Infolinia +49 3221 2292585
 
Cyberlink PowerDVD 19 Pro
Ten artykuł jest obecnie niedostępny!

Nasza rekomendacja

Cyberlink PowerDVD 20 Pro Cyberlink PowerDVD 20 Pro
Cyberlink PowerDVD 20 Pro Odtwarzacz medialny nr 1 w kinie domowym Ultra HD 4K Video, Blu-ray i DVD z udoskonaleniami wideo Pin YouTube Filmy Full HD i 4K i oglądanie ich w trybie offline...
206,32 PLN * 344,20 PLN *
Cyberlink PowerDVD 19 Pro, Download, Windows Odtwarzacz medialny dla całej rodziny. Dzięki... więcej

Informacje o produkcie "Cyberlink PowerDVD 19 Pro"

Cyberlink PowerDVD 19 Pro, Download, Windows

Odtwarzacz medialny dla całej rodziny.

Dzięki najbardziej wszechstronnemu formatowi plików i obsłudze kodeków na rynku, PowerDVD pozwala na odtwarzanie prawie wszystkiego. Niezależnie od tego, czy chcesz przeglądać rodzinny album fotograficzny, grać muzykę na imprezę dla dzieci, czy po prostu zrelaksować się w domu podczas wieczoru filmowego, PowerDVD ma wszystko.
PowerDVD odtwarza więcej niż tylko płyty DVD i Blu-ray. W przypadku wideo, audio, zdjęć, a nawet YouTube czy Vimeo, PowerDVD jest Twoim niezbędnym towarzyszem rozrywki. Wykorzystaj moc telewizora Ultra HD 4K i systemu dźwięku przestrzennego lub zrelaksuj się dzięki niezrównanej obsłudze odtwarzania i unikalnym ulepszeniom komputera PC lub laptopa. Z ponad 300 milionami sprzedanych egzemplarzy, PowerDVD jest wiodącym na świecie odtwarzaczem filmów i mediów.

Odtwarzaj swoje ulubione media Wszystkie popularne
formaty plików: Odtwarzaj wszystkie popularne media z pełnym formatem plików i obsługą kodeka dla filmów, zdjęć i plików muzycznych.
Odtwarzanie płyt Blu-ray i DVD: Odtwarzaj wszystko, niezależnie od tego, czy chcesz cieszyć się najnowszym hollywoodzkim przebojem, czy też klasykiem z Twojej kolekcji z dwoma plikami z napisami.
Prawdziwe pełnoekranowe odtwarzanie Blu-ray w proporcjach 21:9: Oglądaj klasyki filmowe na ultra-szerokokątnych telewizorach bez użycia skrzynki na listy i czarnych pasków podczas korzystania z odtwarzacza wideo 4K.

Poprawa jakości dźwięku i obrazu w kinie domowymEnjoy
video i audio w lepszej jakości niż oryginał  TERAZ dla 4K VIDEO
: Ekskluzywna technologia audio-wideo poprawia jakość, więc wygląda i brzmi świetnie

.

Filmy Ultra HD 4K wyglądają teraz jeszcze lepiej!
Uzyskaj kinowy dźwięk w domu Obsługuje technologię dźwięku Dolby & DTS w doskonałej jakości. Ciesz się akustyczną różnicą pomiędzy dźwiękami wielokanałowymi i bezstratnymi formatami audio, takimi jak FLAC i DSD.

Lepsza rozrywka online i wydajnośćYouTube Live
Streaming: Oglądaj na żywo YouTube z wykorzystaniem wszystkich potężnych funkcji PowerDVD bezpośrednio na swoim pulpicie.
Odtwarzaj i wybieraj filmy z YouTube: Ciesz się wszystkimi ulubionymi treściami w serwisie YouTube, w tym treściami Full HD i 4K, a następnie wybierz je do oglądania w trybie offline!
Zawsze na górze Mini View: Zachowaj wszystko, co widzisz na pulpicie w widoku, aby nigdy nie przegapić chwili swoich ulubionych filmów i strumieni na żywo!

FORMATY WSPARCIA FORMATÓW Filmy

BD-R 1.1/BD-RE 2.1, BD-R 2.0/BD-RE 3.0, BDROM 2.2, BD-J, BDROM Profil 1.1 (Bonus View), BDROM Profil 2

.

0 (BD-Live), AVCREC, AVCHD XAVC-S, DVD-Video, DVD-VR, DVD+VR, VCD, SVCDVideos
  264, 26L, 3G2, 3GP, 3GP2, 3GPP, ASF, AVC, AVI, BSF, DIV, DIVX, DVR-MS, FLV, H264, JSV, JVT, M1V, M2P, M2T, M2TS, M2V, M4V, MKV, MOD, MOV, MP4, MP4V, MPE, MPEG, MPG, MPV, MTS, MVC, QT, TOD, TP, TPD, TRP TS, TTS, VC1, VOB, VRO, WM, WMV, WTVFotos
BMP, JPEG, JPG, PNG, TIF, TIFF, ARW, CR2, CRW, DCR, DNG, ERF, KDC, MEF, MRW, NEF, ORF, PEF, RAF, RAW, RW2, SR2, SRF, X3F, GIFMusic
AAC, AC3, ADTS, AOB, APE, DTS, FLAC, M4A(AAC, ALAC-Codec), MID, MKA, MP2, MP3, MPA, OGG, RMI, WAV, WMA, DSD Audio (DSF, DFF),

funkcje

CD:    Dźwięk kinowy w domu
    Ciesz się obrazem i dźwiękiem w lepszej jakości niż oryginał
    Prawdziwy pełny ekran do odtwarzania płyt Blu-ray w proporcjach 21:9
    Odtwarzanie płyt Blu-ray i DVD
    Wszystkie popularne formaty plikówMinimalnewymaganiasystemowe

    System operacyjny: Windows 10,Windows 7,Windows 8
    Wymagana pamięć RAM: min


.


4000 MB
    Wymagane miejsce na dysku twardym: 700 MB
    Zalecana rozdzielczość ekranu: 1024x768
    Inne: Dostęp do Internetu: Wymagany do początkowej aktywacji oprogramowania, aktywacji kodeka wideo i usług mediów społecznościowych, wyświetlacz HDCP do odtwarzania Blu-ray
    Overview: CyberLink PowerDVD 19 Pro to coś więcej niż tylko odtwarzacz płyt DVD i Blu-ray. W przypadku wideo, audio, zdjęć, a nawet YouTube czy Vimeo, PowerDVD jest Twoim niezastąpionym towarzyszem rozrywki.
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

  • Wiązka objętościowa
  • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
  • Przywóz bezpośredni
  • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
  • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
  • Centralna i chuda administracja.
  • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
  • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Cyberlink PowerDVD 19 Pro"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany