Infolinia 0800 702813
 
Bitdefender Antivirus Plus 2023

Bitdefender Antivirus Plus 2023

72,63 zł * 97,11 zł * (Array % ocalony)

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241820089
 • TL11011001-EN
 • 1 Rok
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie

Urządzenie(Urządzenia):

Rok:

[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Bitdefender Antivirus Plus 2023 oferuje wiele warstw ochrony przed okupem. Program... więcej

Informacje o produkcie "Bitdefender Antivirus Plus 2023"

Bitdefender Antivirus Plus 2023 oferuje wiele warstw ochrony przed okupem. Program wykorzystuje wykrywanie zagrożeń behawioralnych w celu zapobiegania infekcji i chroni najważniejsze dokumenty przed szyfrowaniem okupem. Z Bitdefender Antivirus Plus 2023 nie musisz się martwić o utratę danych lub pieniędzy i zacząć cieszyć się życiem.

Zabezpieczenia dla systemu Windows
Bitdefender Antivirus Plus 2023 chroni komputery z systemem Windows przed nawet najniebezpieczniejszymi zagrożeniami cyfrowymi, nie spowalniając jednocześnie pracy systemu.

Bitdefender konsekwentnie zapewnia najlepszą ochronę w testach wykrywania złośliwego oprogramowania prowadzonych przez niezależne instytuty.

Wszechstronna ochrona Twoich danych
w czasie rzeczywistym
Bezkompromisowa kontrola z najskuteczniejszą na rynku ochroną przed złośliwym oprogramowaniem. Bitdefender Antivirus Plus 2023 broni przed wszystkimi cyfrowymi zagrożeniami, od wirusów, robaków i trojanów po exploity zero-day, rootkity i spyware. Państwa dane i Państwa prywatność są kompleksowo chronione.

Wielopoziomowa ochrona przed okupem UPRAWNIONY
Wielowarstwowe podejście Bitdefender'a do ochrony przed okupem obejmuje warstwę prywatności, która niezawodnie chroni dokumenty, zdjęcia, filmy i muzykę przed wszelkimi atakami okupowymi. Wraz z modułem Advanced Security chroni Twoje najważniejsze pliki przed szyfrowaniem okupem.

Anti-Phishing
Bitdefender Antivirus Plus 2023 znajduje i blokuje rzekomo renomowane strony internetowe, które są zainteresowane wyłącznie kradzieżą danych finansowych, takich jak hasła i numery kart kredytowych.

Tryb ratunkowy
Złożone wirusy, takie jak rootkity, muszą zostać usunięte przed uruchomieniem Windows. Jeśli program Bitdefender Antivirus Plus 2023 wykryje takie zagrożenie, uruchamia on ponownie komputer w trybie ratunkowym w celu przeprowadzenia czyszczenia i odzyskiwania.

Advanced Threat Defense IMPROVED
Bitdefender Antivirus Plus 2023 wykorzystuje technologię wykrywania behawioralnego do ścisłego monitorowania aktywnych aplikacji. Jeśli oprogramowanie obserwuje podejrzane zachowanie, natychmiast podejmuje działania mające na celu zapobieganie infekcjom.

Zapobieganie atakom internetowym UPRAWNIONY
Filtry internetowe uniemożliwiają znalezienie się na złośliwych stronach internetowych. Dowiedz się, czy możesz bezpiecznie uzyskać dostęp do swoich wyników wyszukiwania przed kliknięciem na link. Bitdefender Antivirus Plus 2023 blokuje również wszystkie znane zainfekowane linki.

Zwalczanie nadużyć finansowych
Zaawansowane filtry ostrzegają w porę o potencjalnie nieuczciwych stronach internetowych.

Oprogramowanie zabezpieczające Bitdefender zapewnia optymalną szybkość i bezkonkurencyjną wydajność na wszystkich platformach.

Ulepszony
aut
opilot Nowy autopilot jest teraz dostępny jako "doradca ds. bezpieczeństwa", aby zapewnić Państwu jeszcze bardziej wszechstronne informacje o Państwa sytuacji bezpieczeństwa. Jego inteligentne funkcje pozwalają na zaproponowanie środków bezpieczeństwa zgodnych z wymaganiami systemu i zachowaniami użytkownika.

Globalna Sieć Ochronna
Ponieważ intensywne obliczeniowo skanowanie jest wykonywane w chmurze, wpływ na lokalne zasoby jest praktycznie zerowy. Oznacza to, że nie musisz akceptować żadnej utraty prędkości ani wydajności systemu. Poufność Twoich danych jest zachowana przez cały czas: Bitdefender nie skanuje faktycznej zawartości Twoich plików, ani nigdy nie będzie ich wgrywany lub przechowywany w chmurze.

Praca bateryjna
Ta przydatna i inteligentna funkcja przedłuża żywotność baterii laptopa poprzez tymczasowe dostosowanie różnych ustawień systemu, takich jak wyświetlanie, chłodzenie systemu, aktualizacje systemu i ustawienia połączenia Bluetooth.

Bitdefender Photon™
Dzięki tej innowacyjnej i unikalnej technologii, Bitdefender Antivirus Plus 2023 jest w stanie dostosować się do konfiguracji sprzętowej i programowej Twojego systemu. Pozwala to na oszczędność zasobów systemowych oraz zwiększenie wydajności i szybkości działania systemu.

Tryb gry, filmu i pracy
Bitdefender Antivirus Plus 2023 wykrywa, czy grasz, pracujesz, czy oglądasz film, dzięki czemu wie, że nie chcesz mieć kłopotów z niepotrzebnymi żądaniami. Więc możesz skupić się na ważnych rzeczach w życiu. W zależności od sposobu korzystania z UrządzeniaBitdefender zatrzymuje wyskakujące okienka, dostosowuje ustawienia grafiki i wstrzymuje nieistotną aktywność w tle, aby móc w pełni korzystać z Urządzenie.

Kompleksowe rozwiązanie Bitdefender w zakresie bezpieczeństwa zapewnia ochronę prywatności i danych w sieci.

Bitdefender VPN NOWOŚĆ
Z Bitdefender VPN nigdy więcej nie będziesz musiał martwić się o swoją prywatność w sieci. Twoja aktywność online jest chroniona przez szyfrowanie całego ruchu danych. Dzięki programowi Bitdefender Antivirus Plus 2023 otrzymujesz do 200 MB zaszyfrowanego ruchu dziennie na urządzeniach z systemem Windows.

Ochrona w serwisach
społeczności
owych Chronić się przed szkodliwymi linkami i innymi zagrożeniami w sieci, które Twoi znajomi z serwisów społecznościowych nieświadomie rozpowszechniają.

Niszczarka plikó
w
To narzędzie usuwa pliki z komputera na stałe i bez pozostawiania jakichkolwiek śladów.

Bezpieczna bankowość internetowa UPRAWNIONY
Korzystaj z bankowości i zakupów w unikalnej przeglądarce, zaprojektowanej specjalnie w celu ochrony Twoich transakcji przed próbami oszustwa. Dzięki Bitdefender Safepay™ możesz teraz automatycznie wprowadzać dane swojej karty kredytowej.

Portfel
Przechowuj swoje hasła, dane kart kredytowych i inne poufne dane w bezpiecznym sejfie internetowym. Dzięki menedżerowi haseł możesz automatycznie wypełniać formularze online, a także otrzymywać sugestie dotyczące bezpiecznych haseł.

Ocena
podatności
Wyszukiwanie luk w zabezpieczeniach i podatności za pomocą jednego kliknięcia Bitdefender sprawdza komputer w poszukiwaniu przestarzałego i podatnego na zagrożenia oprogramowania, brakujących aktualizacji zabezpieczeń Windows oraz potencjalnie niebezpiecznych ustawień systemowych i sugeruje optymalne rozwiązania.


Zakres dostawy:

 • Oryginalny klucz licencyjny Bitdefender Antivirus Plus 2023
 • Zweryfikowane łącze Highspeed Downloadlink umożliwia szybkie i bezpieczne pobranie oprogramowania.
 • faktura z zadeklarowanym podatkiem VAT
 • Instrukcja łatwego montażu.

Uwaga: Oferta ta nie obejmuje naklejki na klucze produktowe (etykieta COA). Oferta ta skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i firm, klientów biznesowych, władz, organizacji, szkół, wspólnot i kościołów.

 

Wymagania systemowe:

Windows

MINIMALNE WYMAGANIA SYSTEMOWE

 • System operacyjny: Windows 7 z Service Pack 1, Windows 8, Windows 8.1 i Windows 10
 • Procesor: Dwurdzeniowy procesor 1,6 GHz
 • Pamięć (RAM): 1 GB
 • Dostępne wolne miejsce na dysku twardym: 2 GB wolnego miejsca

ZALECANE WYMAGANIA SYSTEMOWE

 • System operacyjny: Windows 7 z Service Pack 1, Windows 8, Windows 8.1 i Windows 10
 • Procesor: Intel CORE 2 Duo (2 GHz) lub jego odpowiednik
 • Pamięć (RAM): 2 GB
 • Dostępne wolne miejsce na dysku twardym: 2,5 GB wolnej pamięci

WYMAGANIA DOTYCZĄCE OPROGRAMOWANIA:

 • Internet Explorer w wersji 10 lub wyższej

Scentralizowany

 • Google Chrom
  e
  Co najmniej: 34

  Zalecane: 43
 • Mozilla Firefox
  Co najmniej: 30

  Zalecane: 39
 • Internet Explorer
  Co najmniej: IE 10

  Zalecane: IE 11

Aktywacja RegionyArgentyna - Australia - Austria - Belgia - Brazylia - Kanada - Kolumbia -
Francja - Niemcy - Hong Kong - Irlandia - Włochy - Japonia - Korea - Nowa Zelandia-Hiszpania
- Szwajcaria - Turcja - Zjednoczone Emiraty Arabskie - Zjednoczone Królestwo - USA

Właściwości: "Bitdefender Antivirus Plus 2023"
System operacyjny:
Windows
Dołączone aplikacje:
Adware Blocker
Anti-Tracking
Bezpieczne przeglądanie
File Shredder
Ochrona przed phishingiem
Ochrona przed wirusami
Safe Banking
Szyfrowanie plików
Wi-Fi security
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Właściwości: "Bitdefender Antivirus Plus 2023"
System operacyjny:
Windows
Dołączone aplikacje:
Adware Blocker
Anti-Tracking
Bezpieczne przeglądanie
File Shredder
Ochrona przed phishingiem
Ochrona przed wirusami
Safe Banking
Szyfrowanie plików
Wi-Fi security
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Bitdefender Antivirus Plus 2023"
4 lis 2020

Thank you!

Top. Sehr schnelle Lieferung.

Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany