Infolinia +49 3221 2292585
 

Nuance Dragon Home 15 Pełna wersja

625,76 PLN *

inkl. MwSt. plus koszty wysyłki

 • 241820237
 • SN-DC09Z-W00-15.0
 • Ważny bezterminowo
 • DE | EN | FR
 • Na całym świecie

Dostawa

Resetowanie wyboru
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Nuance Dragon Home 15 Pełna wersja Urządzenie Dragon Home 15 zapewnia najszybszy i... więcej

Informacje o produkcie "Nuance Dragon Home 15 Pełna wersja"

Nuance Dragon Home 15 Pełna wersja

Urządzenie Dragon Home 15 zapewnia najszybszy i najdokładniejszy sposób zamieniania mowy na tekst i obsługiwania komputerów, komputerów z obsługą dotykową i tabletów za pomocą głosu. Opracowany przy użyciu technologii Nuance Deep Learning, Dragon Home jest najmądrzejszym rozwiązaniem do rozpoznawania mowy na rynku konsumenckim. Dragon zapewnia do 99% dokładność od razu po rozpoczęciu dyktowania, potrafi dostosować się do różnych akcentów, a nawet pracuje w głośnym otoczeniu. Dyktuj dokumenty, wysyłaj e-maile i przeszukuj sieć bezpośrednio w swoich ulubionych aplikacjach, po prostu mówiąc. Twoje słowa pojawiają się na ekranie - trzy razy szybciej niż pisanie. Uruchamianie aplikacji i obsługa komputera za pomocą poleceń głosowych bez użycia rąk. Najlepszy sposób, aby zrobić więcej z komputerem - czy to w domu, czy w szkole lub na uczelni.

Slogan dla opakowań i internetu

Osiągnij więcej na komputerze - mówiąc

Nowe funkcje w Smoczym Domu

Technologia głębokiego uczenia się dla zwiększenia dokładności

Większa dokładność: Dragon Home to najmądrzejsze rozwiązanie do rozpoznawania mowy na rynku. Korzystając z najnowocześniejszego silnika mowy z najnowszą technologią Nuance Deep Learning, oprogramowanie zapewnia do 99% dokładność rozpoznawania, gdy tylko zaczniesz dyktować, bez konieczności szkolenia. Smok nieustannie dostosowuje się do Twojego głosu i wszelkich zmian w Twoim otoczeniu - nawet podczas samego dyktowania. Pozwala to na osiągnięcie zupełnie nowego poziomu wydajności i dokładności. Ta optymalna dokładność jest osiągana nawet w przypadku głośników z akcentami i szumem tła. Oznacza to, że nowy Smok lepiej cię rozumie i możesz pracować szybciej niż kiedykolwiek. A Dragon pamięta twoje poprawki, więc im więcej ich używasz, tym lepiej działa.

Zoptymalizowany interfejs użytkownika

Uproszczone menu i opcje: Wykorzystaj uproszczony DragonBar i uproszczony interfejs bez skomplikowanych menu i opcji, aby szybko wybrać żądane opcje i przekonwertować mowę bezpośrednio na tekst od momentu użycia Dragona.

Tryb odtwarzania

Tryb odtwarzania: Funkcja Dragon Home sprawia, że przeglądanie i edytowanie zawartości staje się łatwe dzięki możliwości zaznaczenia bloku tekstu i słuchania go własnym głosem przy użyciu polecenia wyboru odtwarzania. Słuchaj swojego dyktanda w trakcie korygowania dokumentu i dokonywania edycji i poprawek szybciej niż kiedykolwiek, jednocześnie doskonaląc swoje umiejętności dyktowania.

O wiele przyjemniejsze wrażenia z komputera

Dragon Home inteligentnie zamienia wypowiadane słowa na tekst. Po prostu mów, a twoje słowa pojawią się na ekranie. Oprogramowanie jest łatwe do zainstalowania i proste w obsłudze, dzięki czemu nawet prozaiczne zadania na komputerze są szybsze i bardziej przyjemne. Twórz dokumenty, pracuj poprzez swoją listę rzeczy do zrobienia, wysyłaj e-maile lub przeglądaj strony internetowe - szybciej i mądrzej niż kiedykolwiek.

Nieokiełznana kreatywność poprzez uchwycenie swoich wypowiadanych myśli

Zapisz swoje pomysły w mgnieniu oka i nie pozwól, aby klawiatura, komputery z ekranem dotykowym, pisownia czy strach przed pustymi stronami Cię spowalniały. Po prostu mów i pozwól Smokowi uchwycić twoje myśli - szybko i dokładnie. W ten sposób nie traci się więcej błyskotliwych pomysłów. Chcesz pracować bez klawiatury? Uchwyć swoje myśli szybko i wszechstronnie, bez przyklejania oczu do ekranu lub rąk na klawiaturze. Jeśli chodzi o edycję i przeglądanie dokumentów, praca z poleceniami głosowymi Dragona to pestka.

Zwiększona produktywność poprzez konwersję z głosu na tekst

Zamień mowę na tekst - trzy razy szybciej niż pisanie - z 99% dokładnością rozpoznawania od pierwszego użycia Twórz i edytuj dokumenty, dyktuj zadania domowe, wysyłaj e-maile, aktualizuj swoje posty na portalach społecznościowych i wiele innych. Dragon Home dostosowuje się do Twojego głosu i powszechnie używanych słów, aby poprawić wyniki rozpoznawania z czasem. Smok może nawet nauczyć się nowych słów podczas poprawiania dokumentów. Podczas wprowadzania poprawek formatowania, Dragon dostosowuje się do Twoich preferencji dotyczących formatowania skrótów, liczb itd. Dzięki temu elementy tekstowe za każdym razem wyglądają tak, jak chcesz.

Większa praktyczność dzięki użyciu ulubionych aplikacji

Oprócz DragonPada, wbudowanego edytora tekstu, można używać urządzenia Dragon Home z popularnymi aplikacjami Windows. Dyktuj dokumenty w programie Microsoft Word z pełną kontrolą tekstową, wysyłaj e-maile w programie Microsoft Outlook, przeglądaj strony internetowe za pomocą przeglądarki Internet Explorer, Mozilla Firefox lub Google Chrome, publikuj na Facebooku lub Twitterze i nie tylko - wszystko za pomocą głosu. Lista aplikacji, których możesz używać z Dragon Home, zawiera najpopularniejszy program do obsługi poczty internetowej - Gmail - z pełną kontrolą tekstową i poleceniami do najczęściej wykonywanych czynności w przeglądarce Internet Explorer 11 oraz najnowsze wersje Mozilli Firefox i Google Chrome.

Większa wszechstronność dzięki zastosowaniu na wspólnych platformach PC

Urządzenie Dragon Home działa na popularnych urządzeniach z systemem Windows, w tym na komputerach i tabletach z obsługą dotykową, i zapewnia maksymalną elastyczność w zakresie interakcji z komputerem i ulubionymi aplikacjami, zarówno w domu, jak i w szkole czy na uczelni. A dzięki Smoczemu Domowi nie potrzebujesz połączenia z Internetem, aby zamienić swój głos na tekst.

Większa szybkość dzięki silnym, intuicyjnym poleceniom głosowym

Intuicyjne sterowanie głosem łączy wielopoziomowe operacje w bezpośrednie polecenia głosowe, z których można korzystać w dowolnym momencie, niezależnie od tego, które aplikacje są aktywne. Na przykład, mówią "Search Google for licensed electricians in Berlin" lub "Search Google for 87 divided by 12" i "Dragon searches". Albo można by powiedzieć: "Otwórz najlepszą stronę dla młodych skautów". Następnie Dragon otwiera stronę internetową, która jest pierwszym trafieniem dla Twoich słów kluczowych. Możesz również używać poleceń głosowych do pisania wiadomości e-mail, planowania zadań i spotkań lub przeszukiwania komputera szybciej niż kiedykolwiek.

Więcej komfortu i swobody

Dragon Home pomaga również zapobiegać problemom z nadgarstkami, zapewniając wygodną i ergonomiczną alternatywę dla klawiatury i myszy. Otwieramy aplikacje, wybieramy opcje menu, "wciskamy" klawisze i przechodzimy z jednego okna do drugiego - wszystko za pomocą prostych poleceń głosowych. Masz nawet kilka opcji mikrofonu, takich jak Bluetooth, zestaw słuchawkowy lub nawet mikrofon zintegrowany z komputerem PC z systemem Windows/Tablet.

Zakres dostawy:

 • Oryginalny klucz licencyjny dla Nuance Dragon Home Version 15
 • Języki: Niemiecki, angielski, francuski
 • Zweryfikowane łącze Highspeed Downloadlink do szybkiego i bezpiecznego pobrania oprogramowania
 • Faktura VAT
 • Instrukcje dotyczące łatwego montażu

Wymagania systemowe

 • W trakcie procesu instalacji system sprawdza, czy spełnia on minimalne wymagania. Jeśli nie, Dragon nie zostanie zainstalowany.
 • Procesor:Procesor Intel Dual Core lub równoważny procesor AMD. Szybsze procesory osiągają lepszą wydajność.
 • Pamięć RAM: Co najmniej 4 GB
 • Darmowe miejsce na dysku twardym:4 GB (8 GB, jeśli jest zainstalowany z cyfrowym pobieraniem)
 • Obsługiwane systemy operacyjne: Microsoft Windows7, 8.1 i 10 32-bitowe i 64-bitowe
 • Internet Explorer 11 lub nowsza lub aktualna wersja Chrome lub Firefox
 • Karta dźwiękowa do nagrywania 16-bitowego
 • Napęd DVD do instalacji (nie jest wymagany w przypadku pobierania cyfrowego)
 • Wbudowany mikrofon lub mikrofon z certyfikatem Nuance. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź support.nuance.com/compatibility.
 • Połączenie internetowe umożliwiające automatyczną aktywację produktu (krótki, anonimowy proces) oraz dostęp do pomocy online.


Legalne:
Ostatecznym wyrokiem Federalnego Trybunału Sprawiedliwości z dnia 11.12.2014 r. z numerem akt: IZR 8/1 /3 nie naruszamy praw osób trzecich z naszą ofertą i dlatego nie naruszamy żadnych zasad, oprogramowanie jest licencją pojedynczego użytkownika z przejęcia umowy ilościowej, rejestracja na ID nie jest więc możliwa. Możesz aktywować produkt, korzystać z niego bez ograniczeń, aktualizacje, uaktualnienia i rejestracja nie są możliwe.

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Dostępne pliki do pobrania:
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Nuance Dragon Home 15 Pełna wersja"
3 lis 2019

Nach kurzer Zeit alles in Ordnung.

Zuerst wurde ein Aktivierungskey übermittelt, der nicht funktionierte. Der Shop war jedoch sofort telefonisch erreichbar. Nachdem ich das Problem geschildert hatte, bat man mich um Übersendung von Screenshots. Danach erhielt ich binnen weniger Minuten einen funktionierenden Key und konnte das Produkt aktivieren.

Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany