Secure VPN 2020 - kompletna ochrona prywatności w Internecie

W dzisiejszych czasach szczególnie łatwo jest namierzyć użytkowników Internetu w sieci. Jeśli nie masz już ochoty tego robić, możesz po prostu skorzystać z VPN. Jest to skrót od Virtual Private Network (wirtualna sieć prywatna ) i jest to praktyczne narzędzie, które w sprytny sposób ukrywa adres IP użytkownika. To ukrycie adresu IP oferuje kilka innych korzyści oprócz całkowitej anonimowości. Na przykład dostęp do zablokowanych treści i gwarancja bezpieczeństwa podczas łączenia się z publicznymi sieciami Wi-Fi. Użytkownicy AVG Secure VPN otrzymują doskonale wyposażony pakiet z wieloma korzyściami dzięki AVG Secure VPN Key.

Jak dokładnie działa VPN?

Każdy, kto chciałby korzystać z AVG VPN, powinien zapoznać się z tym, jak działa AVG Secure VPN lub ogólnie z sieciami VPN. Sposób działania sieci VPN jest w zasadzie stosunkowo łatwy do opisania. Każdy, kto łączy się z Internetem za pomocą swojego komputera lub innego urządzenia, otrzymuje niepowtarzalną kombinację cyfr, czyli adres IP. Dzięki temu adresowi IP osoby postronne mogą uzyskać pełne informacje o dostawcy Internetu, a tym samym o użytkowniku. Aby temu zapobiec, AVG Secure VPN zapewnia, że adres z tak zwanego serwera VPN jest używany zamiast własnego adresu użytkownika. Zwykle znajduje się on gdzieś za granicą, lub użytkownicy mogą wybrać kraj, z którego chcą się połączyć.

Teraz połączenie jest szyfrowane i nawet jeśli ktoś pozna adres IP, to jest on absolutnie bezużyteczny, bo prowadzi donikąd. Ponadto połączenie między komputerem a serwerem VPN jest w pełni zaszyfrowane i nie może zostać wykryte. Dzięki temu użytkownicy AVG Secure VPN iAVG Secure VPN 2020 mogą surfować po sieci całkowicie anonimowo.

Jakie są zalety AVG Secure VPN 2020?

Ale jakie są inne powody, dla których warto kupić VPN? Ci, którzy korzystają z AVG VPN, nie tylko surfują po sieci całkowicie anonimowo i zapobiegają śledzeniu prywatnych danych, ale jest też wiele innych powodów, dla których warto kupić VPN

Łączenie się z publicznymi sieciami WLAN jest bezpieczniejsze

Wiele osób jest bardzo wdzięcznych za publiczną sieć WLAN, ponieważ mogą zaoszczędzić na objętości danych lub pracować z laptopem w podróży. Jednak w przypadku danych wrażliwych, korzystanie z publicznej sieci Wi-Fi jest bardzo ryzykowne. Nie trzeba być profesjonalnym hakerem, aby podsłuchiwać dane z sieci publicznej. Dzięki AVG Secure VPN Key połączenie z takim niezabezpieczonym punktem dostępowym może stać się znacznie bezpieczniejsze. Osoby kupujące VPN mają pewność, że połączenie jest w pełni zaszyfrowane nawet w publicznych sieciach Wi-Fi, a osoby postronne nie mają szans na podglądanie ruchu.

Koniec z ograniczeniami

Innym powodem, dla którego warto kupić VPN, jest chęć posiadania pełnej wolności w Internecie. Wiele usług jest dostępnych tylko w zależności od kraju, a adresy IP z innych krajów są celowo wykluczane. Może to być problematyczne, gdy użytkownicy są na wakacjach i chcą kontynuować oglądanie swojego ulubionego serialu tam. Jednak dzięki AVG Secure VPN użytkownicy mogą cieszyć się nieograniczonym dostępem do wszystkich treści. Nie ważne czy serwis streamingowy czy portal zakupowy. Dzięki VPN adresy IP nie są już wykluczane z powodów związanych z danym krajem. Należy tu jednak wziąć pod uwagę również sytuację prawną poszczególnych krajów. W wielu krajach korzystanie z VPN jest surowo zabronione. Nielegalne działania nie powinny więc mieć miejsca nawet przy użyciu VPN i mogą mieć konsekwencje prawne.

AVG Secure VPN - wysokiej jakości szyfrowanie i gwarancja anonimowości

Ci, którzy zdecydują się na zakup AVG VPN, mogą być pewni, że ich połączenie internetowe będzie szyfrowane w absolutnie bezpieczny sposób. Szyfrowanie to odbywa się zgodnie z 256-bitowym standardem AES, co pozwala na zachowanie absolutnej tajemnicy. Aby zapewnić, że użytkownicy AVG Secure VPN Key mogą również oglądać wszystkie seriale u swojego ulubionego dostawcy usług streamingowych, AVG Secure VPN 2020 oferuje dedykowane serwery streamingowe. Dzięki tym serwerom użytkownicy VPN mogą wybierać spośród 50 różnych lokalizacji i streamować wszystkie seriale bez żadnych ograniczeń, niezależnie od tego, w którym miejscu na świecie się znajdują.

AVG VPN można wygodnie uruchamiać i zatrzymywać w razie potrzeby. Na przykład, Secure VPN można aktywować lub dezaktywować jednym kliknięciem za pomocą dołączonej aplikacji. Pozwala to na indywidualne zastosowanie w zależności od potrzeb.

AVG Secure VPN 2020 - dostępny dla wielu platform

AVG VPN jest dostępny na bardzo wiele popularnych platform, więc nie ma tu żadnych ograniczeń dla żadnego użytkownika.

Sieć VPN jest dostępna dla następujących platform:

 • PC (Windows 10, Windows 8, Windows 7)
 • MacOS
 • Android (tablety i smartfony)
 • iOS (iPad i iPhone)

 

Wielokrotne użycie i 7-dniowa wersja próbna

AVG Secure VPN Key może być używany na maksymalnie 5 urządzeniach jednocześnie. Czy to na smartfonie, tablecie czy komputerze stacjonarnym. Dodatkowo producent oferuje darmowy 7-dniowy trial, dzięki któremu użytkownicy mogą w pełni zapoznać się z programem. Więc naprawdę możesz być pewien, zanim popełnisz sto procent. Błędna decyzja jest więc praktycznie niemożliwa. Do rejestracji darmowej wersji testowej nie jest nawet konieczne posiadanie karty kredytowej. W ten sposób użytkownicy nie mogą wpaść w żadne podstępne pułapki subskrypcji. Nawet jeśli zapomnimy anulować wersję próbną, istnieje możliwość zwrotu programu bez podania przyczyny.

Kup VPN - tanio i bezpiecznie na Blitzhandel24.de

Jeśli zdecydowałeś się na zakup VPN, możesz to zrobić bezpiecznie i łatwo w Blitzhandel24 GmbH. Wszystkie produkty software'owe są sprawdzone pod względem serwisowym i dostępne po wyjątkowo niskich cenach. Produkty nie są już wysyłane do klientów w postaci fizycznych nośników danych, takich jak płyty CD/DVD lub pamięci USB, lecz wyłącznie jako pliki do pobrania. Ma to tę zaletę, że klient otrzymuje swój produkt natychmiast po otrzymaniu zapłaty. Dzięki temu proces zakupu jest wyjątkowo prosty i nieskomplikowany. Bez względu na to, który produkt na Blitzhandel24 wszyscy klienci otrzymują najlepsze oprogramowanie w absolutnie bezkonkurencyjnych cenach.

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
System: Android, iOS, Mac, Windows
Dołączone aplikacje: Urządzenie wielofunkcyjne, VPN
Właściwości: "AVG Secure VPN 2020, 1-2 lata, pobierz"
System: Android, iOS, Mac, Windows
Dołączone aplikacje: Urządzenie wielofunkcyjne, VPN
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "AVG Secure VPN 2020, 1-2 lata, pobierz"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany