Infolinia 0800 702813
 

AVG Secure VPN 2023

71,08 zł * 142,59 zł * (Array % ocalony)

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241820650
 • AVGSECVPN5D1Y
 • 1 Rok
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie

Rok (lata):

Urządzenie(a):

[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
AVG Secure VPN 2023 - kompletna ochrona prywatności w Internecie W dzisiejszych czasach... więcej

Informacje o produkcie "AVG Secure VPN 2023"

AVG Secure VPN 2023 - kompletna ochrona prywatności w Internecie

W dzisiejszych czasach szczególnie łatwo jest namierzyć użytkowników Internetu w sieci. Jeśli nie chcesz już tego robić, możesz po prostu skorzystać z VPN. Jest to skrót od Virtual Private Network (wirtualna sieć prywatna ) i jest to praktyczne narzędzie, które w sprytny sposób ukrywa adres IP użytkownika. To ukrycie adresu IP oferuje kilka innych korzyści oprócz całkowitej anonimowości. Na przykład dostęp do zablokowanych treści i gwarancja bezpieczeństwa podczas wybierania numeru w publicznych sieciach Wi-Fi. Użytkownicy AVG Secure VPN otrzymują doskonale wyposażony pakiet z wieloma korzyściami dzięki AVG Secure VPN Key.

Jak dokładnie działa VPN?

Każdy, kto chciałby korzystać z AVG VPN, powinien zapoznać się ze sposobem działania AVG Secure VPN lub ogólnie z tematem sieci VPN. Sposób działania sieci VPN można opisać w stosunkowo prosty sposób. Każdy, kto łączy się z Internetem za pomocą swojego komputera lub innego urządzenia, otrzymuje niepowtarzalną kombinację liczb, czyli adres IP. Dzięki temu adresowi IP osoby postronne mogą uzyskać pełne informacje o dostawcy Internetu, a tym samym o użytkowniku. Aby temu zapobiec, AVG Secure VPN zapewnia, że adres z tak zwanego serwera VPN jest używany zamiast własnego adresu użytkownika. Zwykle jest on zlokalizowany gdzieś za granicą, lub użytkownicy mogą wybrać kraj, z którego chcą być połączeni.

Teraz połączenie jest szyfrowane i nawet jeśli ktoś pozna adres IP, to jest on absolutnie bezużyteczny, bo prowadzi donikąd. Połączenie między komputerem a serwerem VPN jest również w pełni zaszyfrowane i nie może zostać wykryte. Dzięki temu użytkownicy AVG Secure VPN iAVG Secure VPN 2023 mogą surfować po sieci całkowicie anonimowo.

Jakie są zalety AVG Secure VPN 2023?

Ale jakie są inne powody, dla których warto kupić VPN? Ci, którzy korzystają z AVG VPN, nie tylko surfują po sieci całkowicie anonimowo i zapobiegają śledzeniu prywatnych danych, ale jest jeszcze wiele innych powodów, dla których warto kupić VPN

Łączenie się z publicznymi sieciami WLAN jest bezpieczniejsze

Wiele osób jest bardzo wdzięcznych za publiczną sieć WLAN, ponieważ umożliwia ona oszczędzanie danych lub pracę z laptopem podczas podróży. Jednak w przypadku danych wrażliwych, korzystanie z publicznej sieci Wi-Fi jest bardzo ryzykowne. Nie trzeba być profesjonalnym hakerem, aby uzyskać dostęp do danych z sieci publicznej. Dzięki AVG Secure VPN Key połączenie z takim niezabezpieczonym punktem dostępowym może stać się znacznie bezpieczniejsze. Osoby kupujące VPN mają pewność, że połączenie jest w pełni zaszyfrowane nawet w publicznych sieciach Wi-Fi, a osoby postronne nie mają szans na podglądanie ruchu.

Koniec z ograniczeniami

Kolejnym powodem, dla którego warto kupić VPN, jest całkowita wolność w Internecie. Wiele usług jest dostępnych tylko w zależności od kraju, a adresy IP z innych krajów są celowo wykluczane. Może to stać się problematyczne, jeśli użytkownicy są na wakacjach i chcą kontynuować oglądanie ulubionych seriali tam. Jednak dzięki AVG Secure VPN użytkownicy mogą cieszyć się nieograniczonym dostępem do wszystkich treści. Nieważne czy jest to serwis streamingowy czy portal zakupowy. Dzięki VPN adresy IP nie są już wykluczane z powodów związanych z danym krajem. Należy jednak również wziąć pod uwagę sytuację prawną poszczególnych krajów. W wielu krajach korzystanie z VPN jest surowo zabronione. Nielegalne działania nie powinny więc mieć miejsca nawet przy użyciu VPN i mogą mieć konsekwencje prawne.

AVG Secure VPN - wysokiej jakości metody szyfrowania i gwarancja anonimowości

Każdy, kto zdecyduje się na zakup AVG VPN, może mieć pewność, że jego połączenie internetowe będzie szyfrowane w sposób absolutnie bezpieczny. Szyfrowanie to odbywa się zgodnie z 256-bitowym standardem AES, co pozwala na zachowanie absolutnej tajemnicy. Aby zapewnić użytkownikom AVG Secure VPN Key możliwość oglądania wszystkich seriali u ulubionego dostawcy usług streamingowych, AVG Secure VPN 2023 oferuje dedykowane serwery streamingowe. Dzięki tym serwerom użytkownicy VPN mogą wybierać spośród 50 różnych lokalizacji i streamować wszystkie seriale bez ograniczeń, niezależnie od tego, w którym miejscu na świecie się znajdują.

AVG VPN można wygodnie uruchamiać i zatrzymywać w razie potrzeby. Na przykład, Secure VPN można aktywować lub dezaktywować jednym kliknięciem za pomocą dołączonej aplikacji. Dzięki temu można go używać indywidualnie w zależności od potrzeb.

AVG Secure VPN 2023 - dostępny dla wielu platform

AVG VPN jest dostępny na wiele popularnych platform, więc nie ma ograniczeń dla żadnego użytkownika.

 

Pobierz idealną sieć VPN dla swojego komputera
Prosta i wydajna usługa VPN

Pobierz i zainstaluj swoją sieć VPN i połącz się z bezpiecznym połączeniem za pomocą jednego kliknięcia.
Szyfrowanie klasy wojskowej

Poziomy szyfrowania 256-bitowego standardu AES chronią Twoją aktywność w Internecie przed ciekawskimi oczami.
Obsługa transmisji strumieniowej: ponad 50 lokalizacji do wyboru

Dzięki naszym dedykowanym serwerom transmisji strumieniowej możesz oglądać swoje ulubione programy w podróży.
Works on up to 10 devices simultaneously

This VPN is not just for your Windows PC: Korzystaj z niego na komputerach Mac, urządzeniach z systemem Android i iOS.

Sieć VPN jest dostępna dla następujących platform:

 • PC (Windows 10, Windows 8, Windows 7)
 • MacOS
 • Android (tablety i smartfony)
 • iOS (iPad i iPhone)

 
Minimalne wymagania systemowe dla komputera

Windows 10 z wyjątkiem Mobile i IoT Core Edition (32 lub 64 bit); Windows 8/8.1 z wyjątkiem RT i Starter Edition (32 lub 64 bit); Windows 7 SP1 lub nowszy, dowolna edycja (32 lub 64 bit)
W pełni kompatybilny komputer PC z systemem Windows z procesorem Intel Pentium 4 / AMD Athlon 64 lub nowszym (musi obsługiwać polecenia SSE2)
256 MB RAM lub więcej
300 MB wolnego miejsca na dysku twardym
Połączenie z Internetem w celu pobrania, aktywacji i korzystania z usługi VPN
Zalecana jest optymalna standardowa rozdzielczość ekranu co najmniej 1024 x 768 pikseli


Wielokrotne użycie i 7-dniowa wersja próbna

AVG Secure VPN Key może być używany na maksymalnie 10 urządzeniach jednocześnie. Nieważne czy na smartfonie, tablecie czy komputerze stacjonarnym. Dodatkowo producent oferuje bezpłatną 7-dniową wersję próbną, dzięki której użytkownik może w pełni zapoznać się z programem. W ten sposób można być naprawdę pewnym, zanim podejmie się stuprocentowe zobowiązanie. Błędna decyzja jest więc praktycznie niemożliwa. Do rejestracji darmowej wersji testowej nie jest konieczne nawet wpłacanie karty kredytowej. W ten sposób użytkownicy nie mogą wpaść w żadne podstępne pułapki subskrypcji. Nawet jeśli zapomnimy o rezygnacji z wersji próbnej, istnieje możliwość zwrotu programu bez podania przyczyny.

Kup VPN - tanio i bezpiecznie w Blitzhandel24

Jeśli zdecydowałeś się na zakup VPN, możesz to zrobić bezpiecznie i łatwo w Blitzhandel24 GmbH. Wszystkie produkty software'owe są sprawdzone pod względem serwisowym i dostępne po szczególnie korzystnych cenach. Produkty nie są już wysyłane do klientów w postaci fizycznych nośników danych, takich jak płyty CD/DVD czy pamięci USB, lecz wyłącznie jako pliki do pobrania. Ma to tę zaletę, że klient otrzymuje swój produkt natychmiast po otrzymaniu zapłaty. Dzięki temu proces zakupu jest wyjątkowo prosty i nieskomplikowany. Bez względu na to, który produkt na Blitzhandel24, wszyscy klienci otrzymują najlepsze oprogramowanie po absolutnie bezkonkurencyjnych cenach.

Właściwości: "AVG Secure VPN 2023"
System operacyjny:
Android
iOS
macOS
Windows
Dołączone aplikacje:
Urządzenie wielofunkcyjne
VPN
Wi-Fi security
Co dokładnie robi AVG Secure VPN?
AVG Secure VPN szyfruje Twoje połączenie sieciowe i kieruje je przez inny serwer, aby ukryć Twój adres IP i zachować anonimowość w Internecie. Dzięki nowemu adresowi IP i bezpiecznie szyfrowanemu połączeniu internetowemu możesz ukryć swoją aktywność w sieci przed hakerami i dostawcą usług internetowych, chronić swoje dane w bezpłatnych publicznych sieciach Wi-Fi, ukryć swoją tożsamość w Internecie i odblokować ulubione witryny i treści. Zapoznaj się z naszym pełnym przewodnikiem po wszystkim, co musisz wiedzieć o ochronie VPN, i dowiedz się, jak skonfigurować VPN w systemie Windows lub jak korzystać z VPN w telefonie komórkowym. I koniecznie sprawdź wszystkie nasze wskazówki, przewodniki i porady dotyczące VPN.
Dlaczego AVG Secure VPN jest bezpieczny w użyciu?
AVG Secure VPN może być bezpiecznie zainstalowany na dowolnym urządzeniu z systemem Windows, Mac, Android lub iOS i oferuje wyższy poziom ochrony niż darmowe sieci VPN lub internetowe serwery proxy. Dzięki AVG Secure VPN Twój ruch jest chroniony 256-bitowym szyfrowaniem AES, czyli tym samym standardem, którego używają banki na całym świecie. Jednak w różnych krajach obowiązują różne zasady korzystania z VPN. Dowiedz się, czy sieci VPN są legalne w Twoim kraju, zanim skorzystasz z AVG Secure VPN lub innej podobnej usługi. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o różnicach między darmowymi VPN-ami, internetowymi serwerami proxy i przeglądarkami Tor, mamy Cię pod ręką.
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Właściwości: "AVG Secure VPN 2023"
System operacyjny:
Android
iOS
macOS
Windows
Dołączone aplikacje:
Urządzenie wielofunkcyjne
VPN
Wi-Fi security
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "AVG Secure VPN 2023"
4 lis 2020

Thanks.

fast, uncomplicated, great

Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany