Infolinia +49 3221 2292585
 
BullGuard Antivirus 2021

BullGuard Antivirus 2021

31,90 PLN * 87,16 PLN * (63,4% ocalony)

inkl. MwSt. plus koszty wysyłki

 • 241821342
 • BU-18330-1Y1D-LIC
 • 1 rok
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie

Urządzenia / rok:

[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
  BullGuard Antivirus 2021       anty-wirus... więcej

Informacje o produkcie "BullGuard Antivirus 2021"

 

BullGuard Antivirus 2021
 
 
 

anty-wirus

 • Łatwy w użyciu, bezlitosny wobec złośliwego oprogramowania

 • Antywirus. Najprostszy sposób, aby zapewnić ci bezpieczeństwo.

 • Anty-malware nowej generacji. Podnieśliśmy poprzeczkę, a potem trochę.

 

Anti-Malware następnej generacji

Witamy w nowej erze ochrony.

Nasza nowa generacja oprogramowania antywirusowego oferuje inteligentną trójwarstwową ochronę. Poziom pierwszy: Wykrywa on zaufane miejsca i aplikacje. Drugi poziom: ciągłe skanowanie w poszukiwaniu podpisów i anomalii, które są charakterystyczne dla złośliwego oprogramowania. Trzeci poziom: Każde wykryte złośliwe oprogramowanie jest poddawane kwarantannie i neutralizowane przed wystąpieniem infekcji. Służba wartownicza, która nigdy nie śpi i jest stale na straży przed intruzami.

 

Antywirus

Ochrona w czasie rzeczywistym, na której można polegać.

BullGuard Antivirus zapewnia potężną wielowarstwową ochronę przed wszystkimi rodzajami złośliwego oprogramowania, takimi jak próby phishingu i trojany, które atakują dane bankowe. Zróbcie krótką robotę z okupem. Jeśli twoje otoczenie panikuje, możesz się zrelaksować wiedząc, że jesteś w pełni chroniony.

 

Skaner podatności

Zamyka luki, by cię chronić.

Skaner luk zapewnia ochronę poprzez blokowanie punktów dostępu, które hakerzy lubią wykorzystywać. Automatycznie alarmuje o braku aktualizacji zabezpieczeń lub połączeniu z niezabezpieczonymi sieciami bezprzewodowymi. Zapobiega również automatycznemu pobieraniu aplikacji, które mogą zawierać złośliwe oprogramowanie, oraz sprawdza, czy aplikacje i sterowniki posiadają ważne podpisy cyfrowe. Poszukuje on powiązań między protokołem sieciowym a profilem dostawcy usług internetowych i sprawdza szyfrowanie sieci. Brzmi skomplikowanie? Cóż, jest, ale nie martw się - zajmiemy się tobą.

 

Game Booster

Dalej, graj!

BullGuard Antivirus został zaprojektowany w celu umożliwienia szybkiej gry bez konieczności wyłączania ochrony. Jeśli twoje otoczenie panikuje, możesz się zrelaksować wiedząc, że jesteś w pełni chroniony!

Technologia zgłoszona do opatentowania

 

Łatwy w użyciu

Dzięki swojej eleganckiej i prostej konstrukcji program BullGuard Antivirus może być wdrażany bez wysiłku. Szybkie w instalacji i łatwe w zarządzaniu. Dzięki intuicyjnemu interfejsowi użytkownika można łatwo skonfigurować program BullGuard Antivirus do swoich potrzeb, niezależnie od tego, czy chodzi o ustawianie filtrowania spamu, uruchamianie skanów czy dostosowywanie poziomów ochrony.

 

Niepożądane zastosowania

Zapobieganie przejęciu kontroli nad przeglądarką i stroną główną przez niepożądane aplikacje oraz zmiana ustawień przeglądarki. Niektóre programy zawierają adware, który instaluje paski narzędzi i zmienia ustawienia systemowe. Nie jest on tak niebezpieczny jak konie trojańskie czy robaki, ale może zmienić ustawienia przeglądarki, zmienić stronę główną i przekierować Cię do innej wyszukiwarki domyślnie. Narzędzie anty-adware'owe BullGuard podkreśla te programy i zapobiega zmianie ich ustawień.

 

Bezpieczne surfowanie

Otrzymywać wiadomości i alerty z witryn internetowych o złośliwym kodzie. Złośliwy kod jest często ukryty na stronach internetowych. Jeśli nieświadomie klikniesz na link, Twój komputer zostanie zainfekowany, a dane mogą zostać skradzione. Funkcja "Bezpieczne surfowanie" w BullGuard ostrzega przed ukrytym niebezpieczeństwem czającym się na stronach internetowych. Dzięki temu możesz surfować po całym Internecie z pełnym bezpieczeństwem. BullGuard sprawdza wszystkie linki, które pojawiają się w wynikach wyszukiwania i na stronie Facebooka, i podkreśla linki, które prowadzą do szkodliwych stron internetowych.

 

Wysoka wydajność systemu

W przeciwieństwie do wielu skanerów antywirusowych, BullGuard Antivirus nie spowalnia wydajności Twojego systemu. Wiele skanerów antywirusowych spowalnia komputery. Program BullGuard Antivirus został zaprojektowany w celu zapewnienia, że Twój komputer będzie stale dobrze funkcjonował. Niezależnie od tego, czy programujesz, rozwijasz czy grasz, zawsze możesz liczyć na wydajność swojego komputera, do której jesteś przyzwyczajony.

 

Bezpłatne wsparcie ekspertów

Nasz bezpłatny, przyjazny zespół wsparcia jest dostępny przez całą dobę, aby zapewnić Państwu swoją wiedzę w wybranym przez Państwa czasie. Pomożemy Ci rozwiązać wszelkie problemy związane z bezpieczeństwem za pośrednictwem czatu na żywo lub poczty elektronicznej. Usługa ta jest dostępna przez całą dobę, w dzień i w nocy. Możesz również wybrać obsługę zdalnego dostępu online, jeśli to Ci ułatwi.

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
System: Windows
Dołączone aplikacje: Ochrona przed wirusami
Dostępne pliki do pobrania:
Właściwości: "BullGuard Antivirus 2021"
System: Windows
Dołączone aplikacje: Ochrona przed wirusami
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "BullGuard Antivirus 2021"
4 lis 2020

Thank you!

Straightforward and quick. Gladly again.

Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany