Infolinia +49 3221 2292585
 
CorelCAD 2020, Windows, Mac
Ten artykuł jest obecnie niedostępny!

Nasza rekomendacja

CorelCAD 2021, Windows, Mac CorelCAD 2021, Windows, Mac
Profesjonalne narzędzia do tworzenia rysunków 2D i projektowania 3D Profesjonalne narzędzia do kreślenia 2D i projektowania 3D Zgodność ze standardowymi plikami przemysłowymi .DWG, .STL, .PDF i .CDR* Oszczędzająca czas...
3396,37 PLN * 3809,65 PLN *
CorelCAD 2020 dla systemu Windows lub MAC Profesjonalne narzędzia do tworzenia rysunków 2D... więcej

Informacje o produkcie "CorelCAD 2020, Windows, Mac"

CorelCAD 2020 dla systemu Windows lub MAC

 • Profesjonalne narzędzia do tworzenia rysunków 2D i projektowania 3D
 • Zgodność z normami branżowymi .DWG, .STL, .PDF i .CDR*.
 • Oszczędzająca czas współpraca i zatwierdzanie projektów
 • Opcjonalna automatyzacja i dostosowanie do potrzeb klienta

Profesjonalne, niedrogie i proste rozwiązanie w zakresie oprogramowania CAD

CorelCAD™ 2020 jest tanim oprogramowaniem CAD, dostępnym zarówno dla systemów Windows, jak i MacOS, z oszczędzającymi czas narzędziami, które pomagają uprościć przepływ pracy CAD. Pełna natywna obsługa formatu pliku .DWG również ułatwia współpracę. Skorzystaj z rozszerzonych możliwości kreślenia 2D, zaawansowanych narzędzi do modelowania 3D i wsparcia dla .STL, aby tworzyć projekty efektywniej i usprawnić produkcję.

Instalacja możliwa w następujących językach:
Angielski, niemiecki, francuski, portugalski, czeski, hiszpański, włoski, polski, pуссский, turecki

Oprogramowanie CAD do tworzenia rysunków 2D, projektowania 3D i drukowania 3D

Szybka konceptualizacja
CorelCAD rozszerza Twoje możliwości o zestaw niezwykle wydajnych narzędzi projektowych zaprojektowanych specjalnie dla profesjonalistów w dziedzinie projektowania. Projektuj, projektuj, rysuj, planuj i przetwarzaj za pomocą wiodącego na rynku oprogramowania CAD. Szeroki zakres funkcji umożliwia tworzenie skomplikowanych rysunków 2D.

Bez wysiłku od 2D do 3D
Ten zaawansowany program CAD jest przeznaczony do bezproblemowego tworzenia grafiki komputerowej 3D. Skorzystaj z szybkiego procesu konwersji: za pomocą kilku kliknięć możesz tworzyć trójwymiarowe grafiki z projektów 2D. Z programem CorelCAD wiesz, że za każdym razem uzyskasz szybkie i doskonałe wyniki - przy zachowaniu wszystkich specyfikacji, parametrów projektu i standardów branżowych.
Najwyższa dokładność wyjściowa
Twórz wysokiej jakości prace za pomocą potężnego narzędzia do tworzenia tekstu, grafiki lub wydruków dotykowych. Bogaty zestaw funkcji programu CorelCAD może być wykorzystany do praktycznie każdego zadania projektowego, ułatwiając współpracę z kolegami, kolegami z klasy lub innymi zainteresowanymi stronami. Druk 3D jest również łatwy dzięki obsłudze formatu .STL dla drukarek 3D i wydruków 3D.

Skuteczna egzekucja
Z CorelCAD, możesz podejść do wszystkich projektów bezpośrednio i mieć pewność, że za każdym razem uzyskasz dokładne wyniki. Natywna obsługa formatu pliku .DWG w najnowszej wersji programu AutoCAD zapewnia bezproblemową współpracę. Ponadto, to oprogramowanie CAD może być dostosowane do każdego środowiska pracy dzięki licznym opcjom indywidualizacji i automatyzacji.

Co nowego w programie CorelCAD 2020?

1. Kreator ekstrakcji danych*
Określ zestaw atrybutów obiektu lub bloku i wypakuj te informacje.
2.Nowy styl wymiarowy
Tworzenie nowego stylu wymiarowego z istniejącego wymiaru.

Twórz obiekty 2D z granic trójwymiarowych modeli brył lub powierzchni i drucianych ramek z
krawędzi.


Użyj warstw w plikach
PDF,
aby odtworzyć warstwy rysunkowe z pliku DWG i połączyć wiele rysunków w jeden plik PDF
.

5.Advanced
customizable
blocks
Save a custom block as a separate drawing under its own name
.
*Funkcje importu i eksportu w formacie pliku CorelDRAW (.CDR) i Corel DESIGNER (.DES), kreator ekstrakcji danych, obsługa urządzeń wejściowych 3Dconnexion i Microsoft VSTA są dostępne tylko w programie CorelCAD dla systemu Windows.
**Mac i MacOS są znakami towarowymi firmy Apple Inc. Wszystkie pozostałe znaki towarowe wymienione w niniejszym dokumencie są własnością ich odpowiednich właścicieli.

Funkcje:

Ekonomiczna alternatywa dla standardowych funkcji CAD w przemyśle

Potężne narzędzia projektowe w programie CorelCAD 2020 ułatwiają uzyskanie najlepszych wyników z tego wiodącego w branży oprogramowania CAD.

Produktywność

Korzystaj z wiodących w branży zasobów i funkcji projektowych, aby tworzyć profesjonalne projekty w jak najkrótszym czasie.

Filtr do grupowania warstw
Grupuj wszystkie warstwy, do których odnoszą się odwołania, z innych rysunków, które są tworzone automatycznie po dodaniu odwołań zewnętrznych.

Standardowe funkcje CAD w branży
CorelCAD jest kompatybilny z wszystkimi głównymi programami CAD. Znane komendy i elementy paska narzędzi ułatwiają rozpoczęcie pracy z aplikacją.

Paleta warstw
Szybki dostęp do sterowania warstwą bez opuszczania interfejsu rysunku. Połącz jedną lub więcej warstw w docelową warstwę.

Lepsza wydajność
Korzystaj z szybszego projektowania CAD na najnowszych systemach operacyjnych oraz intuicyjnych aktualizacji i funkcji każdego interfejsu (np. wstążki*).

Zasoby projektowe
Szybki dostęp i zarządzanie komponentami projektowymi, takimi jak bloki, style, rysunki i obrazy dla różnych projektów CAD w branżach takich jak inżynieria, projektowanie i produkcja.

Produkcja rysunków 2D

CorelCAD ma wszystko, czego potrzebujesz, od nowych narzędzi wymiarowania po rozszerzoną funkcjonalność dla niestandardowych bloków.

ZATWIERDZONE! Wiele linii notatek i narzędzi do wymiarowania Konfiguracja
etykiet i linii notatek, które są regulowane automatycznie. Stwórz nowy styl wymiarowania z istniejącego wymiaru i polegaj na precyzji inteligentnych narzędzi wymiarowania.

ZATWIERDZONE! Funkcje bloku niestandardowego
Użyj nowego polecenia "BBBLOCKSCHREIBENALS", aby zapisać blok niestandardowy (definicja symbolu) jako oddzielny rysunek lub przetestować definicje bloku niestandardowego bez opuszczania edytora bloku.ZATWIERDZONE! Funkcje dotyczące warunków rysowania
Zobacz, jak nowe polecenie 'SETCONSTRAINTNAMEFORMAT' może być użyte do określenia, jak warunki wymiarowania są wyświetlane i jak kształty geometryczne spełniają warunki wymiarowania.

ZATWIERDZONE! Wzór wzdłuż ścieżek
Duplikuj obiekty o różnych kształtach na ścieżce i utwórz określoną liczbę kopii w linii prostej przy użyciu zaawansowanego narzędzia do kopiowania.

Zaczepy i uchwyty do przedmiotów
Możesz rozprowadzać obiekty za pomocą zatrzasków, uchwytów i krzywych biegunowych. Menu kontekstowe pozwala na interaktywną edycję kształtów geometrycznych.

Modelowanie 3D

Zaawansowane narzędzia techniczne upraszczają profesjonalną pracę.

ZATWIERDZONE! Narzędzia do projektowania 3D i obróbki 3D
Tworzenie konstrukcji szkieletowej z krawędzi bryły 3D, powierzchni, siatki lub regionu. Użyj nowego polecenia "OFFSET ENDS", aby utworzyć elementy 2D z granic brył 3D lub powierzchni 3D.

Import pliku STL
Zaimportuj pliki stereolitograficzne (*.stl), aby wstawić zawarte w nich obiekty 3D. Jeśli importujesz gotowe projekty 3D, możesz je teraz dalej modyfikować.

Polisolids - Narzędzia do edycji i modelowania brył 3D
Użyj Polysolids do tworzenia brył 3D w postaci wielokątnych ścian. Użyj opcji "Ukosuj krawędzie" do fazowania krawędzi brył 3D i użyj opcji "Powierzchnia" i "Pętla".

Od 2D do 3D
Stwórz projekt 2D w programie CorelCAD lub zaimportuj projekt 2D z programu CorelDRAW i przekonwertuj go na 3D. Wytłaczaj i obracaj elementy 2D lub przeprowadzaj je wzdłuż ścieżki w celu przekształcenia rysunków 2D w modele 3D.

Obsługa myszy 3D
Do nawigacji w 3D należy używać urządzeń wejściowych 3Dconnexion*.

Komentarze i współpraca

Włóż nagrane wiadomości, notatki lub instrukcje do swoich rysunków.

NOWOŚĆ! Kreator ekstrakcji danych*
Kreator ekstrakcji danych służy do ustawiania lub blokowania atrybutów obiektów i informacji o ekstrakcji.

Natywna obsługa formatu pliku .DWG
Otwieranie, edytowanie i zapisywanie plików w najnowszym formacie plików AutoCAD .DWG (2018 .DWG). Zapewnia to szybką współpracę z kolegami i partnerami biznesowymi.

Podkładka pod stół
Eksport tabel jako CSV do użytku w programie Microsoft Excel lub aplikacjach bazodanowych. Wstawianie formuł do komórek i modyfikowanie istniejących tabel na ekranie.

Obsługa formatu plików CorelDRAW i Corel DESIGNER*.
W systemie Windows można importować i eksportować pliki CorelDRAW® (.CDR) i Corel DESIGNER™ (.DES) do programu CorelCAD, co zapewnia bezproblemowy przepływ pracy pomiędzy programami CAD i graficznymi.

Komentarze i markery
Użyj narzędzia "Pamięć głosowa", aby wstawić nagrane wiadomości, przypomnienia lub instrukcje do rysunków. Wybierz lub zamaskuj części rysunku, aby nie było możliwości dodawania komentarzy.

Zgodność

CorelCAD wyróżnia się doskonałą platformą, drukiem i obsługą urządzeń peryferyjnych.

Wsparcie platformy
Korzystaj z rodzimego oprogramowania CAD na wybranej przez siebie platformie - Windows lub Mac. Korzystaj ze standardowych funkcji i wsparcia technicznego dla systemów Windows 10 i MacOS Catalina.

Druk 3D
Eksport brył 3D do formatu .STL, najczęściej używanego formatu plików do drukowania 3D. Obsługa STL umożliwia bezpośrednie podłączenie do drukarek 3D, co pozwala na drukowanie prototypów 3D lub wysyłanie ich do dostawców usług drukarskich 3D.

myszka 3D
Do nawigacji w 3D należy używać urządzeń wejściowych 3Dconnexion*. Obracaj rysunki 2D i 3D za pomocą nasadki myszy 3D. Przyciskom myszy 3D można przypisać preferowane ustawienia nawigacji lub polecenia zdefiniowane przez użytkownika.

Funkcje i pliki programu AutoCAD
Otwieranie, edytowanie i zapisywanie plików w najnowszym formacie .DWG (AutoCAD 2018). Zapewnia to szybką współpracę ze współpracownikami, dostawcami i partnerami biznesowymi. Łatwe wstawianie bloków dynamicznych z programu AutoCAD z obsługą plików .DWG.

aplikacja mobilna
CorelCAD Mobile dla urządzeń z systemem iOS i Android pozwala na projektowanie i komentowanie w podróży. CorelCAD Mobile jest darmową aplikacją towarzyszącą, która zapewnia możliwość przeglądania plików .DWG 2D i 3D, nanoszenia prostych adnotacji oraz wymiany plików .DWG.

Obsługa plików
CorelCAD na Windows obsługuje import i eksport do CorelDRAW (.CDR) i Corel DESIGNER (.DES) * CorelCAD na Windows obsługuje również wiodące formaty, takie jak .PDF, .SVG, .EPS, .DWF, .STL, .SAT, .SHP i .DWS.

*Funkcje importu i eksportu w formacie pliku CorelDRAW (.CDR) i Corel DESIGNER (.DES), kreator ekstrakcji danych, obsługa urządzeń wejściowych 3Dconnexion i Microsoft VSTA są dostępne tylko w programie CorelCAD dla systemu Windows.
†Hinweis: Jeśli program CorelCAD 2020 zostanie zakupiony i zainstalowany w sklepie Apple Mac App Store, dokumenty PDF/DGN oraz funkcje Pack and Go nie będą dostępne, a Plug-in Store nie będzie dostępny.
**Mac i MacOS są znakami towarowymi firmy Apple Inc. Wszystkie pozostałe znaki towarowe wymienione w niniejszym dokumencie są własnością ich odpowiednich właścicieli.

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "CorelCAD 2020, Windows, Mac"
5 lis 2020

Thank you!

Good offer, quick checkout, great shop

2 lis 2020

Alles Bestens, gerne wieder.

ich bin zufrieden, alles hat toll geklappt.

Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany