Infolinia +49 3221 2292585
 

Bitdefender Family Pack 2020, do 15 urządzeń, 1-3 Rokupełna wersja

157,97 PLN * 203,35 PLN * (22,32% ocalony)

inkl. MwSt. plus koszty wysyłki

 • 241820184
 • UL11151000-DE
 • 1 rok
 • Wszystkie języki
 • DE, FR, BL, IT, CH, ES, UK, TR, AU, HK, JP, KO, UAE, NW, IR, CN, CA, AUS

Rok

Resetowanie wyboru
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Bitdefender Family Pack dla optymalnej ochrony w sieci Bitdefender Family... więcej

Informacje o produkcie "Bitdefender Family Pack 2020, do 15 urządzeń, 1-3 Rokupełna wersja"

Bitdefender Family Pack dla optymalnej ochrony w sieci
Bitdefender Family Pack jest idealny dla rodzin, które lubią korzystać z Internetu i przywiązują wagę do bezpiecznego korzystania z sieci. Praktycznie rzecz biorąc, Bitdefender Family Pack może być stosowany we wszystkich urządzeniach, co oznacza, że cała rodzina korzysta z ochrony zapewnianej przez ten produkt. Praktyka wielokrotnie pokazała, że Internet można najlepiej wykorzystać w taki sposób, aby z góry wykluczyć wszystkie zagrożenia z sieci. Ale jak użytkownik może to osiągnąć i dla całej swojej rodziny? Bardzo proste, dzięki pakietowi Bitdefender Family Pack wszelkie zagrożenia są wykrywane w odpowiednim czasie i natychmiast eliminowane. To bezpieczeństwo cyfrowe daje dobre samopoczucie, zwłaszcza gdy dzieci korzystają z sieci. Dzięki Bitdefender Family Pack 2020 rodzice mogą czuć się szczególnie bezpiecznie, a ich dzieci mogą czuć się bezpiecznie, ponieważ produkt jest aktualny w zakresie różnych mechanizmów obronnych. Pozostawia to więcej czasu rodzinie, która ma wtedy o jedno zmartwienie mniej w życiu.


Bitdefender Family Pack 2020

Kilka Urządzeniamoże być chronionych za pomocą pakietu Bitdefender Family Pack. Jest to bardzo korzystne dla rodziny, jeśli używa się różnych komputerów, laptopów i tym podobnych. Nierzadko zdarza się, że w biurze jest komputer, laptop w salonie i Urządzeniew pokoju młodzieżowym. Ponieważ rodzice zazwyczaj pozwalają swoim młodszym dzieciom na korzystanie z komputera tylko pod pewnymi warunkami, innowacyjny system kontroli rodzicielskiej do subtelnego monitorowania jest bardzo praktyczny. Ta kopia zapasowa jest również zawarta w pakiecie Bitdefender Family Pack. Duża część treści w sieci po prostu nie jest odpowiednia dla dzieci, a rodzice zachowują się odpowiedzialnie, gdy przywiązują wagę do kontroli rodzicielskiej i czynności kontrolnych. Produkt chroni wszystkie dokumenty, a także filmy i zdjęcia lub obrazy i grafiki. Chroni to prywatność całej rodziny, nie ograniczając przy tym indywidualnych użytkowników urządzeń.


Kup Bitdefender Family Pack

Aby zapewnić skuteczną ochronę całej rodziny na wszystkich urządzeniach gospodarstwa domowego, rodziny mogą zakupić pakiet Bitdefender Family Pack. Oprogramowanie jest łatwe w instalacji i przyjazne dla użytkownika, dzięki czemu można z wyprzedzeniem zatrzymać nawet dominujące zagrożenia, nawet w przypadku złożonych ataków z sieci. Dzięki temu produktowi klienci nie muszą się martwić, że wpłynie to na wydajność ich systemu na komputerze. Prawdziwą pomocą jest również wsparcie, które jest dostępne przez całą dobę. Jeśli chcesz kupić Bitdefender Family Pack 2020, możesz po prostu wprowadzić to w życie i złożyć zamówienie bezpośrednio online. Użytkownicy korzystają z zupełnie nowych technologii w zakresie obrony przed zagrożeniami cybernetycznymi. Oznacza to, że nawet zupełnie nowe potencjalne zagrożenia nie mają już szans.


Co robi Bitdefender Family Pack?

Produkt zapewnia ochronę przed wszystkimi zagrożeniami cybernetycznymi z sieci. Ponieważ oprogramowanie może być używane na różnych urządzeniach w tym samym czasie, w szczególności rodziny otrzymują swoje pieniądze. Ponadto nacisk kładziony jest na kontrolę rodzicielską, tak aby można było nadzorować postępowanie z dziećmi w sieci. Obrazy, dokumenty, filmy itp. są kompleksowo chronione.


Dla kogo ten produkt jest odpowiedni?

Produkt ten jest szczególnie przydatny dla rodzin, które chcą chronić kilka Urządzeniajednocześnie. W tym zakresie Bitdefender świadczy doskonałe usługi, ponieważ z powodzeniem rozwiązuje nie tylko istniejące zagrożenia, ale także nowe.


Jaką wartość dodaną oferuje Bitdefender Family Pack?

Wartość dodana produktu polega przede wszystkim na jego łatwej obsłudze, skuteczności i dyskretnym monitorowaniu, jeśli chodzi o ochronę dzieci. Skupiamy się tu również na ochronie przed złośliwym oprogramowaniem i ochronie przed oprogramowaniem szpiegującym. W ten sposób zachowana zostaje prywatność użytkowników w sieci, a wszelkie zagrożenia nie mają już szans.

Ochrona

Bitdefender konsekwentnie zapewnia najlepszą ochronę w testach wykrywania złośliwego oprogramowania prowadzonych przez niezależne instytuty.

Wszechstronna ochrona Twoich danych
w czasie rzeczywistym
Bezkompromisowa kontrola z najskuteczniejszą na rynku ochroną przed złośliwym oprogramowaniem. Bitdefender Family Pack 2020 broni przed wszystkimi zagrożeniami cyfrowymi, od wirusów, robaków i trojanów po exploity zero-day, rootkity i spyware. Państwa dane i Państwa prywatność są chronione w sposób kompleksowy.

Zaawansowane zapobieganie zagrożeniom UPRAWNIONY
Bitdefender Family Pack 2020 wykorzystuje technologię wykrywania behawioralnego do ścisłego monitorowania aktywnych aplikacji. Jeśli oprogramowanie obserwuje podejrzane zachowanie, natychmiast podejmuje działania mające na celu zapobieganie infekcjom.

Zapobieganie atakom internetowym UPRAWNIONY
Filtry internetowe Bitdefender'a uniemożliwiają znalezienie się na złośliwych stronach internetowych. Dowiedz się, czy możesz bezpiecznie uzyskać dostęp do swoich wyników wyszukiwania przed kliknięciem na link. Bitdefender Family Pack 2020 blokuje również wszystkie znane zainfekowane linki.

Zwalczanie nadużyć finansowych
Zaawansowany filtr Bitdefender pozwala na szybkie ostrzeganie o potencjalnie nieuczciwych stronach internetowych.

Tryb ratunkowy
Złożone wirusy, takie jak rootkity, muszą być usunięte przed uruchomieniem systemu Windows. Jeśli Bitdefender Family Pack 2020 wykryje takie zagrożenie, uruchamia ponownie komputer w trybie ratunkowym w celu przeprowadzenia czyszczenia i odzyskiwania.

Zapobieganie zagrożeniom w sieci NOWOŚĆ
Bitdefender Family Pack 2020 rewolucjonizuje wykrywanie i obronę zagrożeń online. Nowe technologie wywiadowcze w zakresie zagrożeń cybernetycznych mogą wykrywać i badać podejrzane działania na poziomie sieci. Blokują one nawet najbardziej złożone exploity i złośliwe oprogramowanie, a także brutalne ataki siłowe i adresy URL związane z botnetami.

Wielopoziomowa ochrona przed okupem POPRAWIONE
podejście Bitdefender'a do wielopoziomowej ochrony przed okupem obejmuje warstwę prywatności, która niezawodnie chroni dokumenty, zdjęcia, filmy i muzykę przed atakiem okupowym. Wraz z modułem Advanced Security chroni Twoje najważniejsze pliki przed szyfrowaniem okupem.

Anti-Phishing
Bitdefender Family Pack 2020 znajduje i blokuje rzekomo renomowane strony internetowe, które są zainteresowane wyłącznie kradzieżą danych finansowych, takich jak hasła i numery kart kredytowych.

Bezpieczn
e
pliki Za pomocą programu Secure Files Bitdefender można zapobiec nieautoryzowanemu dostępowi do najważniejszych plików. Po prostu dodaj swoje foldery do listy obserwowanych, aby chronić je przed okupem i innymi rodzajami złośliwego oprogramowania. Tylko aplikacje, które zostały zaklasyfikowane jako godne zaufania, będą miały wtedy dostęp do Twoich bezpiecznych plików.

Anti-Theft
Dzięki Bitdefender Family Pack 2020 otrzymujesz narzędzia, które skutecznie chronią Twój laptop lub tablet z systemem Windows w przypadku jego utraty lub kradzieży i są dostępne na całym świecie poprzez Twoje konto użytkownika Bitdefender Central.

Wydajność komputera:

Oprogramowanie zabezpieczające Bitdefender zapewnia optymalną szybkość i bezkonkurencyjną wydajność na wszystkich platformach.

Autopilot UPRAWNIONY
Nowy autopilot jest teraz dostępny dla Państwa jako "doradca ds. bezpieczeństwa", aby zapewnić Państwu jeszcze bardziej kompleksowe informacje na temat bezpieczeństwa. Jego inteligentne funkcje pozwalają na zaproponowanie środków bezpieczeństwa zgodnych z wymaganiami systemu i zachowaniami użytkownika.

Globalna sieć
ochronna
Ponieważ intensywne obliczeniowo skanowanie odbywa się w chmurze, wpływ na lokalne zasoby jest praktycznie zerowy. Oznacza to, że nie musisz akceptować żadnej utraty prędkości ani wydajności systemu. Poufność Twoich danych jest zachowana przez cały czas: Bitdefender nie skanuje faktycznej zawartości Twoich plików, ani nigdy nie będzie ich wgrywany lub przechowywany w chmurze.

Przyspiesz swoj
e
urządzenia Zwiększenie wydajności Urządzeniadzięki aplikacji OneClick Optimizer.

Bitdefender Photon™
Dzięki tej innowacyjnej i unikalnej technologii Bitdefender Family Pack 2020 może dostosować się do konfiguracji sprzętowej i programowej Twojego systemu. Pozwala to na oszczędność zasobów systemowych oraz zwiększenie wydajności i szybkości działania systemu.

Tryb gry, filmu i pracy
Bitdefender Family Pack 2020 rozpoznaje, czy grasz, pracujesz czy oglądasz film i wie, że nie chcesz przeszkadzać z niepotrzebnymi prośbami. Więc możesz skupić się na ważnych rzeczach w życiu. W zależności od sposobu korzystania z UrządzeniaBitdefender zatrzymuje wyskakujące okienka, dostosowuje ustawienia grafiki i wstrzymuje nieistotną aktywność w tle, aby móc w pełni korzystać z Urządzenie.

Praca bateryjna
Ta przydatna i inteligentna funkcja przedłuża żywotność baterii laptopa poprzez tymczasowe dostosowanie różnych ustawień systemu, takich jak wyświetlanie, chłodzenie systemu, aktualizacje systemu i ustawienia połączenia Bluetooth.

Prywatność

Kompleksowe rozwiązanie Bitdefender w zakresie bezpieczeństwa zapewnia ochronę prywatności i danych w sieci.

Bitdefender VPN NOWOŚĆ
Z Bitdefender VPN już nigdy nie będziesz musiał martwić się o swoją prywatność w sieci. Twoja aktywność online jest chroniona przez szyfrowanie całego ruchu danych. Dzięki Bitdefender Family Pack 2020 otrzymasz do 200 MB zaszyfrowanego ruchu dziennie na Twoich urządzeniach z systemami Windows, Android, MacOS i iOS.

Szyfrowanie
Tworzenie szyfrowanych, zabezpieczonych hasłem sejfów danych na Twoim komputerze. Dzięki temu poufne i tajne dokumenty są dobrze chronione.

Blokada rodzicielska
Kontrola rodzicielska zapewnia rodzicom wsparcie cyfrowe i dodatkowe bezpieczeństwo online dla dzieci. Chroń je przed nieodpowiednimi treściami i ogranicz czas na ekranie dla każdego z Twoich dzieci. Zarejestruj się w Bitdefender Central, aby być na bieżąco z działaniami swoich dzieci.

Konsultant ds. bezpieczeństwa WLAN
Oceń bezpieczeństwo sieci WLAN i routera z dowolnego miejsca.

Portfel
Przechowuj swoje hasła, dane kart kredytowych i inne poufne dane w bezpiecznym sejfie internetowym. Dzięki menedżerowi haseł możesz automatycznie wypełniać formularze online, a także otrzymywać sugestie dotyczące bezpiecznych haseł.

Ocena podatności
Wyszukiwanie dziur i luk w zabezpieczeniach za pomocą jednego kliknięcia. Bitdefender sprawdza komputer w poszukiwaniu przestarzałego i podatnego na zagrożenia oprogramowania, brakujących aktualizacji zabezpieczeń Windows i potencjalnie niebezpiecznych ustawień systemowych oraz sugeruje optymalne rozwiązania.

Ochrona kamer internetowych
Chroń swoją prywatność i chroń swoją kamerę przed szpiegowaniem Ciebie. Ochrona kamery internetowej natychmiast powiadamia o próbach dostępu do niej i blokuje nieautoryzowany dostęp.

Bezpieczna bankowość internetowa uległa poprawie
Korzystaj z bankowości i zakupów w unikalnej przeglądarce, zaprojektowanej specjalnie w celu ochrony Twoich transakcji przed próbami oszustwa. Dzięki Bitdefender Safepay™ możesz teraz automatycznie wprowadzać dane swojej karty kredytowej.

Firewall dla Twojej prywatności
Z Bitdefender Total Security Multi-Device 2020 korzystasz z dodatkowej warstwy bezpieczeństwa, która chroni Twoje dane osobowe przed dostępem hakerów i łowców danych.

Ochrona w serwisach społecznościowych
Chroń się przed szkodliwymi linkami i innymi zagrożeniami w sieci, które Twoi znajomi z sieci społecznościowych nieświadomie rozpowszechniają.

Niszczarka do plików
Dzięki temu narzędziu pliki są trwale usuwane z komputera, nie pozostawiając żadnych śladów.

Ochrona

Bitdefender konsekwentnie zapewnia najlepszą ochronę w testach wykrywania złośliwego oprogramowania prowadzonych przez niezależne instytuty.

Osłona Bitdefender
Bitdefender Shield zajmuje się wszystkimi kwestiami bezpieczeństwa, więc nie musisz się martwić o szczegóły. Bitdefender opracował szereg technologii, które w niezawodny sposób zapewniają automatyczne wykrywanie i usuwanie wszystkich zagrożeń bez spowalniania pracy komputera Mac. Po aktywacji twoja praca jest wykonywana.

Ochrona Time
Machine Jeśli używasz Time Machine do tworzenia kopii zapasowych plików, Time Machine Protection zapewnia dodatkową ochronę przed wyrafinowanymi atakami okupowymi. Ransomware jest szczególnie niebezpiecznym złośliwym oprogramowaniem, które szyfruje Twoje cenne pliki, takie jak zdjęcia, filmy i inne dokumenty, czyniąc je bezużytecznymi. Oszuści żądają okupu za rozszyfrowanie. Dzięki Time Machine użytkownicy komputerów Mac mogą przywrócić swoje pliki bez konieczności płacenia okupu. Ochrona Time Machine daje Ci potężne narzędzie przeciwko temu złośliwemu oprogramowaniu, które próbuje zaszyfrować lub zniszczyć Twoje kopie zapasowe.

Wykrywani
e
złośliwego oprogramowania na wielu płaszczyznach Chociaż złośliwe oprogramowanie skierowane do systemów Windows nie może zaszkodzić komputerowi Mac, powinieneś mieć również pewność, że nie przekażesz go przypadkowo użytkownikom komputerów PC. Bitdefender nie tylko wykrywa i usuwa złośliwe oprogramowanie specyficzne dla komputerów Mac, ale także wszelkie treści, które mogą być niebezpieczne dla systemów Windows. Zapobiega to przekazywaniu zainfekowanych plików do użytkowników systemu Windows.

UPROSZCZĘTOŚĆ PIKIERÓ
W
ZABEZPIECZANIA PODSTAWOWYCH Za pomocą obrońcy bitowego Secure Files można zapobiec nieautoryzowanemu dostępowi do najważniejszych plików. Po prostu dodaj swoje foldery do listy obserwowanych, aby chronić je przed okupem i innymi rodzajami złośliwego oprogramowania. Tylko aplikacje, które zostały zaklasyfikowane jako godne zaufania, będą miały wtedy dostęp do Twoich bezpiecznych plików.

Bloker Adware
Nikt nie lubi irytujących reklam, które otwierają się w przeglądarce bez pytania. Nawet komputery Mac mogą odbierać w Internecie natrętne programy reklamowe, które mogą Cię rozpraszać, spowalniać i denerwować. Bitdefender wykrywa i usuwa adware, niebezpieczne programy typu hijacker, niechciane paski narzędzi i inne irytujące dodatki do przeglądarki, które zostały zainstalowane bez Twojej zgody. Dzięki temu możesz pewnie korzystać z komputera Mac.

Wydajność komputera:

Oprogramowanie zabezpieczające Bitdefender zapewnia optymalną szybkość i bezkonkurencyjną wydajność na wszystkich platformach.

Szybkie jak błyskawica Skanowanie
Najlepsza ochrona jest świetna, ale jeszcze lepsza, gdy jest również nieporównywalnie mocna i szybka. Bitdefender łączy w sobie dokładność i szybkość. Rezultat: błyskawiczne skanowanie i najlepszy wskaźnik wykrywalności w branży.

Bezpieczeństwo z chmury - przez całą dobę
Dzięki regularnym aktualizacjom Bitdefender jest w stanie wykryć pojawiające się zagrożenia. Wykorzystujemy niewiarygodnie potężną technologię opartą na chmurze do wykrywania i eliminowania zagrożeń niezależnie od ich pochodzenia. Dzięki temu można polegać na aktywnej ochronie na całym świecie. Ponieważ najbardziej intensywne obliczeniowo operacje wykonywane są w chmurze, nie obciążają zasobów urządzenia Mac, a Twoje dane osobowe są bezpieczne na Twoim komputerze.

Autopilot UPRAWNIONY
Nowy autopilot jest teraz dostępny dla Państwa jako "doradca ds. bezpieczeństwa", aby zapewnić Państwu jeszcze bardziej kompleksowe informacje na temat bezpieczeństwa. Jego inteligentne funkcje pozwalają na zaproponowanie środków bezpieczeństwa zgodnych z wymaganiami systemu i zachowaniami użytkownika.

Prywatność

Kompleksowe rozwiązanie Bitdefender w zakresie bezpieczeństwa zapewnia ochronę prywatności i danych w sieci.

Bitdefender VPN NOWOŚĆ
Z Bitdefender VPN już nigdy nie będziesz musiał martwić się o swoją prywatność w sieci. Twoja aktywność online jest chroniona przez szyfrowanie całego ruchu danych. Dzięki Bitdefender Family Pack 2020 otrzymasz do 200 MB zaszyfrowanego ruchu dziennie na Twoich urządzeniach z systemami Windows, Android, MacOS i iOS.

Zapobieganie atakom internetowym
Bitdefender zapewnia ochronę dla wszystkich Twoich działań w Internecie, w tym zakupów i bankowości. Nieodpowiednia zawartość jest filtrowana. Gdy włączona jest automatyczna ochrona, oprogramowanie oparte na sztucznej inteligencji skanuje łącza przed ich kliknięciem, dzięki czemu nigdy więcej nie znajdziesz się przypadkowo na stronie ze złośliwym oprogramowaniem.

Anti-Phishing
Oszustwa online rosną, ale zaawansowana ochrona Bitdefender przed wyłudzaniem danych w wygodny sposób chroni Cię przed wszystkimi zagrożeniami. Bitdefender Family Pack 2020 znajduje i blokuje rzekomo renomowane strony internetowe, które są zainteresowane wyłącznie kradzieżą danych finansowych, takich jak hasła i numery kart kredytowych.

Blokada rodzicielska
Kontrola rodzicielska zapewnia rodzicom wsparcie cyfrowe i dodatkowe bezpieczeństwo online dla dzieci. Dzięki Bitdefender Central możesz chronić je przed nieodpowiednimi treściami i ograniczyć czas na ekranie dla każdego z Twoich dzieci.

Ochrona

Bitdefender konsekwentnie zapewnia najlepszą ochronę w testach wykrywania złośliwego oprogramowania prowadzonych przez niezależne instytuty.

Anti-Theft
Dzięki ochronie antykradzieżowej Bitdefender możesz zdalnie zlokalizować lub zablokować iPhone'a w przypadku utraty lub kradzieży i usunąć wszystkie zapisane dane.

Wydajność komputera:

Oprogramowanie zabezpieczające Bitdefender zapewnia optymalną szybkość i bezkonkurencyjną wydajność na wszystkich platformach.

Autopilot UPRAWNIONY
Nowy autopilot jest teraz dostępny dla Państwa jako "doradca ds. bezpieczeństwa", aby zapewnić Państwu jeszcze bardziej kompleksowe informacje na temat bezpieczeństwa. Jego inteligentne funkcje pozwalają na zaproponowanie środków bezpieczeństwa zgodnych z wymaganiami systemu i zachowaniami użytkownika.

Prywatność

Kompleksowe rozwiązanie Bitdefender w zakresie bezpieczeństwa zapewnia ochronę prywatności i danych w sieci.

Bitdefender VPN NOWOŚĆ
Z Bitdefender VPN nigdy więcej nie będziesz musiał martwić się o swoją prywatność w sieci. Twoja aktywność online jest chroniona przez szyfrowanie całego ruchu danych. Dzięki Bitdefender Family Pack 2020 otrzymasz do 200 MB zaszyfrowanego ruchu dziennie na Twoich urządzeniach z systemami Windows, Android, MacOS i iOS.

Blokada rodzicielska UPRAWNIONY
Kontrola rodzicielska zapewnia rodzicom wsparcie cyfrowe i dodatkowe bezpieczeństwo online dla dzieci. Ogranicz czas na ekranie dla każdego z dzieci i określ ich położenie w dowolnym momencie. Oszczędzaj im nielubianego połączenia i pozwól, aby aplikacja informowała Cię o ich bezpiecznym przybyciu do celu. Zarejestruj się w Bitdefender Central, aby być na bieżąco z działaniami swoich dzieci.

Ochrona konta
Za pomocą iPhone'a sprawdź, czy na Twoich kontach użytkowników online nie ma wycieku danych. Biorąc pod uwagę, że popularne strony internetowe i aplikacje są wielokrotnie narażone na wycieki danych, można szybko stracić informacje o tym, które z kont użytkowników są narażone. Ochrona konta powiadamia użytkownika, gdy jego dane są zagrożone i pozwala mu reagować zgodnie z jego statusem.

Ochrona

Bitdefender konsekwentnie zapewnia najlepszą ochronę w testach wykrywania złośliwego oprogramowania prowadzonych przez niezależne instytuty.

Potrzeby i kontrola końcowa instalacji
Zeskanuj swój telefon lub tablet z systemem Android w dowolnym momencie, aby upewnić się, że nie ma żadnych problemów z aplikacjami. Ponadto, moduł ochrony antywirusowej skanuje każdą aplikację podczas instalacji i natychmiast informuje o wszelkich zagrożeniach.

WearOn
Zapewnij również mobilne bezpieczeństwo w swoim Smart Watch. Podłożyłeś telefon? Za pomocą urządzenia z systemem Android Wear, można uruchomić sygnał dźwiękowy na smartfonie, aby znaleźć go ponownie, lub uzyskać powiadomienie, jeśli dostaniesz się zbyt daleko.

Ochrona Internetu
Surfowanie po Internecie może przynieść wiele niebezpieczeństw. Ale rozwiązanie zabezpieczające Androida chroni cię na każdym kroku. Zostaniesz niezawodnie ostrzeżony o stronach internetowych, na których czekają na Ciebie złośliwe oprogramowanie, próby wyłudzenia informacji i inne oszukańcze treści.

Wydajność komputera:

Oprogramowanie zabezpieczające Bitdefender zapewnia optymalną szybkość i bezkonkurencyjną wydajność na wszystkich platformach.

Autopilot UPRAWNIONY
Nowy autopilot jest teraz dostępny dla Państwa jako "doradca ds. bezpieczeństwa", aby zapewnić Państwu jeszcze bardziej kompleksowe informacje na temat bezpieczeństwa. Jego inteligentne funkcje pozwalają na zaproponowanie środków bezpieczeństwa zgodnych z wymaganiami systemu i zachowaniami użytkownika.

Szybki i oszczędzając
y
zasoby Bitdefender to zadziwiająco wydajne oprogramowanie przeciwko złośliwemu oprogramowaniu, ale oszczędza zasoby Twojego smartfona - nie zauważysz żadnego spadku wydajności. Skanowanie na żądanie jest szybkie jak błyskawica, a uruchomienie systemu trwa tylko sekundę dłużej.

Dłuższa żywotność baterii z optymalną wydajnością
Bitdefender został zaprojektowany, aby zapewnić najlepszą możliwą ochronę i jednocześnie oszczędzać zasoby. Ponieważ najbardziej intensywne obliczeniowo przetwarzanie odbywa się w chmurze, zużycie zasobów w urządzeniach jest znikome, a żywotność baterii nie ulega zmianie.

Prywatność

Kompleksowe rozwiązanie Bitdefender w zakresie bezpieczeństwa zapewnia ochronę prywatności i danych w sieci.

Bitdefender VPN NOWOŚĆ
Z Bitdefender VPN nigdy więcej nie będziesz musiał martwić się o swoją prywatność w sieci. Twoja aktywność online jest chroniona przez szyfrowanie całego ruchu danych. Dzięki Bitdefender Family Pack 2020 otrzymasz do 200 MB zaszyfrowanego ruchu dziennie na Twoich urządzeniach z systemami Windows, Android, MacOS i iOS.

App Lock
Chroń swoje osobiste aplikacje, aby nikt nie mógł manipulować ustawieniami lub prywatnymi danymi. Dzięki Bitdefenderowi możesz chronić swoje aplikacje przed dostępem przez kod PIN i w ten sposób dodać kolejny poziom bezpieczeństwa. Jeśli Urządzenieznajduje się w zaufanej sieci bezprzewodowej, funkcja Smart Unlock umożliwia bezpośredni dostęp do chronionych aplikacji bez ich odblokowywania.

Anti-Theft
Ochrona antykradzieżowa Bitdefender umożliwia zdalne zlokalizowanie lub zablokowanie Urządzeniew przypadku jego utraty lub kradzieży, a także usunięcie wszystkich zapisanych danych i wysłanie wiadomości. Uczy również samoobrony telefonu z systemem Android: Jeśli ktoś manipuluje przy Twoim telefonie pod Twoją nieobecność, automatycznie robi zdjęcie i wysyła je do Ciebie pocztą elektroniczną.

Doradca ds. ochrony prywatności
Na Twoim telefonie lub tablecie zainstalowanych jest tak wiele aplikacji. Musisz wiedzieć dokładnie, jakie działania wykonują na Twoim Urządzeniei co dzieje się z Twoimi danymi. Czy twoje zaufanie jest potajemnie nadużywane? Czy prywatne dane zostaną ujawnione? Doradca ds. ochrony prywatności monitoruje Twoje aplikacje i informuje Cię, co robią w tle - dzięki temu zawsze masz pełną kontrolę.

Ochrona konta UPRAWNIONY
Sprawdź, czy na Twoich kontach użytkowników online nie ma wycieku danych. Biorąc pod uwagę, że popularne strony internetowe i aplikacje są wielokrotnie narażone na wycieki danych, można szybko stracić informacje o tym, które z kont użytkowników są narażone. Ochrona konta powiadamia użytkownika, gdy jego dane są zagrożone i pozwala mu reagować zgodnie z jego statusem.

Blokada rodzicielska
Kontrola rodzicielska zapewnia rodzicom wsparcie cyfrowe i dodatkowe bezpieczeństwo online dla dzieci. Chroń swoje dzieci przed nieodpowiednimi treściami i ogranicz czas na ekranie dla każdego z nich. Określ swoją lokalizację w dowolnym momencie. Oszczędzaj im nielubianego połączenia i pozwól, aby aplikacja informowała Cię o ich bezpiecznym przybyciu do celu. Kontroluj, kto może wysyłać wiadomości tekstowe do Twoich dzieci i upewnij się, że nieznane numery są zablokowane. Zarejestruj się w Bitdefender Central, aby być na bieżąco z działaniami swoich dzieci.

Zakres dostawy:

 • Oryginalny klucz licencyjny Bitdefender Family Pack 2020, nieograniczona liczba urządzeń, 1-3 Roku
 • Zweryfikowane łącze Highspeed Downloadlink umożliwia szybkie i bezpieczne pobranie oprogramowania.
 • faktura z zadeklarowanym podatkiem VAT
 • Instrukcja łatwego montażu.

Producent Bitdefender Family Pack 2019, Nieograniczona liczba urządzeń, 1-3 Rokupełna wersja
Typ Pakiet rodzinny, nieograniczona liczba urządzeń
Systemy operacyjne. Android, Mac, iOS
Aktywacja Regiony Argentyna - Australia - Austria - Belgia - Brazylia - Kanada - Kolumbia -
Francja - Niemcy - Hong Kong - Irlandia - Włochy - Japonia - Korea - Nowa Zelandia-Hiszpania
- Szwajcaria - Turcja - Zjednoczone Emiraty Arabskie - Zjednoczone Królestwo - USA

Sposób transportu Pobierz
Kategoria licencji Czas trwania pomocy
Platforma Android, MacOS, PC, iOS
Przestrzeń magazynowa 800 MB
Procesor 1,6 GHz
Pamięć robocza 1 GB
Kraj produkcji Rumunia
Urządzenia do 15 urządzeń
Czas trwania pomocy

1 -3 lata


Aktywacja RegionyArgentyna - Australia - Austria - Belgia - Brazylia - Kanada - Kolumbia -
Francja - Niemcy - Hong Kong - Irlandia - Włochy - Japonia - Korea - Nowa Zelandia-Hiszpania
- Szwajcaria - Turcja - Zjednoczone Emiraty Arabskie - Zjednoczone Królestwo - USA

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
System: Android, iOS, Mac, Windows
Dołączone aplikacje: Blokada dla dzieci, Firewall, Ochrona przed wirusami, Password Manager, Urządzenie wielofunkcyjne
Właściwości: "Bitdefender Family Pack 2020, do 15 urządzeń, 1-3 Rokupełna wersja"
System: Android, iOS, Mac, Windows
Dołączone aplikacje: Blokada dla dzieci, Firewall, Ochrona przed wirusami, Password Manager, Urządzenie wielofunkcyjne
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Bitdefender Family Pack 2020, do 15 urządzeń, 1-3 Rokupełna wersja"
5 lis 2019

Cheap and fast. Top

Good offer and fast handeling. Top!

Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany