Faktura i finanse LexOffice, 365 dni pracy, pobierz

Faktura i finanse LexOffice, 365 dni pracy, pobierz

418,05 PLN *

inkl. MwSt. plus koszty wysyłki

 • 241820462
 • 01347-0550
 • 365 dni
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
Faktura i finanse LexOffice, 365 dni pracy, pobierz Idealny dla wszystkich tych, którzy... więcej
Informacje o produkcie "Faktura i finanse LexOffice, 365 dni pracy, pobierz"

Faktura i finanse LexOffice, 365 dni pracy, pobierz

Idealny dla wszystkich tych, którzy chcą szybko i łatwo pisać faktury.

Innowacyjne oprogramowanie księgowe online lexoffice jest dostępne w trzech wersjach. Kompaktowy pakiet oszczędnościowy lexoffice invoice & finance jest wystarczający dla oferty i wystawcy faktur, który zleca wszystko inne do urzędu skarbowego. Ponadto, na desce rozdzielczej znajduje się prosty przegląd finansowy, jak również bankowość internetowa z automatycznym uzgadnianiem płatności. Mniej znaczy więcej, mówi zwięźle samotny księgowy i zwraca się do swojej firmy.

 • do użytku dla 1 branży / firmy
 • Dostęp dla wielu użytkowników/pracowników
 • Dostęp dla konsultantów podatkowych możliwy
 • Pisanie ofert i faktur
 • Bankowość internetowa z uzgadnianiem płatności
 • Praca mobilna na smartfonie i tablecie

365 dni pracy

W ciągu 365-dniowego okresu użytkowania oprogramowania, użytkownik ma dostęp do pełnego zakresu oprogramowania i otrzymuje wszystkie aktualizacje bezpłatnie. Dzięki temu możesz pracować z najnowszym oprogramowaniem 365 dni w roku.

Pod koniec okresu użytkowania musi on zostać przedłużony za opłatą. W przeciwnym razie można uzyskać dostęp tylko do swoich danych, ale nie można już korzystać z programu.

Funkcje Urzędu LexOffice

Faktury i finanse w Biurze LexOffice

Automatyczna księgowość online

Dzięki lexoffice możesz prowadzić księgowość automatycznie i szybko. Ponieważ po prostu tworzysz oferty i piszesz faktury, a lexoffice zajmuje się księgowością w sposób zgodny z prawem i prawidłowym prowadzeniem księgowości. Dzięki temu oszczędzasz czas i zawsze wiesz, jak stoisz finansowo.

 • Dla freelancerów, założycieli, osób pracujących na własny rachunek i małych przedsiębiorstw
 • Po prostu zacznij i używaj bez żadnej wiedzy księgowej
 • Praca mobilna: Online i przez aplikację
 • Aplikacja dla Apple iOS i Android
 • do użytku dla 1 branży / firmy
 • Ramki na konta: SKR 03, SKR 04, bez możliwości rozbudowy
 • Język: tylko niemiecki
 • Stawki VAT: 0%, 7%, 19
 • Waluta: Tylko euro

Wszystkie funkcje Lexoffice Invoice & Finance

Napisz
cytaty Tworzenie przekonujących cytatów w swoim projekcie szybko i łatwo, z wszystkimi niezbędnymi adnotacjami dla pewności prawnej.

API
Rozszerzaj lexoffice zgodnie z potrzebami za pomocą licznych aplikacji i systemów partnerskich. Dostosuj lexoffice do swoich potrzeb dzięki naszym licznym rozszerzeniom.

Napisać potwierdzenie zamówienia
Zmień swoją ofertę w potwierdzenie zamówienia za pomocą jednego kliknięcia myszką. Dzięki temu oszczędzasz czas i pieniądze, a Twoi klienci są zadowoleni.

Wprowadzenie dokumentu
Wprowadź faktury i paragony tak szybko jak zdjęcia z wakacji - dzięki aplikacji. Wszystkie paragony w jednym miejscu (poprzez PDF, skany, zdjęcia aplikacji).

Tablica rozdzielcza
Najważniejsze dane na pierwszy rzut oka przez cały czas: Salda rachunków, otwarte faktury, bieżące zobowiązania z tytułu podatku od sprzedaży, przychody i koszty

Wymiana danych
Wymiana danych staje się dziecinnie łatwa: DATEVconnect online, eksport w standardowym formacie DATEV, jako PDF, w formacie CSV lub TXT.

dane dotyczące przywozu
Wystarczy zaimportować istniejące kontakty od klientów lub dostawców. Jak również bezpośrednio Państwa produkty i usługi.

dane eksportowe
Eksport w formacie PDF, CSV i TXT. Dodatkowo, eksport DATEV: wszystkie dane rezerwacji wraz z planem kont, numerami konsultanta i klienta.

Elastyczny układ faktur
Wystarczy kilka kliknięć, aby faktury, oferty i paragony mogły być indywidualnie i łatwo dopasowane do Twojego wizerunku firmy.

Zarządzanie kontaktami
Łatwo i centralnie utrzymuj kontakty biznesowe i dowiedz się, kto jest Twoim najbardziej lojalnym i najlepiej płatnym klientem.

Napisz
dokumenty dostawy
Zmień swoją ofertę w dokument dostawy za pomocą jednego kliknięcia myszką. Dzięki temu oszczędzasz czas i pieniądze, a Twoi klienci są zadowoleni.

Przypomnienie
Za jednym kliknięciem myszki można zmienić otwartą fakturę w przyjazne przypomnienie, a w razie potrzeby w prawnie wiążące przypomnienie.

Praca mobilna
Wystarczy aktywne połączenie z Internetem, PC, Mac, tablet lub notebook i aktualna przeglądarka. Tak musi wyglądać praca mobilna.

Bankowość
internetowa Wykonuj przelewy w ciągu kilku sekund i płać rachunki bezpośrednio za pomocą zintegrowanej bankowości internetowej w lexoffice.

Integracja PayPal
Zintegruj swoje konto PayPal bardzo łatwo. Płatności i opłaty są księgowane bezpośrednio i prawidłowo. To oszczędza czas i pieniądze.

Produkty i usługi
Zarządzaj swoimi produktami i usługami łatwo i centralnie za pomocą jednostki, rodzaju podatku, cen, opisu i innych.

Pisanie
faktur Szybko i łatwo stwórz swoje faktury w swoim projekcie. Następnie wystarczy go wydrukować lub wysłać do klienta pocztą elektroniczną.

aplikacja do skanowania
Wprowadź faktury i paragony tak szybko jak zdjęcia z wakacji - dzięki aplikacji. Wszystkie paragony w jednym miejscu (poprzez PDF, skany, zdjęcia aplikacji).

Obliczenia seryjne
Bądź automatycznie przypominany o powtarzających się fakturach. lexoffice automatycznie tworzy dla Ciebie faktury seryjne.

Interfejs konsul
t
anta podatkowego Twój konsultant podatkowy może przejąć wszystkie rezerwacje w standardowym formacie DATEV lub pracować dla Ciebie poprzez bezpośredni dostęp.

Rozpoznawanie tekstu (OCR)
Automatyczne rozpoznawanie tekstu (OCR) rozpoznaje wszystkie ważne dane. Automatyczna kategoryzacja sama w sobie.

Dopasowanie płatności
Przychodzące płatności są automatycznie uzgadniane z utworzonymi fakturami (otwartymi pozycjami). Więc nic nie może ci uciec.

Przypomnienie o płatności
Za jednym kliknięciem myszki można zmienić otwartą fakturę w przyjazne przypomnienie, a w razie potrzeby w prawnie wiążące przypomnienie.

Wymagania systemowe:

Do korzystania z lexoffice potrzebne jest aktywne połączenie z Internetem i przeglądarka internetowa. lexoffice jest zoptymalizowany do korzystania z aktualnych wersji Chrome, Safari, Firefox i Internet Explorer.

aplikacje lexoffice są dodatkowo dostępne dla systemów iOS i Android w odpowiednich sklepach z aplikacjami.

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Jak kształtują się nasze ceny? więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja drogich inwestycji marketingowych, ponieważ nacisk kładzie się bardziej na stałych klientów w sensie "klienci polecają klientów".

realizujemy korzyści kosztowe, które przekazujemy naszym klientom w postaci korzystnych cen.

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Faktura i finanse LexOffice, 365 dni pracy, pobierz"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany