Infolinia +49 3221 2292585
 
Cyberlink Media Suite 16 Ultra
Cyberlink Media Suite 16 Ultra
Cyberlink Media Suite 16 Ultra
Cyberlink Media Suite 16 Ultra
Cyberlink Media Suite 16 Ultra
Cyberlink Media Suite 16 Ultra
Cyberlink Media Suite 16 Ultra
Cyberlink Media Suite 16 Ultra
Ten artykuł jest obecnie niedostępny!

Cyberlink Media Suite 16 Ultra

366,97 PLN * 550,75 PLN * (33,37% ocalony)

inkl. MwSt. plus koszty wysyłki

 • 241820953
 • 4718009208787
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
Media Suite 16 Ultra Kompleksowy pakiet multimedialny dla domu i biura... więcej

Informacje o produkcie "Cyberlink Media Suite 16 Ultra"

Media Suite 16 Ultra

Kompleksowy pakiet multimedialny dla domu i biura

 • Kompleksowa kolekcja nagradzanego oprogramowania
 • Rozwiązanie typu "wszystko w jednym" dla domu, szkoły, pracy
 • Cechy dotyczące komunikacji i produktywności

Świetne oprogramowanie do domu, szkoły i pracy.

Media Suite 16 to nowa kolekcja oprogramowania multimedialnego dla całej rodziny - nie tylko w domu, ale również w szkole i w pracy. Pakiet Media Suite od lat przoduje dzięki nagradzanym rozwiązaniom programowym CyberLink Create & Play. Teraz pakiet Media Suite 16 pojawia się w biurze z potężnymi narzędziami pracy, które sprawiają, że komunikacja korporacyjna staje się dziecinnie prosta. Niezależnie od tego, czy pracujesz w domu, czy jesteś właścicielem małej firmy, który robi wszystko dla Twojej firmy, CyberLink Media Suite ma coś dla Ciebie.

PLAY

PowerDVD 18

 

Niezbędny odtwarzacz medialny

PowerDVD odtwarza więcej niż tylko płyty DVD i Blu-ray. PowerDVD jest niezbędnym towarzyszem rozrywki. Zanurz się w świecie filmów i dźwięku z niezrównaną obsługą odtwarzania i unikalnymi ulepszeniami. Możesz nawet spędzić niezliczoną ilość godzin oglądając zawartość YouTube i YouTube Live w 4k, lub przypiąć ją i obejrzeć ją później w trybie offline!

 • NOWOŚĆ w pakiecie Media Suite 16

  Zawsze w widoku Top Mini

  Nigdy nie przegapisz ani chwili swojej ulubionej serii w czasie pracy wielozadaniowej. Zawsze śledź swój film w nowym, zminimalizowanym interfejsie.

 • UDOSTĘPNIONY w pakiecie Media Suite 16

  Oglądanie wideo i offline

  PowerDVD to najlepszy sposób na przechowywanie filmów online na Twoim komputerze, dzięki czemu możesz oglądać filmy i seriale offline kiedy tylko chcesz! Możesz nawet przypiąć YouTube HDR i 4K i zabrać go ze sobą!

  UNIKA

  Jakość lepsza niż oryginał

  Unikalne udoskonalenia TrueTheater® firmy CyberLink zapewniają jakość obrazu i dźwięku lepszą niż oryginał - nawet w przypadku materiałów Blu-ray i HD.

  Szeroka gama formatów

  PowerDVD gwarantuje odtwarzanie szerokiej gamy formatów i typów plików, takich jak HEVC/H.265, bez konieczności instalacji dodatkowych narzędzi. Dzięki temu możesz cieszyć się większą ilością treści na swoim komputerze.

NOWA obsługa Fire TV w pakiecie Media Suite 16

 • Bezprzewodowa rozrywka w prosty sposób

  Odtwarzaj wszystko, co grasz w PowerDVD na ekranie telewizora za pomocą programów Roku®, Chromecast™, Apple TV®, a teraz Fire TV™. Dzięki wyjątkowym rozszerzeniom TrueTheater firmy CyberLink możesz nawet poprawić jakość obrazu i dźwięku dowolnej treści w czasie rzeczywistym!

  Stwórz

  PowerDirector16

  Pierwszy wybór dla montażystów wideo

  Dzięki intuicyjnemu interfejsowi i niezrównanemu zestawowi funkcji zarówno dla obrazu 360°, jak i standardowego wideo, PowerDirector zapewnia wysoką wydajność edycji. Zaprojektowany tak, aby był elastyczny, ale wydajny, PowerDirector pozostaje najlepszym rozwiązaniem do edycji wideo dla wszystkich - zarówno początkujących, jak i profesjonalistów.

  • NOWOŚĆ w pakiecie Media Suite 16

   360˚ Edycja i stabilizacja wideo

   PowerDirector jest bez wątpienia najlepszym programem do edycji wideo do tworzenia spektakularnych filmów przy użyciu tych samych intuicyjnych narzędzi projektowych, które znasz i kochasz. Oferuje zupełnie nowe spojrzenie na produkcję filmową.

   Możesz nawet natychmiast ustabilizować i cieszyć się trzeszczącymi zdjęciami 360°. Płynny obraz wideo z każdej perspektywy dzięki pierwszemu na świecie stabilizatorowi wideo 360°.

  • Projekty ekspresowe

   Projekty ekspresowe to szybki i łatwy sposób dla każdego producenta wideo na szybkie stworzenie profesjonalnej jakości wideo. Wszystko co musisz zrobić, to włożyć filmy i gotowe!

  • NOWOŚĆ w pakiecie Media Suite 16

   Kaczkowanie dźwiękowe

   Zoptymalizuj miks audio w filmach zawierających dialogi lub narratora poprzez dodanie tła muzycznego, tak aby mowa była wyraźnie słyszalna.

  • NOWOŚĆ w pakiecie Media Suite 16

   TrueTheater Ulepszenia kolorów

   Unikalne ulepszenia w filmie TrueTheater Color firmy CyberLink natychmiast optymalizują głębię i intensywność kolorów twoich klipów, nadając im "prawdziwszą niż rzeczywista" jakość.

  Unikalne pakiety zawartości do personalizacji filmów wideo

  • NE w pakiecie Media Suite 16U

   Zestaw podróżny 5

   Wykorzystaj w pełni swoje filmy z podróży dzięki zabawnym szablonom z efektami, które są zaprojektowane tak, aby pasowały do wizyt!

  • NOWOŚĆ w pakiecie Media Suite 16

   Pakiet bożonarodzeniowy 9

   Wybór sezonowych szablonów i efektów, które z pewnością przyniosą radość i wesołość do Twoich projektów wideo.

  • Pakiet ślubny

   Łatwo stworzyć najbardziej urzekający i zapadający w pamięć film ślubny z kolekcją ekskluzywnych szablonów i motywów.

  FotoDyrektor 9

  Kompletna edycja i projektowanie zdjęć

  Doskonałe rozwiązanie do edycji obrazów. PhotoDirector oferuje szeroką gamę łatwych w użyciu narzędzi zaprojektowanych do tworzenia oszałamiających zdjęć rodzinnych, zdjęć podróżniczych i krajobrazowych oraz doskonałych portretów. Wraz z niezrównanym zestawem obsługiwanych formatów RAW, profilami obiektywów i teraz możliwością tworzenia zdjęć i filmów 360°.

  • Najlepszym odtwarzaczem multimedialnym HEVC jest PowerDVD, dzięki czemu jest on kompatybilny z filmami nagranymi w urządzeniach GoPro i iPhone.
  • NOWOŚĆ w pakiecie Media Suite 16

   Ruchome obrazy

   Motion Stills™ to zadziwiająco kreatywna zmiana w stosunku do konwencjonalnej fotografii. Wybierz sekcje w klipie wideo, aby utrzymać ruch tylko w tym obszarze. Inne części filmu wydają się zatrzymane w czasie!

   Albo dla tych zabawnych małych projektów, którymi chcesz się podzielić z przyjaciółmi na Facebooku. Po prostu twórz animowane GIF-y, które zmieniają krótkie filmy w kreatywne, ruchome obrazy.

  • UDOSTĘPNIONY w pakiecie Media Suite 16

   Poziomy Obróbka mechaniczna

   Szablony Express Layer zawierają wszystkie składniki warstw, które składają się na złożony obraz. Są one nie tylko łatwym sposobem na składanie niesamowitych obrazów, ale także pomagają łączyć warstwy w celu stworzenia efektów fotograficznych.

  • NOWOŚĆ w pakiecie Media Suite 16

   Defragmentacja i usuwanie mgły

   Usuń mgłę, zamglenie i smog, aby uzyskać czyste i czyste krajobrazy za pomocą intuicyjnego suwaka do usuwania mgły. Aby uzyskać prawdziwie profesjonalny efekt, użyj narzędzia Defragment, aby usunąć rozpraszające uwagę fragmenty kolorów ze zdjęć cyfrowych i nadać im ostrzejszy wygląd.

  • Usuwanie oparte na zawartości

   Usuń przedmioty lub osoby ze zdjęć, przesuwając po prostu pędzel nad nimi. PhotoDirector wypełnia pokoje automatycznie. Inteligentny algorytm zapewnia, że wyniki idealnie wpasowują się w tło.

  • Dzięki wszechstronnej obsłudze płyt i formatów plików, możesz odtwarzać na komputerze PC lub laptopie wszystko, w tym: Ultra HD Blu-ray, 4K HDR, Ultra HD 4K, HEVC 2.65, AVCHD, płyty Blu-ray, DVD, pliki ISO i RAW.
  • NOWOŚĆ w pakiecie Media Suite 16

   Kompletna edycja zdjęć 360º

   PhotoDirector jest najlepszym oprogramowaniem fotograficznym 360°, ponieważ ułatwia tworzenie spektakularnych panoram 360° ze zdjęć wykonanych aparatem fotograficznym 360°. Jest to zupełnie nowa perspektywa w obrazie i filmie.

   Za pomocą kilku szybkich kliknięć zmień swoje zdjęcia w niepowtarzalny świat, korzystając z nowej funkcji Little Planet, lub stwórz naprawdę oszałamiające panoramiczne ujęcia z obrazu 360°.

  Praca

  NOWOŚĆ w pakiecie Media Suite 16

  U Spotkanie

  Lepsza komunikacja oznacza lepszy biznes

  Z U możesz spotkać się twarzą w twarz z ludźmi z całego świata. Zdekonstruowaliśmy spotkania wideo i usunęliśmy wszystkie problemy i trudności, abyście mieli zupełnie nowy i wolny od frustracji sposób prowadzenia działalności.

  • Niezrównana jakość dźwięku i obrazu

   Pożegnaj się z rozłączkami i słabą jakością. U Meeting oferuje wysokiej jakości platformę spotkań wideo w minimalistycznym układzie, który skupia się na spotkaniu biznesowym z uczestnikami.

  • Elastyczna interakcja

   Współdziałaj z innymi uczestnikami sesji w czasie rzeczywistym i zobacz wszystkich pozostałych uczestników w tym samym czasie z eleganckim widokiem na galerię. Możesz również robić notatki w czasie rzeczywistym lub wysyłać wiadomości podczas spotkania wideo bez zakłócania przepływu.

  • Łatwe zaproszenia i spotkania

   Spotkania oparte na przeglądarce internetowej oznaczają, że nie jest wymagane pobieranie, aby inni się przyłączyli. Dzięki temu spotkania mogą rozpocząć się niezwykle szybko, są szybkie i produktywne. Wystarczy jedno kliknięcie, aby natychmiast dostać się na spotkanie!

  NOWOŚĆ w pakiecie Media Suite 16

  U Webinar

  Dostarczanie atrakcyjnych, atrakcyjnych prezentacji online

  Potężny i łatwy sposób łączenia się z Twoimi przeglądarkami online i komunikowania się w nowy, bardziej efektywny sposób. U to kompleksowe, nowe narzędzie do nadawania, które pomaga w organizacji treści, ponownym wykorzystaniu poprzednich prezentacji w celu zaoszczędzenia czasu i łatwym dostarczaniu mocnych prezentacji dla odbiorców.

  • Prezentacje na żywo lub nagrane

   Integruj prezentacje Microsoft PowerPoint w czasie rzeczywistym z webinariami, czatem tekstowym bez opóźnień. Można nawet wstępnie nagrywać i edytować prezentacje. Zdecyduj, czy chcesz nagrywać czy prezentować na żywo.

  • Zaplanuj pokaz

   Zaplanujcie prezentację na żywo lub wcześniej nagraną. Po prostu zarezerwuj czas i wyślij swoim widzom adres URL Webinaru - to takie proste! Można nawet prezentować na żywo podczas wcześniej nagranej prezentacji.

  • Wideo na żądanie

   Inteligentne indeksowanie automatycznie kategoryzuje filmy, aby ułatwić naukę. Przytnij swoje nagrane VOD i usuń niepotrzebny materiał, aby zachować świeżość i zaangażowanie każdego filmu.

  NOWOŚĆ w pakiecie Media Suite 16

  PerfectCam

  Wirtualny makijaż do wideokonferencji

  Wraz z rosnącą liczbą spotkań online, coraz więcej firm działa w sieci. Często zdarza się, że wcześnie rano lub późnym wieczorem podczas jednej rozmowy telefonicznej dowiadujemy się, które strefy czasowe są przekraczane. PerfectCam to innowacyjna wtyczka do aplikacji wideokonferencyjnych, która zapewnia, że zawsze będziesz wyglądać profesjonalnie i dobrze!

  • Wyglądają doskonale na każdym spotkaniu!

   Ciesz się idealną jasnością obrazu, kontrastem i ekspozycją, a nawet aktywnym wygładzaniem skóry. Doskonałe rozwiązanie zarówno dla kobiet jak i mężczyzn biznesu. PerfectCam sprawia, że jesteś zawsze w najlepszym świetle.

  • Natychmiastowy profesjonalny makijaż biznesowy

   Korzystając z opatentowanej technologii rozpoznawania twarzy, obszerna biblioteka wirtualnych makijaży PerfectCam daje Ci doskonały wygląd, kiedy tylko tego potrzebujesz.

  • AR w czasie rzeczywistym dla popularnych aplikacji na czacie

   Możesz uruchomić PerfectCam z popularnymi aplikacjami do prowadzenia wideokonferencji: U, Skype, Skype for Business i Google Hangouts. PerfectCam to podstawowa wtyczka, która sprawi, że będziesz dobrze wyglądać przed kamerą internetową.

   ONLINE

   NOWOŚĆ w pakiecie Media Suite 16

   Nagrywarka ekranowa 3

   Kompleksowe rozwiązanie do vlogowania i nagrywania na ekranie.

   Screen Recorder 3 zapewnia szybką, wysokiej jakości transmisję i nagrywanie na ekranie. Jest to jedyne rozwiązanie typu "wszystko w jednym" do nagrywania, przesyłania strumieniowego, vlogowania lub dzielenia się treściami z publicznością online.

   • Strumień na platformach społecznościowych

    Jeśli używasz Screen Recorder, możesz połączyć się bezpośrednio z wybraną przez siebie platformą i przesyłać strumieniowo wideo w jakości full HD. Przekazuj na żywo na YouTube, Facebooku lub Twitchu w zupełnie nowy sposób, aby połączyć się ze swoimi zwolennikami i klientami.

   • Nagrywanie z konsoli lub kamery

    Czy jesteś vloggerem, graczem czy ekspertem: Screen Recorder pomaga w tworzeniu wysokiej jakości treści i szczegółowych filmów. Można nawet profesjonalnie nagrywać za pomocą bezpośrednio podłączonej kamery.

   • Biblioteka multimedialna do nagrywania

    Przechowuj wszystkie swoje nagrania i strumienie w jednym, łatwo dostępnym miejscu. Za każdym razem, gdy nagrywasz coś za pomocą Screen Recorder, jest to zapisane w Twojej bibliotece mediów, dzięki czemu możesz szybciej znaleźć je do edycji.

   YouCam 7

   Zabawne ulepszenia obrazu i narzędzia kamery internetowej

   CyberLink YouCam 7 wnosi funkcjonalność pełnego studia wideo na żywo, dzięki czemu możesz w pełni wykorzystać potencjał swojej kamery internetowej. Pochodzi z narzędzi do poprawy twarzy, ponad 200 zabawnych efektów do rozmów wideo czat i nagrywania oraz pełny zestaw narzędzi do nagrywania. Wyposażony jest również w łatwe w użyciu narzędzia zabezpieczające, takie jak nadzór i logowanie twarzy.

   • Efekty wideo w czasie rzeczywistym

    Wybieraj spośród ponad 200 zabawnych i ciekawych efektów, które możesz zastosować w swoich czatach wideo, projektach i nagraniach. Z tysiącami więcej dostępnych do pobrania w DirectorZone

   • Nadzór

    Dzięki technologii wykrywania ruchu YouCam, Twoja kamera internetowa i komputer działają jako system bezpieczeństwa w Twoim domu. Możesz również nagrywać w szybkim tempie, a YouCam będzie robić zdjęcia w ustawionych odstępach czasu.

   • Zarządzanie dostępem do komputera

    Twoja twarz jest najbardziej zaufanym hasłem. Logowanie twarzą w twarz zapamięta Twoje hasła i zaloguje Cię do systemu Windows, gdy będziesz trzymać twarz przed kamerą internetową. Face Login działa również do odwiedzania większości popularnych stron internetowych. Dla większego bezpieczeństwa, YouCam może zablokować ekran komputera, gdy twoja twarz nie znajduje się przed kamerą internetową.

   KOPIOWANIE, WYPALANIE I KONWERSJA

   Power2Go 11

   Palić, tworzyć kopie zapasowe i cieszyć się mediami w podróży

   Dzięki prostemu, przyjaznemu użytkownikowi interfejsowi i nowym udoskonaleniom, które zapewniają lepszą niż rzeczywista jakość transferu filmów, Power2Go 11 pozostaje światowym liderem w dziedzinie oprogramowania do nagrywania, tworzenia kopii zapasowych i konwersji.

   • NOWOŚĆ w pakiecie Media Suite 16

    zdatny do użytku

    Masz problem z umieszczeniem pliku wideo na jednym dysku? Funkcja Smart Fit automatycznie zmienia rozmiar pliku do najwyższej możliwej jakości obsługiwanej przez płytę, a nawet wykorzystuje wolne miejsce na dysku, zwiększając szybkość transmisji.

   • Pobieranie i tworzenie kopii zapasowych mediów społecznościowych

    Utwórz kopię zapasową i "przypnij" filmy z serwisów YouTube, Facebook i Vimeo na dysku twardym lub nagraj je bezpośrednio na płytę, aby oglądać je kiedy tylko chcesz. Pobierz swoje osobiste treści online z łatwą kopią zapasową z Facebooka i Flickr.

   • Znajdź potrzebne pliki, i to szybko!

    Za każdym razem, gdy nagrywasz płytę, Power2Go dodaje jej zawartość do Menedżera płyt, dzięki czemu możesz łatwo klasyfikować, wyszukiwać i szybko znajdować pliki. Można nawet dodawać migawki płyt, aby ułatwić ich rozpoznawanie.

   MediaEspresso 7.5

   Przekształć media, aby odtwarzać je w podróży. Również Ultra HD 4K

   MediaEspresso jest nie tylko zaprojektowany do przesyłania plików niezwykle łatwo i niewiarygodnie szybko, ale także do czyszczenia pikseli i światła zdjęć podczas transferu dla lepszych wyników.

   • Konwersja wideo Ultra HD 4K

    MediaEspresso może konwertować pliki wideo 4k! Filmy wideo 4K mogą być konwertowane na H.264 (w celu zwiększenia kompatybilności) lub H.265 (w celu bardziej efektywnego wykorzystania pamięci). Ciesz się filmami w technologii Ultra-HD - niezależnie od urządzenia i oryginalnego formatu.

   • Smart Detect

    Technologia MediaEspresso Smart Detect oznacza, że nie musisz pamiętać o myleniu formatów i rozdzielczości plików. Po podłączeniu urządzenia do komputera Smart Detect wykrywa je i wybiera optymalne formaty wyjściowe i rozdzielczości dla konwertowanych mediów, dzięki czemu zawsze możesz cieszyć się filmami, zdjęciami i muzyką w najwyższej możliwej jakości.

   • UNIKA

    Jakość lepsza niż oryginał

    Nagradzane ulepszenia TrueTheater® firmy CyberLink są teraz dostępne w MediaEspresso, aby poprawić jakość Twoich zdjęć i przekonwertowanych materiałów wideo. Nie jest wymagany dodatkowy czas oczekiwania - MediaEspresso poprawia się podczas konwersji.

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Cyberlink Media Suite 16 Ultra"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany