Infolinia 0800 702813
 
Corel PhotoMirage

Corel PhotoMirage

213,70 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241820787
 • ESDPHMIR
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Zmień dowolny obraz w ekscytującą animację w trzech prostych krokach Bez względu na... więcej

Informacje o produkcie "Corel PhotoMirage"

Zmień dowolny obraz w ekscytującą animację w trzech prostych krokach

Bez względu na to, czy chcesz zwiększyć zaangażowanie społeczne, uzyskać wyniki w sieci, czy po prostu dobrze się bawić zdjęciami, PhotoMirage™ jest Twoim kluczem do tworzenia przyciągających wzrok animacji fotograficznych, które angażują, inspirują i przebijają.

Animować
Przeciągnij i upuść strzałki ruchu na części obrazu, które chcesz przenieść
Wyizoluj
punkty kotwiczenia wykresu
wokół obszarów, które nadal chcesz zachować Podgląd
Naciśnijprzycisk
odtwarzania
, aby obraz zmienił się w animację pętli, a następnie zapisz lub podziel

.

Zwiększenie zaangażowania mediów społecznościowych

Ruchome obrazy mają wirusowy charakter. Nie tylko angażujesz emocje widzów, ale także budzisz intrygę. Są jak iluzja - nie do końca zdjęcie i nie do końca.
PhotoMirage to niezwykłe narzędzie, które pomaga przebić się przez bałagan. Łatwo jest tworzyć ustawienia przewijania, cenne animacje fotograficzne, które zatrzymują i przyciągają uwagę widzów oraz promują Twoją grę w mediach społecznościowych.

Wyniki napędów z wyjątkową zawartością stron internetowych

Zauważone w zupełnie nowy sposób! Wykorzystaj hipnotyczny powab animacji fotograficznej, aby naprawić malejące rozpiętości uwagi i przeciążenie statyczną treścią wizualną. PhotoMirage oferuje odświeżający sposób na przyciągnięcie uwagi w konkurencyjnym krajobrazie cyfrowym.
Użyj PhotoMirage do stworzenia oryginalnego, animowanego tła dla Twojej strony internetowej lub bloga i obserwuj, jak rosną Twoje konwersje.

Przełamać bałagan z animacjami fotograficznymi

Skuteczniejsze niż obrazy
Utrzymaj
uwagę dłużej
Zdobądź więcej poglądów w mediach społecznościowych Zdobądź

więcej poglądów w mediach społecznościowych
Lepiej komunikuj emocje


Łatwiejsze do tworzenia niż wideo
Nie są wymagane żadne
specjalne umiejętności
Nie trzeba zaczynać od pliku wideo, tylko jedna klatka
Nie jest wymagane wstępne planowanie


Podaruj sobie zatrzymaną zabawę, proces twórczy

Zagub się w tworzeniu idealnej animacji z jednym z Twoich ulubionych zdjęć. Przycinanie, maskowanie i poprawianie obrazu przed dodaniem ruchu. Eksperymentuj, dopracowuj i udoskonalaj swoją sztukę, aż do momentu uzyskania płynnej animacji pętli.

Funkcje

Łatwe w użyciu narzędzia do animacji. Duch wieje wyniki.

Łatwo tworzysz animowane obrazy, które poruszasz.

Profesjonalne animacje fotograficzne w ciągu kilku minut

Animować

Obraz porusza się tak, aby uzyskać go w jak najkrótszym czasie. Po prostu kliknij, przeciągnij i upuść strzałki ruchu na obszary obrazu, które chcesz animować, upewniając się, że każda ze strzałek znajduje się w kierunku, w którym spodziewasz się zobaczyć ruch.

Izolować

Wyizoluj te części obrazu, które chcesz zachować. Nie chcesz animować punktów kotwiczenia nieruchomości wokół tych obszarów, lub możesz je zamalować za pomocą narzędzia "Maska". Dostosuj rozmiar szczotki i sprężyny, aby zoptymalizować krawędzie maski.

Żniwa

Przytnij obraz do żądanego rozmiaru, przed, w trakcie lub po animacji. Poręczne narzędzie do przycinania pozwala na łatwe usuwanie niepożądanych krawędzi w celu uzyskania idealnie skomponowanej animacji fotograficznej. Przycinaj, cofaj i zmieniaj obszar przycinania, jak chcesz - PhotoMirage jest nieniszczący, więc nie wpływa na oryginalny plik obrazu.

Premiera

Po umieszczeniu strzałek ruchu i punktów kotwiczenia, naciśnij play, aby zobaczyć, jak Twoje zdjęcie zamienia się w animację pętli. Kliknij przycisk Stop, aby wrócić i dokonać dalszych zmian w zależności od potrzeb, a następnie wyświetlać podgląd tak często, jak chcesz.

Wyrafiniuj

Najpierw spróbuj nie być doskonały? Nie denerwuj się! Za pomocą narzędzia Zaznaczanie lub Narzędzia swobodnego wyboru zaznaczaj strzałki ruchu i punkty kotwiczenia, które chcesz przesunąć, obrócić lub usunąć. Wybierz narzędzie Smart Photo Correction, aby automatycznie zastosować serię korekt i balansowania kolorów w celu uzyskania najlepszego wyostrzenia obrazu oraz wyregulować prędkość pętli za pomocą prostego suwaka.

Udostępnianie, media społecznościowe, poczta elektroniczna lub internet

Podziel się swoimi animacjami fotograficznymi z rodziną, przyjaciółmi i całym światem! Jest łatwy do wyeksportowania dla różnych platform społecznościowych i udostępniania, w tym Instagram, YouTube, Facebook, Vimeo, Flickr, Twitter, Pinterest, Snapchat, Google Photo i SmugMug. Ponadto można również udostępniać za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz w galerii użytkowników PhotoMirage. Wybierz opcję Eksportuj opcję "Niestandardowe", rozmiar, czas trwania animacji i sprawdź jakość.

Obsługa popularnych formatów fotograficznych i wideo

Zacznij od zdjęcia w formacie JPEG, GIF, PNG, BMP, TIFF lub RAW, a zakończ na zdjęciu w formacie WMV, MP4 lub GIF. PhotoMirage obsługuje szeroki zakres formatów wejściowych, co ułatwia animację każdego zdjęcia. Wybieraj spośród popularnych typów plików wideo i obrazów podczas zapisu, aby Twoja animacja zdjęciowa grała niemal wszędzie. Ciesz się płynnym, gotowym produktem o wydajności 60 klatek na sekundę i rozdzielczości Ultra-HD z obsługą 4K.

Wymagania systemowe

 • Windows 10, Windows 8/8.1, Windows 7 z najnowszym Service Pack (wersje 32-bitowe lub 64-bitowe)
 • Intel Core i3 lub AMD A4 o częstotliwości 3,0 GHz lub wyższej
 • 2 GB pamięci RAM (zalecane 4 GB lub więcej)
 • 500 MB wolnego miejsca na dysku twardym do pełnej instalacji
 • Rozdzielczość 1280 x 768 z 16-bitowym kolorowym wyświetlaczem (zaleca się rozdzielczość 1366 x 768 z 24-bitowym lub większym kolorowym wyświetlaczem)
 • Adapter wideo z najnowszym sterownikiem, kompatybilny z DirectX 9 lub nowszym
 • Do korzystania z funkcji online i samouczków wideo wymagane jest połączenie z Internetem.

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Corel PhotoMirage"
3 lis 2020

Sehr zufrieden!

Schnelle Lieferung und gute Abwicklung

Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany