Infolinia 0800 702813
 
Ten artykuł jest obecnie niedostępny!

Nasza rekomendacja

Cyberlink Power2Go 13 Platinum Cyberlink Power2Go 13 Platinum
Power2Go 13 Platyna Najlepsze oprogramowanie do wypalania, tworzenia i tworzenia kopii zapasowych Tworzenie kopii zapasowych danych na dysku/USB i nagrywanie z wykorzystaniem bezpiecznego szyfrowania Bonus...
237,49 zł * 332,78 zł *
Power2Go 12 Platyna   Rip - Burn - Convert - Transfer -... więcej

Informacje o produkcie "Cyberlink Power2Go 12 Platinum"

Power2Go 12 Platyna

 

Rip - Burn - Convert - Transfer - Download - Backup!

Power2Go jest odpowiedzią na wszystkie pytania dotyczące nagrywania, tworzenia kopii zapasowych i konwersji. Dzięki opatentowanej technologii oraz szerokiej gamie obsługiwanych płyt i formatów mobilnych możesz odtwarzać pliki multimedialne w dowolnym miejscu, nawet na swoim urządzeniu mobilnym. Zoptymalizowane w serwisach Facebook, Flickr, YouTube i Vimeo możesz korzystać z treści online również w trybie offline. Wojskowe szyfrowanie klasy 256-bitowej gwarantuje bezpieczne wypalanie i tworzenie kopii zapasowych. Power2Go jest rozwiązaniem, któremu możesz zaufać. Zapisz i utwórz kopię zapasową plików systemowych również online. Power2Go zawiera bonusową 50GB CyberLink Cloud za darmo!

Konwersja i transfer

 • Inteligentne inteligentne wykrywanie - Automatyczne uzyskiwanie najlepszych formatów i rozdzielczości dla ponad 200 urządzeń mobilnych
 • Nowość: H.265 odszyfrowywanie i szyfrowanie - Bezpieczne miejsce w pamięci podczas przesyłania plików do urządzenia przenośnego lub konwertowania wideo do iPhone'a w celu oglądania na innych urządzeniach
 • Nowość: więcej rozszerzeń TrueTheater - TrueTheater Color optymalizuje wartości kolorów, aby Twoje filmy były bardziej żywe.

Pobierz i zapisz

 • Facebook, YouTube, Flickr i Vimeo zintegrowane - Pobieranie i tworzenie kopii zapasowych treści z Facebooka, Flickr i Vimeo na komputer, USB lub płytę.
 • Nowość: YouTube 4K & HDR - pobieraj i kopiuj najlepsze filmy z YouTube, nagrywaj je na płytę i oglądaj na swoim telewizorze 4K HDR.
 • Ulepszone: Kopia zapasowa systemu na USB - Za pomocą jednego USB można utworzyć kopię zapasową wszystkich plików systemowych i chronić je przed nieautoryzowanym dostępem.

Kopiowanie i wypalanie

 • Nagraj dowolny format - przeciągnij pliki na wybrany przez siebie dysk
 • Skopiuj swoją kolekcję DVD - Skopiuj całą kolekcję CD i podziel się nią z przyjaciółmi i rodziną
 • Smart Fit podczas kopiowania - Smart Fit automatycznie dostosowuje rozmiar pliku wideo
 • Montaż i przeglądanie płyt ISO - Montaż i przeglądanie plików ISO. Nawet bez napędu optycznego

Cechy:

 • Obsługa większej liczby formatów, kodeków i ulepszeń wideo, w tym kodowania i dekodowania H.265, dźwięku OGG i TrueTheater Color
 • Tworzenie kopii zapasowych plików, zawartości serwisów społecznościowych lub wszystkich danych systemu Windows na jednym dysku USB
 • Kopiuj, wypalaj i udostępniaj swoją kolekcję multimediów za pomocą prostego interfejsu zaprojektowanego z myślą o szybkiej i łatwej obsłudze
 • Zapisz i utwórz kopię zapasową plików systemowych również online. Power2Go zawiera bonusową 50GB CyberLink Cloud za darmo!

Minimalne wymagania systemowe

system operacyjny:
Windows 10, Windows 8, Windows 8.1, Windows 7
Wymagana pamięć robocza::
min. 2000 MB
Wymagane miejsce na dysku twardym:
min. 25000 MB
Zalecana rozdzielczość ekranu:
min. 1024x768
Różne:
Płyta CD/DVD/Blu-ray z możliwością nagrywania; połączenie z Internetem wymagane do wstępnej aktywacji oprogramowania i plików oraz tworzenia kopii zapasowych nośników online.
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Cyberlink Power2Go 12 Platinum"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany