Infolinia 0800 702813
 
Corel PaintShop Pro 2023

Corel PaintShop Pro 2023

135,90 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241822301
 • ESDPSP2023ML
 • Ważny bezterminowo
 • DE | EN | FR | IT | ES | NL | RU | CN | JP
 • Na Całym Świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
PaintShop Pro 2023 wprowadza blask do Twojego cyfrowego świata Corel PaintShop Pro 2023... więcej

Informacje o produkcie "Corel PaintShop Pro 2023"

Corel Certified Reseller badge
Twój partner dla Corel: Blitzhandel24
Blitzhandel24 stoi u boku jako oficjalny partner Corel i wspiera Cie w Twoich projektach. W przypadku indywidualnych zapytan, skorzystaj z wyjatkowych ofert dostosowanych specjalnie do Ciebie.
Aby otrzymac spersonalizowane oferty, skontaktuj sie z nami droga mailowa: [email protected]
Informacje o gwarancji

W Blitzhandel24 przywiązujemy dużą wagę do jakości i zadowolenia klientów. Nasze produkty są starannie wybierane, aby sprostać najwyższym standardom.

Jesteśmy tu, by pomóc w każdym indywidualnym zapytaniu. Twoje zadowolenie jest dla nas ważne - jesteśmy tu, by znaleźć rozwiązania.

PaintShop Pro 2023 wprowadza blask do Twojego cyfrowego świata

Corel PaintShop Pro 2023 pozwala w pełni wykorzystać każde zdjęcie. Ten zaawansowany edytor obrazów zawiera wszechstronny zestaw profesjonalnych narzędzi do edycji i projektowania graficznego, a także oszczędzające czas rozwiązania AI.

 • Edycja obrazów
 • Projekt graficzny
 • Inteligentne rozwiązania

Kompletne rozwiązanie do edycji obrazów dzięki programowi Corel PaintShop Pro 2023

 • Optymalizuj zdjęcia dzięki AI
  Polegaj na sztucznej inteligencji i uczeniu maszynowym, aby poprawiać swoje zdjęcia za jednym kliknięciem i natychmiast wydobywać z nich to, co najlepsze.
 • Edytujzdjęcia jak zawodowiec
  Edytuj, retuszuj i poprawiaj swoje zdjęcia, korzystając z bogatego zestawu narzędzi odpowiednich dla wszystkich poziomów doświadczenia.
 • Tworzenie projektów graficznych
  Użyj intuicyjnych narzędzi tekstowych, pędzli, tekstur i wzorów, a także narzędzi do rysowania i malowania, aby tworzyć inspirujące projekty.
 • Imponujące efekty
  Eksperymentuj z setkami kreatywnych filtrów i wspaniałych efektów, aby tworzyć, drukować i udostępniać spersonalizowane zdjęcia.
 • Wybierz jeden z wielu obszarów roboczych
  Wybór i dostosowanie są sercem programu PaintShop Pro, który oferuje wiele obszarów roboczych, które można dostosować, aby pomóc w efektywnej pracy.

Co nowego w programie Corel PaintShop Pro 2023

Za każdym wspaniałym zdjęciem stoi prawdziwa inteligencja. Wysoce skuteczne funkcje i narzędzia oparte na sztucznej inteligencji i technologii uczenia maszynowego pozwalają stworzyć coś naprawdę wyjątkowego za pomocą tego edytora zdjęć.

 • NOWY AfterShot Lab
  Teraz zintegrowany z PaintShop Pro, AfterShot Lab daje ci wiele profesjonalnych i potężnych narzędzi do pełnej edycji RAW-ów. Dzięki zintegrowanej edycji obrazów RAW nie musisz uruchamiać dodatkowych aplikacji lub równolegle uruchamiać wielu procesów edycji.
 • OPTYMALIZOWANE narzędzie do tworzenia ramek
  Wzbogać wizualną historię, którą opowiadają twoje zdjęcia! Za pomocą narzędzia Optymalna ramka możesz tworzyć kształty (maski kadrowania) na podstawie symetrycznych i wstępnie ustawionych kształtów lub wektorowych obiektów tekstowych albo przekształcać istniejące obiekty wektorowe i tekstowe w kształty. Następnie możesz wypełnić te kształty obrazami, wzorami lub kolorami, aby stworzyć surrealistyczne, awangardowe lub nawet zabawne efekty.
 • NOWA funkcjaFocus Stacking
  Nowa funkcja Focus Stacking umożliwia łączenie wielu zdjęć tego samego obiektu, z których każde zostało wykonane z innej odległości ogniskowania, w jeden obraz o większej głębi ostrości niż poszczególne zdjęcia źródłowe.
 • OPTYMALIZOWANY podgląd trybu mieszania w czasie rzeczywistym
  Szybko sprawdź rezultaty mieszania warstw dzięki nowemu podglądowi trybu mieszania. Po prostu najedź kursorem na opcje listy rozwijanej w palecie warstw. Kreatywne mieszanie i szybki podgląd warstw dzięki łatwemu w użyciu i intuicyjnemu narzędziu Tryb mieszania.
 • NOWOŚĆ Wyrównaj do obiektów
  Nowa funkcja Wyrównaj do obiektów pozwala szybko i precyzyjnie wyrównać obiekty. Możesz użyć ramki edycyjnej, aby automatycznie wyrównać dwa obiekty z dużą precyzją, eliminując dodatkowe kroki w procesie edycji.
 • OPTYMALIZOWANA UŻYTECZNOŚĆ I WYDAJNOŚĆ
  Korzystaj z usprawnień w całym programie! Więcej treści jest teraz widocznych na przeprojektowanej stronie Nowości z szablonu, a nowe opcje filtrowania i sortowania pozwalają na szybkie wyszukiwanie określonych tematów. Podczas edycji wektorów możesz teraz uzyskać doskonałe rezultaty, wprowadzając precyzyjnie wartości obrotu i kąty. Skorzystaj z 30% wzrostu wydajności Pędzla Wyrafinowania oraz obsługi najnowszych aparatów fotograficznych, a także z innych ulepszeń!


Corel PaintShop Pro 2023 jest prawdziwy, inteligentny i kreatywny.

Uzyskaj dokładnie takie rezultaty, jakich oczekujesz, korzystając z innowacyjnych narzędzi i funkcji programu PaintShop Pro.

Potężne narzędzia do edycji zdjęć
Skorzystaj z szerokiej gamy profesjonalnych narzędzi w tym edytorze zdjęć, aby wydobyć z każdego zdjęcia to, co najlepsze.

Podstawowe narzędzia
Przycinaj zdjęcia, korzystając z narzędzi kompozycji obrazu, takich jak Złota proporcja czy Zasada Trzech Bram, aby wyeksponować określony obszar. Zmień rozmiar swoich zdjęć, korzystając z ustawień wstępnych, lub wybierz określony procent, piksel lub rozmiar wydruku. Przywróć i napraw stare zdjęcia za pomocą narzędzia Usuń skazy na obrazie, a także przywróć kolory i kontrast wyblakłym zdjęciom za pomocą narzędzia Popraw wyblakłe kolory.

Narzędzia korygujące
Do edycji zdjęć można użyć wielu zaawansowanych narzędzi korygujących. Należą do nich: jasność i kontrast, światło wypełniające i przejrzystość, korekcja wyblakłych kolorów, balans bieli, barwa i nasycenie, usuwanie szumu, rezonans, wyostrzanie, korekcja kolorów oraz korekcja tonów i krzywych.

Narzędzia do zaznaczania i korygowania
Wyodrębnij obszar, który ma być zaznaczony, za pomocą różnych narzędzi do zaznaczania, a następnie dopracuj zaznaczenie za pomocą pędzla do dopracowywania. Skoryguj zniekształcenia, winietowanie i odchylenia kolorów na zdjęciach za pomocą narzędzi do korekcji obiektywu, a także użyj narzędzia do prostowania, aby skorygować pochylony horyzont, lub narzędzia do korekcji perspektywy, aby sprawić, że zdjęcie będzie wyglądało na zrobione pod innym kątem.

Obsługa RAW, HDR i kamer 360°
Profesjonalne narzędzia w AfterShot Lab, teraz zintegrowane z PaintShop Pro, rozszerzają możliwości edycji RAW. Łącząc kilka różnie naświetlonych zdjęć tego samego obiektu, możesz stworzyć unikalne zdjęcia HDR. Edytuj zdjęcia zrobione aparatem 360 stopni: Wyprostuj zdjęcia, obracając je. Szybko usuń statyw ze zdjęcia lub stwórz ciekawy efekt "planety".

Narzędzia oszczędzające czas
Zmniejsz ilość powtórzeń i przyspiesz skomplikowane edycje obrazów dzięki skryptom. Zapisz serię edycji jako skrypt, który można zastosować do dowolnego zdjęcia w dowolnym momencie. Zautomatyzuj jednoczesną edycję wielu zdjęć (np. dodawanie znaku wodnego, ramki obrazu lub zmiana rozmiaru) dzięki przetwarzaniu wsadowemu.

 

Funkcje kreatywnego projektowania graficznego dzięki programowi Corel PaintShop Pro 2023

Odkryj świat nieograniczonych możliwości twórczych, aby ożywić swoje projekty.

 • Warstwy i maski
  Warstwy i maski są niezbędne do zaawansowanej edycji obrazów, kompozycji zdjęć i projektowania graficznego. Używaj wielu warstw, nie niszcząc ich, aby edytować swoje zdjęcia i bez trudu tworzyć kompozycje fotograficzne. Twórz maski, aby część warstwy była widoczna lub niewidoczna, dodawaj mieszanki między warstwami i twórz precyzyjne efekty specjalne.
 • Narzędzia tekstowe
  Dodaj elementy tekstowe do swoich obrazów, aby tworzyć ciekawe projekty, takie jak memy czy cytaty. Dostosuj ustawienia takie jak czcionka, rozmiar, styl, wyrównanie, odstępy między wierszami i kerning za pomocą kompletnego zestawu narzędzi typograficznych.
 • Narzędzia do rysowania, malowania i wypełniania
  Maluj za pomocą wbudowanych w aplikację pędzli lub importuj pędzle z programu Adobe Photoshop, aby ożywić swoje pomysły. Rysuj za pomocą narzędzi do tworzenia ilustracji wektorowych i eksperymentuj z paletami kolorów, gradientami, wzorami i znacznikami obrazów, aby przenieść swoje projekty na wyższy poziom.
 • Szablony i kreatywna zawartość
  Korzystaj z wielu wbudowanych szablonów, aby projektować kolaże, kartki okolicznościowe, zdjęcia do mediów społecznościowych, banery internetowe, broszury, wizytówki i inne. Użyj wielu różnych inspirujących pędzli, tekstur, wzorów i innych materiałów zawartych w produkcie, aby zaoszczędzić czas podczas tworzenia projektów.

 

Inteligentne rozwiązania dzięki Corel PaintShop Pro 2023

Popraw swoje zdjęcia w jednej chwili, korzystając z różnych inteligentnych narzędzi dostępnych w programie PaintShop Pro.

 • Narzędzia wspomagane przez sztuczną inteligencję
  Powiększanie zdjęć bez niepożądanych zniekształceń dzięki funkcji AI Upsampling, szybkie usuwanie artefaktów i szumów ze zdjęć dzięki funkcjom AI Usuwanie artefaktów i AI Usuwanie szumów, tworzenie stylizowanych wersji zdjęć dzięki efektom artystycznym AI Przenoszenie stylów oraz zastępowanie tła na obrazie dzięki funkcji AI Zastępowanie tła.
 • Narzędzia dostosowane do zawartości
  Usuń skazy, obiekty i elementy rozpraszające uwagę za pomocą narzędzia Usuwanie obiektów lub wypróbuj narzędzia edycji oparte na zawartości, takie jak SmartClone, Magiczne przesunięcie i Magiczne wypełnienie, aby automatycznie wypełnić puste obszary.
 • Narzędzia do portretu i retuszu
  Usuń zaczerwienione oczy, skazy i niechciane linie lub wygładź zmarszczki, wybiel zęby i wyrównaj odcienie skóry za pomocą narzędzi do makijażu i retuszu. Bez wysiłku twórz profesjonalnie wyglądające portrety dzięki trybowi Portret AI, który automatycznie analizuje zdjęcia portretowe i dodaje do tła rozmycie typu bokeh.
 • korekty jednym kliknięciem, głębia ostrości i selektywna ostrość.
  Korekcję kolorów i ostrości pozostaw "Jednoetapowej korekcji zdjęć" lub skorzystaj z "Inteligentnej korekcji zdjęć", aby precyzyjnie dostosować ustawienia i stworzyć idealne zdjęcie. Dodaj miękką ostrość, baw się głębią ostrości swoich zdjęć lub zastosuj efekt bokeh, aby część obrazu była ostra, a reszta rozmyta. Możesz też użyć selektywnej ostrości, aby stworzyć efekt tilt-shift, który sprawi, że obiekty na Twoich zdjęciach będą wyglądały jak miniatury.
 • Natychmiastowe efekty
  Przeglądaj różne wstępnie ustawione efekty fotograficzne (takie jak efekty w stylu filmowym, czarno-białe, krajobrazowe, retro, tradycyjne i artystyczne) lub połącz kilka efektów, aby wzmocnić efekt. Wybieraj spośród setek efektów (w tym efektów 3D, artystycznych, świetlnych i refleksyjnych), aby dodać do zdjęć cień lub ramkę, albo zamienić zdjęcia w szkice lub obrazy.

Zapisuj, zarządzaj i udostępniaj prace stworzone za pomocą programu Corel PaintShop Pro 2023

PaintShop Pro nie tylko wspomaga twoją kreatywność, ale także aspekty praktyczne, takie jak zapisywanie, przesyłanie, organizowanie i udostępnianie obrazów.

Szeroka kompatybilność plików
Importuj, zapisuj i eksportuj pliki w wielu obsługiwanych formatach, aby nie przerywać pracy.

Zarządzanie zdjęciami
Przeglądaj i organizuj swoje zdjęcia oraz usprawniaj proces edycji zdjęć dzięki obszarowi roboczemu Zarządzanie w programie PaintShop Pro. Dodawaj tagi do swoich zdjęć, twórz katalogi, edytuj wiele zdjęć jednocześnie oraz przeglądaj metadane i informacje o plikach.

Materiały szkoleniowe i pomoc techniczna
Skorzystaj z obszernej listy informacji o produktach, wskazówek, sztuczek, ofert pomocy technicznej i skrótów.

Materiały do nauki
Wybierz jeden z wielu pomocnych samouczków wideo w zakładce Witamy lub odwiedź stronę poświęconą nauce PaintShop Pro, aby uzyskać więcej pomocy. Więcej porad i wskazówek znajdziesz w nagradzanym Studiu nauki PaintShop Pro.

Obsługa najnowszych piór i tabletów graficznych
.
Program obsługuje najnowsze tablety graficzne klasy podstawowej i WinTab, a także Windows Ink. Oznacza to, że podczas rysowania, malowania oraz wprowadzania poprawek i efektów możesz używać rysika, aby uzyskać większą kontrolę.

Bezproblemowe przenoszenie zawartości i wtyczek
Aby uprościć proces aktualizacji, zawartość z poprzednich wersji można bez wysiłku przenieść do nowej wersji. Zainstalowane wcześniej wtyczki, skrypty, końcówki pędzli, palety kolorów, gradienty, wzory, tekstury i efekty.

Obsługa wtyczek
Rozszerz możliwości programu PaintShop Pro o 64-bitowe wtyczki opracowane przez firmy trzecie, takie jak wtyczki lub pędzle firmy Adobe, Topaz Labs, Nik Collection firmy DXO i wiele innych. Importuj pliki PSD i eksportuj swoje pliki do Photoshopa, aby bez wysiłku pracować na różnych platformach.

Skróty klawiaturowe
Oszczędzaj czas dzięki poręcznym

Wymagania systemowe Corel PaintShop Pro 2023

System operacyjny

 • Windows 11, Windows 10 (zalecana wersja 1903 lub nowsza z najnowszym dodatkiem Service Pack; edycje 64-bitowe)*.
 • Dla wirtualizacji: Microsoft Windows Server 2012 R2, Windows Server 2016, Windows Server 2019.
 • Intel® Celeron serii G lub AMD® Phenom II i nowsze (do obsługi funkcji AI zalecane są Intel® i5 lub AMD® Ryzen i nowsze)
 • 4 GB RAM (zalecane 8 GB do obsługi funkcji AI)
 • 3 GB wolnego miejsca na dysku twardym (zalecane 4 GB)
 • Rozdzielczość ekranu 1366 x 768 (zalecana rozdzielczość ekranu to 1920 x 1080 przy 100 dpi). Obsługa do 250 dpi na ekranach o odpowiedniej rozdzielczości
 • Karta graficzna kompatybilna z DirectX 11 (lub wyższym) z najnowszym sterownikiem (zalecana dyskretna karta VGA kompatybilna z DirectX 12 dla akceleracji GPU)
 • Wymagane połączenie z Internetem dla funkcji online i samouczków wideo

Obsługiwane języki

 • Angielski, francuski, niemiecki, włoski, hiszpański, holenderski, rosyjski, chiński tradycyjny i japoński

Obsługiwane formaty importu

 • AI, BMP, CAL, CALS, CGM, CLP, CUR, CUT, DCX, DIB, EMF, EPS, GIF, HDP, HEIF, HEIC, HIF, IFF, IMG, J2K, JIF, JP2, JPC, JPE, JPEG, JPG, JPS, MAC, MPO, MRW, MSP, PBM, PCD**, PCT, PCX, PDF, PGM, PIC, PICT, PNG, PNS, PPM, PS, PSD, PSP (pliki graficzne PSP), RAS, RAW, RIF, RLE, SCT, SVG, SVGZ, TGA, TIF, UFO, WBM, WBMP, WDP, WEBP, WMF, WPG***.
 • Obsługa plików RAW z ponad 800 modeli aparatów, w tym następujących rozszerzeń plików: 3FR, ARW, CR2, CRW, DCR, DNG, K25, KDC, NEF, NRW, ORF, PEF, RAF, RW2, SR2, SRF, X3F (zobacz pełną listę modeli)

Obsługiwane formaty eksportu

 • BMP, CAL, CALS, CLP, CUT, DCX, DIB, EMF, EPS, AI, PS, GIF, GIF, HDP, WDP, IFF, IMG, JP2, J2K, JPC, JPG, JIF, JPE, JPEG, MAC, MSP, PBM, PCX, PGM, PIC, PPM, PNG, PSD, PSP (pliki PSPIMAGE), RAS, RAW, RIF, RIFF, RLE, SCT, CT, JPS, PNS, TGA, TGA, TIF, TIFF, WBMP, WBM, WEBP, WMF

Formaty pędzli

 • Pędzel PaintShop Pro (.pspbrush)
 • Pędzle Adobe Photoshop (.abr)
 • Jasc brush (.jbr)
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione użytkownikowi pocztą elektroniczną natychmiast po dokonaniu zakupu.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka Cenowa więcejJakie Czynniki Wpływają na Naszą Politykę Cena?

Nasza polityka cenowa opiera się na różnorodnych czynnikach, obejmujących kombinację sprawdzonych strategii w handlu oprogramowaniem:

 • Strategie Zaopatrzenia
  Dzięki zbiorczemu zamawianiu, 14-letniemu doświadczeniu na rynku międzynarodowym i wiedzy w handlu oprogramowaniem osiągamy oszczędności kosztów i efektywne metody zaopatrzenia.
 • Zniesienie Opłat za Dostawę i Magazynowanie
  Efektywne zarządzanie cyfrowymi zasobami minimalizuje koszty magazynowania i logistyki.
 • Zarządzanie Relacjami z Dostawcami
  Import bezpośredni i długoletnie powiązania z producentami i dystrybutorami pozwalają nam zrezygnować z opłat pośredników i oferować ekskluzywne warunki.
 • Regionalna Polityka Cena
  Dostosowujemy nasze ceny w zależności od regionu i waluty, aby uwzględnić globalne warunki rynkowe.
 • Automatyzacja
  Wykorzystanie nowoczesnych technologii umożliwia efektywne zarządzanie zamówieniami i zapytaniami klientów, co przekłada się na obniżenie kosztów.
 • Zarządzanie Kosztami Marketingowymi
  Główna strategia reklamowa skupia się na zadowoleniu naszych klientów i opiera się głównie na rekomendacjach.
 • Niski Marża Zysku
  Nasz główny nacisk w Blitzhandel24 skupia się na zadowoleniu klienta i rozwoju naszej bazy klientów, utrzymując niską marżę zysku.

 

Bezpieczeństwo i Jakość: Nasza Obietnica dla Ciebie

Jakość na Pierwszym Miejscu

Mimo konkurencyjności cenowej, jakość naszych produktów pozostaje na najwyższym poziomie.

Gwarantujemy naszym klientom pierwszorzędnej jakości produkty w najlepszej cenie. Wszystkie produkty w Blitzhandel24 są testowane i zweryfikowane.
Bezpieczeństwo i Zaufanie

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne. Dlatego oferujemy ochronę do 20 000 € poprzez Trusted Shops.

Nasz sklep internetowy jest prawomocnie zabezpieczony pieczęcią EHI, co pozwala Ci na bezpieczne zakupy.

 

Jeśli masz dodatkowe pytania lub obawy, nie wahaj się skontaktować z nami. Jesteśmy tu, aby pomóc!Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Corel PaintShop Pro 2023"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany