Infolinia +49 3221 2292585
 
WISO My Money Professional365 (2020), 1 Rokkadencji, pobierz

WISO My Money Professional365 (2020), 1 Rokkadencji, pobierz

203,35 PLN *

inkl. MwSt. plus koszty wysyłki

 • 241820908
 • KW42638-20
 • 365 dni
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
WISO My Money Professional365 2020, semestr Rok, pobierz Idealny dla każdego, kto chce mieć... więcej

Informacje o produkcie "WISO My Money Professional365 (2020), 1 Rokkadencji, pobierz"

WISO My Money Professional365 2020, semestr Rok, pobierz

Idealny dla każdego, kto chce mieć doskonały przegląd wszystkich finansów.

Wraz z instrukcją obsługi w formacie PDF.

WISO My Money Professional- plus w korzyściach!
Z WISO Mein Geld Professionalmożesz również zarządzać swoimi rachunkami papierów wartościowych, rachunkami walutowymi, rachunkami ubezpieczeniowymi i rachunkami aktywów. Łącznie z mobilną bankowością, np. dla pamięci USB. Więc zawsze masz przy sobie wszystkie swoje dane finansowe dla elastycznej i bezpiecznej bankowości.

Rachunek bieżący, rachunek oszczędnościowy Towarzystwa Ubezpieczeń Budowlanych, rachunek oszczędnościowy overnight, kredyty, rachunki papierów wartościowych, rachunki ubezpieczeń i rzeczowych aktywów trwałych: WISO My Money wyświetla wszystkie ważne informacje wyraźnie na stronie startowej. WISO Moje pieniądze są kompatybilne z wieloma bankami. Wystarczy jedno kliknięcie, aby uruchomić bankowość internetową, wyświetlić wyciągi z konta i z łatwością wykonywać przelewy - nawet gdy jesteś w ruchu na nośniku USB.

Więc od razu wiesz, na czym stoisz - do centa. Dzięki inteligentnemu systemowi kontroli, WISO My Money automatycznie przypisuje przychody i wydatki do różnych kategorii i wyświetla wynik w formie graficznej. Wiele innych interesujących ocen jest dostępnych po naciśnięciu jednego przycisku.

WISO Moje pieniądze są kompatybilne z wieloma bankami. Wystarczy jedno kliknięcie, aby uruchomić bankowość internetową, wywołać wyciągi z konta i łatwo wykonać przelewy.

Co może WISO Moje pieniądze?

WISO Mein Geld Professional może to zrobić:

Tworzy przejrzystość i porządek - z Kokpitem Finansowym
!
Rachunki, inwestycje, umowy z towarzystwami budowlanymi, programy bonusowe: WISO My Money łączy w sobie wszystko i pokazuje 360-stopniowy widok wszystkich swoich finansów przez cały czas. W archiwum wyciągów można przechowywać wyciągi z konta przez nieograniczony czas i od razu znaleźć płatności.

Jest bezpieczny - zgodnie z wymogami stowarzyszenia bankowego
!
W przeciwieństwie do wielu stron internetowych, WISO Mein Geld wykorzystuje standard bezpiecznych płatności HBCI FinTS jako swoją podstawową technologię. Jest to obecnie uważane za najbezpieczniejszą procedurę.

Oszczędza pieniądze - powiedz użytkownikom
!
Użytkownicy są pewni: WISO Mein Geld pomaga im oszczędzać pieniądze w sposób ukierunkowany. Wspiera Państwa w planowaniu długoterminowych celów oszczędnościowych, planowaniu emerytur, optymalizacji strategii podatkowej i finansowaniu większych zakupów.

Jest to proste i szybkie - dzięki optymalnemu prowadzeniu użytkownika
!
WISO My Money odzyskuje dane wszystkich Twoich kont online na raz. Dzięki funkcji bankowości internetowej możesz z łatwością obsługiwać wszystkie swoje transakcje bankowe.

Jest aktualny - wspiera procedurę SEPA!
WISO Mein Geld wspiera Państwa w transakcjach płatniczych z procedurą SEPA i używa nowych międzynarodowych numerów rachunków bankowych (IBAN) oraz kodów banków (BIC).

WISO My Money Professional- plus w wykonaniu!
Z WISO Mein Geld Professionalmożesz również zarządzać swoimi rachunkami papierów wartościowych, rachunkami walutowymi, rachunkami ubezpieczeniowymi i rachunkami aktywów. Łącznie z mobilną bankowością, np. dla pamięci USB. Tak więc zawsze masz przy sobie wszystkie swoje dane finansowe dla elastycznej i bezpiecznej bankowości.

Kto potrzebuje WISO Moje pieniądze?

 • Idealny dla każdego, kto chce mieć doskonały przegląd wszystkich finansów, aktywów i pasywów materialnych - zarówno prywatnych, jak i komercyjnych.
 • Idealny dla wszystkich tych, dla których bezpieczeństwo transakcji płatniczych jest bardzo ważne.
 • Idealny dla wszystkich tych, którzy chcą uporządkować swoje finanse.
 • Idealny dla wszystkich tych, którzy chcą przygotować swoje kolejne zeznanie podatkowe w ciągu roku.
 • Idealny dla tych, którzy chcą kontrolować swoje dochody i wydatki.
 • Idealne dla tych, którzy chcą ratować.
 • Idealny dla wszystkich tych, którzy chcą robić swoje bankowe na drodze.

Dlaczego WISO Moje pieniądze?

Z WISO My Money prowadzisz bezpieczną bankowość internetową, organizujesz swoje finanse i odkrywasz swój potencjał oszczędnościowy bez większego wysiłku.

Przegląd wszystkich rachunków i aktywów
Z WISO My Money możesz zarządzać rachunkami bieżącymi, rachunkami towarzystw budowlanych, rachunkami lokat terminowych, rachunkami kart kredytowych, rachunkami oszczędnościowymi, rachunkami kredytowymi i hipotecznymi, rachunkami punktowymi (np. Happy Digits, PayBack, mile i więcej ... ), depozytami gotówkowymi i wieloma innymi. WISO Moje pieniądze są kompatybilne z wieloma bankami, tzn. możesz zarządzać swoimi kontami z różnych instytucji finansowych w jednym programie. WISO My Money wyświetla wszystkie ważne informacje wyraźnie na stronie startowej. Więc od razu wiesz, na czym stoisz - do centa.

Wszystkie przychody i koszt
y
w skrócie WISO My Money automatycznie przypisuje przychody i koszty do różnych kategorii za pomocą inteligentnego systemu reguł i wyświetla wynik w formie graficznej. Wiele innych interesujących ocen jest dostępnych po naciśnięciu jednego przycisku.

Wygoda i ochrona bankowości internetowej
Wystarczy jedno kliknięcie, aby uruchomić bankowość internetową, wywołać wyciągi z konta i łatwo dokonać przelewów. WISO Mein Geld zabezpiecza Twoje transakcje bankowości elektronicznej za pomocą bezpiecznych protokołów transmisji FinTS (od wersji 3.0), HBCI (od wersji 2.01 z kodem PIN i TAN lub z kartą chipową).

Zamówienia z systemem
Dzięki WISO My Money możesz archiwizować wyciągi z konta na czas nieokreślony i przechowywać dalsze informacje o wszystkich rezerwacjach: Od prostego przypisania do kategorii, przez wstępne sortowanie podatkowe, po linkowanie do dokumentów. Możesz szybko i łatwo wyszukiwać pojedyncze posty według różnych kryteriów na wszystkich utworzonych kontach.

Wymagania systemowe:

Działa pod systemami Windows 7, Windows 8 i Windows 10 z najnowszym Service Pack, aktualnym MS Internet Explorer, grafiką z 1024x768, Microsoft .NET 4.6, połączeniem online i 500 MB miejsca na dysku twardym.

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Dostępne pliki do pobrania:
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "WISO My Money Professional365 (2020), 1 Rokkadencji, pobierz"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany