Infolinia +49 3221 2292585
 
LexOffice Accounting & Finance, 365 dni pracy, pobierz

LexOffice Accounting & Finance, 365 dni pracy, pobierz

728,16 PLN *

inkl. MwSt. plus koszty wysyłki

 • 241820463
 • 01347-0551
 • 365 dni
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
LexOffice Accounting & Finance / Wersja roczna 365 dni Idealny dla wszystkich tych, którzy... więcej

Informacje o produkcie "LexOffice Accounting & Finance, 365 dni pracy, pobierz"

LexOffice Accounting & Finance / Wersja roczna 365 dni

Idealny dla wszystkich tych, którzy chcą prowadzić księgowość automatycznie.

Oprogramowanie księgowe online LexOffice jest dostępne w trzech wersjach. W pełni spakowany pakiet lexoffice Accounting & Finance zadowala stratega, który sprytnie rozdaje prawa użytkowania lexoffice swoim kolegom. Dzięki lexoffice, wojska mogą samodzielnie obsługiwać standardowe procedury ze świata podatków. Optymalne wykorzystanie zasobów, mówi strateg. Powierza on konsultantowi podatkowemu nakrętki i śruby.

 • do użytku dla 1 branży / firmy
 • Dostęp dla wielu użytkowników/pracowników
 • Dostęp dla konsultantów podatkowych możliwy
 • Pisanie ofert i faktur
 • Bankowość internetowa z uzgadnianiem płatności
 • Praca mobilna na smartfonie i tablecie
 • Księga rachunkowa i pozycje otwarte
 • Deklaracja zaliczki na podatek od sprzedaży Elstern
 • Sroka wiadomość podsumowująca

lexoffice oferuje możliwość utworzenia kilku użytkowników (obsługujących wielu użytkowników). W ten sposób Twoi pracownicy mogą pomóc w prowadzeniu księgowości. W podstawowej wersji "lexoffice invoice & finances" można utworzyć 1 dodatkowego użytkownika. W kolejnych wersjach lexoffice można wtedy stworzyć nieograniczoną liczbę dodatkowych użytkowników bez dodatkowych kosztów.

Ustawieni przez Ciebie użytkownicy mają wtedy bezpośredni dostęp do bieżących transakcji biznesowych i mogą wspierać Cię w dowolny sposób. Od ogólnego wpisu dokumentu do księgowania poszczególnych pozycji. Oferuje to wiele korzyści dla współpracy:

 • Unikanie błędów poprzez dostęp do poszczególnych faktur i ofert
 • Oszczędność czasu dzięki cyfrowemu przetwarzaniu
 • Użytkownicy są zawsze na bieżąco

365 dni pracy

W ciągu 365-dniowego okresu użytkowania oprogramowania, użytkownik ma dostęp do pełnego zakresu oprogramowania i otrzymuje wszystkie aktualizacje bezpłatnie. Dzięki temu możesz pracować z najnowszym oprogramowaniem 365 dni w roku.

Pod koniec okresu użytkowania musi on zostać przedłużony za opłatą. W przeciwnym razie można uzyskać dostęp tylko do swoich danych, ale nie można już korzystać z programu.

Funkcje Urzędu LexOffice

LexOffice Rachunkowość i finanse

Automatyczna księgowość online

Dzięki lexoffice możesz prowadzić księgowość automatycznie i szybko. Ponieważ po prostu tworzysz oferty i piszesz faktury, a lexoffice zajmuje się księgowością w sposób zgodny z prawem i prawidłowym prowadzeniem księgowości. Dzięki temu oszczędzasz czas i zawsze wiesz, jak stoisz finansowo.

 • Dla freelancerów, założycieli, osób pracujących na własny rachunek i małych przedsiębiorstw
 • Po prostu zacznij i używaj bez żadnej wiedzy księgowej
 • Praca mobilna: Online i przez aplikację
 • Aplikacja dla Apple iOS i Android
 • do użytku dla 1 branży / firmy
 • Ramki na konta: SKR 03, SKR 04, bez możliwości rozbudowy
 • Język: tylko niemiecki
 • Stawki VAT: 0%, 7%, 19
 • Waluta: Tylko euro

Wszystkie funkcje lexoffice księgowość i finanse

Napisz
cytaty Tworzenie przekonujących cytatów w swoim projekcie szybko i łatwo, z wszystkimi niezbędnymi adnotacjami dla pewności prawnej.

API
Rozszerzaj lexoffice zgodnie z potrzebami za pomocą licznych aplikacji i systemów partnerskich. Dostosuj lexoffice do swoich potrzeb dzięki naszym licznym rozszerzeniom.

Napisać potwierdzenie zamówienia
Zmień swoją ofertę w potwierdzenie zamówienia za pomocą jednego kliknięcia myszką. Dzięki temu oszczędzasz czas i pieniądze, a Twoi klienci są zadowoleni.

Wprowadzenie dokumentu
Wprowadź faktury i paragony tak szybko jak zdjęcia z wakacji - dzięki aplikacji. Wszystkie paragony w jednym miejscu (poprzez PDF, skany, zdjęcia aplikacji).

Przegląd rezerwacji
Wszystkie księgowania w leksykonie z kontem debetowym i kredytowym, datą księgowania, numerem dokumentu, opisem, kwotą i podatkiem od sprzedaży

Tablica rozdzielcza
Najważniejsze dane na pierwszy rzut oka przez cały czas: Salda rachunków, otwarte faktury, bieżące zobowiązania z tytułu podatku od sprzedaży, przychody i koszty

Wymiana danych
Wymiana danych staje się dziecinnie łatwa: DATEVconnect online, eksport w standardowym formacie DATEV, jako PDF, w formacie CSV lub TXT.

dane dotyczące przywozu
Wystarczy zaimportować istniejące kontakty od klientów lub dostawców. Jak również bezpośrednio Państwa produkty i usługi.

dane eksportowe
Eksport w formacie PDF, CSV i TXT. Dodatkowo, eksport DATEV: wszystkie dane rezerwacji wraz z planem kont, numerami konsultanta i klienta.

Elastyczny układ faktur
Wystarczy kilka kliknięć, aby faktury, oferty i paragony mogły być indywidualnie i łatwo dopasowane do Twojego wizerunku firmy.

Swobodny dostęp
Skonfiguruj dostęp dla swojego doradcy podatkowego lub pracowników. Kontrolujesz, co jest dozwolone poprzez zarządzanie prawami.

Dostawy
wewnątrzwspólnotowe
Z lexoffice składają Państwo zgodną z prawem "deklarację skróconą" przy sprzedaży towarów i usług na terenie UE.

Księga rachunkowa
Rejestruj, dziel i kategoryzuj przychody i koszty gotówkowe. Kasa lexoffice spełnia wszystkie wymogi urzędu skarbowego.

Zarządzanie kontaktami
Łatwo i centralnie utrzymuj kontakty biznesowe i dowiedz się, kto jest Twoim najbardziej lojalnym i najlepiej płatnym klientem.

Pisanie
dokumentów dostawy
Zmień swoją ofertę w dokument dostawy za pomocą jednego kliknięcia myszką. Dzięki temu oszczędzasz czas i pieniądze, a Twoi klienci są zadowoleni.

Planuj
płynność
finansową Rozpoznawaj z odpowiednim wyprzedzeniem wąskie gardła finansowe i planuj swoją płynność w sposób zrównoważony, kierując się prognozami i aktualnym rozwojem sytuacji.

Przypomnienie
Za jednym kliknięciem myszki można zmienić otwartą fakturę w przyjazne przypomnienie, a w razie potrzeby w prawnie wiążące przypomnienie.

Praca mobilna
Wystarczy aktywne połączenie z Internetem, PC, Mac, tablet lub notebook i aktualna przeglądarka. Tak musi wyglądać praca mobilna.

Wybitne pozycje
Otwarte zarządzanie pozycjami: Kto jest Ci winien pieniądze (należności) i jakie faktury musisz jeszcze zapłacić (zobowiązania)?

Bankowość
internetowa Wykonuj przelewy w ciągu kilku sekund i płać rachunki bezpośrednio za pomocą zintegrowanej bankowości internetowej w lexoffice.

Integracja PayPal
Zintegruj swoje konto PayPal bardzo łatwo. Płatności i opłaty są księgowane bezpośrednio i prawidłowo. To oszczędza czas i pieniądze.

Produkty i usługi
Zarządzaj swoimi produktami i usługami łatwo i centralnie za pomocą jednostki, rodzaju podatku, cen, opisu i innych.

Pisanie
faktur Szybko i łatwo stwórz swoje faktury w swoim projekcie. Następnie wystarczy go wydrukować lub wysłać e-mailem do klienta.

aplikacja do skanowania
Wprowadź faktury i paragony tak szybko jak zdjęcia z wakacji - dzięki aplikacji. Wszystkie paragony w jednym miejscu (poprzez PDF, skany, zdjęcia aplikacji).

Obliczenia seryjne
Bądź automatycznie przypominany o powtarzających się fakturach. lexoffice automatycznie tworzy dla Ciebie faktury seryjne.

Interfejs konsul
t
anta podatkowego Twój konsultant podatkowy może przejąć wszystkie rezerwacje w standardowym formacie DATEV lub pracować dla Ciebie poprzez bezpośredni dostęp.

Rozpoznawanie tekstu (OCR)
Automatyczne rozpoznawanie tekstu (OCR) rozpoznaje wszystkie ważne dane. Automatyczna kategoryzacja sama w sobie.

Deklaracja zaliczkowa
na podatek
od sprzedaży Automatyczne obliczanie podatku od sprzedaży na podstawie wszystkich dokumentów, ksiąg rachunkowych i księgi kasowej. Jedno kliknięcie i po prostu elstern.

Dopasowanie płatności
Przychodzące płatności są automatycznie uzgadniane z utworzonymi fakturami (otwartymi pozycjami). Więc nic nie może ci uciec.

Przypomnienie o płatności
Za jednym kliknięciem myszki można zmienić otwartą fakturę w przyjazne przypomnienie, a w razie potrzeby w prawnie wiążące przypomnienie.

Deklaracj
a
skrócona Z lexoffice składają Państwo zgodną z prawem "deklarację skróconą" przy sprzedaży towarów i usług na terenie UE.

Wymagania systemowe:

Do korzystania z lexoffice potrzebne jest aktywne połączenie z Internetem i przeglądarka internetowa. lexoffice jest zoptymalizowany do korzystania z aktualnych wersji Chrome, Safari, Firefox i Internet Explorer.

aplikacje lexoffice są dodatkowo dostępne dla systemów iOS i Android w odpowiednich sklepach z aplikacjami.

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "LexOffice Accounting & Finance, 365 dni pracy, pobierz"
27 paź 2020

Alles wie es sein soll.

Der sofortige Download der Software ist prima. Gute Bestellabwicklung; alles bestens. Vielen Dank; gerne wieder.

Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany