Infolinia 0800 702813
 

Bitdefender Antivirus Plus

72,63 zł * 97,11 zł * (Array % ocalony)

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241821477
 • TL11011001-EN
 • 1 Rok
 • Wszystkie języki
 • Europa (strefa euro)

Urządzenia / rok:

[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Nie ma szans dla trojanów, wirusów i Co - z Bitdefender Antivirus Plus... więcej

Informacje o produkcie "Bitdefender Antivirus Plus"

Nie ma szans dla trojanów, wirusów i Co - z Bitdefender Antivirus Plus

 

Wirusy i inne formy złośliwego oprogramowania są jednym z największych zagrożeń, gdy urządzenie jest podłączone do Internetu. Nawet dla doświadczonych użytkowników ataki te nie zawsze są od razu widoczne - ale szybko wyrządzają szkody, gdy obce oprogramowanie wkrada się na komputer lub notebook. Tu właśnie pojawia się Bitdefender Antivirus Plus , który zapewnia podstawową ochronę dla wszystkich typów urządzeń Windows i skanuje urządzenie w czasie rzeczywistym w poszukiwaniu nowych, wcześniej niewykrytych zagrożeń. Program niezawodnie wykrywa klasyczne wirusy, jak również okup i podobne złośliwe oprogramowanie, zapewniając tym samym szeroką ochronę podczas korzystania z Internetu w ogóle.

 

Ponadto program podejmuje działania przeciwko atakom, które są mniej oczywiste - takim jak phishing. Atakujący próbują uzyskać dostęp do poufnych danych, takich jak hasła lub dane osobowe, poprzez fałszywe e-maile lub strony internetowe. Jeśli atak zakończy się sukcesem, często towarzyszą mu wysokie straty finansowe. Może się to zdarzyć nie tylko podczas surfowania po Internecie, ale także podczas robienia zakupów w sieci - gdy godny zaufania sklep internetowy okazuje się być fałszywy. Dzięki obszernym bazom danych w Bitdefender Antivirus Plus , oprogramowanie może natychmiast reagować i uniemożliwiać użytkownikom wprowadzanie ważnych danych na tych stronach internetowych, a nawet odwiedzanie ich w pierwszej kolejności. Działa to całkowicie w tle, bez żadnej manualnej interwencji.

 

Kupując Bitdefender Antivirus Plus , osoby poszukujące ochrony nadal doświadczają nowego poczucia prywatności w Internecie. Dołączony jest efektywny dostęp VPN, który zapewnia 200 megabajtów danych dziennie. Znacznie zwiększa to bezpieczeństwo użytkowników w kontaktach z Internetem: połączenia nie są już nawiązywane bezpośrednio między własnym urządzeniem a serwerem, lecz są najpierw przekierowywane przez inny, anonimowy serwer. Ktokolwiek ostatecznie łączy się z inną stroną internetową lub serwisem internetowym, jest tym samym skutecznie ukryty. Klienci, którzy zdecydują się na ten pakiet, korzystają z Internetu anonimowo i nie pozostawiają po sobie żadnych śladów - jest to ważna funkcja w dzisiejszym użytkowaniu Internetu.

 

Bitdefender Antivirus Plus zapewnia również wysokiej jakości ochronę przed szczególnie groźnym okupem. Ten rodzaj złośliwego oprogramowania szyfruje niektóre lub wszystkie dane na dysku twardym i uwalnia je ponownie tylko wtedy, gdy wypłacany jest okup na rzecz twórców oprogramowania. Jeśli nie zostanie dokonana płatność, dane zostaną utracone na zawsze. Może to oznaczać zarówno szkody materialne jak i niematerialne, na przykład jeśli na urządzeniu znajdują się cenione zdjęcia. Zanim ransomware stanie się aktywny, program antywirusowy wykrywa je i uniemożliwia zaszyfrowanie danych - co pozwala zaoszczędzić dużo czasu i pieniędzy. W ten sposób zapobiega się atakom, zanim do nich dojdzie.

 

Wszystkie powyższe funkcje nie wymagają żadnych specjalistycznych umiejętności od klientów, którzy kupują Bitdefender Antivirus Plus . Nawet osoby, które nie są zaznajomione z technologią w komputerze, skorzystają z tego oprogramowania - ponieważ najważniejsze funkcje działają automatycznie w tle. Bazy danych z aktualnymi sygnaturami wirusów są stale aktualizowane, skanowanie pamięci głównej przebiega bez wykrycia, a wszelkie znalezione zagrożenia są w razie potrzeby eliminowane bez śladu - bez konieczności ręcznej interwencji. Ponadto, programiści dostosowali oprogramowanie w taki sposób, że wydajność całego systemu nie jest zauważalnie osłabiona. Z tego powodu starsze urządzenia również bez problemu pracują z oprogramowaniem.

 

W razie potrzeby program Bitdefender Antivirus Plus udostępnia również liczne funkcje specjalne dla doświadczonych użytkowników. Na przykład możliwa jest kompleksowa ocena podatności na zagrożenia. Zawiera on dokładną listę obszarów urządzenia, które mogą stanowić potencjalne luki. Obejmuje to stare oprogramowanie, które ma luki w zabezpieczeniach, nieaktualny system Windows, niepewne ustawienia systemu i tak dalej. Program zapewnia odpowiednie rozwiązania w celu zapewnienia większego bezpieczeństwa po jego zakończeniu. Jeśli chcesz czuć się komfortowo w Internecie i nie chcesz cały czas martwić się o wirusy i inne problemy z bezpieczeństwem, ten program jest właściwym wyborem.

 

Zakres dostawy:

 • Oryginalny klucz licencyjny Bitdefender Antivirus Plus
 • Zweryfikowane szybkie łącze do pobrania, aby szybko i bezpiecznie pobrać oprogramowanie.
 • Faktura z podanym podatkiem VAT.
 • Instrukcja obsługi dla łatwej instalacji.

Wymagania systemowe:

Windows

MINIMALNE WYMAGANIA SYSTEMOWE

 • System operacyjny: Windows 7 z Service Pack 1, Windows 8, Windows 8.1 i Windows 10
 • CPU: dwurdzeniowy procesor 1,6 GHz
 • Pamięć (RAM): 1 GB
 • Dostępne wolne miejsce na dysku twardym: 2 GB wolnego miejsca

ZALECANE WYMAGANIA SYSTEMOWE

 • System operacyjny: Windows 7 z Service Pack 1, Windows 8, Windows 8.1 i Windows 10
 • Procesor: Intel CORE 2 Duo (2 GHz) lub jego odpowiednik
 • Pamięć (RAM): 2 GB
 • Dostępne wolne miejsce na dysku twardym: 2,5 GB wolnego miejsca

WYMAGANIA DOTYCZĄCE OPROGRAMOWANIA:

 • Internet Explorer w wersji 10 lub wyższej

Scentralizowany

 • Google Chrome
  Co najmniej: 34

  Zalecane: 43
 • Mozilla Firefox
  Co najmniej: 30

  Zalecane: 39
 • Internet Explorer
  Co najmniej: IE 10

  Zalecane: IE 11

Aktywacja RegionyArgentyna - Australia - Austria - Belgia - Brazylia - Kanada - Kolumbia -
Francja - Niemcy - Hong Kong - Irlandia - Włochy - Japonia - Korea - Nowa Zelandia-Hiszpania
- Szwajcaria - Turcja - Zjednoczone Emiraty Arabskie - Zjednoczone Królestwo - USA

Właściwości: "Bitdefender Antivirus Plus"
System operacyjny:
Windows
Dołączone aplikacje:
Adware Blocker
Anti-Tracking
Bezpieczne przeglądanie
File Shredder
Ochrona przed phishingiem
Ochrona przed wirusami
Safe Banking
Szyfrowanie plików
Wi-Fi security
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Właściwości: "Bitdefender Antivirus Plus"
System operacyjny:
Windows
Dołączone aplikacje:
Adware Blocker
Anti-Tracking
Bezpieczne przeglądanie
File Shredder
Ochrona przed phishingiem
Ochrona przed wirusami
Safe Banking
Szyfrowanie plików
Wi-Fi security
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Bitdefender Antivirus Plus"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany