Infolinia +49 3221 2292585
 

Bitdefender Total Security 2020, 3 lata, pełna wersja, Multi Device

431,41 PLN *

inkl. MwSt. plus koszty wysyłki

 • 241820186.2
 • BL11913005-DE
 • 3 lata
 • Wszystkie języki
 • DE, FR, BL, IT, CH, ES, UK, TR, AU, HK, JP, KO, UAE, NW, IR, CN, CA, AUS

Urządzenie:

[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Ta wersja Bitdefender chroni do 1,3,5 lub do 10 urządzeń (w zależności od wyboru)... więcej

Informacje o produkcie "Bitdefender Total Security 2020, 3 lata, pełna wersja, Multi Device"

Ta wersja Bitdefender chroni do 1,3,5 lub do 10 urządzeń (w zależności od wyboru) (Android, Mac, iOS, Windows (PC) jednakowo. Czy to na smartfonie, tablecie, komputerze Mac czy PC z systemem Windows, wszechstronna ochrona najnowszych technologii Bitdefender'a zwiększy bezpieczeństwo Twoje i całej rodziny. Oprogramowanie zabezpieczające Bitdefender od kilku lat ma najlepsze w branży wskaźniki wykrywania złośliwego oprogramowania i dysponuje siecią 500 milionów komputerów na całym świecie, które razem pomagają wykrywać i analizować bieżące zagrożenia oraz podejmować natychmiastowe działania zapobiegawcze przeciwko zagrożeniom bezpieczeństwa.
 • Nie ma automatycznego odnawiania. Ty decydujesz, czy i kiedy chcesz odnowić swoją wersję. Jeśli nic nie zrobisz, termin kończy się automatycznie po upływie określonej powyżej liczby dni.
 • Kod aktywacyjny dla >pełnej wersji Bitdefender Total Security 2020
 • Niezależnie od tego, czy chcesz rozszerzyć istniejący produkt w ramach odnowienia, czy wykonać nową instalację.
 • Łatwa do zrozumienia instrukcja instalacji jako wersja online, która pomaga w aktywacji i instalacji.
 • Łatwe pobieranie przez Bitdefender Central z możliwością instalacji w różnych językach, np. niemieckim, angielskim i wielu innych.
 • Nie ma potrzeby wysyłania płyty CD/DVD i nie ma dostępności oprogramowania na nośniku danych.
 • Faktura z podatkiem od wartości dodanej od niemieckiego sprzedawcy detalicznego w Twoim imieniu.

Jeden produkt spełniający wszystkie Państwa wymagania dotyczące bezpieczeństwa

Bitdefender Total Security Multi-Device 2020 oferuje poczwórną ochronę dla systemów Windows, MacOS, iOS i Android w bezkonkurencyjnej cenie.

Wielowarstwowa ochrona i oczyszczanie sprzętu NOWOŚĆ

Dzięki Bitdefender Total Security Multi-Device 2020 otrzymujesz wielopoziomową ochronę przed okupem. Wykrywanie zagrożeń behawioralnych zapobiega infekcji i chroni najważniejsze dokumenty przed zaszyfrowaniem okupem..

Nowa funkcja czyszczenia oprogramowania okupowego zapewnia, że dane takie jak dokumenty, zdjęcia, filmy lub muzyka są chronione przed wszelkiego rodzaju atakami okupowymi.

Zapobiegaj cyberatakom, zanim się rozpoczną! NOWOŚĆ

Zapobieganie zagrożeniom online. Nowa warstwa ochrony oparta na sieci zapobiega wykorzystywaniu luk w systemie, wykrywa i blokuje brutalne ataki, chroni Urządzenieprzed dostaniem się do botnetu i zapewnia, że poufne dane nie są nigdy przesyłane w postaci niezaszyfrowanej.

Bezpieczeństwo dla całej rodziny

Kontrola rodzicielska zapewnia rodzicom wsparcie cyfrowe i dodatkowe bezpieczeństwo online dla dzieci.

 • Ty decydujesz, ile czasu każde z Twoich dzieci może spędzić na ekranie.
 • Śledzić ich aktywność na urządzeniach z systemami Windows, MacOS, Android i iOS.
 • Upewnij się, że Twoje dzieci bezpiecznie korzystają z sieci i nie są konfrontowane z nieodpowiednimi treściami.
 • Pozwól zaufanym kontaktom dzwonić i wysyłać SMS-y do swoich dzieci oraz blokować połączenia z nieznanych numerów.
 • Korzystaj z systemu śledzenia GPS w urządzeniach przenośnych swoich dzieci, aby śledzić ich położenie przez cały czas.

Oszczędzaj im nielubianego połączenia i pozwól, aby aplikacja informowała Cię o ich bezpiecznym przybyciu do celu.

Zarejestruj się w Bitdefender Central, aby być na bieżąco z działaniami swoich dzieci.

Wybierz najlepsze rozwiązanie zabezpieczające i zapomnij o swoich problemach

Automatyczne aktualizacje

Każdy produkt Bitdefender jest dostarczany z automatycznymi aktualizacjami w celu zapewnienia ochrony przed nawet najbardziej niebezpiecznymi zagrożeniami cybernetycznymi przez cały czas.

Do abonamentu dołączone są również aktualizacje do najnowszej wersji.

Nie musisz więc przegapić nowych i ulepszonych funkcji, nawet jeśli kupiłeś swój abonament jakiś czas temu.

Zabezpieczenie bezprzerwowe

Nieprzerwana usługa bezpieczeństwa* ma na celu oszczędność czasu i wysiłku oraz zminimalizowanie ryzyka infekcji poprzez automatyczne odnawianie subskrypcji.

Jest to wygodny sposób na zapobieganie przerwom w ochronie pomiędzy dwoma okresami subskrypcji i zapewnienie nieprzerwanej ochrony urządzeń, plików i tożsamości.

Kompleksowe zabezpieczenia nowej generacji dla systemów Windows, MacOS, iOS i Android

Dzięki Bitdefender Total Security Multi-Device 2020 - nagrodzonemu Produktem Roku przez AV-Comparatives - otrzymujesz najlepszą ochronę przed złośliwym oprogramowaniem, która chroni przed cyfrowymi zagrożeniami we wszystkich systemach operacyjnych. Wybierz system operacyjny poniżej, aby uzyskać więcej informacji:

Ochrona

Bitdefender konsekwentnie zapewnia najlepszą ochronę w testach wykrywania złośliwego oprogramowania prowadzonych przez niezależne instytuty.

Wszechstronna ochrona Twoich danych
w czasie rzeczywistym
Bezkompromisowa kontrola z najskuteczniejszą na rynku ochroną przed złośliwym oprogramowaniem. Bitdefender Total Security Multi-Device 2020 broni przed wszystkimi zagrożeniami cyfrowymi, czy to wirusami, robakami i trojanami, czy też exploitami zero-day, rootkitami i spyware. Państwa dane i Państwa prywatność są kompleksowo chronione.

Zaawansowane zapobieganie zagrożeniom UPRAWNIONY
Bitdefender Total Security Multi-Device 2020 wykorzystuje technologię detekcji behawioralnej do ścisłego monitorowania aktywnych aplikacji. Jeśli oprogramowanie obserwuje podejrzane zachowanie, natychmiast podejmuje działania mające na celu zapobieganie infekcjom.

Zapobieganie atakom internetowym UPRAWNIONY
Filtry internetowe Bitdefender'a uniemożliwiają znalezienie się na złośliwych stronach internetowych. Dowiedz się, czy możesz bezpiecznie uzyskać dostęp do swoich wyników wyszukiwania przed kliknięciem na link. Bitdefender Total Security Multi-Device 2020 blokuje również wszystkie znane zainfekowane linki.

Zwalczanie nadużyć finansowych
Zaawansowany filtr Bitdefender pozwala na szybkie ostrzeganie o potencjalnie nieuczciwych stronach internetowych.

Tryb ratunkowy
Złożone wirusy, takie jak rootkity, muszą zostać usunięte przed uruchomieniem systemu Windows. Jeśli urządzenie Bitdefender Total Security Multi-Device 2020 wykryje takie zagrożenie, uruchamia ono ponownie komputer w trybie ratunkowym w celu przeprowadzenia czyszczenia i odzyskiwania.

Zapobieganie zagrożeniom w sieci NOWOŚĆ
Bitdefender Total Security Multi-Device 2020 rewolucjonizuje wykrywanie i obronę zagrożeń online. Nowe technologie wywiadowcze w zakresie zagrożeń cybernetycznych mogą wykrywać i badać podejrzane działania na poziomie sieci. Blokują one nawet najbardziej złożone exploity i złośliwe oprogramowanie, a także brutalne ataki siłowe i adresy URL związane z botnetami.

Wielopoziomowa ochrona przed okupem POPRAWIONE
podejście Bitdefender'a do wielopoziomowej ochrony przed okupem obejmuje warstwę prywatności, która niezawodnie chroni dokumenty, zdjęcia, filmy i muzykę przed atakiem okupowym. Wraz z modułem Advanced Security chroni Twoje najważniejsze pliki przed szyfrowaniem okupem.

Anti-Phishing
Bitdefender Total Security Multi-Device 2020 znajduje i blokuje rzekomo legalne strony internetowe, które są zainteresowane wyłącznie kradzieżą danych finansowych, takich jak hasła i numery kart kredytowych.

Bezpieczn
e
pliki Za pomocą programu Secure Files Bitdefender można zapobiec nieautoryzowanemu dostępowi do najważniejszych plików. Po prostu dodaj swoje foldery do listy obserwowanych, aby chronić je przed okupem i innymi rodzajami złośliwego oprogramowania. Tylko aplikacje, które zostały zaklasyfikowane jako godne zaufania, będą miały wtedy dostęp do Twoich bezpiecznych plików.

Anti-Theft
Dzięki Bitdefender Total Security Multi-Device 2020 otrzymujesz narzędzia, które skutecznie chronią Twój laptop lub tablet z systemem Windows w przypadku utraty lub kradzieży i są dostępne na całym świecie poprzez Twoje konto użytkownika Bitdefender Central.

Wydajność komputera:

Oprogramowanie zabezpieczające Bitdefender zapewnia optymalną szybkość i bezkonkurencyjną wydajność na wszystkich platformach.

Autopilot UPRAWNIONY
Nowy autopilot jest teraz dostępny dla Państwa jako "doradca ds. bezpieczeństwa", aby zapewnić Państwu jeszcze bardziej kompleksowe informacje na temat bezpieczeństwa. Jego inteligentne funkcje pozwalają na zaproponowanie środków bezpieczeństwa zgodnych z wymaganiami systemu i zachowaniami użytkownika.

Globalna sieć
ochronna
Ponieważ intensywne obliczeniowo skanowanie odbywa się w chmurze, wpływ na lokalne zasoby jest praktycznie zerowy. Oznacza to, że nie musisz akceptować żadnej utraty prędkości ani wydajności systemu. Poufność Twoich danych jest zachowana przez cały czas: Bitdefender nie skanuje faktycznej zawartości Twoich plików, ani nigdy nie będzie ich wgrywany lub przechowywany w chmurze.

Przyspiesz swoj
e
urządzenia Zwiększenie wydajności Urządzeniadzięki aplikacji OneClick Optimizer.

Bitdefender Photon™
Ta innowacyjna i unikalna technologia pozwala urządzeniu Bitdefender Total Security Multi-Device 2019 dostosować się do konfiguracji sprzętowej i programowej systemu. Pozwala to na oszczędność zasobów systemowych oraz zwiększenie wydajności i szybkości działania systemu.

Tryb gry, filmu i pracy
Urządzenie Bitdefender Total Security Multi-Device 2020 wykrywa, czy grasz, pracujesz czy oglądasz film, dzięki czemu wiesz, że nie chcesz mieć kłopotów z niepotrzebnymi żądaniami. Więc możesz skupić się na ważnych rzeczach w życiu. W zależności od sposobu korzystania z UrządzeniaBitdefender zatrzymuje wyskakujące okienka, dostosowuje ustawienia grafiki i wstrzymuje nieistotną aktywność w tle, aby móc w pełni korzystać z Urządzenie.

Praca bateryjna
Ta przydatna i inteligentna funkcja przedłuża żywotność baterii laptopa poprzez tymczasowe dostosowanie różnych ustawień systemu, takich jak wyświetlanie, chłodzenie systemu, aktualizacje systemu i ustawienia połączenia Bluetooth.

Prywatność

Kompleksowe rozwiązanie Bitdefender w zakresie bezpieczeństwa zapewnia ochronę prywatności i danych w sieci.

Bitdefender VPN NOWOŚĆ
Z Bitdefender VPN już nigdy nie będziesz musiał martwić się o swoją prywatność w sieci. Twoja aktywność online jest chroniona przez szyfrowanie całego ruchu danych. Dzięki Bitdefender Total Security Multi-Device 2020 otrzymujesz do 200 MB zaszyfrowanego ruchu dziennie na Twoich urządzeniach z systemami Windows, Android, MacOS i iOS.

Szyfrowanie
Tworzenie szyfrowanych, zabezpieczonych hasłem sejfów danych na Twoim komputerze. Dzięki temu poufne i tajne dokumenty są dobrze chronione.

Blokada rodzicielska
Kontrola rodzicielska zapewnia rodzicom wsparcie cyfrowe i dodatkowe bezpieczeństwo online dla dzieci. Chroń je przed nieodpowiednimi treściami i ogranicz czas na ekranie dla każdego z Twoich dzieci. Zarejestruj się w Bitdefender Central, aby być na bieżąco z działaniami swoich dzieci.

Konsultant ds. bezpieczeństwa WLAN
Oceń bezpieczeństwo sieci WLAN i routera z dowolnego miejsca.

Portfel
Przechowuj swoje hasła, dane kart kredytowych i inne poufne dane w bezpiecznym sejfie internetowym. Dzięki menedżerowi haseł możesz automatycznie wypełniać formularze online, a także otrzymywać sugestie dotyczące bezpiecznych haseł.

Ocena podatności
Wyszukiwanie dziur i luk w zabezpieczeniach za pomocą jednego kliknięcia. Bitdefender sprawdza komputer w poszukiwaniu przestarzałego i podatnego na zagrożenia oprogramowania, brakujących aktualizacji zabezpieczeń Windows oraz potencjalnie niebezpiecznych ustawień systemowych i sugeruje optymalne rozwiązania.

Ochrona kamer internetowych
Chroń swoją prywatność i chroń swoją kamerę przed szpiegowaniem Ciebie. Ochrona kamery internetowej natychmiast powiadamia o próbach dostępu do niej i blokuje nieautoryzowany dostęp.

Bezpieczna bankowość internetowa uległa poprawie
Korzystaj z bankowości i zakupów w unikalnej przeglądarce, zaprojektowanej specjalnie w celu ochrony Twoich transakcji przed próbami oszustwa. Dzięki Bitdefender Safepay™ możesz teraz automatycznie wprowadzać dane swojej karty kredytowej.

Firewall dla Twojej prywatności
Z Bitdefender Total Security Multi-Device 2020 korzystasz z dodatkowej warstwy bezpieczeństwa, która chroni Twoje dane osobowe przed dostępem hakerów i łowców danych.

Ochrona w serwisach społecznościowych
Chroń się przed szkodliwymi linkami i innymi zagrożeniami w sieci, które Twoi znajomi z sieci społecznościowych nieświadomie rozpowszechniają.

Niszczarka do plików
Dzięki temu narzędziu pliki są trwale usuwane z komputera, nie pozostawiając żadnych śladów.

Ochrona

Bitdefender konsekwentnie zapewnia najlepszą ochronę w testach wykrywania złośliwego oprogramowania prowadzonych przez niezależne instytuty.

Osłona Bitdefender
Bitdefender Shield zajmuje się wszystkimi kwestiami bezpieczeństwa, więc nie musisz się martwić o szczegóły. Bitdefender opracował szereg technologii, które w niezawodny sposób zapewniają automatyczne wykrywanie i usuwanie wszystkich zagrożeń bez spowalniania pracy komputera Mac. Po aktywacji twoja praca jest wykonywana.

Ochrona Time
Machine Jeśli używasz Time Machine do tworzenia kopii zapasowych plików, Time Machine Protection zapewnia dodatkową ochronę przed wyrafinowanymi atakami okupowymi. Ransomware jest szczególnie niebezpiecznym złośliwym oprogramowaniem, które szyfruje Twoje cenne pliki, takie jak zdjęcia, filmy i inne dokumenty, czyniąc je bezużytecznymi. Oszuści żądają okupu za rozszyfrowanie. Dzięki Time Machine użytkownicy komputerów Mac mogą przywrócić swoje pliki bez konieczności płacenia okupu. Ochrona Time Machine daje Ci potężne narzędzie przeciwko temu złośliwemu oprogramowaniu, które próbuje zaszyfrować lub zniszczyć Twoje kopie zapasowe.

Wykrywani
e
złośliwego oprogramowania na wielu płaszczyznach Chociaż złośliwe oprogramowanie skierowane do systemów Windows nie może zaszkodzić komputerowi Mac, powinieneś mieć również pewność, że nie przekażesz go przypadkowo użytkownikom komputerów PC. Bitdefender nie tylko wykrywa i usuwa złośliwe oprogramowanie specyficzne dla komputerów Mac, ale także wszelkie treści, które mogą być niebezpieczne dla systemów Windows. Zapobiega to przekazywaniu zainfekowanych plików do użytkowników systemu Windows.

UPROSZCZĘTOŚĆ PIKIERÓ
W
ZABEZPIECZANIA PODSTAWOWYCH Za pomocą obrońcy bitowego Secure Files można zapobiec nieautoryzowanemu dostępowi do najważniejszych plików. Po prostu dodaj swoje foldery do listy obserwowanych, aby chronić je przed okupem i innymi rodzajami złośliwego oprogramowania. Tylko aplikacje, które zostały zaklasyfikowane jako godne zaufania, będą miały wtedy dostęp do Twoich bezpiecznych plików.

Bloker Adware
Nikt nie lubi irytujących reklam, które otwierają się w przeglądarce bez pytania. Nawet komputery Mac mogą odbierać w Internecie natrętne programy reklamowe, które mogą Cię rozpraszać, spowalniać i denerwować. Bitdefender wykrywa i usuwa adware, niebezpieczne programy typu hijacker, niechciane paski narzędzi i inne irytujące dodatki do przeglądarki, które zostały zainstalowane bez Twojej zgody. Dzięki temu możesz pewnie korzystać z komputera Mac.

Wydajność komputera:

Oprogramowanie zabezpieczające Bitdefender zapewnia optymalną szybkość i bezkonkurencyjną wydajność na wszystkich platformach.

Szybkie jak błyskawica Skanowanie
Najlepsza ochrona jest świetna, ale jeszcze lepsza, gdy jest również nieporównywalnie mocna i szybka. Bitdefender łączy w sobie dokładność i szybkość. Rezultat: błyskawiczne skanowanie i najlepszy wskaźnik wykrywalności w branży.

Bezpieczeństwo z chmury - przez całą dobę
Dzięki regularnym aktualizacjom Bitdefender jest w stanie wykryć pojawiające się zagrożenia. Wykorzystujemy niewiarygodnie potężną technologię opartą na chmurze do wykrywania i eliminowania zagrożeń niezależnie od ich pochodzenia. Dzięki temu można polegać na aktywnej ochronie na całym świecie. Ponieważ najbardziej intensywne obliczeniowo operacje wykonywane są w chmurze, nie obciążają zasobów urządzenia Mac, a Twoje dane osobowe są bezpieczne na Twoim komputerze.

Autopilot UPRAWNIONY
Nowy autopilot jest teraz dostępny dla Państwa jako "doradca ds. bezpieczeństwa", aby zapewnić Państwu jeszcze bardziej kompleksowe informacje na temat bezpieczeństwa. Jego inteligentne funkcje pozwalają na zaproponowanie środków bezpieczeństwa zgodnych z wymaganiami systemu i zachowaniami użytkownika.

Prywatność

Kompleksowe rozwiązanie Bitdefender w zakresie bezpieczeństwa zapewnia ochronę prywatności i danych w sieci.

Bitdefender VPN NOWOŚĆ
Z Bitdefender VPN już nigdy nie będziesz musiał martwić się o swoją prywatność w sieci. Twoja aktywność online jest chroniona przez szyfrowanie całego ruchu danych. Dzięki Bitdefender Total Security Multi-Device 2020 otrzymujesz do 200 MB zaszyfrowanego ruchu dziennie na Twoich urządzeniach z systemami Windows, Android, MacOS i iOS.

Zapobieganie atakom internetowym
Bitdefender zapewnia ochronę dla wszystkich Twoich działań w Internecie, w tym zakupów i bankowości. Nieodpowiednia zawartość jest filtrowana. Gdy włączona jest automatyczna ochrona, oprogramowanie oparte na sztucznej inteligencji skanuje łącza przed ich kliknięciem, dzięki czemu nigdy więcej nie znajdziesz się przypadkowo na stronie ze złośliwym oprogramowaniem.

Anti-Phishing
Oszustwa online rosną, ale zaawansowana ochrona Bitdefender przed wyłudzaniem danych w wygodny sposób chroni Cię przed wszystkimi zagrożeniami. Bitdefender Total Security Multi-Device 2020 znajduje i blokuje rzekomo legalne strony internetowe, które są zainteresowane wyłącznie kradzieżą danych finansowych, takich jak hasła i numery kart kredytowych.

Blokada rodzicielska
Kontrola rodzicielska zapewnia rodzicom wsparcie cyfrowe i dodatkowe bezpieczeństwo online dla dzieci. Dzięki Bitdefender Central możesz chronić je przed nieodpowiednimi treściami i ograniczyć czas na ekranie dla każdego z Twoich dzieci.

Ochrona

Bitdefender konsekwentnie zapewnia najlepszą ochronę w testach wykrywania złośliwego oprogramowania prowadzonych przez niezależne instytuty.

Anti-Theft
Dzięki ochronie antykradzieżowej Bitdefender możesz zdalnie zlokalizować lub zablokować iPhone'a w przypadku utraty lub kradzieży i usunąć wszystkie zapisane dane.

Wydajność komputera:

Oprogramowanie zabezpieczające Bitdefender zapewnia optymalną szybkość i bezkonkurencyjną wydajność na wszystkich platformach.

Autopilot UPRAWNIONY
Nowy autopilot jest teraz dostępny dla Państwa jako "doradca ds. bezpieczeństwa", aby zapewnić Państwu jeszcze bardziej kompleksowe informacje na temat bezpieczeństwa. Jego inteligentne funkcje pozwalają na zaproponowanie środków bezpieczeństwa zgodnych z wymaganiami systemu i zachowaniami użytkownika.

Prywatność

Kompleksowe rozwiązanie Bitdefender w zakresie bezpieczeństwa zapewnia ochronę prywatności i danych w sieci.

Bitdefender VPN NOWOŚĆ
Z Bitdefender VPN nigdy więcej nie będziesz musiał martwić się o swoją prywatność w sieci. Twoja aktywność online jest chroniona przez szyfrowanie całego ruchu danych. Dzięki Bitdefender Total Security Multi-Device 2020 otrzymujesz do 200 MB zaszyfrowanego ruchu dziennie na Twoich urządzeniach z systemami Windows, Android, MacOS i iOS.

Blokada rodzicielska UPRAWNIONY
Kontrola rodzicielska zapewnia rodzicom wsparcie cyfrowe i dodatkowe bezpieczeństwo online dla dzieci. Ogranicz czas na ekranie dla każdego z dzieci i określ ich położenie w dowolnym momencie. Oszczędzaj im nielubianego połączenia i pozwól, aby aplikacja informowała Cię o ich bezpiecznym przybyciu do celu. Zarejestruj się w Bitdefender Central, aby być na bieżąco z działaniami swoich dzieci.

Ochrona konta
Za pomocą iPhone'a sprawdź, czy na Twoich kontach użytkowników online nie ma wycieku danych. Biorąc pod uwagę, że popularne strony internetowe i aplikacje są wielokrotnie narażone na wycieki danych, można szybko stracić informacje o tym, które z kont użytkowników są narażone. Ochrona konta powiadamia użytkownika, gdy jego dane są zagrożone i pozwala mu reagować zgodnie z jego statusem.

Ochrona

Bitdefender konsekwentnie zapewnia najlepszą ochronę w testach wykrywania złośliwego oprogramowania prowadzonych przez niezależne instytuty.

Potrzeby i kontrola końcowa instalacji
Zeskanuj swój telefon lub tablet z systemem Android w dowolnym momencie, aby upewnić się, że nie ma żadnych problemów z aplikacjami. Ponadto, moduł ochrony antywirusowej skanuje każdą aplikację podczas instalacji i natychmiast informuje o wszelkich zagrożeniach.

WearOn
Zapewnij również mobilne bezpieczeństwo w swoim Smart Watch. Podłożyłeś telefon? Za pomocą urządzenia z systemem Android Wear, można uruchomić sygnał dźwiękowy na smartfonie, aby znaleźć go ponownie, lub uzyskać powiadomienie, jeśli dostaniesz się zbyt daleko.

Ochrona Internetu
Surfowanie po Internecie może przynieść wiele niebezpieczeństw. Ale rozwiązanie zabezpieczające Androida chroni cię na każdym kroku. Zostaniesz niezawodnie ostrzeżony o stronach internetowych, na których czekają na Ciebie złośliwe oprogramowanie, próby wyłudzenia informacji i inne oszukańcze treści.

Wydajność komputera:

Oprogramowanie zabezpieczające Bitdefender zapewnia optymalną szybkość i bezkonkurencyjną wydajność na wszystkich platformach.

Autopilot UPRAWNIONY
Nowy autopilot jest teraz dostępny dla Państwa jako "doradca ds. bezpieczeństwa", aby zapewnić Państwu jeszcze bardziej kompleksowe informacje na temat bezpieczeństwa. Jego inteligentne funkcje pozwalają na zaproponowanie środków bezpieczeństwa zgodnych z wymaganiami systemu i zachowaniami użytkownika.

Szybki i oszczędzając
y
zasoby Bitdefender to zadziwiająco wydajne oprogramowanie przeciwko złośliwemu oprogramowaniu, ale oszczędza zasoby Twojego smartfona - nie zauważysz żadnego spadku wydajności. Skanowanie na żądanie jest szybkie jak błyskawica, a uruchomienie systemu trwa tylko sekundę dłużej.

Dłuższa żywotność baterii z optymalną wydajnością
Bitdefender został zaprojektowany, aby zapewnić najlepszą możliwą ochronę i jednocześnie oszczędzać zasoby. Ponieważ najbardziej intensywne obliczeniowo przetwarzanie odbywa się w chmurze, zużycie zasobów w urządzeniach jest znikome, a żywotność baterii nie ulega zmianie.

Prywatność

Kompleksowe rozwiązanie Bitdefender w zakresie bezpieczeństwa zapewnia ochronę prywatności i danych w sieci.

Bitdefender VPN NOWOŚĆ
Z Bitdefender VPN nigdy więcej nie będziesz musiał martwić się o swoją prywatność w sieci. Twoja aktywność online jest chroniona przez szyfrowanie całego ruchu danych. Dzięki Bitdefender Total Security Multi-Device 2020 otrzymujesz do 200 MB zaszyfrowanego ruchu dziennie na Twoich urządzeniach z systemami Windows, Android, MacOS i iOS.

App Lock
Chroń swoje osobiste aplikacje, aby nikt nie mógł manipulować ustawieniami lub prywatnymi danymi. Dzięki Bitdefenderowi możesz chronić swoje aplikacje przed dostępem przez kod PIN i w ten sposób dodać kolejny poziom bezpieczeństwa. Jeśli Urządzenieznajduje się w zaufanej sieci bezprzewodowej, funkcja Smart Unlock umożliwia bezpośredni dostęp do chronionych aplikacji bez konieczności ich odblokowywania.

Anti-Theft
Ochrona przed kradzieżą Bitdefender pozwala na zdalne zlokalizowanie lub zablokowanie Urządzeniew przypadku jego utraty lub kradzieży, jak również na usunięcie wszystkich zapisanych danych i przesłanie wiadomości. Uczy również samoobrony telefonu z systemem Android: Jeśli ktoś manipuluje przy Twoim telefonie pod Twoją nieobecność, automatycznie robi zdjęcie i wysyła je do Ciebie pocztą elektroniczną.

Doradca ds. ochrony prywatności
Na Twoim telefonie lub tablecie zainstalowanych jest tak wiele aplikacji. Musisz wiedzieć dokładnie, jakie działania wykonują na Twoim Urządzeniei co dzieje się z Twoimi danymi. Czy twoje zaufanie jest potajemnie nadużywane? Czy prywatne dane zostaną ujawnione? Doradca ds. ochrony prywatności monitoruje Twoje aplikacje i informuje Cię, co robią w tle - dzięki temu zawsze masz pełną kontrolę.

Ochrona konta UPRAWNIONY
Sprawdź, czy na Twoich kontach użytkowników online nie ma wycieku danych. Biorąc pod uwagę, że popularne strony internetowe i aplikacje są wielokrotnie narażone na wycieki danych, można szybko stracić informacje o tym, które z kont użytkowników są narażone. Ochrona konta powiadamia użytkownika, gdy jego dane są zagrożone i pozwala mu reagować zgodnie z jego statusem.

Blokada rodzicielska
Kontrola rodzicielska zapewnia rodzicom wsparcie cyfrowe i dodatkowe bezpieczeństwo online dla dzieci. Chroń swoje dzieci przed nieodpowiednimi treściami i ogranicz czas na ekranie dla każdego z nich. Określ swoją lokalizację w dowolnym momencie. Oszczędzaj im nielubianego połączenia i pozwól, aby aplikacja informowała Cię o ich bezpiecznym przybyciu do celu. Kontroluj, kto może wysyłać wiadomości tekstowe do Twoich dzieci i upewnij się, że nieznane numery są zablokowane. Zarejestruj się w Bitdefender Central, aby być na bieżąco z działaniami swoich dzieci.

Zakres dostawy:

 • Oryginalny klucz licencyjny Bitdefender Total Security 2020 pełna wersja, Multi Device
 • Zweryfikowane łącze Highspeed Downloadlink umożliwia szybkie i bezpieczne pobranie oprogramowania.
 • faktura z zadeklarowanym podatkiem VAT
 • Instrukcja łatwego montażu.

Uwaga: Oferta ta nie obejmuje naklejki na klucze produktowe (etykieta COA). Oferta ta skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i firm, klientów biznesowych, władz, organizacji, szkół, wspólnot i kościołów.

Producent Bitdefender
Typ Bezpieczeństwo antywirusowe/Internet
Systemy operacyjne. Android, Mac, iOS
Aktywacja Regiony Argentyna - Australia - Austria - Belgia - Brazylia - Kanada - Kolumbia -
Francja - Niemcy - Hong Kong - Irlandia - Włochy - Japonia - Korea - Nowa Zelandia-Hiszpania
- Szwajcaria - Turcja - Zjednoczone Emiraty Arabskie - Zjednoczone Królestwo - USA

Sposób transportu Pobierz
Kategoria licencji Czas trwania pomocy
Platforma Android, MacOS, PC, iOS
Przestrzeń magazynowa 800 MB
Procesor 1,6 GHz
Pamięć robocza 1 GB
Kraj produkcji Rumunia
Urządzenia 1,3,5 lub 10 urządzeń
Czas trwania pomocy 1, 2 lub 3 lata
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
System: Android, iOS, Mac, Windows
Dołączone aplikacje: Blokada dla dzieci, Firewall, Ochrona przed wirusami, Password Manager, Urządzenie wielofunkcyjne
Właściwości: "Bitdefender Total Security 2020, 3 lata, pełna wersja, Multi Device"
System: Android, iOS, Mac, Windows
Dołączone aplikacje: Blokada dla dzieci, Firewall, Ochrona przed wirusami, Password Manager, Urządzenie wielofunkcyjne
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Bitdefender Total Security 2020, 3 lata, pełna wersja, Multi Device"
4 lis 2020

Great!!

Fast delivery, everything is fine.

Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany