Infolinia 0800 702813
 

Certyfikaty

Nasze referencje - doskonałe pod względem bezpieczeństwa, obsługi i przejrzystościOferujemy naszym klientom przyjazne dla użytkownika, bezpieczne zakupy z wszechstronną obsługą, przejrzystością i wsparciem klienta. Jako szczególnie godny zaufania i zorientowany na usługi sklep internetowy Blitzhandel24 otrzymał w związku z tym renomowane certyfikaty i pieczęcie branżowe. Po obszernych testach przeprowadzonych przez różne instytuty, możemy teraz nazywać się certyfikowanym TrustedShopem oraz CHIP Leading Shop i otrzymać niezależny znak EHI za serwis i wiarygodność. Poniżej możesz dowiedzieć się, według jakich kryteriów przyznawane są te nagrody i jakie korzyści oferują Ci jako klientowi:

 

TrustedShop

Trusted_Badge
Firma TrustedShops z siedzibą w Kolonii od 1999 roku testuje sklepy internetowe pod kątem ich wiarygodności i jakości. Blitzhandel24 przeszedł testy różnych kryteriów dotyczących ochrony konsumenta, obsługi klienta, bezpieczeństwa danych, przejrzystości cen i zdolności kredytowej w sposób w pełni zadowalający i tym samym należy do certyfikowanego TrustedShops. Dlatego nasi klienci mogą polegać na doskonałej obsłudze i optymalnej ochronie kupującego. Mogą oni wybierać spośród wielu możliwych opcji płatności za swój zakup i korzystać z przejrzystego, jasnego i zrozumiałego procesu zakupu, który jest warunkiem wstępnym dla TrustedShops. Jasno i zrozumiale informujemy naszych klientów o oferowanych produktach, zakresie dostawy i kosztach. W wielu przypadkach oferujemy różne pakiety dla oferowanych rozwiązań programowych, które mają różny zakres funkcji w zależności od potrzeb użytkownika, a następnie mogą być optymalnie dobrane w zależności od wymagań. Blitzhandel 24 oferuje opis każdego produktu z przeglądem odpowiednich funkcji programu, jak również dalsze informacje, do których systemów operacyjnych dane oprogramowanie jest odpowiednie. Proces składania zamówień jest - jak zwykle w przypadku TrustedShops - przejrzysty: informujemy naszych klientów o prawie do odstąpienia od umowy i można się z nimi skontaktować pocztą, czatem na żywo oraz telefonicznie za pośrednictwem działu obsługi klienta. Jako eksperci IT przykładamy najwyższą wagę do bezpieczeństwa danych, dzięki czemu mogą Państwo bezpiecznie u nas dokonywać zakupów. Nasza przejrzystość cenowa oferuje Państwu optymalne możliwości porównania. Ponadto nasi klienci korzystają z ochrony kupującego, dzięki której mogą zabezpieczyć swoje zakupy na kwotę do 20.000 euro.

Do certyfikatu Trusted Shop z ocenami klientów


CHIP Leading Shops

CHIP Leading Shops
Nagrodzeni znakiem CHIP Leading Shops Seal należymy do najlepszych i najbardziej godnych zaufania sklepów internetowych w Niemczech. Certyfikat CHIP Leading Shops jest przyznawany przez Globis Consulting we współpracy z renomowanym magazynem technologicznym CHIP. Kryteria, według których przyznawany jest ten znak jakości, koncentrują się na korzyściach dla kupujących. Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, to oczywiste jest, że transmisja danych jest szyfrowana, co jest warunkiem wstępnym dla każdego CHIP Leading Shop. Przejrzystość i serwis są naszym priorytetem: oferujemy naszym klientom bezpieczny, łatwy i przyjazny dla konsumenta proces zakupów, jak to ma miejsce w CHIP Leading Shop. Dla każdego produktu użytkownicy mogą wywoływać wszystkie istotne informacje w przejrzysty sposób. Ponadto, nasi klienci mogą wybierać spośród szerokiej gamy metod płatności i korzystać z różnych opcji wysyłki, jeśli oprogramowanie nie może być pobrane bezpośrednio za pomocą kodu dostępu, co ma miejsce w przypadku wielu naszych produktów. W przypadku pytań i opinii oferujemy telefoniczną obsługę klienta, a także wsparcie w postaci czatu na żywo na stronie internetowej przez sześć dni w tygodniu.

 

Świadectwo EHI

EHIBadge
EHI Retail Institute e.V. jest instytutem badawczym i edukacyjnym dla branży detalicznej, który testuje sklepy pod kątem przyjazności i bezpieczeństwa klientów za pomocą zamówień testowych i połączeń testowych, jak również poprzez sprawdzanie wszystkich prawnych obowiązków informacyjnych. Blitzhandel24 przeszedł pomyślnie test wszystkich kryteriów EHI, dzięki czemu jesteśmy jednym z certyfikowanych sklepów z pieczęcią EHI. Ponieważ kryteria przyznawania certyfikatu EHI są stale rozwijane, odbywa się coroczny przegląd certyfikowanych sklepów. Jako klient możesz zawsze polegać na bardzo dobrej ochronie danych, doskonałej obsłudze klienta i przyjemnym, przejrzystym procesie składania zamówień.

Do certyfikatu EHI dla handlu piorunami24

Zrzut ekranu_1

Ostatnio oglądany