Infolinia +49 3221 2292585
 

COLOR Projects Professional6, Pobierz

417,64 PLN *

inkl. MwSt. plus koszty wysyłki

 • 241820492
 • 401-9-631-70772-7
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Tak właśnie działa edycja obrazu: kreatywna, prosta, szybka Chcesz wywołać zdjęcia jak... więcej

Informacje o produkcie "COLOR Projects Professional6, Pobierz"

Tak właśnie działa edycja obrazu: kreatywna, prosta, szybka

Chcesz wywołać zdjęcia jak najszybciej i bezstresowo ten kij? COLOR projects 6 Professionalwykonuje tę pracę za Ciebie niezawodnie.

Nie musisz obsługiwać jednego przełącznika, regulować suwaka ani wypróbowywać żadnych funkcji, aby Twój obraz wyglądał bardziej promiennie. Jeśli jednak chcesz zmienić jedno lub drugie ustawienie, wszystkie możliwości są otwarte dla Ciebie.

Uchwyt

W zestawie znajdują się wysokiej klasy narzędzia, takie jak wszechstronny wywoływacz RAW z korekcją obiektywu i zniekształceń, silnik emulacji klisz fotograficznych, inteligentne pędzle selekcyjne, narzędzia do retuszu portretów i komponowania obrazów oraz nowy moduł teksturowania, który umożliwia umieszczanie materiałów fotorealistycznych na powierzchniach.

Obraz jest doskonale naświetlony, a moment doskonale uchwycony, ale nadal chcesz wykorzystać inne niebo lub manipulować obrazem w inny sposób? Nie ma problemu, po prostu zastąp kompletne obszary obrazu obszarami z innych obrazów za pomocą funkcji komponowania COLOR projects 6 Professional!

Unkcje

Proste dla początkujących, kompletne dla ekspertów!

Dzięki przejrzystemu, zaawansowanemu technicznie zestawowi narzędzi COLOR projects 6 Professional- 100% made in Germany - stworzycie Państwo prawdziwe dzieła sztuki. Po lewej stronie znajdują się precyzyjnie dostrojone ustawienia, a po prawej filtry specjalistyczne. Zaaranżuj swoje ulubione narzędzia w dowolny sposób, nawet w projekcie 4K.

Dołączona wtyczka filtra Photoshopa

Wiele sposobów prowadzi do projektów COLOR 6 professional, od teraz także z Adobe® Lightroom! Nowe wtyczki do programów Adobe® Lightroom i Photoshop oferują maksymalną wygodę pracy. Wystarczy wybrać żądany obraz lub serię obrazów w bazie danych obrazów Lightroom, wyeksportować go do COLOR projects 6 Professional, edytować go i umieścić wynikowy obraz z powrotem w bazie danych.

Dzięki nowym stylom fotograficznym dodano wiele nowych wyglądów.

Pozwól nam cię zainspirować! Dzięki wielu nowym wyglądom w stylu vintage, półtonowym i plakatowym, na pewno znajdziesz styl odpowiedni dla swojego zdjęcia. A najlepsze jest to, że można również łączyć ze sobą różne style obrazów - w ten sposób otrzymujesz wiele nowych, różnych stylów obrazów, które stworzyłeś!

Uchwyt

NOWOŚĆ!Stwórz fantastyczne efekty świetlne dzięki nowym lampom Kirliana

COLOR projects 6 Professionalwystępuje w dwóch zupełnie nowych kategoriach, w których chodzi o dodatkowe światło: Light FX i Kirlian. Dzięki 38 nowym efektom świetlnym można zmienić każde zdjęcie w przyciągające wzrok: lampy Kirliana symulują jasne krawędzie światła na krawędziach, które wyglądają jak małe wyładowania i doskonale wizualizują fluorescencyjne światło morskie.

Dzięki nowym oprawkom możesz w kilka sekund wyczarować gotowy obraz, który możesz powiesić na ścianie lub wysłać do swoich najlepszych przyjaciół. Dzięki lightbokehs możesz stworzyć idealne tło dla swojego modelu, a dzięki zaprogramowanym ustawieniom światła możesz nadać swoim zdjęciom vintage wykończenie. To jest czysta kreatywność!

NOWOŚĆ!Miękka skóra i inteligentne maski

Zupełnie nowy w tej wersji: SmartMask-Filter do inteligentnego, automatycznego maskowania efektów oraz nowo opracowany Soft-Skin-Filter do olśniewająco pięknych portretów. Dostępne są 23 ustawienia portretu, dzięki czemu można wybrać najpiękniejszy wygląd i pędzla na problematycznych obszarach skóry. Szczoteczka do wyboru automatycznie wykrywa obszary oczu i nie maskuje ich. Więc oczy zawsze są ładne i ostre!


NOWOŚĆ! Moduł tekstury

Dzięki nowemu modułowi dużych tekstur można pokryć powierzchnie zupełnie nowymi materiałami. Otwiera to zupełnie nowe możliwości: Kamienne ściany stają się zarośniętymi terenami zielonymi, powierzchnie wodne zamieniają się w lód, a pociągi mogą być ozdobione graffiti. 64 tekstury są już zawarte w bazie danych, ale można również sfotografować własną teksturę i dodać ją do bazy danych.

Powierzchnie są ułożone w odpowiedniej perspektywie na podłożu - w końcu wygląda to fotorealistycznie realnie!

Uchwyt
Wymagania systemowe
Wersja 6
 • OS: Procesor Windows 7/8/10 Intel I5
 • 8 GB wolnej pamięci roboczej
 • DYSK TWARDY 2 GB
 • Rozdzielczość ekranu 1 280 x 1 024 pikseli
 • Karta graficzna: kompatybilna z DirectX
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "COLOR Projects Professional6, Pobierz"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany