Infolinia 0800 702813
 
Cyberlink YouCam 9 Deluxe

Cyberlink YouCam 9 Deluxe

181,69 zł * 227,35 zł * (Array % ocalony)

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241820973
 • P26681-01
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
YouCam 9 Deluxe Kompleksowe rozwiązanie w postaci kamery internetowej Kompleksowe... więcej

Informacje o produkcie "Cyberlink YouCam 9 Deluxe"

YouCam 9 Deluxe

Kompleksowe rozwiązanie w postaci kamery internetowej

Kompleksowe rozwiązanie kamery internetowej dla streamerów, firm i użytkowników prywatnych

Zmień kamerę internetową w studio na żywo. YouCam płynnie integruje się z ulubionymi aplikacjami do prowadzenia wideorozmów, takimi jak Skype, Zoom & U Meeting, a także Facebook, YouTube Live lub Twitch. Skorzystaj z ulepszania skóry w czasie rzeczywistym i wirtualnego makijażu, aby zawsze wyglądać jak najlepiej w sieci. Dzięki ponad 200 zabawnym efektom, tytułom i obrazom, możesz wprowadzić atmosferę do swoich spotkań, transmisji i transmisji.

YouCam for Streamer, YouTuber i Vlogger

Korzystaj z YouCam w trakcie transmisji na żywo, współdziałaj ze swoimi zwolennikami w unikalny sposób i zwiększaj swoją bazę fanów. YouCam współpracuje z popularnymi usługami wideo, nadawania i transmisji na żywo, takimi jak Twitch, Facebook Live, YouTube Live, OBS Studio, XSplit i Wirecast.

Dostosowywane tytuły i obrazy do strumieni na żywo

Korzystaj z konfigurowalnych tytułów i obrazów w programach nadawanych w czasie rzeczywistym dla logo kanałów pokazowych, reklam, promocji i sponsorów.

Wykorzystanie z popularnymi usługami transmisji strumieniowej

YouCam jest idealnym towarzyszem dla Twitcha, Facebook Live, YouTube Live. Zamień go w swoją wirtualną kamerę podczas korzystania z OBS Studio, XSplit i Wirecast.

YouCam for Business

Wyglądają po prostu idealnie w wideokonferencjach. Popraw jakość wideo, a Twoja twarz będzie wyglądać zdrowo dzięki poprawieniu wyglądu skóry w czasie rzeczywistym i wirtualnemu makijażowi. YouCam działa jako wtyczka do popularnych usług wideokonferencyjnych, takich jak Skype, CyberLink U Meeting i Google Hangouts.

Usprawnij swój wygląd dzięki makijażowi na żywo

Technologia YouCam AR rozpoznaje unikalne cechy twarzy, właściwości i strukturę skóry, pozwalając na nakładanie naturalnie wyglądającego makijażu w czasie rzeczywistym. Stwórz swoje własne szablony lub wybierz z szerokiej gamy istniejących wyglądów.

Wygładzanie skóry na żywo

Technologia YouCam AR rozpoznaje Twoje unikalne rysy twarzy, właściwości i strukturę skóry, pozwalając Ci na nakładanie naturalnie wyglądającego makijażu AR w czasie rzeczywistym. Stwórz swoje własne szablony lub wybierz z szerokiej gamy istniejących wyglądów.

Oświetlenie, ostrość i regulacja hałasu

Opatentowana przez CyberLink technologia TrueTheater™ automatycznie koryguje oświetlenie i ostrość. Masz również pełną kontrolę nad ręczną redukcją szumów, kontrastu i jasności.

Rejestrowanie prezentacji biznesowych

Przekształć slajdy programu PowerPoint w interaktywną prezentację, wybierając jeden z wielu układów BiB lub odtwarzając slajdy po kolei. Wybieraj spośród szerokiej gamy efektów, które ożywią Twoją pracę. Możesz także rysować odręcznie lub zaznaczać kursorem punkty kluczowe.

Rejestracja twarzy i face-out

Twoja twarz to najbardziej wiarygodne hasło. Face Login zapamiętuje Twoje hasła i loguje Cię do systemu Windows, gdy pokazujesz swoją twarz przed kamerą internetową. Dla większego bezpieczeństwa, YouCam może zablokować ekran komputera, gdy twoja twarz nie znajduje się przed kamerą internetową.

YouCam dla użytkowników domowych


Wybierz spośród ponad 200 zabawnych i ekscytujących efektów, animojis, filtrów, cząsteczek i zniekształceń dla swoich projektów czatu wideo i nagrywania wideo.

Efekty wideo w czasie rzeczywistym

Wybieraj spośród ponad 200 dynamicznych efektów do rozmów wideo i projektów nagraniowych oraz pobieraj tysiące innych z naszej DirectorZone.

Animojis i Gadżety

Wybierz akcesoria do rozpoznawania twarzy, które poruszają się razem z Tobą i pokazują, jak naprawdę czujesz się z animojisem. Można je również łączyć z innymi efektami, aby podwoić zabawę!

Cząsteczki, filtry i zniekształcenia

Wiele efektów w YouCam zawiera kolorowe interaktywne cząstki i wiele efektów zniekształceń w postaci lustrzanych filtrów i zniekształceń. Zdefiniuj na nowo swój wszechświat za pomocą cząsteczek, filtrów i zniekształceń.

Sceny zdjęciowe

Zarówno ramki, jak i obrazy pozwalają kamerze internetowej na łączenie obrazów z innymi efektami obrazowymi. Uatrakcyjnij swoje wideo i stwórz idealny portret lub zdjęcie profilowe.

Bądź kreatywny z edycją zdjęć

Wypoleruj swoje zdjęcia z kamery internetowej za pomocą różnych rozmiarów i kolorów pędzli lub spróbuj swobodnie rysować palcami na ekranie dotykowym, korzystając z gotowych ustawień, aby nadać zdjęciom artystyczny charakter. Obracaj i przycinaj zdjęcia z kamery internetowej, aby uzyskać najlepsze części.

Narzędzia do powiększania twarzy

Podczas edycji obrazów z kamery internetowej, technologia rozpoznawania twarzy YouCam oraz szereg narzędzi kosmetycznych może pomóc w poprawieniu wyglądu twarzy, usuwaniu wyprysków i subtelnych udoskonaleniach. Idealny egoista z twojej kamery internetowej!

 
Minimalne wymagania systemowe

System operacyjny

 • Microsoft Windows 10, 8.1/8, 7

Procesor (CPU)

 • Intel Core™ i5 lub AMD Phenom® II X4 B60

Karta graficzna (GPU)

 • Intel® HD Graphics

Pamięć robocza

 • 4GB

Miejsce na dysku twardym

 • 1GB do instalacji produktu

Rozdzielczość ekranu

 • 1024 X 768 , kolor 16-bitowy

Urządzenie do zapisu wideo

 • Kamera internetowa (wbudowany lub zewnętrzny port USB)

Połączenie internetowe

 • Wymagane do aktywacji i rejestracji konta YouCam 9 Niezbędne do korzystania z usług wideokonferencyjnych wymagających połączenia z Internetem.

Wideo (Import)

 • WMV, AVI, MP4

Języki

 • Angielski
 • Francuski
 • Niemiecki
 • Włoski
 • Hiszpański (europejski)
 • Chiński (uproszczony)
 • Chiński (tradycyjny)
 • Japończyk
 • Koreański
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Cyberlink YouCam 9 Deluxe"
3 lis 2020

Alles Bestens, gerne wieder.

Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany