Infolinia 0800 702813
 
Batch Picture Protector

Batch Picture Protector

181,69 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • BH2003
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Najlepszy program do tworzenia znaków wodnych dla Windows PC Jak chronić zdjęcia prawami... więcej

Informacje o produkcie "Batch Picture Protector"

Najlepszy program do tworzenia znaków wodnych dla Windows PC

Jak chronić zdjęcia prawami autorskimi

Możesz chronić swoje zdjęcia, używając tego programu jako generatora praw autorskich. Możesz chronić swoje zdjęcia, tworząc znak wodny i umieszczając go jako podpis praw autorskich dla swoich zdjęć. Możesz nawet użyć programu Batch Watermark Software jako programu do tworzenia logo podpisu zdjęć, aby stworzyć znak wodny chroniący twoje zdjęcia.

Jak utworzyć znak wodny za pomocą programu Batch Watermark

Używając programu Batch Picture Protector, możesz dodać do swoich zdjęć tekst, logo, nazwy marek i symbole praw autorskich za pomocą najlepszego oprogramowania do tworzenia znaków wodnych. W ten sposób chronisz swoje zdjęcia i pokazujesz innym, że posiadasz do nich prawa, więc nie mogą być powielane.

To oprogramowanie działa z wieloma różnymi formatami, takimi jak JPG, BMP, TIFF, GIF, PNG, PCX i TGA. Możesz dodać obraz znaku wodnego i zapisać zdjęcia. Jest to pomocne, jeśli jesteś projektantem, malarzem, twórcą banerów lub fotografem, ponieważ możesz opublikować swoje zdjęcia i mieć pewność, że są one chronione.

Po przesłaniu zdjęcia lub zdjęć do programu do tworzenia znaków wodnych za pomocą opcji Dodaj plik możesz utworzyć swój znak wodny. Zapisz go, a następnie wybierz opcję Wczytaj znak wodny, aby wybrać już utworzony znak wodny. Możesz go wybrać i zapisać na zdjęciach. Tak wygląda cały proces.

Wiązka znaków wodnych

Tworząc znaki wodne na zdjęciach, chronisz swoje zdjęcia. Możesz utworzyć znak wodny dla pojedynczego zdjęcia lub łatwo użyć tego programu do umieszczenia znaku wodnego na wielu zdjęciach w trybie wsadowym. Wystarczy kliknąć na tryb wsadowy i dodać swój znak wodny.

Automatyczne pozycjonowanie znaku wodnego: możesz umieścić go tam, gdzie chcesz

Po dodaniu znaku wodnego do zdjęcia możesz go umieścić w dowolnym miejscu. Jeśli dodajesz go do zdjęcia krajobrazowego lub portretowego, możesz mieć pewność, że nie będzie on kolidował z obiektem na zdjęciu. Po prostu wybierz obszar zdjęcia, w którym chcesz umieścić znak wodny, a program zrobi resztę.

Ręczne umieszczanie znaku wodnego

Jeśli po umieszczeniu znaku wodnego na zdjęciu okaże się, że nie jest on całkiem prawidłowy, możesz go ręcznie przesunąć tam, gdzie chcesz. Po umieszczeniu znaku wodnego na zdjęciach możesz dokonać wszelkich niezbędnych ręcznych poprawek, aby umieścić go dokładnie tam, gdzie chcesz. Możesz go przesunąć za pomocą narzędzia Pozycja.

Dodawanie znaku wodnego jako kafelka (wypełnienia) dla maksymalnej ochrony

Jeśli chcesz maksymalnie chronić swoje zdjęcie, możesz użyć kafelkowego znaku wodnego, aby całkowicie pokryć zdjęcie. Najlepsze programy do tworzenia znaków wodnych w systemie Windows powtarzają tekst lub logo znaku wodnego, tak aby pokrywał on cały obraz. Gdy masz otwarty ekran znaku wodnego, zajrzyj do opcji i powtórz znak wodny, aby pokryć cały obraz.

Tryb wiersza poleceń

Program Batch Picture Protector ma tryb wiersza poleceń. Możesz wpisać wiersz poleceń, jak poniżej:

PicWatermark.exe -in "inputFile" -out "outputFolder" -wm "WatermarkFile.wat"

W tym przypadku -in jest ścieżką do pliku wejściowego zdjęcia, które ma być oznaczone znakiem wodnym, -out jest ścieżką do folderu wyjściowego, w którym zostanie zapisane zdjęcie ze znakiem wodnym, a -wm jest ścieżką do pliku ze znakiem wodnym. Plik ten powinieneś utworzyć w trybie GUI, używając polecenia Zapisz znak wodny. W ten sposób można zautomatyzować proces tworzenia znaku wodnego.

Wymagania systemowe

System operacyjny:
Windows 7, Windows 10, Windows 11

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Batch Picture Protector"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany