Infolinia +49 3221 2292585
 
CorelCAD 2020, Upgrade

ATTENTION! Przed złożeniem zamówienia proszę
zapoznać się z z naszym opisem produktu!

Ten artykuł jest obecnie niedostępny!

Nasza rekomendacja

CorelCAD 2021 Upgrade, Windows/Mac CorelCAD 2021 Upgrade, Windows/Mac
Profesjonalne narzędzia do tworzenia rysunków 2D i konstrukcji 3D Profesjonalne narzędzia do kreślenia 2D i projektowania 3D Kompatybilność z branżowymi standardami .DWG, .STL, .PDF i .CDR* Oszczędzająca czas współpraca i...
1078,42 PLN *
CorelCAD 2020 dla Windows, Mac, UPGRADE Profesjonalne narzędzia do tworzenia rysunków 2D i... więcej

Informacje o produkcie "CorelCAD 2020, Upgrade"

- Modernizacja - Rozszerzenia są uprawnionymi właścicielami każdej wcześniejszej wersji oprogramowania. Do zamówienia tego produktu potrzebujemy numer seryjny poprzedniej wersji od Państwa.
- Wersja szkolna uprawnieni są uczniowie, studenci, nauczyciele itp.
- Władze uprawnione są instytucje państwowe (rząd, władze itp.)

Odpowiedni dowód musi zostać dostarczony lub załadowany podczas procesu zakupu. Alternatywnie poprzez e-mail: [email protected] , Fax: +49 5064 6924949 lub pocztą.
Bez dowodu Twoje zamówienie nie może być zrealizowane.

CorelCAD 2020 dla Windows, Mac, UPGRADE

 • Profesjonalne narzędzia do tworzenia rysunków 2D i projektowania 3D
 • Zgodność z normami branżowymi .DWG, .STL, .PDF i .CDR*.
 • Oszczędzająca czas współpraca i dzielenie się projektami
 • Opcjonalna automatyzacja i dostosowanie do potrzeb klienta

Profesjonalne, niedrogie i proste rozwiązanie w zakresie oprogramowania CAD

CorelCAD™ 2020 to przystępne cenowo oprogramowanie CAD dostępne zarówno dla systemów Windows, jak i MacOS, z oszczędzającymi czas narzędziami, które pomagają uprościć przepływ pracy CAD. Pełna natywna obsługa formatu pliku .DWG również ułatwia współpracę. Skorzystaj z rozszerzonych możliwości kreślenia 2D, zaawansowanych narzędzi do modelowania 3D i wsparcia dla .STL, aby tworzyć projekty bardziej efektywnie i optymalizować wydajność.

Zainstalować w następujących językach:
Angielski, niemiecki, francuski, portugalski, czeski, hiszpański, włoski, polski, pуссский, turecki

Oprogramowanie CAD do rysowania 2D, projektowania 3D i drukowania 3D

Szybka konceptualizacja
CorelCAD rozszerza Twoje możliwości o zestaw niezwykle wydajnych narzędzi projektowych zaprojektowanych specjalnie dla profesjonalistów w dziedzinie projektowania. Projektuj, projektuj, rysuj, planuj i edytuj za pomocą wiodącego na rynku oprogramowania CAD. Rozbudowany zestaw funkcji pozwala na tworzenie skomplikowanych rysunków 2D.

Bez wysiłku od 2D do 3D
Ten zaawansowany program CAD jest przeznaczony do bezproblemowego tworzenia grafiki komputerowej 3D. Skorzystaj z szybkiego procesu konwersji: za pomocą kilku kliknięć możesz tworzyć trójwymiarowe grafiki z projektów 2D. Dzięki CorelCAD wiesz, że za każdym razem szybko osiągniesz doskonałe wyniki - przy zachowaniu wszystkich specyfikacji, parametrów projektu i standardów branżowych.
 
 
Najwyższa dokładność wyjściowa
Twórz wysokiej jakości prace za pomocą potężnego narzędzia do tworzenia tekstu, grafiki lub wydruków dotykowych. Bogaty zestaw funkcji programu CorelCAD może być wykorzystany do praktycznie każdego technicznego zadania projektowego, ułatwiając współpracę ze współpracownikami, kolegami z klasy lub innymi zainteresowanymi stronami. Drukowanie 3D jest również łatwe dzięki obsłudze formatu .STL dla drukarek 3D i wydruków 3D.

 
Skuteczna egzekucja
Z CorelCAD, możesz podejść do wszystkich projektów bezpośrednio i mieć pewność, że za każdym razem uzyskasz dokładne wyniki. Natywna obsługa formatu pliku .DWG w najnowszej wersji programu AutoCAD zapewnia bezproblemową współpracę. Ponadto, to oprogramowanie CAD może być dostosowane i zautomatyzowane, aby dopasować się do każdego środowiska pracy.
 

Co nowego w CorelCAD 2020?

1. Kreator ekstrakcji danych* .
Określ zestaw atrybutów obiektu lub bloku i wypakuj te informacje.
2.Nowy styl wymiarowania
Tworzenie nowego stylu wymiarowego z istniejącego wymiaru.

Twórz obiekty 2D z granic trójwymiarowej bryły lub trójwymiarowej powierzchni oraz druciane modele ramek z krawędzi
.

4.advanced PDF output
Użyj warstw w plikach PDF, aby odtworzyć warstwy rysunkowe z pliku DWG i połączyć wiele rysunków w jeden plik PDF
.

Zaawansowane bloki
niestandardowe Zapisz blok niestandardowy jako osobny rysunek pod własną nazwą
.
*Funkcje importu i eksportu w formacie pliku CorelDRAW (.CDR) i Corel DESIGNER (.DES), kreator ekstrakcji danych, obsługa urządzeń wejściowych 3Dconnexion i Microsoft VSTA są dostępne tylko w programie CorelCAD dla systemu Windows.
**Mac i MacOS są znakami towarowymi firmy Apple Inc. Wszystkie pozostałe znaki towarowe wymienione w niniejszym dokumencie są własnością ich odpowiednich właścicieli.

Funkcje:

Ekonomiczna alternatywa dla standardowych funkcji CAD w przemyśle

Potężne narzędzia projektowe w programie CorelCAD 2020 ułatwiają uzyskanie najlepszych wyników z tego wiodącego w branży oprogramowania CAD.

Produktywność

Wykorzystaj wiodące w branży zasoby i funkcje projektowe, aby szybko stworzyć profesjonalnie wyglądające projekty.

Filtr do grupowania warstw
Grupuj wszystkie warstwy powołane z innych rysunków, które są tworzone automatycznie po dodaniu odwołań zewnętrznych.

Standardowe funkcje CAD w branży
CorelCAD jest kompatybilny z wszystkimi głównymi programami CAD. Znajome polecenia i elementy paska narzędzi ułatwiają rozpoczęcie pracy.

Paleta warstw
Szybki dostęp do sterowania warstwą bez opuszczania interfejsu rysunku. Połącz jedną lub więcej warstw w docelową warstwę.

Lepsza wydajność
Ciesz się szybszym działaniem systemu CAD na najnowszych systemach operacyjnych oraz intuicyjnymi aktualizacjami i funkcjami dla każdego interfejsu (np. wstążki*).

Zasoby projektowe
Szybki dostęp i zarządzanie komponentami projektowymi, takimi jak bloki, style, rysunki i obrazy dla różnych projektów CAD w branżach takich jak inżynieria, projektowanie i produkcja.

Tworzenie rysunków 2D

CorelCAD ma wszystko, czego potrzebujesz, od nowych narzędzi wymiarowania po rozszerzoną funkcjonalność dla niestandardowych bloków.

ZATWIERDZONE! Wiele linii adnotacyjnych i narzędzi wymiarowania
Skonfiguruj linie adnotacyjne i adnotacje, które są dostosowywane automatycznie. Stwórz nowy styl wymiarowania z istniejącego wymiaru i polegaj na precyzji inteligentnych narzędzi wymiarowania.

ZATWIERDZONE! Funkcje bloku niestandardowego
Użyj nowego polecenia BBBLOCKSCHREIBENALS, aby zapisać blok niestandardowy (definicja symbolu) jako oddzielny rysunek lub przetestuj definicje bloku niestandardowego bez opuszczania Edytora bloku
.


ZATWIERDZONE! Funkcje dotyczące warunków rysowania
Zobacz, jak nowe polecenie 'SETCONSTRAINTNAMEFORMAT' może być użyte do określenia, jak warunki wymiarowania są wyświetlane i jak kształty geometryczne spełniają warunki wymiarowania.

ZATWIERDZONE! Wzór wzdłuż ścieżek
Duplikuj obiekty o różnych kształtach na ścieżce i utwórz określoną liczbę kopii w linii prostej przy użyciu zaawansowanego narzędzia do kopiowania.

Zatrzaski na przedmioty i uchwyty
Przeformułować obiekty za pomocą zatrzasków, uchwytów i krzywych biegunowych. Używaj menu kontekstowych do interaktywnej edycji kształtów geometrycznych.

 

Modelowanie 3D

Zaawansowane narzędzia techniczne upraszczają profesjonalną pracę.

ZATWIERDZONE! Narzędzia do projektowania 3D i obróbki 3D
Tworzenie konstrukcji szkieletowej z krawędzi bryły 3D, powierzchni, siatki lub regionu. Użyj nowego polecenia "OFFSET ENDS", aby utworzyć elementy 2D z granic brył 3D lub powierzchni 3D.

Import pliku STL
Zaimportuj pliki stereolitograficzne (*.stl), aby wstawić zawarte w nich obiekty 3D. Jeśli importujesz gotowe projekty 3D, możesz je teraz dalej modyfikować.

Polisolids - Narzędzia do edycji i modelowania brył 3D
Użyj Polysolids do tworzenia brył 3D w postaci wielokątnych ścian. Użyj opcji ukosowania krawędzi brył 3D i użyj opcji twarzy i pętli.

Od 2D do 3D
Stwórz projekt 2D w programie CorelCAD lub zaimportuj projekt 2D z programu CorelDRAW i przekonwertuj go na 3D. Wytłaczaj i obracaj elementy 2D lub przeprowadzaj je wzdłuż ścieżki w celu przekształcenia rysunków 2D w modele 3D.

Obsługa myszy 3D
Do nawigacji w 3D należy używać urządzeń wejściowych 3Dconnexion*.

Uwagi i współpraca

Włóż nagrane wiadomości, notatki lub instrukcje do swoich rysunków.

NOWOŚĆ! Kreator ekstrakcji danych*
Kreator ekstrakcji danych służy do ustawiania lub blokowania atrybutów obiektów i informacji o ekstrakcji.

Natywna obsługa formatu pliku .DWG
Otwieranie, edytowanie i zapisywanie plików w najnowszym formacie .DWG programu AutoCAD (2018 .DWG) Zapewnia to szybką współpracę z kolegami i partnerami biznesowymi.

Podkładka pod stół
Eksport tabel jako CSV do użytku w programie Microsoft Excel lub aplikacjach bazodanowych. Wstawianie formuł do komórek i modyfikowanie istniejących tabel na ekranie.

Obsługa formatu pliku CorelDRAW i Corel DESIGNER*.
W systemie Windows można importować i eksportować pliki CorelDRAW® (.CDR) i Corel DESIGNER™ (.DES) do programu CorelCAD, co zapewnia bezproblemowy przepływ pracy pomiędzy programami CAD i graficznymi.

Komentarze i markery
Użyj narzędzia "Pamięć głosowa", aby wstawić nagrane wiadomości, przypomnienia lub instrukcje do rysunków. Zaznacz lub zamaskuj części rysunku, aby nie było możliwości dodawania komentarzy.

Zgodność

CorelCAD wyróżnia się doskonałą platformą, drukiem i obsługą urządzeń peryferyjnych.

Wsparcie platformy
Korzystaj z rodzimego oprogramowania CAD na wybranej przez siebie platformie - Windows lub Mac. Korzystaj ze standardowych funkcji i wsparcia technicznego dla systemów Windows 10 i MacOS Catalina.

Drukowanie 3D
Eksport brył 3D do formatu .STL, najczęściej używanego formatu plików do drukowania 3D. Obsługa STL umożliwia bezpośrednie połączenie z drukarkami 3D, co pozwala na drukowanie prototypów 3D lub wysyłanie wydruków do dostawców usług druku 3D.

myszka 3D
Do nawigacji w 3D należy używać urządzeń wejściowych 3Dconnexion*. Obracaj rysunki 2D i 3D za pomocą nasadki myszy 3D. Do przycisków myszy 3D można przypisać preferowane ustawienia nawigacji lub własne polecenia.

Funkcje i pliki programu AutoCAD
Otwieranie, edytowanie i zapisywanie plików w najnowszym formacie .DWG (AutoCAD 2018). Zapewnia to szybką współpracę ze współpracownikami, dostawcami i partnerami biznesowymi. Łatwe wstawianie bloków dynamicznych z programu AutoCAD z obsługą plików .DWG.

Aplikacja mobilna
CorelCAD Mobile dla urządzeń z systemem iOS i Android pozwala na projektowanie i komentowanie w podróży. CorelCAD Mobile jest darmową aplikacją towarzyszącą, która oferuje funkcje do przeglądania plików .DWG 2D i 3D, dodawania prostych adnotacji i wymiany plików .DWG.

Obsługa plików
CorelCAD na Windows obsługuje import i eksport do CorelDRAW (.CDR) i Corel DESIGNER (.DES) * CorelCAD na Windows obsługuje również wiodące formaty, takie jak .PDF, .SVG, .EPS, .DWF, .STL, .SAT, .SHP i .DWS.

*Funkcje importu i eksportu w formacie pliku CorelDRAW (.CDR) i Corel DESIGNER (.DES), kreator ekstrakcji danych, obsługa urządzeń wejściowych 3Dconnexion i Microsoft VSTA są dostępne tylko w programie CorelCAD dla systemu Windows.
†Hinweis: Jeśli program CorelCAD 2020 zostanie zakupiony i zainstalowany w sklepie Apple Mac App Store, dokumenty PDF/DGN oraz funkcje Pack and Go nie będą dostępne, a Plug-in Store nie będzie dostępny.
**Mac i MacOS są znakami towarowymi firmy Apple Inc. Wszystkie pozostałe znaki towarowe wymienione w niniejszym dokumencie są własnością ich odpowiednich właścicieli.

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "CorelCAD 2020, Upgrade"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany