Infolinia 0800 702813
 

CorelDRAW Graphics Suite 2021

3157,45 zł * 3492,89 zł * (Array % ocalony)

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241821780
 • ESDCDGS2021EU
 • Ważny bezterminowo
 • EN | DE | FR | NL | ES | PT | IT | CZ | PL | TR | RU | JP | CN
 • Na całym świecie

Platforma

Resetowanie wyboru
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Oprogramowanie graficzne, które po prostu pozwoli Ci szybciej dotrzeć do celu. Twórz potężne... więcej

Informacje o produkcie "CorelDRAW Graphics Suite 2021"

Oprogramowanie graficzne, które po prostu pozwoli Ci szybciej dotrzeć do celu.

Twórz potężne rzeczy zamiast tworzyć pętle korekcyjne

Pakiet CorelDRAW® Graphics Suite 2021 stanowi doskonałą podstawę dla wszelkiego rodzaju zadań projektowych. Kompletny pakiet do tworzenia ilustracji wektorowych, układów graficznych i edycji obrazów daje Ci wszystkie narzędzia potrzebne do tworzenia projektów z efektem "wow".
Projekt

Twórz wyjątkowe ilustracje, znaki, logo i inne elementy - w systemie Windows lub Mac - i pracuj w podróży dzięki aplikacji CorelDRAW.app™.
Współpracuj

Podczas współpracy z klientami i współpracownikami używaj aplikacji CorelDRAW.app jako internetowej platformy do przesyłania opinii o projektach i układach.
Wyjście

Łatwe osiąganie doskonałych wyników szybciej dla każdego rodzaju produkcji dzięki produktywnym narzędziom.


Co nowego w 2021 r.

NOWOŚĆ
Rysuj w perspektywie

Teraz możesz rysować obiekty lub ilustrowane sceny w perspektywie szybciej i łatwiej niż kiedykolwiek wcześniej. Wybierz perspektywę jednopunktową, dwupunktową lub trzypunktową, rysuj w obszarze perspektywy lub dodaj istniejącą grupę obiektów do obszaru perspektywy, a także swobodnie przesuwaj obiekty bez utraty perspektywy.
NOWOŚĆ
Elastyczna przestrzeń projektowa

Zaletą programu CorelDRAW jest możliwość tworzenia zarówno ilustracji wektorowych, jak i układów stron w jednej aplikacji.
NOWOŚĆ
Przenieś edycję obrazu na nowy poziom

Dlaczego nie pozwolić, aby nasze oprogramowanie wykonywało rutynowe zadania za Ciebie? Nowe funkcje edycji obrazu przyspieszają i ułatwiają poprawianie zdjęć.

NOWOŚĆ
Współpraca nowej generacji

Home office i praca mobilna to nowa norma. Pozostań w kontakcie z klientami i współpracownikami dzięki narzędziom do współpracy.
NOWOŚĆ
CorelDRAW jest wszędzie tam, gdzie Ty!

Program CorelDRAW działa w systemie Windows, macOS i jako aplikacja internetowa na praktycznie każdym urządzeniu z dostępem do Internetu. Dzięki nowemu, zoptymalizowanemu pod kątem dotyku interfejsowi użytkownika aplikacja internetowa CorelDRAW.app™ rozszerza możliwości na urządzeniach mobilnych i tabletach. A nowa aplikacja na iPada ułatwia pracę nad projektami w podróży.
 
Łatwo dostępne narzędzia projektowe
Ilustracja wektorowa

Użyj potężnych narzędzi CorelDRAW do tworzenia ilustracji wektorowych, aby przekształcić proste linie i kształty w złożone dzieła sztuki. Wszechstronne narzędzia do nadawania kształtów i rysowania umożliwiają projektowanie krzywych i linii. Narzędzia efektów, takie jak "kontur", "kadłub", "mieszanie" czy "wypełnienie siatką" pozwalają na dodanie unikalnych efektów do grafiki wektorowej.
Układ strony

Uzyskaj dostęp do wszystkich narzędzi potrzebnych do tworzenia układów broszur, dokumentów wielostronicowych i innych. Możesz wybrać pomiędzy edycją jedno- i wielostronicową, w zależności od osobistych preferencji.
Edycja obrazu

Wydajne narzędzia programu Corel PHOTO-PAINT do edycji obrazów oparte na warstwach umożliwiają dostosowanie kolorów i tonów, usunięcie drobnych skaz, skorygowanie perspektywy i wiele więcej. Zwiększ rozmiar i jakość obrazu dzięki wyjątkowym funkcjom opartym na sztucznej inteligencji. Ponadto za pomocą programu AfterShot 3 HDR można tworzyć wspaniałe zdjęcia HDR z obrazów RAW.
Typografia

Użyj kompletnego zestawu narzędzi typograficznych, aby perfekcyjnie rozmieścić znaki. Dodaj do tekstu efekty, takie jak cienie blokowe i kontury, dostosuj wagę i szerokość czcionki dzięki obsłudze zmiennych czcionek, wyrównaj tekst do linii i wiele więcej.
Zarządzanie czcionkami

Organizuj i zarządzaj czcionkami za pomocą intuicyjnych funkcji programu Corel Font Manager i używaj ulubionych czcionek bez ich instalowania. Użyj funkcji sieciowej pamięci masowej, aby przyspieszyć pracę z czcionkami.
Dane techniczne

Windows
    Windows 10*, 64-bitowy, z najnowszymi aktualizacjami
    Intel Core i3/5/7/9 lub AMD Ryzen 3/5/7/9/Threadripper, EPYC
    Karta graficzna obsługująca OpenCL 1.2 z co najmniej 3 GB VRAM
    4 GB RAM (zalecane 8 GB RAM lub więcej)
    4,3 GB dostępnego miejsca na dysku twardym na pliki aplikacji i pliki instalacyjne
    Ekran multitouch, mysz lub tablet
    Rozdzielczość ekranu 1280 x 720 przy 100% (96 dpi)
    Opcjonalnie: napęd DVD (do zainstalowania wersji pudełkowej);
    Instalacja DVD wymaga pobrania do 700 MB
    Do zainstalowania i uwierzytelnienia pakietu CorelDRAW Graphics Suite oraz uzyskania dostępu do niektórych składników oprogramowania, funkcji online i zawartości wymagane jest połączenie z Internetem.

Mac
    macOS Big Sur 11.0 lub macOS Catalina 10.15, z najnowszą aktualizacją
    Wielordzeniowy procesor Intel lub Apple M1
    Karta graficzna obsługująca OpenCL 1.2 z co najmniej 3 GB VRAM
    4 GB RAM (zalecane 8 GB RAM lub więcej)
    4 GB dostępnego miejsca na dysku twardym na pliki aplikacji (zalecany dysk półprzewodnikowy); systemy plików z rozróżnianiem wielkości liter nie są obsługiwane
    Rozdzielczość ekranu 1280 x 800 (zalecana 1920 x 1080)
    Mysz lub tablet graficzny
    Do zainstalowania i uwierzytelnienia pakietu CorelDRAW Graphics Suite oraz uzyskania dostępu do niektórych składników oprogramowania, funkcji online i zawartości wymagane jest połączenie z Internetem.

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "CorelDRAW Graphics Suite 2021"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany