Infolinia +49 3221 2292585
 
WISO Mein Verein 365 2021

WISO My Association 365 (2020), 1-roczna licencja, pełna wersja, [Download].

264,98 PLN * 309,36 PLN * (14,35% ocalony)

inkl. MwSt. plus koszty wysyłki

 • 241820366
 • KW42529-21
 • 1 rok
 • DE
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
WISO My Association 365 (2020), 1-roczna licencja, pełna wersja, [Download]. Zakres... więcej

Informacje o produkcie "WISO My Association 365 (2020), 1-roczna licencja, pełna wersja, [Download]."

WISO My Association 365 (2020), 1-roczna licencja, pełna wersja, [Download].

Zakres dostawy:

 • Klucz licencyjny dla WISO My Association 365 (2019), pełna wersja, [Download].
 • link do pobrania
 • Instrukcje aktywacji
 • gwarancja wsparcia
 • Faktura z podatkiem od towarów i usług.
Buhl Data WISO Moje stowarzyszenie 365 (2019)
Objąłeś również stanowisko w zarządzie lub w dziale z miłości do swojego klubu i pomyślałeś, że wszystko można zrobić "tylko dla zabawy" na boku? Wtedy z pewnością zauważyliście już Państwo, że organizacja często zajmuje więcej czasu niż pierwotnie planowano.
WISO Moje stowarzyszenie wspiera Państwa w pracy administracyjnej i w opanowaniu wszystkich zadań w sposób prosty, efektywny i profesjonalny. W ten sposób masz więcej czasu na to, co jest dla ciebie ważne.


Idealny dla wszystkich, którzy lubią brać na siebie odpowiedzialność w klubie!

Jako członek zarządu możesz łatwo planować terminy spotkań lub wydarzeń dzięki zintegrowanemu kalendarzowi i różnym pomocom przy planowaniu.
Jako kasjer centralnie zarządzasz przepływem środków pieniężnych w klubie, na przykład za pomocą dołączonej bankowości internetowej. Już w momencie pobierania sum na koncie, kategoryzujesz swoje dochody i wydatki według odpowiednich zastosowań. Możesz utworzyć ważny rachunek za przekazaną darowiznę po prostu naciskając przycisk. A nawet pobieranie składek członkowskich za pomocą polecenia zapłaty jest dziecinnie proste.
WISO Mein Verein upraszcza administrację i korespondencję członków. Wystarczy kilka kliknięć, aby sekretarka stworzyła okólniki i zaproszenia i wysłała je drogą elektroniczną lub pocztową. Za pomocą szablonu nadasz swojemu listowi klubowemu indywidualny i charakterystyczny wygląd. WISO Mein Verein tworzy aktualne listy wyróżnień w mgnieniu oka, aby nie zapomnieć o żadnych rocznicach.CZŁONKOWIE ZARZĄDZAJĄCE

Tworzenie/importowanie członków i kontaktów, w tym 20 indywidualnych pól, kart członkowskich, etykiet adresowych z opłatą pocztową online, archiwum dokumentów. WISO My Association oferuje szybki dostęp do wszystkich głównych danych, np. adres, kontakt, dane bankowe i urodziny. Za pomocą jednego kliknięcia można tworzyć karty członkowskie, listy i statystyki. Wejścia i wyjścia są udokumentowane, jak również działy, funkcje lub przełożeni. W ten sposób katalog członkowski zawsze pozostaje czytelny. Aby dane członków były zawsze aktualne, istnieje interfejs do portalu meinverein.de. Od tej pory o aktualność danych dba sam członek - tak działa administracja członków online.

ZASADY SYSTEMU SKŁADKOWEGO

Dowolnie definiowane stawki wpłat, np. dla rodzin, pokwitowania wpłat, pokwitowania wpłat, automatycznie: przebieg wpłaty, faktury, przypomnienia WISO Moje stowarzyszenie daje Ci wolną rękę w projektowaniu stawek i skal, np. dla wpłat rodzinnych i pokwitowań wpłat. Program automatycznie generuje faktury, przypomnienia i notatki debetowe. Poprzez bankowość internetową lub SEPA XML, pobieranie premii odbywa się w krótkim czasie.

ZARZĄDZAĆ ŚRODKAMI PIENIĘŻNYMI SPOŁECZEŃSTWA

Bezpieczna bankowość internetowa, zarządzanie rachunkami żyro, kartami kredytowymi i PayPal oraz uzgadnianie transakcji, konwerter IBAN/BIC, uproszczony pobór SEPA poprzez polecenie zapłaty z zarządzaniem zleceniami i wstępnym zgłoszeniem. Z WISO My Club trzymasz wszystkie numery pod kontrolą. Zarządzasz gotówką i kontami bankowymi (również online), tworzysz faktury i przypomnienia oraz prowadzisz księgowość. Płatności mogą być klasyfikowane według kategorii, sposobów wykorzystania, elementów kosztów i przychodów. W ten sposób można szybko i bezpiecznie rozliczyć każde wydarzenie.

ORGANIZACJA KLUBOWA

Indywidualne i seryjne listy z logo klubu, newsletter pocztą elektroniczną, lista zapasów, lista zarządzania zapasami/wynajmem, planowanie zadań i imprez, statystyki członkostwa: urodziny, rocznice, struktura wiekowa. WISO My Club to Twoje narzędzie do profesjonalnej komunikacji z członkami, fanami i przyjaciółmi. Tworzenie indywidualnych i seryjnych listów, w tym drukowanie etykiet lub wysyłanie biuletynów pocztą elektroniczną. Oczywiście dostępne są szablony dokumentów zaproszeń, protokoły spotkań, darowizn, wniosków o członkostwo i wiele innych. Zintegrowany planista obejmuje wszystko, od obłożenia klubu po listę wypożyczeń sprzętu sportowego. Kalendarz i lista zadań pomoże Ci profesjonalnie przygotować wydarzenia.

Wymagania systemowe

Działa w systemie Windows 7 lub Windows 8 i Windows 10 (wymagane są prawa administratora). 1GB miejsca na dysku twardym, 1GB RAM, grafika od 1024x768, procesor od 1 GHz, Microsoft.NET od wersji 2, dostęp online do aktywacji oprogramowania i bankowości internetowej.

MEINVEREIN.DE POŁĄCZONY W SIEĆ

158.000 zarejestrowanych stowarzyszeń znajduje się już w największym rejestrze stowarzyszeń w Niemczech. Sieć WISO Mój klub z meinverein.de! Administracja członków online, aktualizacja danych członkowskich przez samych członków, koordynacja terminów z zarządzaniem akceptacjami i odrzuceniami itp. - te zalety będą dla Państwa inspiracją.


Właściwości użytkowe

 • Strona przeglądowa z integracją danych z meinverein.de oraz statystyk i ocen z danych klubu w WISO Mój Klub
 • Transakcje płatnicze (wysoce uproszczona obsługa SEPA: polecenia przelewu SEPA, polecenia zapłaty SEPA, wstępne zgłoszenie, konwerter IBAN/BIC, wyciągi z konta za pośrednictwem FinTS / HBCI)
 • Zarządzanie składkami (kilka składek na członka, składki łączone, darowizna jako rodzaj składki)
 • Darmowe fakturowanie i masowe wysyłanie faktur pocztą elektroniczną
 • Śledź przez cały czas stan swojego konta z bilansem członków
 • Księga rachunkowa/system księgowy (księgowanie przychodów i wydatków, faktury, darowizny, prowadzenie księgowości, statystyki)
 • Korespondencja/komunikacja (listy seryjne, próbki, wyróżnienia, korespondencja pocztowa, etykiety, protokoły, statuty, umowy, zaświadczenia o wpisie, zawiadomienia o wypowiedzeniu, ...)
 • Samoprojektowane karty członkowskie i podstawowe karty katalogowe
 • Automatycznie wypełniane zbiorcze zestawienie przydziału
 • Planiści (terminy, projekty, zasoby i zadania), inwentaryzacja i zarządzanie nieruchomościami
 • Rozszerzone listy urodzin i rocznic (daty urodzin są teraz również wyświetlane w kalendarzu)
 • Drukowanie etykiet adresowych dla członków i kontaktów, w tym wysyłka online
 • Dział poczty elektronicznej online: wysyłanie listów, faksów, SMS-ów, podpisanych cyfrowo e-maili, itp.
 • Oceny tabelaryczne pozwalają na swobodne definiowanie poszczególnych ocen
 • Ochrona danych w usługach w chmurze, takich jak Dropbox, OneDrive i Box
 • Rozszerzone statystyki członkowskie dostarczają Państwu danych do doskonale przygotowanych raportów stowarzyszeniowych.
 • Wszechstronny import i eksport danych
 • Głębsza integracja portalu internetowego meinverein.de: oprócz dopasowania danych członków i mistrzów klubu, teraz również synchronizacja dat, rocznic i urodzin.
 • Obszerna, kolorowa instrukcja obsługi z wieloma praktycznymi przykładami
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "WISO My Association 365 (2020), 1-roczna licencja, pełna wersja, [Download]."
28 paź 2020

Sehr zufrieden!

Schnell und reibungslos!

Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany