Infolinia 0800 702813
 

Stellar Data Recovery 10 Standard

291,43 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241822289
 • SP-12287
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Odzyskaj wszystkie swoje dane!  To oprogramowanie do odzyskiwania danych w systemie... więcej

Informacje o produkcie "Stellar Data Recovery 10 Standard"

Odzyskaj wszystkie swoje dane! 

To oprogramowanie do odzyskiwania danych w systemie Windows jest prostym programem dla użytkowników domowych, który umożliwia szybkie i łatwe odzyskiwanie danych! Oprogramowanie ma wystarczającą moc do odzyskiwania danych z typowych scenariuszy utraty danych, takich jak utracone i usunięte pliki, uszkodzone dyski twarde, ataki wirusów i wiele innych.

Wypróbuj go teraz, aby odzyskać dokumenty, zdjęcia, filmy itp. z dowolnego urządzenia z systemem Windows, karty SD aparatu fotograficznego, USB i innych kompatybilnych nośników danych.

Nowe funkcje w wersji 10

 • Ulepszony interfejs użytkownika z naciskiem na łatwość obsługi dla wszystkich
 • Film instalacyjny w czasie instalacji
 • Szybsze skanowanie na dyskach o dużej pojemności
 • Odzyskiwanie danych z dysków 4K
 • Ulepszony podgląd odzyskiwanych dokumentów, plików audio, wideo, zip, RAR itp.
 • Wyświetla pełnoekranowy podgląd plików wideo.

Odzyskaj utracone lub usunięte pliki
Dzięki temu programowi możesz odzyskać utracone lub usunięte pliki z dysku twardego komputera lub zewnętrznego urządzenia pamięci masowej. Zaawansowana funkcja programu pozwala wybrać określony dysk lub folder, z którego chcesz odzyskać pliki.

Odzyskuje zdjęcia, filmy i nie tylko
Oprogramowanie do odzyskiwania danych może skanować urządzenie magazynujące z systemem Windows w poszukiwaniu zdjęć, muzyki, filmów i innych plików. Możliwość wybrania określonych typów plików i lokalizacji skanowania skraca czas, jaki program poświęca na wyszukiwanie i znajdowanie utraconych plików. Możesz również odzyskać dane ze wszystkich typów kart pamięci, w tym kart SD, micro SD, CF itp.

Skuteczne wyszukiwanie plików
Stellar Windows Data Recovery posiada inteligentną funkcję, która pozwala znaleźć usunięte pliki na dysku logicznym. Program umożliwia wyszukiwanie plików według nazwy i typu, a także sprawdzanie opcji "pliki usunięte" lub "pliki istniejące". Możesz również wyszukiwać utracone lub usunięte dane w określonym folderze. Ponadto możesz wyszukiwać określone foldery na dysku logicznym.

Szybkie skanowanie i głębokie skanowanie
Program posiada dwie metody skanowania: szybkie skanowanie i głębokie skanowanie. Szybkie skanowanie jest pomocne w większości przypadków przy odzyskiwaniu utraconych danych. Jeśli program nie jest w stanie znaleźć danych podczas szybkiego skanowania, automatycznie przełącza się na skanowanie głębokie. Możesz także przejść do Głębokiego skanowania, jeśli nie jesteś zadowolony z wyników Szybkiego skanowania.

Odzyskiwanie telefonów komórkowych
Czy przypadkiem nie usunąłeś swoich bezcennych zdjęć z telefonu komórkowego? Teraz nie martw się o utratę cennych zdjęć z telefonu. Jeśli dane są zapisane na karcie pamięci telefonu, to narzędzie dla systemu Windows zajmie się ich odzyskaniem.

Odzyskuje dane z uszkodzonych dysków twardych
Dzięki temu zaawansowanemu narzędziu możesz teraz łatwo odzyskać pliki Windows z uszkodzonej pamięci USB, dysku twardego, karty pamięci, a także z pamięci aparatu fotograficznego. Odzyskuje również dane z kart CF, kart flash, kart SD (mini-SD, micro-SD i SDHC) oraz mini-dysków.

Sortuj pliki po swojemu
Jeśli odzyskane dane są w nieuporządkowanej formie, może być Ci trudno zidentyfikować ważne pliki nawet przy użyciu dostępnych szczegółów podglądu. Stellar Windows Data Recovery Software udostępnia opcję Filtruj strukturę, która ułatwia sortowanie plików.


Wymagania systemowe

Wersja 10
Rozmiar 13.3 MB
Platforma Windows 7, Windows 8, Windows 10
Zgodność z technologią Intel (x86, x64)
Windows 10, 8.1, 8 i 7
minimum 4 GB (zalecane 8 GB)
250 MB na pliki instalacyjne

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Stellar Data Recovery 10 Standard"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany