Infolinia 0800 702813
 
Cyberlink PowerDirector 17 Ultra, [Download]
Ten artykuł jest obecnie niedostępny!

Nasza rekomendacja

Cyberlink PowerDirector 19 Ultra Cyberlink PowerDirector 19 Ultra
PowerDirector 19 Ultra CyberLink PowerDirector 19 Ultra - cudo dla PC Dzięki CyberLink PowerDirector 19 Ultra nawet początkujący stają się prawdziwymi artystami wideo. Korzystaj z intuicyjnych narzędzi do edycji, wspaniałych...
318,13 zł * 454,74 zł *
Opis produktu Przenieś swoje umiejętności na wyższy poziom dzięki PowerDirector -... więcej

Informacje o produkcie "Cyberlink PowerDirector 17 Ultra, [Download]"

Opis produktu

Przenieś swoje umiejętności na wyższy poziom dzięki PowerDirector - najpotężniejszemu dostępnemu obecnie oprogramowaniu do edycji wideo. Za pomocą szeregu profesjonalnych narzędzi zaprojektowanych specjalnie do bezbłędnej, precyzyjnej obróbki, można przy niewielkim wysiłku przekształcić każdy materiał wideo w wysokiej jakości produkt. Bez względu na to, czy jesteś doświadczonym montażystą wideo, czy też jesteś początkującym edytorem wideo, PowerDirector jest najlepszym rozwiązaniem do edycji wideo.

 • Ekspresowe tworzenie wideo - Korzystaj z szerokiej gamy gotowych do użycia szablonów Express Project z efektami, przejściami i muzyką.
 • Video Collage Designer IMPROVED - Twórz oszałamiające, w pełni konfigurowalne kolaże, w tym animowane początku i końca.
 • Action Camera Center - Edytuj, poprawiaj i wzbogacaj swój materiał filmowy za pomocą tego niezbędnego zestawu narzędzi.
 • Najlepiej pasujący profil NOWOŚĆ - Na podstawie klipów źródłowych, wybierz optymalny profil wideo dla szybkiej produkcji.
 • One-click Color Correction UNIQUE - TrueTheater Color natychmiast optymalizuje tony kolorów i jasność, aby uzyskać realistyczny obraz.
 • Inteligentne dopasowanie kolorów - Dzięki funkcji Color Match można standaryzować kolory za pomocą jednego kliknięcia na różnych przyciskach.
 • Profesjonalna korekcja kolorów - Użyj tabel wyszukiwania, aby szybko przenieść materiał filmowy między źródłami.
 • Ulepszona edycja chrominancji - Wykonaj edycję zielono-ekranową w stylu hollywoodzkim z ulepszoną chrominancją i regulacją kolorów.
 • UPROSZCZONE narzędzia do projektowania z możliwością dostosowania - aby tworzyć profesjonalnie wyglądające filmy, trzeba mieć pełną kontrolę. PowerDirector oferuje wspaniałe, konfigurowalne narzędzia, które pozwalają na edycję, dostosowanie i wstawianie efektów w sposób w pełni kontrolowany.
 • Edycja zagnieżdżona i wstępne cięcie NOWOŚĆ - dodawanie wielu projektów i wstępne cięcie klipów na krótkie odcinki dla większej wydajności
 • Profesjonalne efekty i pakiety dźwiękowe - dodawaj kinowy dźwięk do swoich filmów dzięki szerokiej gamie wtyczek i efektów dźwiękowych innych firm.

Cechy:

 • Express Video Creation - Korzystaj z szerokiej gamy gotowych do użycia szablonów Express Project z efektami, przejściami i muzyką
 • Ulepszony projektant kolaży wideo - Tworzenie niesamowitych, w pełni konfigurowalnych kolaży, w tym animowanych początków i zakończeń
 • PowerDirector jest całkowicie darmowy dzięki ogromnej pojemności 25 GB pamięci masowej CyberLink Cloud Storage!
 • Profesjonalna korekcja kolorów - Użyj tabel wyszukiwania, aby szybko przenieść materiał filmowy między źródłami

Dane techniczne

Cechy charakterystyczne

Producent Cyberlink
Tytuł PowerDirector 17 Ultra
Gatunek Edutainment/Infotainment
Rating wiekowy (USK) Nie jest wymagany
Platforma PC
dołączone podtytuły Niemiecki
Dostępne języki Przewodnik Niemiecki
Wymagania systemowe Platforma: System operacyjny PC: Windows 7/8/10 Dodatkowo: połączenie z Internetem wymagane do wstępnej aktywacji oprogramowania i kodeków wideo oraz usług mediów społecznościowych.
Wymagane połączenie z Internetem Tak
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Cyberlink PowerDirector 17 Ultra, [Download]"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany